زمان کنونی: ۳۱ فروردین ۱۴۰۳, ۰۷:۰۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

خیلی دپرسم بچه ها ..... به نظرتون چی کار کنم؟

ارسال:
۰۹ اسفند ۱۳۹۰, ۰۱:۵۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ اسفند ۱۳۹۰ ۰۵:۴۶ ب.ظ، توسط maryami.)
Exclamation خیلی دپرسم بچه ها ..... به نظرتون چی کار کنم؟
سلام. یه مدته خیلی احساس ناامیدی و کلافگی می کنم. جوابهای دوستان به تاپیکی که آقای پشتکار زده بودن رو می خوندم با خودم گفتم هرکس یه نظری داره و یه راهی رو می گه، چه خوبه.

هیچی خوشحالم نمی کنه کلا، ربطی هم به کنکور نداره. می خوام واسه آزاد درس بخونم که یه کم سرم هم به درس گرم شه چون به درس خوندن علاقه دارم حتما باعث می شه کمتر فکرای منفی کنم اما آدم که دپرس باشه حوصله هیچی رو نداره.

کسی تا حالا تو موقعیت مشابه من بوده؟ به نظرتون چی کار کنم؟ Undecided

If you have built castles in the air
your work need not be lost
that is where they should be
Now put foundations under them
Henry David Thoreau
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pegasus
ارسال:
۰۹ اسفند ۱۳۹۰, ۰۲:۰۴ ب.ظ
به نظرم به خاطر کنکوره . حالا شما که دختری مشکل سربازی نداری من پسرایی رو میشناسم که تو همون دوران سربازی برا ارشد میخوندن حالا شما که فرصت زیاد داری اینقد ادامه بده تا به هدفت برسی
 سپاس‌گزاری شده توسط: maryami
ارسال:
۰۹ اسفند ۱۳۹۰, ۰۲:۰۸ ب.ظ
من که اصلا باورم نمیشه کنکورو انقدر بد داده باشم الان هنوز تو شوکم
حال خوندنو برا ازاد ازم گرفتهSad

خـــــــــــدایا شکر‌ به خاطره همهٔ داده‌ها و نداده هایت
داده‌هات نعمتــــــــــ ، نداده‌ها هم حکـــــــــــمت ...
ارسال:
۰۹ اسفند ۱۳۹۰, ۰۲:۱۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ اسفند ۱۳۹۰ ۰۲:۲۷ ب.ظ، توسط maryami.)
مرسی دوستای خوبم اما کلا از زندگی ناامیدم ........ ربطی به کنکور نداره ......... یه اپسیلن فکر مثبت هم در هیچ موردی نمی کنم هر چی هست فکرای منفیه و بی حوصلگی و هرچی هرچی حس بده.

اگر هم بخوام شاد باشم و انرژی مثبت و این حرفا ...... زود گذره. در کل احساس می کنم زندگیم یه تراژدیه.

Henry David Thoreau
ارسال:
۰۹ اسفند ۱۳۹۰, ۰۲:۳۹ ب.ظ
پیشنهاد های من:
۱- یه کار که بهش علاقه دارید رو شروغ کنید. کاری که پیشرفت بشه توش کرد. اولش سخته ولی بعدش خوب میشه. اگه پیشرفت توش سریع باشه بهتره.
۲- یه کاری بکنید که احساس مفید بودن بهتون دست بده. مثلا یه سر برید خانه سالمندان کمک کنید.
۳- یه سر به یه بیمارستان بزنید تا قدر نعمتاتونو بدونید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: - rasool - , maryami , Masoud05 , انرژی مثبت , Joonz , farahnaz , shobair87 , Msccom , reyhaneh64
ارسال:
۰۹ اسفند ۱۳۹۰, ۰۲:۴۵ ب.ظ
RE: خیلی دپرسم بچه ها ..... به نظرتون چی کار کنم؟
(۰۹ اسفند ۱۳۹۰ ۰۲:۱۱ ب.ظ)maryami نوشته شده توسط:  مرسی دوستای خوبم اما کلا از زندگی ناامیدم ........ ربطی به کنکور نداره ......... یه اپسیلن فکر مثبت هم در هیچ موردی نمی کنم هر چی هست فکرای منفیه و بی حوصلگی و هرچی هرچی حس بده.

