زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۳۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

توهین و تمسخر ایران توسط شرکت سامسونگ

ارسال: #۳۱
۰۵ اسفند ۱۳۹۰, ۰۱:۱۶ ق.ظ
RE: توهین و تمسخر ایران توسط شرکت سامسونگ
(۰۴ اسفند ۱۳۹۰ ۰۶:۴۴ ب.ظ)banou نوشته شده توسط:  کافیه با خونسردی تمام عزممون رو جزم کنیم و در راه تبدیل علم به تکنولوژی گام برداریم.تا از این طریق دشمنانمونو بسوزونیم.متاسفانه از این کارها قبلا هم زیاد کردند اما نتونستند کاری از پیش ببرند و پیشرفت ایران روز به روز به صورت تصاعدی داره بالا میره.انشاالله بزودی لهشون می کنیم.Smileاما اگه تا جائیکه می تونیم از محصولاتشون خرید نکنیم تا میزان خرید محصولاتشون در ایران پایین بیاد این هم قدم خوبیه.گوشیم سامسونگ بود-هفته گذشته گمش کردم.میخواستم یه سامسونگ دیگه بخرم ولی دیگه نمی خرم.

سر کیو دارین شیره میمالین؟!
تبدیل علم به تکنولوژی؟!! کدوم علم...؟ کدوم تکنولوژی؟
پیشرفت تصاعدی...؟!!
دشمن؟!!
قصد بی احترامی ندارم... ولی پستتون بیشتر شبیه یه انشاست ... یا شبیه حرفای رفیقمون تو سفرای استانیش ...

وختی بازی خشن می شه، خشن ها به بازی میان...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: HighVoltage , aatwo , parsaNA , inteligentium , Maral , rezatotti , narges_r , nmusavi , Donna , Joonz
ارسال: #۳۲
۰۵ اسفند ۱۳۹۰, ۰۹:۱۷ ب.ظ
مسلما باید واکنش نشون داد ولی منطقی . وای به روزی که به دین و اعتقاداتمون توهین بشه و برامون فرقی نکنه .
 سپاس‌گزاری شده توسط: banou , blackhalo1989 , موج , Masoud05 , rozh66 , sdb_i , ahmadi_development
ارسال: #۳۳
۰۵ اسفند ۱۳۹۰, ۰۹:۵۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ اسفند ۱۳۹۰ ۰۹:۵۴ ب.ظ، توسط موج.)
(۰۵ اسفند ۱۳۹۰ ۰۸:۵۷ ب.ظ)EhsanChess نوشته شده توسط:  البته استاد من احساساتی شدم.زیاد تو ذوق بچه نزنین. البته این شعارها همش طبق احساساته.

یاد این شعر افتادم:Smile
تازه فهمیدم تشابه چیست بین عقل و عشق
می دهد هر دم چو عقل این عشق فتوایی دگر

از حق نگذریم پاسخ خود من هم شاید تا حدی چنین بود ولی بعضی از دوستان هم کاملا منفعل هستند و این هم اصلا خوب نیست به قول این دوستمون که:
(۰۵ اسفند ۱۳۹۰ ۰۹:۱۷ ب.ظ)a i نوشته شده توسط:  مسلما باید واکنش نشون داد ولی منطقی . وای به روزی که به دین و اعتقاداتمون توهین بشه و برامون فرقی نکنه .
 سپاس‌گزاری شده توسط: a i , rozh66
ارسال: #۳۴
۰۵ اسفند ۱۳۹۰, ۱۰:۰۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ اسفند ۱۳۹۰ ۱۰:۱۶ ب.ظ، توسط inteligentium.)
(۰۵ اسفند ۱۳۹۰ ۰۱:۱۶ ق.ظ)mosenabdoli نوشته شده توسط:  
(04 اسفند ۱۳۹۰ ۰۶:۴۴ ب.ظ)banou نوشته شده توسط:  کافیه با خونسردی تمام عزممون رو جزم کنیم و در راه تبدیل علم به تکنولوژی گام برداریم.تا از این طریق دشمنانمونو بسوزونیم.متاسفانه از این کارها قبلا هم زیاد کردند اما نتونستند کاری از پیش ببرند و پیشرفت ایران روز به روز به صورت تصاعدی داره بالا میره.انشاالله بزودی لهشون می کنیم.Smileاما اگه تا جائیکه می تونیم از محصولاتشون خرید نکنیم تا میزان خرید محصولاتشون در ایران پایین بیاد این هم قدم خوبیه.گوشیم سامسونگ بود-هفته گذشته گمش کردم.میخواستم یه سامسونگ دیگه بخرم ولی دیگه نمی خرم.

