زمان کنونی: ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۴۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

خیلی دپرسم بچه ها ..... به نظرتون چی کار کنم؟

ارسال: #۳۱
۰۹ اسفند ۱۳۹۰, ۱۱:۰۴ ب.ظ
RE: خیلی دپرسم بچه ها ..... به نظرتون چی کار کنم؟
(۰۹ اسفند ۱۳۹۰ ۱۰:۵۰ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(09 اسفند ۱۳۹۰ ۱۰:۴۷ ب.ظ)neilabak نوشته شده توسط:  کمک به مادر و آدمای دور و برت بدجوری حال آدمو خوب میکنه.اگه جای زیارتی هم داره شهرتون که دیگه خیلی خداست.رفتن به طبیعت و شنا هم به شدت آدمو شارژ میکنه .و...یه مدتی بیخیال اینترنت شی هم خوبه .البته من خودم اینجوریم نمیدونم برای شما هم اینجوریه یا نه .وقتی خیلی تو اینترنتم بعدش یه همچین حسی دارم،کلافگی ،گیجی ،بی حوصلگی.
من بعدش فشارم یا قندم میفته. (نمیدونم کدومشه)Big Grin
خب واسه این که بدونید کدومه یه بار اب نمک بخورید اگه دیدید خوب شدید پس مشکل فشاره بودهBig Grin اگه خوب نشدید مشکل قنده پس شکر بخوریدBig GrinBig GrinTongue

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: marzieh , blackhalo1989 , aatwo
ارسال: #۳۲
۰۹ اسفند ۱۳۹۰, ۱۱:۲۷ ب.ظ
من اگه جای شما بودم میرفتم حرم امام رضا و خودمو سبک سبک میکردم.بدور از همه افکار پریشونی که تو ذهنم میچرخه .واقعن آرامش خاصی میده به ادم.انگار زمان ثابت میمونه و تویی و صفای حرم اقا.کلی درددل میکنی. دلت که آروم شد با انگیزه ی بیشتر و با روحیه بهتر به زندگیت ادامه میدی.من این راهو ترجیح میدادم.

