زمان کنونی: ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۰۱ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

برای آزمون ای تی کدام موسسه و چرا؟(سال ۹۱)

ارسال: #۱۶
۲۲ فروردین ۱۳۹۱, ۰۷:۱۸ ب.ظ
RE: برای آزمون کدام موسسه و چرا؟
(۲۲ فروردین ۱۳۹۱ ۰۷:۱۳ ب.ظ)مازیار صفایی نوشته شده توسط:  من پارسه می رفتم. اگز زمان برگرده میرم سنجش.
چون ۳۰ درصد سوالات کنکوری بود! کتاب هایش هم که تک و توک به درد می خوره!
واقعا ۳۰ درصد سوالات کنکوری بود؟!
یعنی اونایی که رفتن سنجش راضی بودن؟
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۷
۲۲ فروردین ۱۳۹۱, ۰۷:۴۲ ب.ظ
(۲۲ فروردین ۱۳۹۱ ۰۷:۱۸ ب.ظ)nikou نوشته شده توسط:  
(22 فروردین ۱۳۹۱ ۰۷:۱۳ ب.ظ)مازیار صفایی نوشته شده توسط:  من پارسه می رفتم. اگز زمان برگرده میرم سنجش.

نمی دونم راضی بودن یا نه.... ولی من بودم می رفتم سنجش.... هم قیمتش مناسب تره هم از دوستان نزدیک شنیدم سوالاتش نزدیکتره

قبل از ایجاد تاپیک جدید فقط ۴ دقیقه در تالار جستجو کنیم.....
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: nikou
ارسال: #۱۸
۲۵ فروردین ۱۳۹۱, ۰۲:۲۷ ب.ظ
(۲۲ فروردین ۱۳۹۱ ۰۷:۴۲ ب.ظ)مازیار صفایی نوشته شده توسط:  
(22 فروردین ۱۳۹۱ ۰۷:۱۸ ب.ظ)nikou نوشته شده توسط:  
(22 فروردین ۱۳۹۱ ۰۷:۱۳ ب.ظ)مازیار صفایی نوشته شده توسط:  من پارسه می رفتم. اگز زمان برگرده میرم سنجش.

نمی دونم راضی بودن یا نه.... ولی من بودم می رفتم سنجش.... هم قیمتش مناسب تره هم از دوستان نزدیک شنیدم سوالاتش نزدیکتره
منظورتون ازمونای خودسازمان سنجشه؟
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: f.a
ارسال: #۱۹
۲۷ فروردین ۱۳۹۱, ۰۵:۰۶ ب.ظ
(۲۵ فروردین ۱۳۹۱ ۰۲:۲۷ ب.ظ)saho نوشته شده توسط:  منظورتون ازمونای خودسازمان سنجشه؟

خود سازمان سنجش که آزمون آزمایشی نداره ، موسسه سنجش تکمیلی که یه روزی البته با نام سنجش فعالیت میکرد ، منم شنیدم سوالاتش خوبن. Smile
۰
۰
ارسال: #۲۰
۲۷ فروردین ۱۳۹۱, ۱۱:۵۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ فروردین ۱۳۹۱ ۱۱:۵۴ ب.ظ، توسط saho.)
(۲۷ فروردین ۱۳۹۱ ۰۵:۰۶ ب.ظ)sarabb نوشته شده توسط:  
(25 فروردین ۱۳۹۱ ۰۲:۲۷ ب.ظ)saho نوشته شده توسط:  منظورتون ازمونای خودسازمان سنجشه؟

خود سازمان سنجش که آزمون آزمایشی نداره ، موسسه سنجش تکمیلی که یه روزی البته با نام سنجش فعالیت میکرد ، منم شنیدم سوالاتش خوبن. Smile

اهان من فک کردم سنجش که گفتین و اکسین دوتاس.نگوجفتشون یکیهBig Grin
۰
۰
ارسال: #۲۱
۲۸ فروردین ۱۳۹۱, ۱۲:۰۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ فروردین ۱۳۹۱ ۱۲:۰۸ ق.ظ، توسط Masoud05.)
RE: برای آزمون ای تی کدام موسسه و چرا؟
سازمان سنجش یه تعاونی داره که اون آزمون آزمایشی بنام تسلط برگزار میکنه . اکسین ربطی به موسسه تعاونی سنجش نداره و خودش یه موسسه دیگه هست .