اگر هم بخوام شاد باشم و انرژی مثبت و این حرفا ...... زود گذره. در کل احساس می کنم زندگیم یه تراژدیه.

منم بعضی وفتا اینجوری میشم...وقتی که نا امید میشمو حس میکنم دیگه هدفی ندارم...هرکاری خوشحالتون میکنه بکنید...یکمی که بگذره درست میشه عزیزم.....
 سپاس‌گزاری شده توسط: maryami , aatwo
ارسال:
۰۹ اسفند ۱۳۹۰, ۰۲:۵۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ اسفند ۱۳۹۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ، توسط - rasool -.)
به نظرم اهداف زندگیتون ، علائقتون و ... رو که می تونه توی تمام ابعاد و زمینه های زندگی و ... باشه رو در نظر بگیرید .
و برا زندگیتون برنامه بریزید. برنامه ریزی کنید. مدیریت کنید .
( البته یک برنامه انعطاف پذیر ، همه جانبه و در عین حال قوی)

بعدشم بسم الله ... تلاش تا موفقیت
آخرشم توکل ...

ان شاءالله حله.

Live in such a way that those who know you but
don't know God will come to know God because they know you

ارسال:
۰۹ اسفند ۱۳۹۰, ۰۴:۵۶ ب.ظ
(۰۹ اسفند ۱۳۹۰ ۰۱:۵۷ ب.ظ)maryami نوشته شده توسط:  سلام. یه مدته خیلی احساس ناامیدی و کلافگی می کنم. جوابهای دوستان به تاپیکی که آقای پشتکار زده بودن رو می خوندم با خودم گفتم هرکس یه نظری داره و یه راهی رو می گه، چه خوبه.

هیچی خوشحالم نمی کنه کلا، ربطی هم به کنکور نداره. می خوام واسه آزاد درس بخونم که یه کم سرم هم به درس گرم شه چون به درس خوندن علاقه دارم حتما باعث می شه کمتر فکرای منفی کنم اما آدم که دپرس باشه حوصله هیچی رو نداره.

کسی تا حالا تو موقعیت مشابه من بوده. به نظرتون چی کار کنم؟ Undecided
مریم جون همه ما آدم هستیم وچنین احساستی بهمون دست میده همیشه که نمیتونیم شادوسرحال باشیم اما من هرموقع اینطوری میشم چکارمیکنم؟هرچیزی که خوشحالم میکنه انجام میدم ازدیدن یک فیلم خنده داربگیرتاخرید وصحبت کردن بایک دوست خوب....بهترین توصیه من هم به شما همینه که خودتون را زیاد اسیر این حس نکنید ویک جوری بیاین بیرون...مثلا ورزش کنید آهنگ شادگوش کنیدو...
حیفه که این احساست روزهای قشنگ زندگی مارااشغال کنندقشنگم.

زندگی هدیه خداوند به ماست و ” شیوه زندگی ” ما ، هدیه ما به خداوند .Smile
مراقب باشید انچه می بخشید چون رازی در قلبتان پنهان بماند .
 سپاس‌گزاری شده توسط: maryami , aatwo
ارسال:
۰۹ اسفند ۱۳۹۰, ۰۵:۱۵ ب.ظ
(۰۹ اسفند ۱۳۹۰ ۰۲:۵۶ ب.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  MensXP.com – Sun, Feb 26, 2012

A depressive or anxious mindset continues to be one of the most common psychological ailments.