سر کیو دارین شیره میمالین؟!
پیشرفت تصاعدی...؟!!
دشمن؟!!
قصد بی احترامی ندارم... ولی پستتون بیشتر شبیه یه انشاست ... یا شبیه حرفای رفیقمون تو سفرای استانیش ...

از تعداد آرای منفی پستتون پیداست کجا زندگی میکنید!
(۰۵ اسفند ۱۳۹۰ ۰۹:۱۷ ب.ظ)a i نوشته شده توسط:  مسلما باید واکنش نشون داد ولی منطقی . وای به روزی که به دین و اعتقاداتمون توهین بشه و برامون فرقی نکنه .
واکنش به چی؟اگه به دینمون توهین شد بله
ولی تمرکز این کلیپ روی یه حکومته نه یک دین

ضمنا گیریم اصلا سامسونگ پشت قضیه بود و ما خواستیم تحریمش کنیم...مگه قضیه نوکیا رو یادتون رفته که قرار بود تحریمش کنیم؟یا به قول دوستان شیرینی دانمارکی؟یا آدامس و پنیر دانمارکی؟یا محصولات نستله؟یا پپسی؟کوکا کولا؟....مگه تو این مملکت شما کار منسجم دیدین...مگه اصلا میشه

The elevator to success is out of order. You'll have to use the stairs... one  step at a time
 سپاس‌گزاری شده توسط: mosenabdoli , parsaNA , HighVoltage , rezatotti , barca , انرژی مثبت , Donna , Joonz
ارسال: #۳۵
۰۵ اسفند ۱۳۹۰, ۱۰:۰۴ ب.ظ
(۰۵ اسفند ۱۳۹۰ ۰۱:۱۶ ق.ظ)mosenabdoli نوشته شده توسط:  سر کیو دارین شیره میمالین؟!
پیشرفت تصاعدی...؟!!
دشمن؟!!
دوست ندارم مسئله کش دار بشه ولی یعنی شما می گی دست رو دست بزاریم و صرفا چون به ایده آلهای مورد نظر هنوز نرسیدیم بگیم الفاتحه و تلاش نکنیم.آیت الله خامنه ای خودشون در یکی از سخنرانی هاشون گفتند : ما تا رسیدن به ایده آلهامون خیلی فاصله داریم.همه جا مشکلات هست،همه هم حق نظر دادن دارند.نظر هر کسی هم محترمه.دوست عزیز نمی دونم شما چند سالته؟ من تا جائیکه یادم میاد میخوام یه چیزهایی رو از منظر خودم تعریف کنم و در نهایت می خوام یه نتیجه ای بگیرم. ببینید سالهای ۶۳-۶۴ یادم میاد اوضاع بهداشت حداقل در شهر من،خیلی افتضاح و اسفناک بود.۸۰ درصد بچه های ابتدایی شپش داشتن.منطقه ما پر از دکترهای هندی بود.جنگ بود و خیلی مسائل دیگه.بیشتر پدر مادرهای ما یا بی سواد بودند یا کم سواد بودند.اگه کسی دیپلم داشت مثل لیسانس الان بود و خیلی چیزای دیگه.در حوزه صنعت نفت شرکتهای خارجی همه تخصص در دستشون بود.عکسای اونموقع صنعت نفت رو اگه ببینید،مشاهده می کنید ایرانی ها کارگری می کردند و خارجی ها ارباب بودند.به مهندسای اون موقع ما کار یاد نمی دادند.فقط می گفتن این پیچ لوله رو باز کنید این پیچ رو ببندید.اما حالا ما در صنایع بالادستی نفت خیلی حرفا واسه گفتن داریم.همین چند وقت پیش همایش ملی انرژی برگزار شد و مقالات بسیاری در این حوزه ارائه کردند که خیلیهاشون در عمل جواب دادند.بله یه زمانی می گفتن برید درس بخونید چون مردم ما بی سواد بودند.باید به یه سطحی از علم می رسیدند که تازه بفهمند چی به چیه؟ولی حالا دیگه موقع اینه که بریم سراغ تولید فناوری.از این نظر که سخته حرفی نیست ولی باید تلاش کرد.بنده نه شعار دادم و نه میدم ولی اگه فک کردید همین کشورهای جهان اولی به راحتی تکنولوژی به دست آورده اند سخت در اشتباهید.باید کار کرد،زحمت کشید.حالا من از شما می پرسم این پیشرفت نیست؟از این نظر که برای تحقیق و پژوهش باید پول خرج کرد منم قبول دارم.کلا من قبول دارم که خیلی نواقص هست که باید رفع بشن ولی مخالف این هستم که با دید منفی محض به قضیه نگاه کرد.اگه ما فناوری میخوایم باید سختیش هم بکشیم باید دود چراغشم بخوریم.
اینکه شما می گین کدوم علم کدوم فناوری؟یعنی اینکه به خودتون ایمان ندارید و این یه زنگ خطره.ببخشید مگه اونا که علم و فناوری دارند ۴ چشم دارند و ما ۲تا؟۲ مغز دارند و ما یکی؟نه مشکل اینجاست که ما اتحاد نداریم و اینکه هنوز کسانی هستند که خودشونو باور ندارند.
حالا به همه این موارد تحریم های اقتصادی و از بین بردن دانشمندان هسته ای مونو هم اضافه کنید.مثل اینکه دیگران بهتر از ما به توانایی های ما واقفند دوست گرامی.
و اما کلام آخر.......
اینکه محصول شرکتی را تبلیغ کنند و بعد آن شرکت بگوید ببخشید ما اطلاع نداشتیم که محصول ما در فلان جا به این سبک تبلیغ شده جای بسی تعجب است و هیچ عقل سلیمی آنرا نمی پذیرد.