شک نکن
درست در لحظه ی آخر، در اوج توکل و در نهایت تاریکی
نوری نمایان می شود، معجزه ای رخ می دهد
و چه زیبا خدا از راه می رسد…
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , maryami , parimehraban , **sara**
ارسال: #۳۳
۰۹ اسفند ۱۳۹۰, ۱۱:۳۹ ب.ظ
منم تا امروز خیلی دپرس بودم چون فکر میکردم که بعد کلیدا میرمو به مامان بابام میگم که کنکور عالی بودو خوشحالشون میکنم ولی اینجور نشدو من همش این چند روز به خدا گلگی میکردم ولی امروز یهو به خودم اومدم که دارم ناشکری میکنم مطمئنم که حکمتی توش هست حالا به امید خدا میخام از اول تابستون بعد از آموزشی خدمتم شروع کنم به خوندن اگر بشه میخام ۱ تاپیک درست کنم واسه بچه ها که تو کنکور موفق نبودن (البته اگه موافق باشین) که به کمک هم و کمک بچه های که کنکورو خوب دادن انشالا خودمون کمر کنکورو بشکونیم پس شما هم ۱ یا علی بگین به خدا توکل کنین مطمئنم سال دیگه همه قبولیم فقط باید به خودمون ایمان داشته باشیم راستی من چجور میتونم ۱ موضوع جدید درست کنم؟Huh
ارسال: #۳۴
۰۹ اسفند ۱۳۹۰, ۱۱:۴۷ ب.ظ
(۰۹ اسفند ۱۳۹۰ ۱۱:۳۹ ب.ظ)ramin66 نوشته شده توسط:  باشیم راستی من چجور میتونم ۱ موضوع جدید درست کنم؟Huh
توی تاپیک قبلی که سئوال کردید جواب دادم
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت
ارسال: #۳۵
۰۹ اسفند ۱۳۹۰, ۱۱:۵۳ ب.ظ
(۰۹ اسفند ۱۳۹۰ ۰۲:۳۹ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  پیشنهاد های من:
۱- یه کار که بهش علاقه دارید رو شروغ کنید. کاری که پیشرفت بشه توش کرد. اولش سخته ولی بعدش خوب میشه. اگه پیشرفت توش سریع باشه بهتره.
۲- یه کاری بکنید که احساس مفید بودن بهتون دست بده. مثلا یه سر برید خانه سالمندان کمک کنید.
۳- یه سر به یه بیمارستان بزنید تا قدر نعمتاتونو بدونید.
۴- یه سر به تاپیک "هرچه می خواهد دل تنگت بگو..." برنید.Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: luna
ارسال: #۳۶
۱۰ اسفند ۱۳۹۰, ۱۲:۱۹ ق.ظ
همه چیز زندگی درس نیست.ادم باید از درس خوندن هدف داشته باشه نه فقط صرفا به خاطر اینکه درس بخونه یا چون کار دیگه ای نداره.شما اگه خانوادت نمی ذارن برین سر کار دلیلی بر این نیست که باید درس بخونین.می تونین زندگی رو با چیزهای دیگه بسازین.اگه خانواده به محل های کار ایراد می گیرن خودتون کاری رو شروع کنین.یا حتی کلاس های خصوصی تو خونه ی خودتون برگزار کنین.
یه انتقادی هم دارم ازتون.چون می گن دوست خوب دوستیه که انتقاد های ادم رو هم بگه.گفتین که درسم خوب بوده بهشتی درس خوندم.شما کنکور دادین بهشتی قبول شدین شاید تو این ۴ سالی که اونجا بودین خیلی های دیگه تو دانشگاههای دیگه از شما پیشی گرفتن یا اینکه روش درس خوندنتون اشتباه بوده.ببینین اشتباه کجا بوده فقط علاقه شرط نیست.
موفق باشید
 سپاس‌گزاری شده توسط: marzieh
ارسال: #۳۷
۱۰ اسفند ۱۳۹۰, ۱۲:۲۳ ق.ظ
پدرم هروقت میگفت "درست میشود"، تمام نگرانی هایم به یک باره رنگ میباخت...!

Your education can change your life
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , maedeh , **sara** , neilabak , reyhaneh64 , aatwo , Aurora , berkeley
ارسال: #۳۸
۱۰ اسفند ۱۳۹۰, ۱۲:۳۱ ق.ظ
بچه ها دونه دونه نوشته هاتونوخوندم.چقدخوب می نویسید.انقدتودلم غصه نشسته که تواین مدت حتی جرات اومدن به مانشت روهم نداشتم.Sadالان هیچی ندارم که بگم.نمیدونم چجوری اروم شمSad(
 سپاس‌گزاری شده توسط: berkeley
ارسال: #۳۹
۱۰ اسفند ۱۳۹۰, ۰۹:۴۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ اسفند ۱۳۹۰ ۰۹:۴۶ ق.ظ، توسط پشتکار.)
تک تک کامنتهای دوستان رو خوندم.
یاد یه چیزی افتادم و اون زندگینامه دکتر علی شریعتی بود.
راستی که بعضی ها چطوری زندگی می کنند! چقدر دکتر راحت زندگی می کرد و بیخیال بود. حتی خانمش می گفت وقتی واسمون مهمون می اومد می رفت خونه خواهرش و وقتی به خونه خواهرش زنگ می زدم می گفت باشه الان میام ولی تا صبح به خونه نمی اومد. فقط داشت مطالعه می کرد و چون می دونست شب مهمون داریم به طریقی خودش رو مخفی می کرد.
وقتی هم ازش انتقاد می کردم می گفت خب کاریه که شده ! میخوای خودمو بندازم تو حوض!!!
واقعا این زندگینامه یک استاد دانشگاه است یه فردی که اهل مطالعه و تفکر بود و واقعا هم چه کتابهایی نوشته.
به نظرم مشکلات واسه همه یکسانه و اون چیزی که ایجاد تفاوت می کنه نحوه نگرش ما و نحوه برخورد ما با مشکلاته. ببینید دکتر چقدر بیخیال از کنار مشکلات می گذشته. شاید شما کار دکتر رو تایید نکنید. من کاری ندارم که کارش درسته یا اشتباه فقط میخوام بگم چقدر دکتر ریلکس بوده و چقدر نسبت به وقایع اطرافش بی تفاوت.
مثلا خانواده دکتر با ازدواجش با خانم شریعت مخالف بودند ولی ایشون اینقدر نرم و آرام کارش رو انجام داد که هیچکس دیگه حرفی واسه گفتن نداشت.

