زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۳۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

توهین و تمسخر ایران توسط شرکت سامسونگ

ارسال:
۰۳ اسفند ۱۳۹۰, ۰۹:۲۴ ق.ظ
توهین و تمسخر کشور و فرهنگ مردم ایران توسط شرکت " سامسونگ " در تیزر تبلیغاتی تبلت گلکسی تب

یک ایمیل به دستم رسید...گفتم بذارم اینجا شماهم ببینید.کلیپش به نظر واقعی میومد.

کلیپ رو آخر پست قرار دادم

شرکت سامسونگ، در اقدامی عجیب اقدام به پخش تیزری تبلیغاتی در شبکه های تلوزیونی اسرائیل کرد که به جهت جلب توجه و کسب مشتریان هر چه بیشتر در میان صهیونیسم ها، انواع و اقسام توهین به مردم و بخصوص فرهنگ ایران می شود.

داستان این کلیپ به ۴ بازیگر صهیونیسم، مربوط می‌شود که برای دیدار با طرفداران خود در ایران، به اصفهان سفر می‌کنند!

این چهار بازیگر برای اینکه شناخته نشوند لباس زنان ایران را بر تن می‌کنند. شرکت سازنده این کلیپ، با نوع پوششی که برای این ۴ کاراکتر در نظر گرفته، زنان ایران را مورد تمسخر قرار داده است، به گونه‌ای که این ۴ مرد با پوشیدن مانتو و در عین حال داشتن سبیل و با راه رفتن نامناسب خود، چهره ناشایست و عقب‌افتاده‌ای از زنان کشورمان نشان می‌دهند.

در این کلیپ، اصفهان، شهر بزرگ و تاریخی ایران، به مثابه بیابانی به تصویر کشیده شده که مملو از گرد و غبار است و وسایل نقلیه آن گاری و چهارپایان اهلی، و مردم آن به دور از هرگونه تمدن و به صورت عصر حجری زندگی می‌کنند و زنان در هر گوشه‌ای روی زمین بر روی خاک نشسته‌ و مشغول گدایی هستند.

این ۴ نفر در جستجوی غذا به کافه‌ای می‌رسند که در این کافه یک جاسوس اسرائیلی را که نیروگاه هسته‌ای ایران در اصفهان را زیر نظر دارد، به طور اتفاقی می‌بینند. این مامور مخفی، به بازیگران توضیح می‌دهد که تبلتی دارد که با آن تمام فعالیت‌های نیروگاه هسته‌ای را رصد می‌کند. یکی از بازیگران ، تبلت مامور موساد را برمی‌دارد و همینطور که درباره قابلیت‌های آن از مامور سوال می‌کند، دوست دیگرش از روی کنجکاوی، دکمه‌ای را روی تبلت لمس می‌کند که به محض لمس دکمه، نیروگاه هسته‌ای ایران که پشت سر آن‌هاست، منفجر می‌شود!

همه بهت‌زده می‌شوند اما بازیگری که باعث این انفجار شده، می‌گوید: چی شده؟ مگر چه اتفاقی افتاده؟! این هم فقط یک انفجار مرموز دیگر در ایران بوده! غصه نخورید!

انتشار این کلیپ توسط شرکتی که در بازار ایران حضوری فعال دارند، محصولات خود را تبلیغ می کنند و از این راه درآمد بسیار دارد، جای شگفتی و البته تاسف بسیار دارد.

سامسونگ به جهت حضور نمایندگان رسمی خود در ایران به خوبی می داند که ایران و تصویر واقعی شهری مانند اصفهان چگونه است و اقدام این شرکت در ساخت اینچنین ویدئویی، نه از روی نا آگاهی، بلکه از روی تعمد و تنها جهت بازاریابی بهتر برای یکی از محصولات خود در میان مردم اسرائیل است.