اگر به خطا رفتی، از برگشتن واهمه نداشته باش./برگ در هنگام زوال می افتدمیوه در هنگام کمال می افتدبنگر که چگونه می افتی چون برگی زرد و یا سیبی سرخ.
 سپاس‌گزاری شده توسط: fe_atash , rozh66 , sdb_i
ارسال: #۳۶
۰۵ اسفند ۱۳۹۰, ۱۰:۰۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ اسفند ۱۳۹۰ ۱۰:۲۳ ب.ظ، توسط inteligentium.)
(۰۵ اسفند ۱۳۹۰ ۱۰:۰۷ ب.ظ)mosenabdoli نوشته شده توسط:  
(05 اسفند ۱۳۹۰ ۱۰:۰۰ ب.ظ)inteligentium نوشته شده توسط:  از تعداد آرای منفی پستتون پیداست کجا زندگی میکنید!

?!?!

یعنی با وجود درست بودن حرفتون این همه رای منفی Big Grin

The elevator to success is out of order. You'll have to use the stairs... one  step at a time
 سپاس‌گزاری شده توسط: mosenabdoli , Maral , HighVoltage , rezatotti , Joonz
ارسال: #۳۷
۰۵ اسفند ۱۳۹۰, ۱۰:۲۷ ب.ظ
(۰۵ اسفند ۱۳۹۰ ۱۰:۱۳ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  این که ما میگیم کدوم علم کدوم فناوری یعنی اینکه ما توهم علم و پیشرفت رو داریم. اولین قدم در پیشرفت دید واقع بینانه است نه اینکه با توهم پیشرفت صورت مساله رو پاک کنیم. ما کماکان مثل سابق تنبل هستیم و فقط ادعامون زیاد شده. شما از خودتون تا حالا پرسیدید که ما چجوری داریم پیشرفت میکنیم که این وضعیت دانشگاه هامونه؟مگه مسئولیت اصلی پیشرفت به عهده کسی جز دانشگا هاست؟
من هم با شما موافقم.ما باید درون خودمون بگردیم ببینیم مشکل کجاست و صادقانه فکر و رفتار کنیم.اینکه ما هنوز خیلی از نظر علم و فناوری عقبیم،یقینا درسته.اینکه به قول دوستان فلان شرکت میاد به پیامبر اسلام توهین می کنه و بعد از صباحی دوباره محصولاتش خریداری میشه این هم نشان دهنده کاستی های ماست.