People seem hesitant to seek help, afraid that taking psychotic drugs or counseling will make them look ridiculous. If you are one of such folks, reading about natural ways of defeating depression might prove rather useful. Others, who don’t have a severe problem of depression but suffer from phases of low mood too can benefit from the following advice:

تروخدا آقا فرداد این ریدینگ شما بیشتر ما رو یاد ریدینگ کنکور می اندازه بیشتر دپرس میشیم ،با معنی می انداختی فدات بشم

تو شاهکار خالقی ، تحقیر را باور نکن
بروی بام زندگی هرچه می خواهی بکش،زیبا و زشت پای توست، تقدیر را باور نکن
خالق تورا شاد آفرید،آزاد آزاد آفرید،پرواز کن تا آرزو،زنجیر را باور نکن
 سپاس‌گزاری شده توسط: mosaferkuchulu , farahnaz , zzsnowdrop , reyhaneh64
ارسال: #۱۰
۰۹ اسفند ۱۳۹۰, ۰۵:۱۹ ب.ظ
سلام

راستش فکر میکنم خیلیا بعضی وقتا اینجوری میشن و این فقط مختص شما نیست!Confused

اما راه درمانش
به نظر من
بهتره یه چند روزی استراحت کنید تا از این حال هوا بیرون بیاید(فقط استراحت-دور از هر گونه تنش)

بعد که یه مقدار بهتر شدید
حالا وقت اونه که بیاید و به اهدافتون فکر کنید
فکر کنید به این که چی میخواید!
انتظاراتتون چیه!
و بعد با یه "یا علی" دوباره "استارت" بزنیدSmile

یادتون باشه که این مشکلات واسه همه پیش میاد
مهم اینه که سعی کنیم
زود خودمونو جمعو جور کنیم
آخه وقتی میشه شاد بود
خوشحال بود
فعال بود
ناراحتی چرا!Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: maryami , zzsnowdrop , **sara**
ارسال: #۱۱
۰۹ اسفند ۱۳۹۰, ۰۵:۴۲ ب.ظ
به نظرم برو مسافرت یا اینکه با یه دوست نزدیک یه روز برو بیرون و حسابی خوش بگذرون!منم مثل تو ام!اما رابظه ی مستقیمی با مجموعه ی از عوامل درسی و غیر درسی داره!

سپیده که سربزند در این بیشه زار خزان زده شاید گلی بروید شبیه آنچه در بهار بوئیدیم
پس به نام زندگی هرگز مگو هرگز.
 سپاس‌گزاری شده توسط: maryami , انرژی مثبت , shobair87
ارسال: #۱۲
۰۹ اسفند ۱۳۹۰, ۰۵:۵۶ ب.ظ
هیچی بهتر از یه مسافرت ترجیحاً با دوستان نیست .

انیمیشن های بامزه هم خیلی حال میده من خودم هم نگاه میکنم . پارک رفتن با دوستان خیلی خوبه مخصوصا الان که هوا یه مقدار خنکه خیلی موثره .
بعضی از داستان ها هم خوبه اما داستانهایی که فکر میکنی تو رو تو یه حالت احساسی که مشابه احساس الانت هست میبره ، از اونا دوری کن . کتاب شعر هم مثل مورد بالا.

ورزش دوای افسردگیه ، سحر خیزی خیلی موثره ، صحبت با افراد مثبت اندیش خیلی مفیده سعی کن با اونا باشی . به دوستانی که خیلی وقته ندیدیشون زنگ بزن .
بعدش هم یه برنامه برای خودت بریز ، همین ریختن برنامه خودش امید در پی داره حتی اگه نصفه و نیمه انجامش بدی اینطوری حس میکنی که هنوز هستی . Smile

