زمان کنونی: ۰۶ تیر ۱۴۰۳, ۰۹:۰۷ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مرور ارسال های قدیمی اما مفید

ارسال:
۱۴ فروردین ۱۳۹۱, ۰۱:۱۶ ب.ظ
از همه دوستان مخصوصا افرادی که از الان دارن برای کنکور دولتی میخونن و یا برای کنکور آزاد ، تقاضا دارم که در بخش های درسی به مطالعه ارسال های قدیمی بپردازن و ارسال هایی را که کامل و مناسب هست رو با کلید گزارش ، گزارش کنند تا مدیر مربوطه انها رو بعنوان جواب کامل علامت بزنه ، با این کار :
۱- مطمئن باشید یه دور درسا مرور میشه چراکه بعضی از ارسال های قدیمی که دور از نظر مونده واقعا خیلی نکات خوبی دارن حتی در بعضی از دروس تاپیک هایی مخصوص نکات کنکوری وجود داره .

۲- با علامت گذاری ارسالهای درسی خوب باعث میشه مرور و استفاده از مطالب درسی برای خودتان و دوستانتان خیلی راحت تر باشه .

در ضمن ارسال های بی فایده رو هم گزارش کنید . تا انشاالله یه هرس مناسب انجام بشه تا یافتن ارسال ها راحت تر بشه .

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
۱۲
۱
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: hkarimi , Donna , luna , انرژی مثبت , Bache Mosbat , fatima1537 , Aurora , - rasool - , **sara** , nikou , Jooybari , SaMiRa.e , euruse , mfXpert , maryami , marzieh , بهارک_۱ , Avicenna , Shiny , aatwo
ارسال:
۱۴ فروردین ۱۳۹۱, ۰۲:۲۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ فروردین ۱۳۹۱ ۰۲:۳۲ ب.ظ، توسط fatima1537.)
من برای کنکور از تاپیکهای قدیمی یا تاپیکهای بقیه افراد استفاده کردم.مخصوصا تاپیکهای تخصصی هوش مصنوعی.توضیحاتی که قبلا داده بودند جواب سئوالهای من هم بود.حیفه از توضیحاتی که بقیه افراد دادند استفاده نشه.چون هرکدوم یک نوع دیدگاه و برداشت از مسئله است.اگر بقیه کنکوری ها هم اونها رو مرور کنند خالی از فایده نیست.
۶
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: Masoud05 , nikou , SaMiRa.e , aatwo
ارسال:
۱۴ فروردین ۱۳۹۱, ۰۶:۳۵ ب.ظ
اتفاقا با شروع درس این کار جزئی از برنامه ام بود Smile
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Masoud05
ارسال:
۱۵ فروردین ۱۳۹۱, ۱۰:۵۳ ب.ظ
به نظره من هم واقعا پست های قدیمی با ارزشی وجود داره که دوستان می تونن قبل از مطرح کردن مبحث مورد نظر یه سرچ تو تالار بکنن
این پستها به نظرم یه گنجینه و منبع خوبه

drink 8 glasses of water a day

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Masoud05
ارسال:
۱۵ فروردین ۱۳۹۱, ۱۱:۰۷ ب.ظ
RE: مرور ارسال های قدیمی اما مفید
خودم هم دست بکار شدم . یه سری از ارسالهایی مثل تشکر و یا ارسالاتی با عباراتی مثل " نمیدونم " ! رو حذف کردم که راحت تر بشه اونا رو خوند . ارسال های خوب رو هم علامت میزنم . اما ارسال هایی که فرضا یه نفر جواب اشتباه داده و بعداً یه نفر اونو تصحیح کرده رو نگه داشتم چون اینا خیلی بدرد میخوره و بعضا اشتباهات خودمونه .

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: fatima1537 , انرژی مثبت , **sara** , nikou , admin

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  معرفی وب‌سایت‌های مفید و خوبی که می‌شناسیم! Milestone ۱۶ ۱۲,۱۸۷ ۱۸ مهر ۱۳۹۸ ۰۹:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: alma1988
  منابع قدیمی mona64 ۳ ۳,۲۷۲ ۱۶ مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  آیا امکان ارسال مجدد ایمیل مربوط به پذیرش مقاله در یک ژورنال isi وجود دارد؟ Autumngirl ۴ ۳,۹۸۰ ۱۱ مهر ۱۳۹۷ ۰۱:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Autumngirl
Exclamation ارسال پرونده سربازی در تیر ماه....کمک کنید shayanww ۴ ۵,۱۹۷ ۰۷ مرداد ۱۳۹۷ ۰۱:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: aali361
  درخواست معرفی کتاب مختصر اما کامل برای اندروید samiramohit ۲ ۲,۶۵۸ ۰۱ خرداد ۱۳۹۷ ۱۱:۴۳ ق.ظ
آخرین ارسال: noori759
  فراخوان ارسال مقالات به مجله نخبگان علوم و مهندسی elitesjournal ۰ ۲,۲۶۰ ۲۲ دى ۱۳۹۶ ۰۶:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: elitesjournal
  افزایش شهریه ثابت دانشگاه آزاد برای ورودی های قدیمی mehrdad372 ۵ ۶,۰۴۲ ۲۰ دى ۱۳۹۶ ۱۲:۰۴ ق.ظ
آخرین ارسال: H-Arshad
  ارسال حواله های دانشجویی www.safteh.net safteh2012 ۰ ۱,۷۹۷ ۲۲ آذر ۱۳۹۶ ۰۳:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: safteh2012
  کتاب های چاپ قدیمی Amir.H3 ۱ ۱,۸۰۳ ۱۴ آبان ۱۳۹۶ ۰۵:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: The BesT
  پایگاه داده ها کیوان پور چاپ قدیمی Amir.H3 ۰ ۱,۷۵۹ ۱۳ آبان ۱۳۹۶ ۱۱:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Amir.H3

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close