اگر به خطا رفتی، از برگشتن واهمه نداشته باش./برگ در هنگام زوال می افتدمیوه در هنگام کمال می افتدبنگر که چگونه می افتی چون برگی زرد و یا سیبی سرخ.
 سپاس‌گزاری شده توسط: inteligentium , rozh66 , انرژی مثبت
ارسال: #۳۸
۰۵ اسفند ۱۳۹۰, ۱۰:۲۷ ب.ظ
(۰۵ اسفند ۱۳۹۰ ۱۰:۰۴ ب.ظ)banou نوشته شده توسط:  
(05 اسفند ۱۳۹۰ ۰۱:۱۶ ق.ظ)mosenabdoli نوشته شده توسط:  سر کیو دارین شیره میمالین؟!
پیشرفت تصاعدی...؟!!
دشمن؟!!
دوست ندارم مسئله کش دار بشه ولی یعنی شما می گی دست رو دست بزاریم و صرفا چون به ایده آلهای مورد نظر هنوز نرسیدیم بگیم الفاتحه و تلاش نکنیم.آیت الله خامنه ای خودشون در یکی از سخنرانی هاشون گفتند : ما تا رسیدن به ایده آلهامون خیلی فاصله داریم.همه جا مشکلات هست،همه هم حق نظر دادن دارند.نظر هر کسی هم محترمه.دوست عزیز نمی دونم شما چند سالته؟ من تا جائیکه یادم میاد میخوام یه چیزهایی رو از منظر خودم تعریف کنم و در نهایت می خوام یه نتیجه ای بگیرم. ببینید سالهای ۶۳-۶۴ یادم میاد اوضاع بهداشت حداقل در شهر من،خیلی افتضاح و اسفناک بود.۸۰ درصد بچه های ابتدایی شپش داشتن.منطقه ما پر از دکترهای هندی بود.جنگ بود و خیلی مسائل دیگه.بیشتر پدر مادرهای ما یا بی سواد بودند یا کم سواد بودند.اگه کسی دیپلم داشت مثل لیسانس الان بود و خیلی چیزای دیگه.در حوزه صنعت نفت شرکتهای خارجی همه تخصص در دستشون بود.عکسای اونموقع صنعت نفت رو اگه ببینید،مشاهده می کنید ایرانی ها کارگری می کردند و خارجی ها ارباب بودند.به مهندسای اون موقع ما کار یاد نمی دادند.فقط می گفتن این پیچ لوله رو باز کنید این پیچ رو ببندید.اما حالا ما در صنایع بالادستی نفت خیلی حرفا واسه گفتن داریم.همین چند وقت پیش همایش ملی انرژی برگزار شد و مقالات بسیاری در این حوزه ارائه کردند که خیلیهاشون در عمل جواب دادند.بله یه زمانی می گفتن برید درس بخونید چون مردم ما بی سواد بودند.باید به یه سطحی از علم می رسیدند که تازه بفهمند چی به چیه؟ولی حالا دیگه موقع اینه که بریم سراغ تولید فناوری.از این نظر که سخته حرفی نیست ولی باید تلاش کرد.بنده نه شعار دادم و نه میدم ولی اگه فک کردید همین کشورهای جهان اولی به راحتی تکنولوژی به دست آورده اند سخت در اشتباهید.باید کار کرد،زحمت کشید.حالا من از شما می پرسم این پیشرفت نیست؟از این نظر که برای تحقیق و پژوهش باید پول خرج کرد منم قبول دارم.کلا من قبول دارم که خیلی نواقص هست که باید رفع بشن ولی مخالف این هستم که با دید منفی محض به قضیه نگاه کرد.اگه ما فناوری میخوایم باید سختیش هم بکشیم باید دود چراغشم بخوریم.
اینکه شما می گین کدوم علم کدوم فناوری؟یعنی اینکه به خودتون ایمان ندارید و این یه زنگ خطره.ببخشید مگه اونا که علم و فناوری دارند ۴ چشم دارند و ما ۲تا؟۲ مغز دارند و ما یکی؟نه مشکل اینجاست که ما اتحاد نداریم و اینکه هنوز کسانی هستند که خودشونو باور ندارند.
حالا به همه این موارد تحریم های اقتصادی و از بین بردن دانشمندان هسته ای مونو هم اضافه کنید.مثل اینکه دیگران بهتر از ما به توانایی های ما واقفند دوست گرامی.
و اما کلام آخر.......
اینکه محصول شرکتی را تبلیغ کنند و بعد آن شرکت بگوید ببخشید ما اطلاع نداشتیم که محصول ما در فلان جا به این سبک تبلیغ شده جای بسی تعجب است و هیچ عقل سلیمی آنرا نمی پذیرد.
اول اینکه امیدوارم اون جمله ی اولم رو باور کرده باشین که گفتم قصد بی احترامی ندارم ... (فقط خواستم حرفم رو رک بزنم، ببخشید اگه لحنم تند بود)
بعدم اینکه شما یک سری گزاره که عمدتا درست بودن رو گفتین، بعد یه سری شعارهای تکراری رو گفتین... این شعار ها دیگه از حد کلیشه گذشته اند... رسیدن به اون حد می رن رو اعصاب آدم ... عین اون حرفایی که این چند ساله رو اعصاب خیلی ها رفته ... عین اون حرفایی که میگن تو مملکت گرونی نیس در صورتی اون آدمی که خرج زندگیش دو برابر شده و حقوقش تغییری نکره دوس داره کلشو بکوبه به دیوار ... عین اون حرفایی که می گن کشور ما آزاد ترین کشور دنیاست و دولت ما پاک ترین دولت دنیا ... و اعصاب همه رو خرد می کنه ... عین خیلی حرفای دیگه که نمی شه گفت ...
یه جوری حرف می زنین انگار تو این جامعه زندگی نمی کنین... مساله ی تکنولوژی هم یکی مثل همینه دوست من ... فقط چون مردم نمی تونن با گوشت و پوستشون درکش کنن، راحت تر باور می کنن ...
کدوم پیشرفت ... کی داره پیشرفت می کنه ...
فکر نکنین امثال من که این حرفا رو میزنن ضدایران و چه می دونم منفعل و وطن قروش و ... (از این جور القاب که نسبت میدن) هستن... بعضی وختا که به این چیزا فکر می کنم بغضم می گیره و می ترسم گریه ام بگیره ...
این حرفا رو نزنین ... سعی کنین واقع گرا تر باشین ... قانون های دنیا با اون چیزایی که من و شما تو رویا هامون تصور می کنیم خیلی تفاوت دارن ... کی بدش میاد کشورش پیشرفت کنه ؟ کی بدش میاد تو توسعه ی کشورش سهم داشته باشه... حتی اگه لازم باشه از خیلی چیزاش بگذره ...
این حرفو خطاب به شما نمی گم، ولی اون کسایی که از صبح تا شب از این حرفا می زنن نه تنها روحیه و امیدواری به مردم نمی دن، بلکه به شعور همه توهین می کنن و ....
(بذار هر چی منفی می خواد بخوره ... کی به کیه...)

