زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۵۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

توهین و تمسخر ایران توسط شرکت سامسونگ

ارسال: #۶۱
۰۶ اسفند ۱۳۹۰, ۰۸:۱۹ ب.ظ
بله بازم نظرم همین بود.
اینکه یکی هر بلایی هم سرش بیارن بازم بمونه ربطی به کوتاهی هایی که میشه نداره. هر کس باید در جایگاه خودش کارشو انجام بده. بعدم واقع بین باش. چند تا از ما حاضریم تو شرایط بد فقط واسه وطن بمونیم؟
چرا باید شرایط جوری باشه که همه از خداشون باشه که برن؟
اصلا اینا به کنار. همونی هم که شما میگید میمونه و با همه چیزش میسازه چقدر میتونه از تواناییاشو بروز بده؟ چقدر وقت میکنه کار مفید بکنه؟ اصلا چقدر وقت واسش میمونه که مار مفید کنه؟
یکی از آشناهای ما که فرد بسیییییار مذهبی هم بود رفت و دیگه هم نیومد. یکی از دلیلاش همین بی تفاوتی ها بود. بازم میگید نخبه ها بمونن؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Joonz
ارسال: #۶۲
۰۶ اسفند ۱۳۹۰, ۰۸:۴۶ ب.ظ
خب اینجاس که مشخص میشه کی منافع شخصیش مهمتره واسش و کی منافع ملیش

کی بیشتر عاشق خودشه کی عاشق وطن و هم وطنش!

شاید فکر کنید خیلی شعار میدم اما من خودم چه تو مسابقات ربوکاپ و چه تو عرصه فیلمسازی( به صورت آزاد فیلمسازی رو هم خوندم واسه کمک به همین فرهنگ سازی ها که میگم) مورد بی مهری و بی تفاوتی واقع شدم .
هیچوقت یادم نمیره فیلمنامه ای رو که همه تحسین کردند وقتی دادم به یک آدم معتبر که اون به صدا سیما برسونه و گفتم دیگه ۱۰۰% اکی میشه ، طرف پشتش نوشت ، برادر فلان ، به دوست خوبمان بگویید اول برود فیلمنامه نویسی یاد بگیرد .... چقدر سوختم و تا چند روز به خودم فحش میدادم Big Grin

و قسم خوردم دیگه واسه تلوزیون کار نکنم چون یه سری اونجا نشستن که هیییییچی نمیفهمن ... اما چند روز بعد بازم نشستم یه چیز دیگه نوشتم و هنوزم مینویسم چون تلوزیون رسانه ای هستش که همه مردم مملکت از ولنجک تا دورترین روستاهای مملکت میبینن و من خودمو بدهکار این مردم میدونم چون حس میکنم خدا تواناییش رو بهم داده و باید استفاده کنم

همچنین دو اختراع هم داشتم که هیچکس حمایت نکرد ... هرچند هیچکدوم نمونه ساخته شده در جهان نداشت و کاملا نو و جدید و کاربردی بود .... بگذریم

من یکی عرصه رو خالی نمیکنم و تا آخرش میجنگم

برداشتن قدم های کوچیک تو مملکتم رو به رفتن آمریکا و معاونت ناسا ترجیح میدم ( فرض محال محال نیست Big Grin )

همیشه خراب کردن آسونتر از ساختنه
ارسال: #۶۳
۰۶ اسفند ۱۳۹۰, ۰۸:۵۵ ب.ظ
RE: توهین و تمسخر ایران توسط شرکت سامسونگ
(۰۶ اسفند ۱۳۹۰ ۰۸:۴۶ ب.ظ)alamdar نوشته شده توسط:  خب اینجاس که مشخص میشه کی منافع شخصیش مهمتره واسش و کی منافع ملیش
چرا باید منافع شخصی و ملی با هم در تضاد باشن؟ مگه چند نفر نخبه داریم؟ مگه چقدر قراره واسه هر کدوم هزینه کنیم؟ مگه هزینه ای که برای اونا میکنیم چند برابرش به ما بر نمیگرده؟
ارسال: #۶۴
۰۶ اسفند ۱۳۹۰, ۰۹:۰۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ اسفند ۱۳۹۰ ۰۹:۱۱ ب.ظ، توسط alamdar.)
در تضاد نیستن ... منتهی شاید اونور به ظاهر منافعش بیشتر باشه ( بیشتر از بعد معنویش میگم به ظاهر )

بقیه حرفتون رو هم قبول دارم .... و اتفاقا من خودم یه مطلبی روی سایت بنیاد دیدم که ناراحت شدم اون هم این بود که به نخبگان اجازه میدن بدون گذاشتن وثیقه از کشور خارج بشن و این شاید مثلا برای تسهیل کار اونها باشه ولی درواقع من حس کردم یه جورایی دارن راهو باز میکنن که اینها برن و دیگه برنگردن ( به خاطر سربازی Big Grin )

چون اگر اینها بمونن و بخوان جدی پای کار وای بسن باید خیلی از آقایون پست هاشون رو ترک کنن ، پست هایی که لیاقت تصاحبش رو نداشتند و ندارن

توی اولین پستم توی این تاپیک هم سعی کردم کامل توضیح بدم که این وضع تنها زمانی درست میشه که همه مردم ما یا غالب اونها درست بشن که آدمهای درستی رو بیارن و تو راس مملکت بذارن و البته خودشونم پا به پاش همراهی کنن