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
 سپاس‌گزاری شده توسط: mosaferkuchulu , maryami , انرژی مثبت
ارسال: #۱۳
۰۹ اسفند ۱۳۹۰, ۰۶:۵۶ ب.ظ
منم الان خیلی تو فاز افسردگی رفتم!
اصلا باورم نمیشه اینقد ارشدم خراب شد!
حیف ک مرخصی ندارم وگرنه حتما میرفتم مسافرت!
اگه میتونی حتما با یک دوست برو سفر.خیلی تاثیر داره...
ارسال: #۱۴
۰۹ اسفند ۱۳۹۰, ۰۷:۰۴ ب.ظ
سلام... لطفا اگر فکر می کنید این حرف ها نارحتتون می کنه نخونید... فقط من نیاز دارم حرف بزنم .... من و ببخشید ... امسال سال سومی بود که کنکور می دادم .. امسال رو برخلاف میل خانواده خوندم... در طول دوره ی تحصیل معمولا جز گروه بهترها بودم.. لیسانسم و بهشتی گرفتم ... امسال خیلی سعی کردم روند خوندم رو تغییر بدم و با علاقه بخونم .. امروز رفتم تهران جنوب ثبت نام با تاخیر انجام بدم... گفتن ۲و ۸۰۰ باید بدی... خانواده ام نمی زارن برم سر کار ... واسه هر جا یه چیزی می گن ... امروز همه بهم می گفتن آخه چرا اومدی آزاد یعنی تا حالا کنکور ندادی؟ اما من چی داشتم که بگم .. فقط می گفتم دگه نشد که بشه.. اما واقعا چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
امسال فقط ۱۲ تا مشترک زدم و اشتباهاتی دارم که .. ولش کن بابا...
دارم تصمیم می گیرم سال دگه آزاد شهر خودمو بدم و امسال باز هم بیفتم عقب... آزاد آزاده دگه ... وقتی قراره آزاد باشه .. بزار هر جایی باشه فرق نمی کنه ...
اما آخه چرا من الان باید به اینجا برسم.... ؟
من و ببخشید.........

Future is not what we planned for tommorow! it's the result of what we do today! Do the best in present and enjoy the result in future
 سپاس‌گزاری شده توسط: aatwo
ارسال: #۱۵
۰۹ اسفند ۱۳۹۰, ۰۷:۰۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ اسفند ۱۳۹۰ ۰۷:۱۵ ب.ظ، توسط maryami.)
سفر که نمی شه برم، کنکور دارم Undecided

ممنون دوستای گلم [تصویر:  73128_1_1379094781.gif]

موفق باشین Heart

اینم ستاره ی بهترین آرزوها واسه همتون [تصویر:  73128_2_1379094781.gif]

Henry David Thoreau
 سپاس‌گزاری شده توسط: mosaferkuchulu , farahnaz , aatwo

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۰ ۷۶۴ ۲۶ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۰۷ ق.ظ
آخرین ارسال: nikikalhor
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۰ ۶۸۶ ۲۶ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: nikikalhor
  بین پردازش تصویر و داده کاوی موندم کدوم یکی رو برای پایان نامه انتخاب کنم؟ raheleh1393 ۵ ۷,۹۵۶ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۲:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: golkhorami
  سلام بچه های کدهای سیستم تهویه هوا رو کسی داره فاطمه دیبا ۰ ۱,۱۷۶ ۱۲ آبان ۱۴۰۰ ۰۹:۱۲ ق.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  دانشگاه های پزشکی رو برای رشته انفورماتیک چطوری اولویت بندی کنم ؟ mrpool ۷ ۸,۳۷۰ ۲۴ فروردین ۱۴۰۰ ۰۱:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: hossein1991
  به دانشجوی تازه کار چه پیشنهادی میکنید ؟ اورمزد ۴ ۳,۹۶۴ ۲۳ بهمن ۱۳۹۹ ۰۵:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: اورمزد
  چگونه این خطا را موقع اجرای sql server 2014 رفع کنم ؟ farahnaz ۲ ۲,۶۲۸ ۱۹ مهر ۱۳۹۹ ۰۲:۱۸ ق.ظ
آخرین ارسال: farahnaz
  بهم یک کسب و کار خانگی معرفی کنید؟ packationmachinery ۰ ۲,۰۳۹ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: packationmachinery
  بررسی وضعیت کار و درآمد گرایشهای مختلف. عزیز دادخواه ۱ ۲,۴۵۸ ۰۴ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  وضعیت بازار کار در کنار ارشد jahan19 ۳ ۳,۶۷۶ ۲۰ مرداد ۱۳۹۸ ۰۹:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: attarud

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close