سپاس‌گزاری شده توسط: inteligentium , Maral , HighVoltage , rezatotti , narges_r , rozh66 , Donna , Joonz
ارسال: #۳۹
۰۵ اسفند ۱۳۹۰, ۱۰:۳۳ ب.ظ
(۰۵ اسفند ۱۳۹۰ ۱۰:۲۷ ب.ظ)mosenabdoli نوشته شده توسط:  عین اون حرفایی که این چند ساله رو اعصاب خیلی ها رفته ... عین اون حرفایی که میگن تو مملکت گرونی نیس در صورتی اون آدمی که خرج زندگیش دو برابر شده و حقوقش تغییری نکره دوس داره کلشو بکوبه به دیوار ... عین اون حرفایی که می گن کشور ما آزاد ترین کشور دنیاست و دولت ما پاک ترین دولت دنیا ... و اعصاب همه رو خرد می کنه ... عین خیلی حرفای دیگه که نمی شه گفت ...
...
با این حرفاتون شما هم جزو خواص بی بصیرت به حساب خواهید آمد!

ارسال: #۴۰
۰۵ اسفند ۱۳۹۰, ۱۰:۴۰ ب.ظ
(۰۵ اسفند ۱۳۹۰ ۱۰:۳۳ ب.ظ)inteligentium نوشته شده توسط:  
(05 اسفند ۱۳۹۰ ۱۰:۲۷ ب.ظ)mosenabdoli نوشته شده توسط:  عین اون حرفایی که این چند ساله رو اعصاب خیلی ها رفته ... عین اون حرفایی که میگن تو مملکت گرونی نیس در صورتی اون آدمی که خرج زندگیش دو برابر شده و حقوقش تغییری نکره دوس داره کلشو بکوبه به دیوار ... عین اون حرفایی که می گن کشور ما آزاد ترین کشور دنیاست و دولت ما پاک ترین دولت دنیا ... و اعصاب همه رو خرد می کنه ... عین خیلی حرفای دیگه که نمی شه گفت ...
...
با این حرفاتون شما هم جزو خواص بی بصیرت به حساب خواهید آمد!

با بی بصیرتش مشکلی ندارم ... با خواصش مشکل دارم ... فکر کنم یواش یواش باید از یه کلمه ی دیگه استفاده کرد ... عین اینکه بگی اقلیت ۸۰ درصدی ... یا یه چی تو این مایه ها!

ارسال: #۴۱
۰۵ اسفند ۱۳۹۰, ۱۱:۱۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ اسفند ۱۳۹۰ ۱۱:۲۱ ب.ظ، توسط موج.)
(۰۵ اسفند ۱۳۹۰ ۱۰:۲۷ ب.ظ)mosenabdoli نوشته شده توسط:  این حرفو خطاب به شما نمی گم، ولی اون کسایی که از صبح تا شب از این حرفا می زنن نه تنها روحیه و امیدواری به مردم نمی دن، بلکه به شعور همه توهین می کنن و ....
(۰۵ اسفند ۱۳۹۰ ۰۱:۱۶ ق.ظ)mosenabdoli نوشته شده توسط:  قصد بی احترامی ندارم... ولی پستتون بیشتر شبیه یه انشاست ... یا شبیه حرفای رفیقمون تو سفرای استانیش ...