*روحش شاد و یادش گرامی*
 سپاس‌گزاری شده توسط: aminamini , maryami , انرژی مثبت , marzieh , blackhalo1989 , zzsnowdrop
ارسال: #۴۰
۱۰ اسفند ۱۳۹۰, ۱۰:۰۱ ق.ظ
به قول دوستم اگه امسال قبول نشدم خدا سال دیگه ۱چیزه بهتری برام درنظر گرفته

خـــــــــــدایا شکر‌ به خاطره همهٔ داده‌ها و نداده هایت
داده‌هات نعمتــــــــــ ، نداده‌ها هم حکـــــــــــمت ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: پشتکار , berkeley
ارسال: #۴۱
۱۰ اسفند ۱۳۹۰, ۰۲:۳۹ ب.ظ
Tongue RE: خیلی دپرسم بچه ها ..... به نظرتون چی کار کنم؟
با سلام به عزیزان مانشت ی .
فیلم های
Its A Wonderful Life
و

Forrest Gump 1994
رو حتمآ ببینید.Shy

یادتون باشه که :
چرخ بر هم زنم ار غیر مرادم گردد من نه آنم که زبونی کشم از چرخ فلک
خواجه شمس الدین محمد.

من چه گویم که تو را نازکی طبع لطیف تا به حدیست که آهسته دعا نتوان کرد.
خواجه شمس الدین محمد
 سپاس‌گزاری شده توسط: maryami , zzsnowdrop , marzieh , blackhalo1989 , neilabak , berkeley
ارسال: #۴۲
۱۰ اسفند ۱۳۹۰, ۰۲:۵۳ ب.ظ
(۱۰ اسفند ۱۳۹۰ ۰۲:۳۹ ب.ظ)sohrablou نوشته شده توسط:  یادتون باشه که :
چرخ بر هم زنم ار غیر مرادم گردد من نه آنم که زبونی کشم از چرخ فلک
خواجه شمس الدین محمد.
چقدر قشنگ بود.Rolleyes
 سپاس‌گزاری شده توسط: sohrablou
ارسال: #۴۳
۱۱ اسفند ۱۳۹۰, ۱۰:۱۶ ب.ظ
منو میبینی (خب معلومه که نمی بینی ) ، از سوالات پایگاه امسال متنفر شدم اما برای با درسش قهر نشم با این شخصیت ظاهر شدم
ارسال: #۴۴
۱۸ اسفند ۱۳۹۰, ۰۲:۰۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ اسفند ۱۳۹۰ ۰۲:۰۹ ق.ظ، توسط goldoonehkhanoom.)
شرمنده بچه ها اگه باحرفام مایوستون می کنمSadولی خیلی ناراحتمSadهر روز و هرروزکه میگذره بدترمیشمSadواقعاهیچ حرفی،جمله ای سرحالم نمیکنهSadاخه من که اینجوری نبودمSadتوان ندارم حتی امیدو توی زندگیم زنده کنمSad
این چشمه ای که برسرخودمیزندمدام،فواره نیست طاقت سررفته ی من استSad
ارسال: #۴۵
۱۸ اسفند ۱۳۹۰, ۱۱:۳۳ ق.ظ
سلام به تمام بزرگوارانی که بدون چشم داشت به هم کمک میکنن.