حتی آیه قرآنش رو هم داریم که : ان الله لایغیر ما بقوم حتی یغیروا ما بانفسهم

ارسال: #۶۵
۰۶ اسفند ۱۳۹۰, ۰۹:۲۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ اسفند ۱۳۹۰ ۰۹:۲۶ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۰۶ اسفند ۱۳۹۰ ۰۹:۰۹ ب.ظ)alamdar نوشته شده توسط:  بقیه حرفتون رو هم قبول دارم .... و اتفاقا من خودم یه مطلبی روی سایت بنیاد دیدم که ناراحت شدم اون هم این بود که به نخبگان اجازه میدن بدون گذاشتن وثیقه از کشور خارج بشن و این شاید مثلا برای تسهیل کار اونها باشه ولی درواقع من حس کردم یه جورایی دارن راهو باز میکنن که اینها برن و دیگه برنگردن ( به خاطر سربازی Big Grin )
این طرز تفکر همونی هست که شریعتی راجع بعش میگه شما نماز رو به فرزندت نشون بده اون خودش واسه نماز صبح بلند میشه.
چرا سعی میکنید همه رو مجبور کنید به انجام کارها؟چرا نباید شرایط جوری باشه که نخبه ها رغبت کنن به موندم جای اینکه مجبورشون کنیم؟
اصلا بحث رقابتی کردن شرایط نیست. معلومه که ما نمیتونیم شرایطی شبیه اونور براشون درست کنیم. حرف من اینه که فقط کافیه کمی شرایط براشون خوب باشه. خود اینکه اینجا کشورشونه و اینجا بزرگ شدن و ... کافیه تا بمونن.
من دیگه تمایلی به ادامه بحث ندارم چون بحث دو نفره شده.
ارسال: #۶۶
۰۶ اسفند ۱۳۹۰, ۰۹:۵۴ ب.ظ
به نظر من هم بحث ها تکراری شده ... فکر میکنم همه حرفها گفته شد از جانب دو طرف

امیدوارم مسمر ثمر واقع بشه

ارسال: #۶۷
۰۶ اسفند ۱۳۹۰, ۱۰:۰۱ ب.ظ
(۰۶ اسفند ۱۳۹۰ ۰۹:۵۴ ب.ظ)alamdar نوشته شده توسط:  به نظر من هم بحث ها تکراری شده ... فکر میکنم همه حرفها گفته شد از جانب دو طرف

امیدوارم مسمر ثمر واقع بشه

مثمر

The elevator to success is out of order. You'll have to use the stairs... one  step at a time
ارسال: #۶۸
۰۶ اسفند ۱۳۹۰, ۱۰:۴۱ ب.ظ
گفته شده که این کلیپ طی یک مراسم برای اهدای جوایز پخش شده که ساخته خود برپا کنندگان مراسم بوده سامی هم که گفت غلط کردم : دی
 سپاس‌گزاری شده توسط: موج
ارسال: #۶۹
۰۶ اسفند ۱۳۹۰, ۱۰:۴۷ ب.ظ
ولی چقدر تاپیک ها منحرق میشه ها!
از کجا به کجا که نرسید!Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: موج
ارسال: #۷۰
۰۶ اسفند ۱۳۹۰, ۱۱:۴۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ اسفند ۱۳۹۵ ۰۴:۰۱ ب.ظ، توسط Joonz.)
چه بحثی.Huh
ارسال: #۷۱
۰۶ اسفند ۱۳۹۰, ۱۱:۵۱ ب.ظ
بحثا تموم شدBig Grin
ارسال: #۷۲
۰۶ اسفند ۱۳۹۰, ۱۱:۵۴ ب.ظ
(۰۶ اسفند ۱۳۹۰ ۱۱:۵۱ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  بحثا تموم شدBig Grin

دیر رسیدم.Sad

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  رد نشدن مرخصی توسط دانشگاه sajjad7 ۱ ۲,۵۱۹ ۱۱ فروردین ۱۳۹۸ ۱۲:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  همه چیز درباره کمپانی بزرگ سامسونگ SAMSUNG zibaara ۰ ۵ ۱۷ آبان ۱۳۹۶ ۰۱:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: zibaara
  نحوه مصاحبه نمره علمی توسط سازمان سنجش mina.ah ۹ ۸,۳۸۶ ۰۳ شهریور ۱۳۹۶ ۱۱:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: hassan_alikarami
  نحوه مصاحبه نمره علمی توسط سازمان سنجش mina.ah ۳ ۳,۶۶۸ ۰۱ شهریور ۱۳۹۶ ۰۱:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: qaranqush
  نتایج نهایی دکترا ۹۶ توسط سازمان سنجش در دهه اول شهریور shahmorteza ۴ ۴,۱۰۲ ۲۴ مرداد ۱۳۹۶ ۰۸:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hani89
  آخرین رتبه بندی دانشگاه های ایران منتشر شده توسط isc mohamadmanesht ۱ ۳,۰۷۶ ۱۹ خرداد ۱۳۹۶ ۰۷:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: alilash
  آخرین رتبه بندی دانشگاه های ایران منتشر شده توسط isc mohamadmanesht ۰ ۱,۳۹۱ ۱۸ خرداد ۱۳۹۶ ۱۰:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: mohamadmanesht
  پر کردن پرسشنامه مربوط به پایان نامه توسط شما دوستان در ۵ دقیقه(کمک فوریییی) shamim_s ۳ ۴,۰۹۹ ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۵:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shamim_s
  حداکثر تعداد ناحیه های ایجاد شده توسط n خط شکسته به صورت بازگشتی shamim1395 ۲ ۶,۶۲۴ ۲۸ آذر ۱۳۹۵ ۰۷:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: djshalam
  تربیت اشتباه فرزندان توسط خانواده ها H-Arshad ۷ ۱۰۸ ۲۸ آذر ۱۳۹۵ ۰۶:۰۰ ق.ظ
آخرین ارسال: آیلا

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close