زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۵:۲۵ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مشکلات مانشت

ارسال: #۳۰۱
۱۰ خرداد ۱۳۹۵, ۰۶:۳۷ ب.ظ
مشکلات مانشت
Ctrl+F5 بزنید حتما

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۳۰۲
۱۰ خرداد ۱۳۹۵, ۰۶:۳۹ ب.ظ
RE: مشکلات مانشت
[تصویر:  405545_09mudkx6lai8wcghxcfs.png]

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

این قسمتا که با بیضی مشخص کردم
فقط بحث کاربر پسند بودن سایت مطرح هست.وگرنه اگر سربار آزار دهنده ای روی سایت باشه زیادم بودن یا نبودنش مهم نیست
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: admin
ارسال: #۳۰۳
۱۰ خرداد ۱۳۹۵, ۰۶:۴۶ ب.ظ
مشکلات مانشت
ممنون. مجدد Ctrl+F5 بزنید ببینید حل شده.

۰
۰
ارسال: #۳۰۴
۱۰ خرداد ۱۳۹۵, ۰۶:۴۹ ب.ظ
مشکلات مانشت
مرسی دکتر.این طرف بود هااااBig Grin
ببخشید دیگه. فقط میدونستم یه جورایی اونجا خیلی خلوت شده.بعد از Ctrl+F5 های قبلی درست نشد.ولی الان درست شده.
ممنون
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: admin
ارسال: #۳۰۵
۱۰ خرداد ۱۳۹۵, ۰۷:۲۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ خرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۲۶ ق.ظ، توسط admin.)
سلام. قسمت نوشتن فرمول هنوز یه مشکل داره:
الان این متن زیر رو با [tex]\TeX[/tex] نوشتم،که اینجور شده:
[tex]\int\: zdz\: =\: \int\: (e^{i\theta})(ie^{i\theta}d\theta)[/tex]

و اینجور، افرادی که زیاد با [tex]\TeX[/tex] کار نکردن،نمی تونن خودشون درستش کنن.چون باید بیان به صورت دستی یه تغییراتی در کد بدن،تا درست بشه.
که با فاصله انداختن بین ":" و کلماتی مثل ")" و "(" و "d" و ... درست میشه.چون دلیل این مشکل بوجود اومده اینه که وقتی مثلا ":" قبل از ")" قرار میگیره، به " Sad " تبدیل میشه.
اینم اصلاح شده ی فرمول نوشته شده در [tex]\TeX[/tex] هستش:
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Saman
ارسال: #۳۰۶
۱۰ خرداد ۱۳۹۵, ۰۷:۳۷ ب.ظ
(۱۰ خرداد ۱۳۹۵ ۰۷:۲۹ ب.ظ)IranianWizard نوشته شده توسط:  سلام. قسمت نوشتن فرمول هنوز یه مشکل داره:
الان این متن زیر رو با TEX نوشتم،که اینجور شده:

و اینجور، افرادی که زیاد با TEX کار نکردن،نمی تونن خودشون درستش کنن.چون باید بیان به صورت دستی یه تغییراتی در کد بدن،تا درست بشه.
که با فاصله انداختن بین ":" و کلماتی مثل ")" و "(" و "d" و ... درست میشه.چون دلیل این مشکل بوجود اومده اینه که وقتی مثلا ":" قبل از ")" قرار میگیره، به " Sad " تبدیل میشه.
اینم اصلاح شده ی فرمول نوشته شده در TEX هستش:
همین تلاقی کاراکتر ها و تبدیلشون به "صورتک" بار ها منو از تکس نویسی منصرف کرده و مجبور شدم رو برگه بنویسم و تصویر بگیرم.
بعدش یه مشکل دیگه که این جا هست.وقتی طول نوشته ها زیاد بشه کل تکس به هم میریزه،چون یه جورایی از کادر صفحه میزنه بیرون(و باید زیر هم بنویسی که خوب در بیاد)
.بعد برای نوشتن ماتریس خیلی مشکل ایجاد میشه.(راستش من نمیتونم نیاز کاربریمو اون جور که باید شرح بدم،امیدوارم که گفته هام استفاده ای داشته باشه).
نوشتن ماتریس رو ۵ یا ۶ باری امتحان کردم اما در نیومد و آخر سر مجبور به ارجاع شدم.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Iranian Wizard
ارسال: #۳۰۷
۱۰ خرداد ۱۳۹۵, ۱۱:۱۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ خرداد ۱۳۹۵ ۰۲:۱۸ ق.ظ، توسط admin.)
مشکلات مانشت
(۱۰ خرداد ۱۳۹۵ ۰۷:۲۹ ب.ظ)IranianWizard نوشته شده توسط:  [tex]\int\: zdz\: =\: \int\: (e^{i\theta})(ie^{i\theta}d\theta)[/tex]
مشکل حل شده.