بهتر است این نکته به این شرکت کره ای یادآوردی شود که تمدن جهان در دو هزار سال پیش، از شرق تا غرب، مترداف با نام ایران بود. این در حالیست که نام کشور کره، تا همین صد سال پیش (و شاید کمتر)، به مستعمره ای از کشور چین اطلاق می شد

به هنگام خرید محصولات سامسونگ این پست را به یاد داشته باش

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: esi , kavehn , pos , انرژی مثبت , diligent , Aurora , maryami , homa , موج , HighVoltage , meshkat , farahnaz , mosaferkuchulu , neilabak , marzieh , pezhysh , alidata , meghdad , naimeh , EhsanChess , Pakniat , banou , alime , alamdar , marzieh_s , rozh66 , fereshteh2012
ارسال:
۰۳ اسفند ۱۳۹۰, ۱۲:۲۷ ب.ظ
واقعیه. البته بعدش سامسونگ تو سایتش اظهار تاسف کرده و گفته که از این موضوع اطلاعی نداشته:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

ولی به نظر من این من این هیچ چیز را توجیح نمی کنه. باید برخورد شدید تری از طرق سامسونگ صورت می گرفت. من که دیگه باهاش حال نمی کنم.

از زندگانیم گله دارد جوانیم
شرمنده ی جوانی از این زندگانیم
"شهریار"
 سپاس‌گزاری شده توسط: maryami , موج , mosaferkuchulu , marzieh
ارسال:
۰۳ اسفند ۱۳۹۰, ۰۴:۴۶ ب.ظ
من میخواستم دو هفته پیش برم یه Galaxy S3 بگیرم به خاطر این توهین ۳ ماه انداختمش عقب که درس عبرتی بشه براشون.

I believe whatever doesn't kill you simply makes you stranger
 سپاس‌گزاری شده توسط: pos , Belissima , mosenabdoli
ارسال:
۰۳ اسفند ۱۳۹۰, ۰۶:۲۰ ب.ظ
RE: توهین و تمسخر ایران توسط شرکت سامسونگ
(۰۳ اسفند ۱۳۹۰ ۰۴:۴۶ ب.ظ)HighVoltage نوشته شده توسط:  من میخواستم دو هفته پیش برم یه Galaxy S3 بگیرم به خاطر این توهین ۳ ماه انداختمش عقب که درس عبرتی بشه براشون.

این کار شما واقعا تحسین برانگیزه! مخصوصا وقتی که فکر می کنم شما ۲ هفته پیش می خواستین موبایلی رو بخرین که تازه ۱ ماه دیگه قراره بیرون بیاد!Big Grin

to get something you've never had, you have to do something you've never done
 سپاس‌گزاری شده توسط: Bache Mosbat , HighVoltage , sohrablou , Masoud05 , mosaferkuchulu , marzieh , pezhysh , alidata , azad_ahmadi
ارسال:
۰۳ اسفند ۱۳۹۰, ۰۶:۳۴ ب.ظ
(۰۳ اسفند ۱۳۹۰ ۰۶:۲۰ ب.ظ)luna نوشته شده توسط:  
(03 اسفند ۱۳۹۰ ۰۴:۴۶ ب.ظ)HighVoltage نوشته شده توسط:  من میخواستم دو هفته پیش برم یه Galaxy S3 بگیرم به خاطر این توهین ۳ ماه انداختمش عقب که درس عبرتی بشه براشون.

این کار شما واقعا تحسین برانگیزه! مخصوصا وقتی که فکر می کنم شما ۲ هفته پیش می خواستین موبایلی رو بخرین که تازه ۱ ماه دیگه قراره بیرون بیاد!Big Grin

اینم منبع حرف لونا خانم

الهی و خلّاقی و حِرزی و مَوئلــی اِلیکَ لَدَی الاِعسارِو الیُسرِ اَفزَعُ
 سپاس‌گزاری شده توسط: HighVoltage , luna
ارسال:
۰۳ اسفند ۱۳۹۰, ۰۶:۵۰ ب.ظ
(۰۳ اسفند ۱۳۹۰ ۰۶:۲۰ ب.ظ)luna نوشته شده توسط:  
(03 اسفند ۱۳۹۰ ۰۴:۴۶ ب.ظ)HighVoltage نوشته شده توسط:  من میخواستم دو هفته پیش برم یه Galaxy S3 بگیرم به خاطر این توهین ۳ ماه انداختمش عقب که درس عبرتی بشه براشون.

Big Grin
قصد داشتم S2 بگیرم گفتم حالا که صبر کردم یه باره تا ۲ ماه دیگه S3 بگیرم.
میخواستم ریا نشه که نشد.

