زمان کنونی: ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۲۴ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

یک مشکل عجیب

ارسال:
۲۵ اسفند ۱۳۹۰, ۱۱:۳۰ ق.ظ
یک مشکل عجیب
من گوشی موبایلم Xperia X10 هستش.یه مشکلی عجیبی که تازگیا متوجه شدم اینکه:شبا که می خوام بخوابم معمولا گوشی و کنار تخت می ذاشتم .صبح ها که پا می شدم وقتی شارژ گوشی و چک می کردم یا کاملا تموم شده بود یا فقط ۴% استفاده شده بود.تا اینکه چند روز قبل فهمیدم وقتی گوشی و روی بالش یا روی میز می ذارم ۴% از شارژش کم می شه ولی وقتی رو زمین می ذارم باتریش کاملا خالی می شه.به نظرتون چرا اینطوری می شه؟Huh

Your education can change your life
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۵ اسفند ۱۳۹۰, ۰۱:۴۵ ب.ظ
RE: یک مشکل عجیب
(۲۵ اسفند ۱۳۹۰ ۱۱:۳۰ ق.ظ)farazin نوشته شده توسط:  من گوشی موبایلم Xperia X10 هستش.یه مشکلی عجیبی که تازگیا متوجه شدم اینکه:شبا که می خوام بخوابم معمولا گوشی و کنار تخت می ذاشتم .صبح ها که پا می شدم وقتی شارژ گوشی و چک می کردم یا کاملا تموم شده بود یا فقط ۴% استفاده شده بود.تا اینکه چند روز قبل فهمیدم وقتی گوشی و روی بالش یا روی میز می ذارم ۴% از شارژش کم می شه ولی وقتی رو زمین می ذارم باتریش کاملا خالی می شه.به نظرتون چرا اینطوری می شه؟Huh

منم بعضی وقتا از سرعت خالی شدن گوشیم تعجب میکنم . باید فرضیه شما رو یه بار بررسی کنم . مدل گوشی من سونی اریکسون ویواز هست که یه طوریی شبیه مال شماست .

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۲۵ اسفند ۱۳۹۰, ۱۰:۱۰ ب.ظ
یک مشکل عجیب
من سوالتون رو سرچ کردم و به این جواب رسیدم.البته این برای خود باطری هست نه وقتی که داخل گوشی یا هر وسیله دیگه ای قرار میگیره.

Why does a battery lose its charge when it is placed on the ground?

battery can lose its charge when placed on the ground because the slightest bit of moisture can drain its power substantially

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

If your success is not on your own terms, if it looks good to the world but does not feel good in your heart, it is not success at all.
(Anna Quindlen)
 سپاس‌گزاری شده توسط: farazin
ارسال:
۲۵ اسفند ۱۳۹۰, ۱۰:۱۳ ب.ظ
(۲۵ اسفند ۱۳۹۰ ۱۱:۳۰ ق.ظ)farazin نوشته شده توسط:  من گوشی موبایلم Xperia X10 هستش.یه مشکلی عجیبی که تازگیا متوجه شدم اینکه:شبا که می خوام بخوابم معمولا گوشی و کنار تخت می ذاشتم .صبح ها که پا می شدم وقتی شارژ گوشی و چک می کردم یا کاملا تموم شده بود یا فقط ۴% استفاده شده بود.تا اینکه چند روز قبل فهمیدم وقتی گوشی و روی بالش یا روی میز می ذارم ۴% از شارژش کم می شه ولی وقتی رو زمین می ذارم باتریش کاملا خالی می شه.به نظرتون چرا اینطوری می شه؟Huh
این لینکو بخون

بعد من یه چی بگم ببین وقتی گوشیتو رو زمین میزاری و شارژخالی میشه شاید به علت حرارت باشه یعنی جاییکه گوشیتو میزاری شاید کف خونتون سرامیکه و لوله های شوفاژ و یا آب گرم از اونجا رد میشه که باعث خالی شدن زودتر شارژ میشه امشب گوشیتو یه جای دیگه رو زمین بذار شاید شاید مشکلت حل بشهWink
 سپاس‌گزاری شده توسط: ف.ش , farazin
ارسال:
۲۵ اسفند ۱۳۹۰, ۱۰:۱۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ اسفند ۱۳۹۰ ۱۰:۱۸ ب.ظ، توسط ف.ش.)
یک مشکل عجیب
مطالبی که توی این لینک نوشته شده عجیب تر از مشکل شماست! مخصوصا بحث مربوط به کلید ماشین!!