من این کاراکتر رو می‌گذارم که اتوماتیک به space تبدیل کنیم. اما توصیه اینه که کلا توی تک نوشتن فاصله نندازید.

(۱۰ خرداد ۱۳۹۵ ۰۷:۳۷ ب.ظ)samanbeigmiri نوشته شده توسط:  .بعد برای نوشتن ماتریس خیلی مشکل ایجاد میشه.(راستش من نمیتونم نیاز کاربریمو اون جور که باید شرح بدم،امیدوارم که گفته هام استفاده ای داشته باشه).
ماتریس رو به شیوه‌های مختلفی می‌شه نشون داد. من یه نمونه اینجا براتون قرار می‌دم:

[tex]\begin{bmatrix}0&0&1&1&1&1\\0&0&1&1&1&1\\1&1&1&1&1&1\\1&1&1&0&0&1\\1&1&1&1&0&1\\1&1&1&0&0&1\end{bmatrix}[/tex]

کدش:
کد:
\begin{bmatrix}0&0&1&1&1&1\\0&0&1&1&1&1\\1&1&1&1&1&1\\1&1&1&0&0&1\\1&1&1&1&0&1\\1&1&1&0&0&1\end{bmatrix}

۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Saman , Iranian Wizard
ارسال: #۳۰۸
۲۲ خرداد ۱۳۹۵, ۱۲:۱۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۱۳ ب.ظ، توسط gogooli.)
مشکلات مانشت
صفحه بندی اش در بعضی حالت ها مشکل دارد...بعضا وقتی مثلا تا صفحه ۱۹۷۰ پست هست ۱۹۷۱ رو هم می گذارد روی ۱۹۷۱ کلیک می کنیم می گه موضوع مورد نظر وجود ندارد
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , Skyrim , NP-Cσмρℓєтє
ارسال: #۳۰۹
۲۲ خرداد ۱۳۹۵, ۰۶:۱۱ ب.ظ
موقع نقل قول یا سپاس بعضی وقتها این ارورها رو میده:

سرشارم از خیال ولی این کفاف نیست
در شعرِ من حقیقت یک ماجرا کم است ...
۰
۰
ارسال: #۳۱۰
۲۲ خرداد ۱۳۹۵, ۰۶:۳۱ ب.ظ
مشکلات مانشت
(۲۲ خرداد ۱۳۹۵ ۰۶:۱۱ ب.ظ)reza.kh نوشته شده توسط:  موقع نقل قول یا سپاس بعضی وقتها این ارورها رو میده:
ممنون از گزارش، بررسی می‌کنم.

۰
۰
ارسال: #۳۱۱
۲۲ خرداد ۱۳۹۵, ۰۷:۵۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ خرداد ۱۳۹۵ ۰۸:۰۰ ب.ظ، توسط Iranian Wizard.)
سلام.
از دو سه روز پیش،"امتیاز مانشت ۹۵" یه اشکالاتی پیدا کرده.
مثلا چند روز پیش،"امتیاز مانشت ۹۵"برای من، ۶۴۵ یا ۶۴۶ بود.و با اینکه دیروز ۲ سوال درست واسم تایید شد.(مربوط به امسال بودن)،ولی باز "امتیاز مانشت ۹۵ " هیچ تغییری نکرده. البته قبلا این اشکال وجود نداشت،ولی یه دو سه روزی هست که اینجور شده.

ولی "امتیاز تاریخ مانشت" مشکلی نداره و تغییر کرد.
۰
۰
ارسال: #۳۱۲
۲۳ خرداد ۱۳۹۵, ۱۲:۰۲ ق.ظ
مشکلات مانشت
(۲۲ خرداد ۱۳۹۵ ۰۷:۵۹ ب.ظ)IranianWizard نوشته شده توسط:  مثلا چند روز پیش،"امتیاز مانشت ۹۵"برای من، ۶۴۵ یا ۶۴۶ بود.و با اینکه دیروز ۲ سوال درست واسم تایید شد.(مربوط به امسال بودن)،ولی باز "امتیاز مانشت ۹۵ " هیچ تغییری نکرده. البته قبلا این اشکال وجود نداشت،ولی یه دو سه روزی هست که اینجور شده.
اطلاعات کاربری کش می‌شه و حدود ۶ تا ۱۲ ساعت به همون شکل باقی می‌مونه. نگران امتیاز نباشید، خودش رو کم‌کم توی نتایج نشون می‌ده. من به صورت خاص کش رو پاک کردم که نتیجه واقعی کنونی رو ببینید.

۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Iranian Wizard
ارسال: #۳۱۳
۳۰ خرداد ۱۳۹۵, ۰۲:۲۹ ب.ظ
مشکلات مانشت
وضعیت "عدم حضور" چت مانشت ظاهرا مشکل داره چون وقتی رفرش میکنی دوباره باید وضعیت رو "نیستم" تنظیم کنی!

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
۰
۰
ارسال: #۳۱۴
۳۱ خرداد ۱۳۹۵, ۰۵:۳۶ ب.ظ
(۲۲ خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۱۳ ب.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  صفحه بندی اش در بعضی حالت ها مشکل دارد...بعضا وقتی مثلا تا صفحه ۱۹۷۰ پست هست ۱۹۷۱ رو هم می گذارد روی ۱۹۷۱ کلیک می کنیم می گه موضوع مورد نظر وجود ندارد
علاوه براین مثلا در این صفحه
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
وقتی روی ۱ کلیک می کنیم به صفحه ۴ می ره
۰
۰
ارسال: #۳۱۵
۰۱ تیر ۱۳۹۵, ۰۱:۵۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ تیر ۱۳۹۵ ۰۱:۵۷ ب.ظ، توسط Milestone.)
مشکلات مانشت
سلام آقای نهایی، مرسی از زحماتی که می‌کشید.
یه سوالی که همیشه برام مطرح بود اینکه که چرا سئو مانشت در گوگل با این حجم تولید محتوا انقدر ضعیفه، برای مثال این دو مورد نتیجه برای دو جستجوی چهار سیلابی کاملا مرتبط نباید قاعدتا تا این صفحات جلو بره، خصوصا اینکه قبلش کلی وبلاگ متفرقه قرار گرفتند که در مقام مقایسه و طبق هر نوع معیاری به هیچ وجه در حد و اندازه‌های مانشت نیستن یا اینکه سایتی که مرتبط با کنکور ارشد مدیریت هست زودتر قرار گرفته.

کنکور کارشناسی ارشد کامپیوتر >> صفحه سوم گوگل، سطر اول
کنکور کارشناسی ارشد IT >> صفحه دوم گوگل، سطر آخر

تازه نتیجه خیلی از این جستجوها با کلیدواژه اصلی به جای هدایت به صفحه نخست مانشت به صفحات داخلی ارجاع می‌شه، یا اینکه یه چیزی مثل سوالات درسی رو که هیچ جای دیگه بهش جواب داده نشده معمولا باید به همراه آدرس URL مانشت یا اسمش تو گوگل تایپ کرد که بیاد تو گزینه‌های اول یا اون ساختار درختی گوگل (نمایش صفحات کلیدی)، صرفا با جستجوهایی نظیر "انجمن مانشت" به دست میاد، در صورتی‌که معمولا یه کسی که فقط دنبال کنکور ارشد نرم افزاره، نمی‌دونه مانشت چی هست که بخواد اینو سرچ کنه، البته مانشت فکر کنم بیشتر با تبلیغات دهن به دهن دانشجوها شناخته و معرفی میشه ولی خب این آیتم هم فکر کنم مهمه و نمی‌شه بی‌خیالش شد.
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۵,۶۷۶ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۳,۱۰۳ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۴,۹۰۷ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۷۲۳ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
Tongue انجمن پسران مانشتی aatwo ۴۰ ۲۹,۸۳۶ ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۲:۲۵ ق.ظ
آخرین ارسال: khayyam
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۰۳,۹۸۳ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  پرسش و پاسخ و بحثهای مدیران در مورد امور جاری مانشت Fardad-A ۴,۸۰۶ ۴۴,۶۶۸ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
  تخفیف گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف برای اعضای مانشت در سال ۹۹ عزیز دادخواه ۱۲ ۷,۴۷۴ ۲۵ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  مانشت اینجا.مانشت اونجا...مانشت همه جا fahimehazimi ۵ ۵,۷۰۷ ۱۹ دى ۱۳۹۷ ۰۶:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: mrsami
  تخفیف گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف برای اعضای مانشت در سال ۹۸ عزیز دادخواه ۸ ۶,۵۳۵ ۲۶ مهر ۱۳۹۷ ۰۲:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: marykh

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close