سپاس‌گزاری شده توسط: luna , Bache Mosbat , mosenabdoli
ارسال:
۰۳ اسفند ۱۳۹۰, ۰۶:۵۵ ب.ظ
حالا منم بهت منفی میدم تا کاملا عملت خالص خالص بشه Tongue

از زندگانیم گله دارد جوانیم
شرمنده ی جوانی از این زندگانیم
"شهریار"
 سپاس‌گزاری شده توسط: HighVoltage , موج
ارسال:
۰۳ اسفند ۱۳۹۰, ۰۷:۳۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ اسفند ۱۳۹۰ ۰۷:۴۰ ب.ظ، توسط hamidkhl.)
(۰۳ اسفند ۱۳۹۰ ۰۴:۴۶ ب.ظ)HighVoltage نوشته شده توسط:  من میخواستم دو هفته پیش برم یه Galaxy S3 بگیرم به خاطر این توهین ۳ ماه انداختمش عقب که درس عبرتی بشه براشون.
واقعاً چه تنبیهی! البته به نرخ سعودی قیمت دلار (و سایر ارزها) هم توجه داشته باشید، چون ممکنه این تنبیه بیشتر به ضرر شما تموم بشه تا شرکت سامسونگ!
بهتره به فکر یه تنبیه بهتر باشید

*****شکست پله های موفقیت است*****
ارسال:
۰۳ اسفند ۱۳۹۰, ۰۷:۵۸ ب.ظ
(۰۳ اسفند ۱۳۹۰ ۰۷:۳۷ ب.ظ)hamidkhl نوشته شده توسط:  
واقعاً چه تنبیهی! البته به نرخ سعودی قیمت دلار (و سایر ارزها) هم توجه داشته باشید، چون ممکنه این تنبیه بیشتر به ضرر شما تموم بشه تا شرکت سامسونگ!
یکی دیگه از دلایلش هم همینه از ۵۷۰ تومان رفت الان حدود ۱۲۰۰ ، چند وقتیه دارم فکر میکنم همین ۳۲۵۰ که الان دارم حالا حالا ها میتونه کار کنه.Big Grin

ارسال: #۱۰
۰۳ اسفند ۱۳۹۰, ۰۸:۱۷ ب.ظ
ولی خودمونیم انصافا باید محصولاتش تحریم بشه
به نظر من ایرانی که این تبلیغ رو دیده باشه و از این شرکت خرید کنه غیرت نداره
 سپاس‌گزاری شده توسط: pos , fe_atash , meshkat
ارسال: #۱۱
۰۳ اسفند ۱۳۹۰, ۰۸:۲۲ ب.ظ
من الان دیدمش.ولی واقعن نه تنها بخاطر این کلن پشیمونم از گرفتن گوشی سامسونگ.

شک نکن
درست در لحظه ی آخر، در اوج توکل و در نهایت تاریکی
نوری نمایان می شود، معجزه ای رخ می دهد
و چه زیبا خدا از راه می رسد…
ارسال: #۱۲
۰۳ اسفند ۱۳۹۰, ۰۸:۳۷ ب.ظ
(۰۳ اسفند ۱۳۹۰ ۰۸:۲۲ ب.ظ)hamashion نوشته شده توسط:  من الان دیدمش.ولی واقعن نه تنها بخاطر این کلن پشیمونم از گرفتن گوشی سامسونگ.

گوشیتون جی بوده؟!

to get something you've never had, you have to do something you've never done
ارسال: #۱۳
۰۳ اسفند ۱۳۹۰, ۰۸:۴۳ ب.ظ
منم از این حرکت زشت احساس تاسف میکنم Sad واقعا براشون متاسفم .
منم ترتیب ساخت یه کلیپ رو میدم Winkکه تو اون کلیپ گوشی سامسونگ رو پرت میکنم تو سطل زباله Big Grin دوستان نظرات شمارو در مورد ساخت کلیپ با کمال میل پذیرا هستم Smile

