زمان کنونی: ۰۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۱۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مشکلات مانشت

ارسال: #۲۸۶
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۴:۱۲ ب.ظ
مشکلات مانشت
(۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۱:۴۴ ب.ظ)jazana نوشته شده توسط:  تو صفحه اول روی اعتبار/پاسخ که کلیک می کنی تا sort بشه پیغام خطا میده.
ممنون از ارسال اشکال، مشکل حل شد.

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: jazana
ارسال: #۲۸۷
۰۱ خرداد ۱۳۹۵, ۱۱:۱۸ ب.ظ
مشکلات مانشت
سلام
تو صفحه کنترل پنل کاربر، با کلیک روی لینک دفترچه یادداشت شخصی هیچ اتفاق خاصی نمیفته.
یه صفحه سفید خالی باز میشه. البته بار اولی هست که خواستم استفاده کنم. نمیدونم کلا غیرفعاله یا جدیدا اینطوری شده.

سرشارم از خیال ولی این کفاف نیست
در شعرِ من حقیقت یک ماجرا کم است ...
۰
۰
ارسال: #۲۸۸
۰۱ خرداد ۱۳۹۵, ۱۱:۳۳ ب.ظ
RE: مشکلات مانشت
(۰۱ خرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۱۸ ب.ظ)reza.kh نوشته شده توسط:  سلام
تو صفحه کنترل پنل کاربر، با کلیک روی لینک دفترچه یادداشت شخصی هیچ اتفاق خاصی نمیفته.
یه صفحه سفید خالی باز میشه. البته بار اولی هست که خواستم استفاده کنم. نمیدونم کلا غیرفعاله یا جدیدا اینطوری شده.

سلام
ممنون از گزارش، بررسی شده و در صورت حل شدن مشکل همین‌جا اطلاع‌رسانی خواهد شد.

۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Skyrim
ارسال: #۲۸۹
۰۲ خرداد ۱۳۹۵, ۰۴:۴۲ ب.ظ
مشکلات مانشت
سلام
آقا نمیشه دونیت کرد که Exclamation وقتی روی لینک هدیه به مانشت کلیک میکنیم و مبلغ رو مشخص میکنیم، بعد ارور میده؛
"بروز خطا در پرداخت
پذیرنده معتبر نیست "
مسئولین چرا رسیدگی نمیکنن Big Grin
۰
۰
ارسال: #۲۹۰
۰۲ خرداد ۱۳۹۵, ۰۸:۰۶ ب.ظ
مشکلات مانشت
(۰۲ خرداد ۱۳۹۵ ۰۴:۴۲ ب.ظ)BashirXm نوشته شده توسط:  آقا نمیشه دونیت کرد که Exclamation وقتی روی لینک هدیه به مانشت کلیک میکنیم و مبلغ رو مشخص میکنیم، بعد ارور میده؛
"بروز خطا در پرداخت
پذیرنده معتبر نیست "
مسئولین چرا رسیدگی نمیکنن
حدود دوسالی هست که سیستم هدیه غیرفعال هست.

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: blx
ارسال: #۲۹۱
۰۷ خرداد ۱۳۹۵, ۰۱:۱۰ ق.ظ
مشکلات مانشت
بالاخره یکی از بزرگترین باگ‌های مربوط به سرور مانشت حل شد. متاسفانه تو این سال‌ها این باگ باعث کندی سرعت مانشت شده بود. مانشت آماده جشن تولد شش سالگی است!

۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Behzad TP , jazana , diligent , Amoojan , sixsixsix , blx , Saman
ارسال: #۲۹۲
۰۹ خرداد ۱۳۹۵, ۰۹:۳۷ ب.ظ
مشکلات مانشت
این دستورای \Longleftarrow و \Longrightarrow توو ادیتور مانشت پشت سرش backslash قرار نمیگیره، باعث میشه فرمول کسایی که با کد لتکس آشنایی ندارند کلاً در هم بر هم بشه.
۱
۰
ارسال: #۲۹۳
۱۰ خرداد ۱۳۹۵, ۱۲:۴۶ ق.ظ
مشکلات مانشت
صفحه پروفایل بعضی اعضاء باز نمیشه.
از جمله پروفایل آقا فرداد.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
ارسال: #۲۹۴
۱۰ خرداد ۱۳۹۵, ۰۱:۳۸ ق.ظ
مشکلات مانشت
(۰۹ خرداد ۱۳۹۵ ۰۹:۳۷ ب.ظ)behnam5670 نوشته شده توسط:  این دستورای \Longleftarrow و \Longrightarrow توو ادیتور مانشت پشت سرش backslash قرار نمیگیره، باعث میشه فرمول کسایی که با کد لتکس آشنایی ندارند کلاً در هم بر هم بشه.
سلام
متاسفانه مشکلی توی کتابخونه mathquill وجود داشت که بالاخره پیدا شد و حل شد. توی این کتابخونه تنها دستورات با کد حروف کوچیک درست کار می‌کرد که با تغییراتی کوچیک مشکل اون‌هایی که حروف بزرگ داشتن هم توی مانشت حل شد. (سعی می‌کنم تمامی ارسال‌های تک که این مشکل داشتن رو توی دیتابیس حل کنم).

(۱۰ خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۴۶ ق.ظ)A L I نوشته شده توسط:  صفحه پروفایل بعضی اعضاء باز نمیشه.
ممنون از گزارش، مشکل مربوط به باگ مربوط به کد mybb هست. توی php 7 روی break ها خیلی حساسیت زیاد هست. مشکل برطرف شد.

