زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۱۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

IQ - ضریب هوشی ایرانیان

ارسال: #۳۱
۱۸ اسفند ۱۳۹۰, ۰۶:۵۸ ب.ظ
RE: IQ - ضریب هوشی ایرانیان
مرگ بر آمریکاAngry
منافقین و کفار عجب مخی دارن، نمیدونم ما که اینهمه خفنیم Cool و مخمون جنس خوبی داره Huh این همه پایینییم اصلا باورم نمیشه افغانستان از ما بالاتره! من که میرم خودکشی کنم!Tongue

اینو جدی میگم حالم از اینجور رنکینگها به هم میخوره.
"ارزش انسانها به همت و تلاش آنهاست." سخنی از یک انسان بزرگ
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۳۲
۱۸ اسفند ۱۳۹۰, ۰۸:۳۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ اسفند ۱۳۹۰ ۰۸:۴۹ ب.ظ، توسط Pakniat.)
IQ - ضریب هوشی ایرانیان
میشه یک نفر دلیل برای من بیاره که چرا همچین تاپیکی باید در سایت مانشت زده بشه ؟
ارسال: #۳۳
۱۸ اسفند ۱۳۹۰, ۱۰:۲۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ اسفند ۱۳۹۰ ۱۰:۲۵ ب.ظ، توسط fatima1537.)
IQ - ضریب هوشی ایرانیان
دوستان اگر راهکاری برای باهوش تر شدن ایرانی ها دارید بدید این بهتره
و بهتره آستانه تحملمون رو بالا ببریم. توی بحثها متاسفانه بداخلاقی هایی دیده میشه که باعث میشه چند نفر با هم بگومگو کنند و این اصلا در شان دوستان مهندس و تحصیلکرده نیست.
متاسفانه بین کلام بعضی ها مسائلی غیر از ضریب هوشی هم آورده شده.
این لفظ و کلام باعث میشه بعضیهای دیگه هم که اصلا نظری ندادن ناراحت بشن و فکر کنند در اینجا جایی ندارند و اگر هم حرفی بزنند کسی یا اونها وارد بحث و جدل میشه
آخرین خواهشم تو این تاپیک اینه که به بحثها خاتمه بدید
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت
ارسال: #۳۴
۱۹ اسفند ۱۳۹۰, ۰۸:۵۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ اسفند ۱۳۹۰ ۰۸:۵۹ ب.ظ، توسط banou.)
IQ - ضریب هوشی ایرانیان
(۱۷ اسفند ۱۳۹۰ ۱۱:۵۸ ب.ظ)Pakniat نوشته شده توسط:  اما بقوله دوستمون پشت هم نیستیم، این چینی ها رو ببینید درس بگیرید ؛ انسان های کودن اما متحد- کلونی موریانه تشبیهی از همکاری چینی هاست اما ما چی ؟
برخلاف نظر اکثریت،چینی اصلا کودن نیستند.باور کنید جدی می گم.نمی دونم چرا بعضیا اینطوری فک می کنند.آیا از روی ظاهر می گن؟نمی دونم.
من یه عقیده دارم و اونم اینه که هر کسی فک کنه که هر انسانی حالا کاری نداریم از هر نژاد و ملیتی،کودن یا نافهم هست یا اینکه مثلا گاگول حسابش کنیم، اون فرد در جهل مطلق بسر می بره.بخصوص این گاگول بودن رو به کسایی نسبت می دن که در جامعه افراد ساکتی هستند و سرشون به کار خودشونه.

بنده نه طرفدار چینی ها هستم نه علاقه ای بهشون دارم صرفا خواستم متذکر بشم که هیچوقت طرف مقابلتونو کم شان و منزلت ندونید.
این بود انشای من.Big Grin
(۱۸ اسفند ۱۳۹۰ ۰۶:۵۸ ب.ظ)mrssobhani نوشته شده توسط:  "ارزش انسانها به همت و تلاش آنهاست." سخنی از یک انسان بزرگ
من هم موافقم و تایید می کنم.

اگر به خطا رفتی، از برگشتن واهمه نداشته باش./برگ در هنگام زوال می افتدمیوه در هنگام کمال می افتدبنگر که چگونه می افتی چون برگی زرد و یا سیبی سرخ.
ارسال: #۳۵
۱۹ اسفند ۱۳۹۰, ۰۹:۰۴ ب.ظ
RE: IQ - ضریب هوشی ایرانیان
تا کی می خوایم سره خودمونو بکنیم تو برف که آره ما باهوشیم.ما بهترینیم ما فقط پشت کارمون کمه.تو کدوم علم دنیا تونستیم خودی نشون بدیم.تو همین کامپیوترش تو دانشگاه هایی مثل ماساچست آندروید نویسی یاد میدن تو دانشگاه ما تو پاسکال بچه هاش هنگ می کنن.کدوم ایرانی کاندید جایزه تورینگ تونسته بشه.حالا که هوش نداریم بیاییم یک ام تلاش کنیم شاید فرجی بشه.

....winners do not do different thingss they do things differently
 سپاس‌گزاری شده توسط: خانه سبز , ronaldo , Sunshine Off , kashir
ارسال: #۳۶
۱۹ اسفند ۱۳۹۰, ۰۹:۱۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ اسفند ۱۳۹۰ ۱۰:۲۸ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
IQ - ضریب هوشی ایرانیان
من نمیخواستم تو این تاپیک پست بدم ولی حالا که به نظر آروم تر شده چند تا نکته بگم:
خیلی از نظرات بیشتر از عقلانی به نظر احساسی میاد. تعصب خوبه ولی به شرطی که دارای پایه عقلانی باشه. از قشر تحصیل کرده بیشتر انتظار میره. سعی کنید از روی شناخت و علم حرف بزنید نه از روی احساس.
منظور از IQ یک کشور، میانگین IQ هست و در این بین افراد خیلی باهوش یا دارای هوش کم تاثیر بسیار اندکی روی میانگین میذارند.
معیار IQ، معیاری برای سنجش قدرت ذاتی یک فرد در ریاضی و منطقه. گفته میشه که IQ فقط تا سنین پایین (حدود ۳-۴) سال میتونه تغییر کنه. به علاوه IQ متاثر از مواردی مثل تغذیه هم هست. خیلی وقت ها عموم جامعه تصور اشتباهی از IQ دارند و خیلی چیزهای دیگه رو جای IQ اشتباه میگرند. خیلی وقت ها هم در اثر عدم شناخت IQ، فردی رو به اشتباه باهوش یا کم هوش تصور می کنند.
IQ فقط یه نوع هوشه، هوش های دیگه ای هم داریم مثل هوش احساسی، هوش اجتماعی و ... . تا چند دهه پیش تصور میشد افراد دارای IQ بالا افراد موفق تری هستند ولی تو چند سال اخیر تاثیر هوش هیجانی رو تو موفقیت بیشتر میدونن.
هر چیزی که خارج از ایران تالیف یا ساخته میشه الزاما دسیسه و... نیست. کاش اول کمی فکر کنیم بعد دیگران رو متهم کنیم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Aurora , kashir , انرژی مثبت , esisonic , Shiny

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close