If your success is not on your own terms, if it looks good to the world but does not feel good in your heart, it is not success at all.
(Anna Quindlen)
 سپاس‌گزاری شده توسط: Masoud05 , narges_r , farazin , anyone , **sara** , Joonz
ارسال:
۲۶ اسفند ۱۳۹۰, ۱۲:۳۶ ب.ظ
(۲۵ اسفند ۱۳۹۰ ۱۰:۱۸ ب.ظ)afagh1389 نوشته شده توسط:  مطالبی که توی این لینک نوشته شده عجیب تر از مشکل شماست! مخصوصا بحث مربوط به کلید ماشین!!

دزدگیر ماشین خیلی جالب بود
ولی اینایی که اینجا نوشته بود هیچ کدوم به مورد من نمی خورد. ما تو طبقه پنجم هستیم.خودم حدس می زنم چون فرش اتاقم ماشینیه اون باعث می شه.ولی نمی دونم چرا؟؟؟

Your education can change your life
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۱۵ فروردین ۱۳۹۱, ۱۰:۱۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ فروردین ۱۳۹۱ ۱۰:۱۸ ب.ظ، توسط a.hooshmand.)
یک مشکل عجیب
این می تواند مربوط به مدار -AGC -Automatic Gain Control فرستنده گوشیتان باشد
آیا وقتی روی زمین می گذارید آنتن دهی موبایلتان کم می شود؟

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  رفع اشکال نصب جاوا، مشکل ساخته نشدن virtual machine shiivaa ۱۲ ۱۹,۳۷۱ ۱۹ آبان ۱۳۹۹ ۰۷:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: wanted471
Sad مشکل در برنامه نویسی شیء گرا Xialu ۰ ۱,۹۹۸ ۰۵ شهریور ۱۳۹۹ ۱۲:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: Xialu
  مشکل در حل تست ۲۲ فصل اول کتاب گسسته یوسفی pure.yaser ۷ ۸,۵۳۸ ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۶:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: mohsentafresh
  تغییر عجیب رشته های فناوری اطلاعات ارشد کنکور ۹۸ irmacfa ۴ ۵,۷۱۸ ۱۱ دى ۱۳۹۸ ۰۶:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Alireza.Moftakharzadeh
  مشکل عدم ایجاد پروژه/فایل جدید در نت بینز αɾια ۳ ۱۰,۹۷۶ ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۰۳:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Silver1992
Question مشکل با درک توابع دنباله دار و مولد ؟؟؟؟ radar ۰ ۲,۵۳۳ ۱۶ دى ۱۳۹۷ ۰۴:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: radar
  مشکل لایسنس متلب αɾια ۱۳ ۱۵,۲۲۱ ۲۱ آذر ۱۳۹۷ ۱۰:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: αɾια
  مشکل ( دوستانی که میدوند راهنمایی کنند) manamsaeid ۵ ۴,۵۱۰ ۱۸ مرداد ۱۳۹۷ ۱۱:۵۴ ق.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  مشکل در پیچیدگی زمانی ماهی ۲۵۸ ۲ ۲,۷۸۷ ۲۳ تیر ۱۳۹۷ ۱۲:۱۸ ق.ظ
آخرین ارسال: Alisalar
  مشکل در محاسبه مرتبه ایک سوال Mr.R3ZA ۰ ۱,۷۳۷ ۲۴ خرداد ۱۳۹۷ ۰۱:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Mr.R3ZA

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close