الحمدلله هنوز مدیرا این بحث رو نبستند
با قسمت اول موافقم و قسمت دوم مخالف
مثلا توی همین دهه فجری اخبار میومد از رشد و شکوفایی اقتصادی بعد انقلاب یه حرفایی میزد که گفتم نکنه ما در مریخ زندگی میکنیم. یا مثلا یه برنامه تحلیلی توی شبکه چهار که بار علمی داره پخش میشه و بیشتر از نصفش تعریف هست تا تحلیل (از همون مدلی که به قول شما کله بر دیوار باید کوفت)
خوب واقعا وظیفه اخبار تعریف و تمجید نیست اونم بعضی حرفا که واقعا اساسی نداره

ولی بعکس وظیفه رئیس جمهور اون هم توی جمع عامه مردم ایجاد روحیه و انگیزه ملی هست و این نه تنها در کشور ما در تمام جهان مرسوم هست. فرض کنید رئیس جمهوری در جمع عمومی (و نه درکارگروه و نزد متخصصین) بیاد بگه کشور ما فلان جا دچار ضعفه . فلان نقطه بحران داریم . اگه از مشکلات بهمان جا هم بخوام بگم میبینید اون قدر اوضاع خرابه که بایدگریه کنیم
خوب طبیعیه نباید این رو بگه باید توی سفرهای استانیش روحیه بده (البته خود من باایشون اصلا موافق نیستم ولی با این عملش که شما ذکر کردی نه)

نگاه کنید جهت گیری سه دسته هست
یه عده: همه چی خوبه ، کشور ما الان برترین کشور دنیاست، همه جا آباد هست و همه در صلح و امنیت و باامکانات کامل آرام ترین زندگی رو دارم
گروه دوم: این کشور از علمش بگیر تا فرهنگ تا ورزش تا دانشگاه تا جامعه یه نقطه آباد هم نداره باید از این کشور رفت.
به نظر من هر دوی این دیدگاه ها غلطه
باید بیایم بگیم آقا ما توی بعضی مسائل تا اینجا پیش رفتیم توی مسائلی هم یا نقشه ای نداشتیم یا اشتباه پیش رفتیم و بالاخره وضعیتمون نامطلوب هست یا حتی بحرانی حالا باید یه نقشه درست بریزیم و نقاط قوت رو حفظ کنیم و نقاط ضعف رو بهبود بدیم
هیهات که در کشور ما اکثریت در دو گروه اول هستند
 سپاس‌گزاری شده توسط: mosaferkuchulu , ahmadi_development , fe_atash , alamdar
ارسال: #۴۲
۰۵ اسفند ۱۳۹۰, ۱۱:۴۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ اسفند ۱۳۹۰ ۱۱:۴۳ ب.ظ، توسط inteligentium.)
(۰۵ اسفند ۱۳۹۰ ۱۱:۱۷ ب.ظ)موج نوشته شده توسط:  
(05 اسفند ۱۳۹۰ ۱۰:۲۷ ب.ظ)mosenabdoli نوشته شده توسط:  این حرفو خطاب به شما نمی گم، ولی اون کسایی که از صبح تا شب از این حرفا می زنن نه تنها روحیه و امیدواری به مردم نمی دن، بلکه به شعور همه توهین می کنن و ....
(۰۵ اسفند ۱۳۹۰ ۰۱:۱۶ ق.ظ)mosenabdoli نوشته شده توسط:  قصد بی احترامی ندارم... ولی پستتون بیشتر شبیه یه انشاست ... یا شبیه حرفای رفیقمون تو سفرای استانیش ...

الحمدلله هنوز مدیرا این بحث رو نبستند
با قسمت اول موافقم و قسمت دوم مخالف
مثلا توی همین دهه فجری اخبار میومد از رشد و شکوفایی اقتصادی بعد انقلاب یه حرفایی میزد که گفتم نکنه ما در مریخ زندگی میکنیم. یا مثلا یه برنامه تحلیلی توی شبکه چهار که بار علمی داره پخش میشه و بیشتر از نصفش تعریف هست تا تحلیل (از همون مدلی که به قول شما کله بر دیوار باید کوفت)
خوب واقعا وظیفه اخبار تعریف و تمجید نیست اونم بعضی حرفا که واقعا اساسی نداره

