تالار گفتمان مانشت
مشکلات مانشت - نسخه‌ی قابل چاپ

مشکلات مانشت - aatwo - 25 اسفند ۱۳۹۰ ۱۰:۳۳ ب.ظ

چرا تو قسمت پاسخ جدید قسمتهای مربوط به فونت عکس لینک .... نمونده؟
چرا دکمه رای مثبت و منفی(مقبولیت ) از کار افتاده ؟
چرا قسمت تعداد سپاس گذاریها نمونده؟
چرا بعضی تاپیکها دکمه مقبولیت ندارن و بعضی ها دارن؟

مشکلات مانشت - fatima1537 - 25 اسفند ۱۳۹۰ ۱۱:۲۳ ب.ظ

(۲۵ اسفند ۱۳۹۰ ۱۰:۳۳ ب.ظ)aatwo نوشته شده توسط:  چرا قسمت تعداد سپاس گذاریها نمونده؟
اگر منظورتون تعداد سپاسگذاریهایی بود که قبلا توی پروفایلها وجود داشت ، به پیشنهاد بقیه کاربرا و برای بهینه سازی ظاهر سایت حذف شد. درواقع توی یه تاپیک خود دکتر از بقه خواستند که نظر بدند

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

(۲۵ اسفند ۱۳۹۰ ۱۰:۳۳ ب.ظ)aatwo نوشته شده توسط:  چرا دکمه رای مثبت و منفی(مقبولیت ) از کار افتاده ؟
توی این تاپیک برای من که کار میکنه الان یه مثبت دادم ، چه تاپیکی ؟ میشه لینکش رو بذارید؟
(۲۵ اسفند ۱۳۹۰ ۱۰:۳۳ ب.ظ)aatwo نوشته شده توسط:  چرا بعضی تاپیکها دکمه مقبولیت ندارن و بعضی ها دارن؟
منظور از مقبولیت همون "قانع کننده" است؟ اگر اینطوره ، فقط تاپیکهای درسی و کنکوری این دکمه رو دارند

RE: مشکلات مانشت - maryami - 26 اسفند ۱۳۹۰ ۱۲:۲۹ ق.ظ

(۲۵ اسفند ۱۳۹۰ ۱۰:۳۳ ب.ظ)aatwo نوشته شده توسط:  چرا دکمه رای مثبت و منفی(مقبولیت ) از کار افتاده ؟

منم جدیدا در ورود به سایت و همین موردی که گفتن مشکل دارم، اما معمولا با یکی دوبار رفرش کردن صفحه حل می شه.

البته الان که هرکاری می کردم وارد نمی شد.

مشکلات مانشت - admin - 26 اسفند ۱۳۹۰ ۰۲:۳۴ ق.ظ

الان امتحان کنید ببینید مشکل حل شده یا نه. از اونجا که ما یه سیستم جدید مقابله با حملات DDOS و البته فیلترینگ برخی از نقاط دنیا و کاربران پر ریسک داریم ممکنه از این مشکلات به صورت موقتی براتون به وجود بیاد.
نکته جالب اینه که از کاربرانی که به مانشت وصل شدن (برای امروز) حدود ۵۰ نفر سیستمشون ویروسی بوده Big Grin این کاربران با صفحه‌ای مواجهه خواهند شد که ازشون درخواست وارد کردن کد تصویر رو داره!
از دوستان هر کسی زیاد این صفحه رو دید بهم اطلاع بده رفع مشکل کنم.

RE: مشکلات مانشت - aatwo - 26 اسفند ۱۳۹۰ ۰۳:۱۲ ق.ظ

(۲۶ اسفند ۱۳۹۰ ۱۲:۲۹ ق.ظ)maryami نوشته شده توسط:  
(25 اسفند ۱۳۹۰ ۱۰:۳۳ ب.ظ)aatwo نوشته شده توسط:  چرا دکمه رای مثبت و منفی(مقبولیت ) از کار افتاده ؟

منم جدیدا در ورود به سایت و همین موردی که گفتن مشکل دارم، اما معمولا با یکی دوبار رفرش کردن صفحه حل می شه.

البته الان که هرکاری می کردم وارد نمی شد.