۰
۰
ارسال: #۲۹۵
۱۰ خرداد ۱۳۹۵, ۰۲:۵۸ ب.ظ
مشکلات مانشت
(۱۰ خرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۳۸ ق.ظ)admin نوشته شده توسط:  سلام
متاسفانه مشکلی توی کتابخونه mathquill وجود داشت که بالاخره پیدا شد و حل شد. توی این کتابخونه تنها دستورات با کد حروف کوچیک درست کار می‌کرد که با تغییراتی کوچیک مشکل اون‌هایی که حروف بزرگ داشتن هم توی مانشت حل شد. (سعی می‌کنم تمامی ارسال‌های تک که این مشکل داشتن رو توی دیتابیس حل کنم).
سلام
ولی وقتی دستی backslash اضافه میکرد آدم درست میشدا. به هر حال.
الان کل ادیتور ظاهراً مشکل پیدا کرده؛ وقتی دکمه‌ی افزودن رو میزنی عمل نمیکنه و فرمول اضافه نمیشه. وقتی به صورت دستی با تگ tex هم اضافه میکنی استایل direction اینا اضافه میکنه یه طوری میشه
۱
۰
ارسال: #۲۹۶
۱۰ خرداد ۱۳۹۵, ۰۴:۱۱ ب.ظ
مشکلات مانشت
در پروفایل به جای سن، سال تولد نشان داده می شود.
در آمار تعداد ارسال های بهترین ارسال کننده امروز رو اشتباه نشان می دهد.
۰
۰
ارسال: #۲۹۷
۱۰ خرداد ۱۳۹۵, ۰۵:۲۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ خرداد ۱۳۹۵ ۰۵:۳۳ ب.ظ، توسط admin.)
مشکلات مانشت
(۱۰ خرداد ۱۳۹۵ ۰۲:۵۸ ب.ظ)behnam5670 نوشته شده توسط:  الان کل ادیتور ظاهراً مشکل پیدا کرده؛ وقتی دکمه‌ی افزودن رو میزنی عمل نمیکنه و فرمول اضافه نمیشه. وقتی به صورت دستی با تگ tex هم اضافه میکنی استایل direction اینا اضافه میکنه یه طوری میشه

در حال حاضر، مشکل [tex]\TeX[/tex] به صورت کامل حل شده.

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Saman
ارسال: #۲۹۸
۱۰ خرداد ۱۳۹۵, ۰۵:۳۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ خرداد ۱۳۹۵ ۰۶:۰۵ ب.ظ، توسط admin.)
مشکلات مانشت
(۱۰ خرداد ۱۳۹۵ ۰۴:۱۱ ب.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  در پروفایل به جای سن، سال تولد نشان داده می شود.
البته یه عدد منفیه! به جای اینکه امروز رو منهای تولد کنه، صفر رو منهای روز تولد می‌کنه.
مشکل حل شد.

۰
۰
ارسال: #۲۹۹
۱۰ خرداد ۱۳۹۵, ۰۶:۰۷ ب.ظ
مشکلات مانشت
(۱۰ خرداد ۱۳۹۵ ۰۴:۱۱ ب.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  در آمار تعداد ارسال های بهترین ارسال کننده امروز رو اشتباه نشان می دهد.
آمار در واقع بهترین ارسال کننده ۲۴ ساعت اخیر هست. باید عنوان رو در فرصت مناسب عوض کنیم.

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli , Saman
ارسال: #۳۰۰
۱۰ خرداد ۱۳۹۵, ۰۶:۳۲ ب.ظ
مشکلات مانشت
(۱۰ خرداد ۱۳۹۵ ۰۶:۰۸ ب.ظ)samanbeigmiri نوشته شده توسط:  موقع ورود هم فیلد بیخیال و ورود کلا نشون داده نمیشه
ممنون از گزارش خیلی دقیق و خوبتون. مشکل این بخش حل شد.

(۱۰ خرداد ۱۳۹۵ ۰۶:۰۸ ب.ظ)samanbeigmiri نوشته شده توسط:  قبلا در هر پروفایل قسمت های مختلف با علائمشون مشخص بودن که کلا نیستن دیگه،میشد اون قسمت کاربر پسند بودن یه جورایی
من دقیق منظور این حرفتون رو متوجه نشدم کدوم قسمت رو می‌فرمایید.

۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۳۱۴ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۳,۷۶۴ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۴۳۳ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۸۵۵ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
Tongue انجمن پسران مانشتی aatwo ۴۰ ۳۰,۲۰۹ ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۲:۲۵ ق.ظ
آخرین ارسال: khayyam
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۰۹,۰۷۰ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  پرسش و پاسخ و بحثهای مدیران در مورد امور جاری مانشت Fardad-A ۴,۸۰۶ ۴۴,۶۶۸ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
  تخفیف گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف برای اعضای مانشت در سال ۹۹ عزیز دادخواه ۱۲ ۷,۶۵۰ ۲۵ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  مانشت اینجا.مانشت اونجا...مانشت همه جا fahimehazimi ۵ ۵,۷۶۰ ۱۹ دى ۱۳۹۷ ۰۶:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: mrsami
  تخفیف گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف برای اعضای مانشت در سال ۹۸ عزیز دادخواه ۸ ۶,۶۰۲ ۲۶ مهر ۱۳۹۷ ۰۲:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: marykh

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close