ببینید دوستان، کلا همه یه همچین اوقاتی رو توی زندگیشون تجربه میکنن. منظورم نا امید بودنه. دوستان راهکارهای خوبی دادن و من فک میکنم که اگه بتونیم به یکی از راهکارها "کامل" عمل کنیم مشکلمون حل میشه.
به نظر من کتاب بخونید. یه کتاب به نام "قورباغه ات را قورت بده" هست که بسیااار محرکه. وقتی میخونید به شدت اعتماد به نفستون بالا میره. به طوری که میگید جابجا کردن کوه هم براتون سخت نیست. نویسندش هم آقای برایان تریسی، یکی از بزرگترین روانشناس های دنیاس. کتاب قطور و خسته کننده ای نیست. بخونید و اگه لذت بردید همینجا بگید تا بقیه هم تنبلی نکنن و اون کتابو بخونن.
شما فقط کافیه که استارت کار رو بزنید. همه کار که کردید، این یه کتاب هم روش. حتما بخونید. توی اینترنت هم هستش.
شرایط من فک کنم داغونه، مادرم کمرشو عمل کرده ، پدرم قلبشو عمل کرده, کنکور که قبول نمیشم، اول اردیبهشت اعزام خدمتم و ... ولی خوشحالم و از زندگیم لذذذت میبرم. روزگار سعی در شکستن ما داره ولی خودشم میدونه که داره مشت خودشو خسته میکنه.
کلا ۲ تا راه که بیشتر جلو پامون نیس... یا تسلیم شیم و بشکنیم و روز به روز افسرده تر شیم. یا اینکه بجنگیم و تسلیم نشیم و سعی کنیم خودمونو با شرایط وفق بدیم. حالا دیگه انتخاب با خودمونه. من که راه دوم رو انتخاب کردم.

موفففق باشید رفقا.Smile

خدایا افکنم در چه خدایا بنهم اندر ره --- ز هر امرت بوم راضی منم عبد و تویی قاضی
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , kashir , fatima1537 , اکتیو , maryami , Shiny , aminamini , diligent , Sunshine Off , پشتکار , firouzi.s , baran , marzieh , Aurora , berkeley , MONA_STAR

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بین پردازش تصویر و داده کاوی موندم کدوم یکی رو برای پایان نامه انتخاب کنم؟ raheleh1393 ۵ ۸,۰۴۶ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۲:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: golkhorami
  سلام بچه های کدهای سیستم تهویه هوا رو کسی داره فاطمه دیبا ۰ ۱,۲۱۰ ۱۲ آبان ۱۴۰۰ ۰۹:۱۲ ق.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  دانشگاه های پزشکی رو برای رشته انفورماتیک چطوری اولویت بندی کنم ؟ mrpool ۷ ۸,۴۴۳ ۲۴ فروردین ۱۴۰۰ ۰۱:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: hossein1991
  به دانشجوی تازه کار چه پیشنهادی میکنید ؟ اورمزد ۴ ۴,۰۲۵ ۲۳ بهمن ۱۳۹۹ ۰۵:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: اورمزد
  چگونه این خطا را موقع اجرای sql server 2014 رفع کنم ؟ farahnaz ۲ ۲,۶۸۴ ۱۹ مهر ۱۳۹۹ ۰۲:۱۸ ق.ظ
آخرین ارسال: farahnaz
  بهم یک کسب و کار خانگی معرفی کنید؟ packationmachinery ۰ ۲,۰۸۰ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: packationmachinery
  بررسی وضعیت کار و درآمد گرایشهای مختلف. عزیز دادخواه ۱ ۲,۵۰۰ ۰۴ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  وضعیت بازار کار در کنار ارشد jahan19 ۳ ۳,۷۳۶ ۲۰ مرداد ۱۳۹۸ ۰۹:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: attarud
  نحوه کار با شبیه ساز cooja amani96 ۳ ۳,۵۱۱ ۱۲ مرداد ۱۳۹۸ ۰۲:۳۵ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Lightbulb فروش کتابهای ارشد انفورماتیک پزشکی خیلی ارزان homiii ۲ ۵,۰۱۰ ۱۰ مرداد ۱۳۹۸ ۰۳:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: ali reza

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close