زمان کنونی: ۲۸ فروردین ۱۴۰۳, ۰۵:۲۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

تشکر از دوستان فعال

ارسال:
۲۹ بهمن ۱۳۹۰, ۰۳:۵۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ بهمن ۱۳۹۰ ۰۴:۱۰ ب.ظ، توسط Masoud05.)
تشکر از دوستان فعال
من از دوستانی که توی مانشت به دیگران بدون هیچ چشم داشتی کمک کردن متشکرم مخصوصا کسانی که توی بخش های ساختمان داده و طراحی الگوریتم فعال بودن . تعداد افراد زیاده اما همه قبول دارند که افراد زیر واقعا تو مباحث ذکر شده فعال بودن( البته از کسایی که از قلم افتاده عذر خواهی میکنم ):
mfXpert و homa و saeedeh123 و yaali

دوستان خواهشاً هر کسی پیشنهادی داره مخصوصا در باره این ۲ درس بهم پ.خ بده تا برای مدیران آتی هم قابل استفاده باشه .

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: Xilinx , Ali-B , admin , mamat , blackhalo1989 , موج , mfXpert , ida_isp , pos , mat , - rasool - , پشتکار , shervinrs , Mohammad-A , fatima1537 , مازیار صفایی , Aurora , homa , لهمشد
ارسال:
۲۹ بهمن ۱۳۹۰, ۱۰:۳۴ ب.ظ
RE: تشکر از دوستان فعال
البته بی انصافی هست اگه از زحمات جناب دکتر تنهایی قدر دانی نشه Smile

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ida_isp , pos , mat , - rasool - , mamat , Mohammad-A , fatima1537 , Aurora
ارسال:
۱۲ بهمن ۱۳۹۱, ۰۴:۵۴ ب.ظ
RE: تشکر از دوستان فعال
بنظرم بی انصافی بود که این تاپیک رو به سطل زباله منتقل کردید ، هدف من از زدن این تاپیک این بود که یاد بچه های فعال زنده بمونه و یه جورایی از زحماتشون قدر دانی بشه . بنظرم اگه بشه هر ساله برای هر درس افراد فعال رو معرفی و تمام تاپیک ها رو در هم ادغام کنیم یه یادگاری خوب برای ایندگان خواهد بود در حالی که تعداد تاپیک های از این دست هم خیلی نمیشه Smile

الان ببینید با خوندن این تاپیک یاد بچه های فعال دروس ساختمان و الگوریتم زنده میشه و یاد اینکه منم مدیر این دروس بودم Big Grin

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e , Aurora , انرژی مثبت , nina69

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دوستان لطف می کنید کوچولو حمایت کنید!؟ H.Mohammadi ۰ ۲,۰۴۵ ۱۵ آذر ۱۳۹۷ ۰۷:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: H.Mohammadi
  کمک از دوستان برای حل تمارین omidgh74 ۰ ۱,۷۵۶ ۱۵ خرداد ۱۳۹۷ ۰۲:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: omidgh74
  نیاز به راهنمایی و تجربه دوستان (ضروری) امیر ای تی ۷ ۵,۲۸۳ ۱۳ خرداد ۱۳۹۷ ۱۱:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Parisa__karimi
  فعالین تبلیغات در تلگرام+لیست کامل zibaara ۱ ۱۶ ۲۳ دى ۱۳۹۶ ۱۰:۲۱ ق.ظ
آخرین ارسال: royka
  نیازمند راهنمایی و مشاوره دوستان Atiii ۷ ۵,۹۴۱ ۰۶ آبان ۱۳۹۶ ۰۹:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: tiran22
  دوستان کنکوری عزیزم لطفا دست منم بگیرید و کمک کنید شروع کنم khanum baangize ۲۵ ۱۴,۴۴۱ ۰۶ آبان ۱۳۹۶ ۰۵:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: khak
  کمک کمک : دوستان به نظرتون این سوال ها رو از کدوم منبع آوردند؟؟؟؟؟ امیدوار ۰ ۱,۷۱۴ ۰۳ آبان ۱۳۹۶ ۰۹:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: امیدوار
  پر کردن پرسشنامه مربوط به پایان نامه توسط شما دوستان در ۵ دقیقه(کمک فوریییی) shamim_s ۳ ۴,۰۵۱ ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۵:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shamim_s
  انتخاب گرایش ارشد برای فعالیت در مبحث رایانش ابری abolfazl_d_sh ۱ ۲,۳۴۳ ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۱:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: rzeini
  سوال در مورد زمان بندی فعالیت ها با مهلت معین sarashahi ۷ ۴,۷۱۰ ۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۶:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: amin noruzi

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close