ولی بعکس وظیفه رئیس جمهور اون هم توی جمع عامه مردم ایجاد روحیه و انگیزه ملی هست و این نه تنها در کشور ما در تمام جهان مرسوم هست. فرض کنید رئیس جمهوری در جمع عمومی (و نه درکارگروه و نزد متخصصین) بیاد بگه کشور ما فلان جا دچار ضعفه . فلان نقطه بحران داریم . اگه از مشکلات بهمان جا هم بخوام بگم میبینید اون قدر اوضاع خرابه که بایدگریه کنیم
خوب طبیعیه نباید این رو بگه باید توی سفرهای استانیش روحیه بده (البته خود من باایشون اصلا موافق نیستم ولی با این عملش که شما ذکر کردی نه)

نگاه کنید جهت گیری سه دسته هست
یه عده: همه چی خوبه ، کشور ما الان برترین کشور دنیاست، همه جا آباد هست و همه در صلح و امنیت و باامکانات کامل آرام ترین زندگی رو دارم
گروه دوم: این کشور از علمش بگیر تا فرهنگ تا ورزش تا دانشگاه تا جامعه یه نقطه آباد هم نداره باید از این کشور رفت.
به نظر من هر دوی این دیدگاه ها غلطه
باید بیایم بگیم آقا ما توی بعضی مسائل تا اینجا پیش رفتیم توی مسائلی هم یا نقشه ای نداشتیم یا اشتباه پیش رفتیم و بالاخره وضعیتمون نامطلوب هست یا حتی بحرانی حالا باید یه نقشه درست بریزیم و نقاط قوت رو حفظ کنیم و نقاط ضعف رو بهبود بدیم
هیهات که در کشور ما اکثریت در دو گروه اول هستند

با وجود اینکه حرفتون رو تا حدودی قبول دارم(به جز قسمت مربوط به عدم اظهار ضعف ها توسط مسئولین که کاملا مخالفم-به نظرم این تیپ مسئولین دارن دروغ میگن ...یا خودشون هم باورشون شده که مشکلی نداریم)اما منو تو دسته بندی تون تو همون دسته دوم بذارید...دسته اول که از روز روشن تره دارن اشتباه میکنن...مثل خیلی ها(به قول دوستمون اقلیت ۸۰ درصدی!)من هم فکر میکنم این مملکت همه چیش خرابه
وقتی مشکلات موجود این قدر فجیع هستن نمیشه گفت بدون تغییر بسیاری از چیز ها بیایم و بشینیم و نقشه پیشرفت رو بریزیم...نمیشه...پس دسته سوم هم نمیشه بود!

من هم عاشق دینم،کشورم و... خیلی چیزای دیگه هستم ولی نمیشه چشم ها رو بست و همچنین نمیشه الکی امیدوار بود
امیدوارم توجه کنید که دارم با حسن نیت این حرفا رو میزنم

سپاس‌گزاری شده توسط: موج , mosenabdoli , parsaNA , HighVoltage , barca
ارسال: #۴۳
۰۵ اسفند ۱۳۹۰, ۱۱:۵۱ ب.ظ
(۰۵ اسفند ۱۳۹۰ ۱۱:۱۷ ب.ظ)موج نوشته شده توسط:  الحمدلله هنوز مدیرا این بحث رو نبستند
Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin

سپاس‌گزاری شده توسط: inteligentium , موج
ارسال: #۴۴
۰۵ اسفند ۱۳۹۰, ۱۱:۵۷ ب.ظ
(۰۵ اسفند ۱۳۹۰ ۱۱:۴۱ ب.ظ)inteligentium نوشته شده توسط:  با وجود اینکه حرفتون رو تا حدودی قبول دارم(به جز قسمت مربوط به عدم اظهار ضعف ها توسط مسئولین که کاملا مخالفم-به نظرم این تیپ مسئولین دارن دروغ میگن ...یا خودشون هم باورشون شده که مشکلی نداریم)اما منو تو دسته بندی تون تو همون دسته دوم بذارید...دسته اول که از روز روشن تره دارن اشتباه میکنن...مثل خیلی ها(به قول دوستمون اقلیت ۸۰ درصدی!)من هم فکر میکنم این مملکت همه چیش خرابه
وقتی مشکلات موجود این قدر فجیع هستن نمیشه گفت بدون تغییر بسیاری از چیز ها بیایم و بشینیم و نقشه پیشرفت رو بریزیم...نمیشه...پس دسته سوم هم نمیشه بود!