کسی که اندرز ارزان را رد کند طولی نمی کشد که پشیمانی را با قیمت گرانی خریداری خواهد کرد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: luna , انرژی مثبت , Masoud05 , mosaferkuchulu , maryami , xps1530 , marzieh , diligent , Bache Mosbat , najme60 , fe_atash , naimeh , mohandeszahra , MShariati , meshkat , banou , baran.r , alime , mosenabdoli , nmusavi , marzieh_s , rozh66 , mohammadali68
ارسال: #۱۴
۰۳ اسفند ۱۳۹۰, ۰۸:۴۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ اسفند ۱۳۹۰ ۰۸:۴۷ ب.ظ، توسط موج.)
(۰۳ اسفند ۱۳۹۰ ۰۸:۴۳ ب.ظ)ronaldo نوشته شده توسط:  منم از این حرکت زشت احساس تاسف میکنم Sad واقعا براشون متاسفم .
منم ترتیب ساخت یه کلیپ رو میدم Winkکه تو اون کلیپ گوشی سامسونگ رو پرت میکنم تو سطل زباله Big Grin دوستان نظرات شمارو در مورد ساخت کلیپ با کمال میل پذیرا هستم Smile

از توی شیک ترین و مدرنترین نقاط کشور باید یه کلیپ بسازیم که محصولات شرکتشون رو در سطل زباله میندازیم
 سپاس‌گزاری شده توسط: Masoud05 , mosaferkuchulu , meshkat , alamdar , rozh66
ارسال: #۱۵
۰۳ اسفند ۱۳۹۰, ۰۸:۴۸ ب.ظ
(۰۳ اسفند ۱۳۹۰ ۰۸:۳۷ ب.ظ)luna نوشته شده توسط:  
(03 اسفند ۱۳۹۰ ۰۸:۲۲ ب.ظ)hamashion نوشته شده توسط:  من الان دیدمش.ولی واقعن نه تنها بخاطر این کلن پشیمونم از گرفتن گوشی سامسونگ.

گوشیتون جی بوده؟!

galaxy gio

شک نکن
درست در لحظه ی آخر، در اوج توکل و در نهایت تاریکی
نوری نمایان می شود، معجزه ای رخ می دهد
و چه زیبا خدا از راه می رسد…
 سپاس‌گزاری شده توسط: luna

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  رد نشدن مرخصی توسط دانشگاه sajjad7 ۱ ۲,۵۱۷ ۱۱ فروردین ۱۳۹۸ ۱۲:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  همه چیز درباره کمپانی بزرگ سامسونگ SAMSUNG zibaara ۰ ۵ ۱۷ آبان ۱۳۹۶ ۰۱:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: zibaara
  نحوه مصاحبه نمره علمی توسط سازمان سنجش mina.ah ۹ ۸,۳۸۶ ۰۳ شهریور ۱۳۹۶ ۱۱:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: hassan_alikarami
  نحوه مصاحبه نمره علمی توسط سازمان سنجش mina.ah ۳ ۳,۶۶۸ ۰۱ شهریور ۱۳۹۶ ۰۱:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: qaranqush
  نتایج نهایی دکترا ۹۶ توسط سازمان سنجش در دهه اول شهریور shahmorteza ۴ ۴,۱۰۲ ۲۴ مرداد ۱۳۹۶ ۰۸:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hani89
  آخرین رتبه بندی دانشگاه های ایران منتشر شده توسط isc mohamadmanesht ۱ ۳,۰۷۵ ۱۹ خرداد ۱۳۹۶ ۰۷:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: alilash
  آخرین رتبه بندی دانشگاه های ایران منتشر شده توسط isc mohamadmanesht ۰ ۱,۳۹۱ ۱۸ خرداد ۱۳۹۶ ۱۰:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: mohamadmanesht
  پر کردن پرسشنامه مربوط به پایان نامه توسط شما دوستان در ۵ دقیقه(کمک فوریییی) shamim_s ۳ ۴,۰۹۶ ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۵:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shamim_s
  حداکثر تعداد ناحیه های ایجاد شده توسط n خط شکسته به صورت بازگشتی shamim1395 ۲ ۶,۶۲۳ ۲۸ آذر ۱۳۹۵ ۰۷:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: djshalam
  تربیت اشتباه فرزندان توسط خانواده ها H-Arshad ۷ ۱۰۸ ۲۸ آذر ۱۳۹۵ ۰۶:۰۰ ق.ظ
آخرین ارسال: آیلا

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close