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Donna
ارسال: #۲۲
۲۸ فروردین ۱۳۹۱, ۰۹:۱۸ ب.ظ
بچه هاسلام.به نظرمن وتجربه خودم شماباید به آزمون های آزمایشی فقط به دید آمادگی برای کنکورنگاه کنید ونه چیزدیگر.به نظرخودم آزمون آزمایشی فقط به دلایل زیر خوبه:برنامه ریزی طبق سرفصل های آزمون، فهمیدن نقاط قوت وشعف خودمان در درسها ومباحث آنها،آشنایی با مدیریت زمان درجلسه،برطرف کردن مشکلات زمان وسریع وکندبودن خودمان
درکل به نظرم به سوالات وکیفیت وکمیت این آزمونها نمیشه حساب کرد چون نحوه طراحی سوالات کنکور با این آزمونها کاملا متفاوته وبه سخت بودن یا آسون بودن اون ربط نداره بلکه خیلی از سوالات ودروس آزمون آزمایشی شاید سخت ترهم باشه.به نظرم به تبلیغات کاری نداشته باشید ویک ازمون شرکت کنید که براتون به صرفه ترباشه ودرهرصورت آزمون آزمایشی را هم جدی بگیریدتازحمات شما به نتیجه بنشیند.موفق باشید.

زندگی هدیه خداوند به ماست و ” شیوه زندگی ” ما ، هدیه ما به خداوند .Smile
مراقب باشید انچه می بخشید چون رازی در قلبتان پنهان بماند .
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: fatima1537 , Donna , آرمین , nikou , Pegasus
ارسال: #۲۳
۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۱۱:۰۴ ب.ظ
برای آزمون ای تی کدام موسسه و چرا؟
دوستان کسی هست که اوکسین رفته باشه؟ چطوره؟
لطفا راهنمایی کنید .مرسی
۰
۰
ارسال: #۲۴
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۱۱:۴۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۱:۵۱ ب.ظ، توسط Pegasus.)
(۲۸ فروردین ۱۳۹۱ ۰۹:۱۸ ب.ظ)matina نوشته شده توسط:  بچه هاسلام.به نظرمن وتجربه خودم شماباید به آزمون های آزمایشی فقط به دید آمادگی برای کنکورنگاه کنید ونه چیزدیگر.به نظرخودم آزمون آزمایشی فقط به دلایل زیر خوبه:برنامه ریزی طبق سرفصل های آزمون، فهمیدن نقاط قوت وشعف خودمان در درسها ومباحث آنها،آشنایی با مدیریت زمان درجلسه،برطرف کردن مشکلات زمان وسریع وکندبودن خودمان
درکل به نظرم به سوالات وکیفیت وکمیت این آزمونها نمیشه حساب کرد چون نحوه طراحی سوالات کنکور با این آزمونها کاملا متفاوته وبه سخت بودن یا آسون بودن اون ربط نداره بلکه خیلی از سوالات ودروس آزمون آزمایشی شاید سخت ترهم باشه.به نظرم به تبلیغات کاری نداشته باشید ویک ازمون شرکت کنید که براتون به صرفه ترباشه ودرهرصورت آزمون آزمایشی را هم جدی بگیریدتازحمات شما به نتیجه بنشیند.موفق باشید.

سلام
یه سوال داشتم ازتون :
من درسم رو ۹ ترمه تمام میکنم و الان ترم ۶ هستم
انشالا زمستان همین امسال (بهمن ۹۱) میخوام ارشد سراسری رو به صورت آزمایشی شرکت کنم
و با توجه به اینکه پارسه داره ثبت نام میکنه برای آزمون ها
به نظرتون من امسال آزمونهاش رو شرکت بکنم؟

یکی هم آزمون های پارسه پشتیبان داره؟
خب این موضوع واقعا مفیده؟
مرسی.

خفته بودیم و شعاع آفتاب / بر سراپامان به نرمی می خزید
روی کاشی های ایوان ، دست نور / سایه هامان را شتابان می کشید

"فروغ فرخزاد"
۰
۰
ارسال: #۲۵
۱۴ مهر ۱۳۹۱, ۰۱:۱۴ ب.ظ
[b][b]من یه کارت اعتباری ۲۰۰ هزار تومنی پارسه دارم که واگذار می کنم.هرکس که خواست فقط ایمیل بده لطفا.
harif_mec@yahoo.com
[/b][/b]
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۶,۸۰۰ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  نظر شما راجب بهترین موسسه برای کنکور ارشد کامپیوتر vahid_sh@hotmail.com ۶۵ ۴۰,۰۷۲ ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Hadi7590
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۴۹۵ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
Star درخواست کمک و راهنمایی برای شرکت در آزمون ارشد marvelous ۹ ۸,۰۶۱ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۱۸۷ ۱۴ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۲,۹۶۳ ۰۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  کدام زبان برنامه‌نویسی بهترین انتخاب است؟ elecomco ۲ ۲,۷۶۵ ۱۰ شهریور ۱۳۹۹ ۰۵:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: kilookiloo
  موسسه برتر کنکور ارشد؟؟؟ Fatemeh... ۰ ۱,۹۴۰ ۱۶ مرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Fatemeh...
  چرا یادگیری برنامه نویسی ؟ elecomco ۰ ۲,۲۶۷ ۰۲ خرداد ۱۳۹۹ ۰۲:۵۷ ب.ظ
آخرین ارسال: elecomco
  راهنمایی برای خرید لپ تاپ - سال ۹۲ ف.ش ۱۸ ۱۳,۲۰۲ ۳۰ فروردین ۱۳۹۹ ۱۱:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: mycore

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close