من هم عاشق دینم،کشورم و... خیلی چیزای دیگه هستم ولی نمیشه چشم ها رو بست و همچنین نمیشه الکی امیدوار بود

البته شما میگی جزو دسته دومی ولی حرفی از "باید رفت" نزدید
هر چند که نگفتید "باید ساخت" ولی بازم من از حرفتون اون استنباط رفتن رو هم ندارم Smile

در ضمن یکی از دوستان گفتند که نمیتونند توی این فضا راحت حرفشون رو بزنند
و البته این انتقادشون وارده وفضای سیاسی کشور ما زیاد قابل نقد نیست
عذر میخوام و چون ایشون نمیتونند و یا دوستانی ممکنه این چنین باشند من هم ادامه نمیدم
یا علی
 سپاس‌گزاری شده توسط: inteligentium , mosenabdoli
ارسال: #۴۵
۰۶ اسفند ۱۳۹۰, ۱۲:۰۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ اسفند ۱۳۹۰ ۱۲:۰۴ ق.ظ، توسط inteligentium.)
(۰۵ اسفند ۱۳۹۰ ۱۱:۵۷ ب.ظ)موج نوشته شده توسط:  
(05 اسفند ۱۳۹۰ ۱۱:۴۱ ب.ظ)inteligentium نوشته شده توسط:  با وجود اینکه حرفتون رو تا حدودی قبول دارم(به جز قسمت مربوط به عدم اظهار ضعف ها توسط مسئولین که کاملا مخالفم-به نظرم این تیپ مسئولین دارن دروغ میگن ...یا خودشون هم باورشون شده که مشکلی نداریم)اما منو تو دسته بندی تون تو همون دسته دوم بذارید...دسته اول که از روز روشن تره دارن اشتباه میکنن...مثل خیلی ها(به قول دوستمون اقلیت ۸۰ درصدی!)من هم فکر میکنم این مملکت همه چیش خرابه

البته شما میگی جزو دسته دومی ولی حرفی از "باید رفت" نزدید
هر چند که نگفتید "باید ساخت" ولی بازم من از حرفتون اون استنباط رفتن رو هم ندارم Smile

در ضمن یکی از دوستان گفتند که نمیتونند توی این فضا راحت حرفشون رو بزنند
و البته این انتقادشون وارده وفضای سیاسی کشور ما زیاد قابل نقد نیست
عذر میخوام و چون ایشون نمیتونند و یا دوستانی ممکنه این چنین باشند من هم ادامه نمیدم
یا علی

نه رفتن هم چاره اش نیست!
ببینید حتی همین حرفای ساده رو هم وقتی نمیشه زد باز انتظار دارید جزو دسته دوم نباشم!؟همینا رم که گفتیم در حد کاوه آهنگر شجاعت به خرج دادیم.
منم به همین دلایل ادامه نمیدم(ولی هممون میدونیم چی داریم میگیم وچرا ادامه نمیدیم...هممون)

سپاس‌گزاری شده توسط: mosenabdoli , موج , barca

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  رد نشدن مرخصی توسط دانشگاه sajjad7 ۱ ۲,۵۱۷ ۱۱ فروردین ۱۳۹۸ ۱۲:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  همه چیز درباره کمپانی بزرگ سامسونگ SAMSUNG zibaara ۰ ۵ ۱۷ آبان ۱۳۹۶ ۰۱:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: zibaara
  نحوه مصاحبه نمره علمی توسط سازمان سنجش mina.ah ۹ ۸,۳۸۶ ۰۳ شهریور ۱۳۹۶ ۱۱:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: hassan_alikarami
  نحوه مصاحبه نمره علمی توسط سازمان سنجش mina.ah ۳ ۳,۶۶۸ ۰۱ شهریور ۱۳۹۶ ۰۱:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: qaranqush
  نتایج نهایی دکترا ۹۶ توسط سازمان سنجش در دهه اول شهریور shahmorteza ۴ ۴,۱۰۲ ۲۴ مرداد ۱۳۹۶ ۰۸:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hani89
  آخرین رتبه بندی دانشگاه های ایران منتشر شده توسط isc mohamadmanesht ۱ ۳,۰۷۴ ۱۹ خرداد ۱۳۹۶ ۰۷:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: alilash
  آخرین رتبه بندی دانشگاه های ایران منتشر شده توسط isc mohamadmanesht ۰ ۱,۳۹۱ ۱۸ خرداد ۱۳۹۶ ۱۰:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: mohamadmanesht
  پر کردن پرسشنامه مربوط به پایان نامه توسط شما دوستان در ۵ دقیقه(کمک فوریییی) shamim_s ۳ ۴,۰۹۶ ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۵:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shamim_s
  حداکثر تعداد ناحیه های ایجاد شده توسط n خط شکسته به صورت بازگشتی shamim1395 ۲ ۶,۶۲۳ ۲۸ آذر ۱۳۹۵ ۰۷:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: djshalam
  تربیت اشتباه فرزندان توسط خانواده ها H-Arshad ۷ ۱۰۸ ۲۸ آذر ۱۳۹۵ ۰۶:۰۰ ق.ظ
آخرین ارسال: آیلا

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close