منم گاهی کار میکنه گاهی نه
نقل قول: منظور از مقبولیت همون "قانع کننده" است؟ اگر اینطوره ، فقط تاپیکهای درسی و کنکوری این دکمه رو دارند

نه منظورم همون دکمه مثبت منفی هست بعضی تاپیکها نداره
مشکل قسمت پاسخ جدید قسمتهای مربوط به فونت عکس لینک .... نمونده بود برطرف شد مرسی

مشکلات مانشت - fatima1537 - 26 اسفند ۱۳۹۰ ۰۴:۲۴ ب.ظ

(۲۶ اسفند ۱۳۹۰ ۰۲:۳۴ ق.ظ)admin نوشته شده توسط:  این کاربران با صفحه‌ای مواجهه خواهند شد که ازشون درخواست وارد کردن کد تصویر رو داره!
خداروشکر سیستم من ویروسی نبود.خودم از سیستمم مطمئن نبودم

مشکلات مانشت - maryami - 26 اسفند ۱۳۹۰ ۰۵:۲۲ ب.ظ

لپ تاپ منم ویروسی نیست. ازم نمی خواست کد تصویر وارد کنم، زمانی که رو ورود کلیک می کردم هیچ اتفاقی نمی افتاد و فقط یه # به آدرس اضافه می شد.
البته خدا رو شکر فقط دیروز این مشکلو داشتم.

RE: مشکلات مانشت - nmusavi - 27 اسفند ۱۳۹۰ ۰۲:۲۳ ق.ظ

بعضی از User هایی که کمک مالی کردن نوع User شون کاربر عادی هست .

مشکلات مانشت - admin - 27 اسفند ۱۳۹۰ ۰۳:۴۹ ق.ظ

بله، حامی مالی ۳ ستاره به کاربران با هدیه بالاتر از ۵ هزار تومان اطلاق می‌شه.

RE: مشکلات مانشت - farazin - 28 اسفند ۱۳۹۰ ۰۲:۰۶ ب.ظ

من امروز چند بار با این مشکل مواجه شدم.دلیلش چیه؟

مشکلات مانشت - fatima1537 - 28 اسفند ۱۳۹۰ ۰۳:۱۶ ب.ظ

فکر کنم همون قضیه ویروسی بودن سیستمتونه که دکتر در بالا گفتند

مشکلات مانشت - admin - 28 اسفند ۱۳۹۰ ۰۳:۲۷ ب.ظ

(۲۸ اسفند ۱۳۹۰ ۰۲:۰۶ ب.ظ)farazin نوشته شده توسط:  من امروز چند بار با این مشکل مواجه شدم.دلیلش چیه؟
البته من برای آی‌پی‌های ایران این محدودیت‌ رو برداشتم. ممکنه با vpn وصل شده باشید. در هر حال کامپیوتر شما جز کامپیوتر‌های پر ریسک بوده Smile

مشکلات مانشت - aatwo - 28 اسفند ۱۳۹۰ ۰۵:۵۲ ب.ظ

چرا مانشت اینجوری شده بجای این همه مسائل مختلف طرح میشه اما هیچ خبری از ذات واقعی مانشت نیست
من خودمم خسته شده بچه ها مسائل درسی و مربوط به کنکور بیشتر طرح کنیم

مشکلات مانشت - fatima1537 - 28 اسفند ۱۳۹۰ ۰۶:۰۳ ب.ظ

بیاید این دفعه هرکدوم از سئوالات رو توی یه تاپیک جداگانه بررسی و حل کنیم . اون موقع چون فاصله کمی تا کنکور داشت با استرس و هیجان بحث میکردیم و زیاد روی حل صحیح سئوال کار نکردیم

RE: مشکلات مانشت - farazin - 28 اسفند ۱۳۹۰ ۰۷:۴۱ ب.ظ

(۲۷ اسفند ۱۳۹۰ ۰۳:۴۹ ق.ظ)admin نوشته شده توسط:  بله، حامی مالی ۳ ستاره به کاربران با هدیه بالاتر از ۵ هزار تومان اطلاق می‌شه.
آخه بعضی از کاربران هستن که کمتر از ۵هزار تومن هدیه دادن به اونا هم حامی مالی نوشته