زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۲:۱۸ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

دوستان کنکوری عزیزم لطفا دست منم بگیرید و کمک کنید شروع کنم

ارسال: #۱۶
۲۲ بهمن ۱۳۹۵, ۰۳:۰۸ ب.ظ
(۲۱ بهمن ۱۳۹۵ ۱۱:۲۹ ب.ظ)khanum baangize نوشته شده توسط:  بعضی منابع رو هم ندارم مثل ریاضی مهندسی نظریه محاسبات (واسه این هیچ کتاب کاملی پیدا نکردم)
سوالای محاسبات بعضا خیلی وقتگیرن(یه جورایی تو اون وقت محدود غیرقابل حل) بین آمار و ریاضی اگه ریاضی۱ رو یکمی بلدی ریاضی مهندسی زندنش اطمینانی تره تا آمار
کتاب ریاضی کریمی هم خوبه فقط بدیش اینه که باید هر دوجلد رو داشته باشی چون یه جورایی بهم وابسته ان
آمار هم کتاب پارسه(و البته خیلی کتابای دیگه)فرمولی میگن شاید فرمولاش از ذهن بره ولی ریاضی مهندسی زیاد فرمول نداره
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: khanum baangize
ارسال: #۱۷
۲۲ بهمن ۱۳۹۵, ۰۸:۳۶ ب.ظ
واقعیت اینه که رتبه خوبی نمیتونی بیاری ولی عیبی نداره اگه واقعا دوست داری ارشد قبول شی از الآن واسه ۹۷ بخون پس بهتره ۵ یا ۶ درسی رو که توش پایه بهتری داری انتخاب کنی و درسنامه اونها رو چند بار و کاملا دقیق بخونی اگه وقت داشتی تست ارشد ۱۰ سال اخیر رو کار کن وگرنه همون درسنامه یعنی نکات اصلی با مثالها کافیه
۰
۰
ارسال: #۱۸
۲۳ بهمن ۱۳۹۵, ۱۲:۱۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ بهمن ۱۳۹۵ ۱۲:۱۵ ق.ظ، توسط darush12.)
RE: دوستان کنکوری عزیزم لطفا دست منم بگیرید و کمک کنید شروع کنم
(۲۱ بهمن ۱۳۹۵ ۰۲:۴۷ ب.ظ)khanum baangize نوشته شده توسط:  سلام دوستان ، من امروز اینجا عضو شدم ، تا الان نتونستم برای ارشد بخونم چندروزیه که شروع کردم ولی خیلی اضطراب دارم میشه یکم بهم امیدواری بدید ، من شرایطم طوریه که امسال حتما باید قبول شم با یه رتبه خوب !
اگه جدی و محکم بخونم میتونم به یه داشنگاه خوب امیدوار باشم؟ الان زمانم آزاده و میتونم روزی ۱۲ ساعت بخونم
چند تا مشکل دارم اول اینکه ۴ ساله از درس دور بودم و بعدم خیلی اضطراب دارم فکر میکنم خیلی عقبم از بقیه و به هدفم نمیرسم !
درساروئ با وویس بخونم یا فقط کتاب بخونم الان ساختمان گسسته رو شروع کردم باوویس میخونم اما خیلی طول میکشه از طرفی فقط کتاب بخونم دیر مطلب رو میگیرم میشه راهنمایی کنید درسارو چطور و از چه درسی شروع کنم و اینکه فقط کتاب بخونم یا با کلاس پیش برم واسه درسای مختلف چه کلاس کدوم استادارو معرفی میکنید ؟

بچه ها من تصمیم جدیه و اصلا نمیخوام زمانم هدر بره عاجزانه ازتون میخوام یه کوچولو وقت بذارید و راهنماییم کنید تا بتونم سریع تر شروع کنم

اینو درنظر داشته باشید من فقط انگیزه و امیدورای ازتون میخوام چون به اندازه کافی اضزراب دارم و حالم خوب نیست

من مشهدی ام اگه کسی استادی رو میشناسه تو مشهد که بهم در زمینه ارشد مشاوره بده ممنون میشم معرفی کنه خودم خیلی دنبالش بودم اما استادی که وقت داشته باشه پیدا نکردم
من منتظر پاسخ هاتون هستم ... ممنون از اینکه وقت میذارید ..

دروس مشترک رُ در اولویت قراربدین
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: khanum baangize , Davood21
ارسال: #۱۹
۲۳ بهمن ۱۳۹۵, ۰۴:۳۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ بهمن ۱۳۹۵ ۰۵:۰۲ ب.ظ، توسط khanum baangize.)
(۲۲ بهمن ۱۳۹۵ ۰۱:۲۷ ق.ظ)Kubo نوشته شده توسط:  راستی وقت کردی فیلمهای مکتب خونه رو با دور تند ببین

فراموش نکن زبان رو
فراموش نکن این درس رو

(۲۲ بهمن ۱۳۹۵ ۱۰:۵۴ ق.ظ)roodantnt نوشته شده توسط:  چون مهندسی نرم افزاری بیشتر تمرکزتو تو این زمان کم بزار روی دروسی که بیشترین ضریب رو دارن تا بیشترین نتیجه رو بگیری
بیشتر روی دروس مشترک و تخصصی زوم کن
نظریه کتاب شاپوری نشر علوم خوبه میتونی استفاده کنی
کامپایلر هم شاپوری یه کتاب داره که پوران هست اما همون پوران یه کتاب دیگه هم داره برا کامپایلر که حجمش کمتره و البته از نظر من خیلی بهتره از شاپوری فک کنم مال روح الله خلیلی فر یاشه

به نظر من اول مشترک ها و تخصصی ها رو اوکی کن بعد برو سراغ دروس ریاضی چون اونا ضریب اونا خیلی بالاتره و ارزش بالاتری دارن
موفق باشید

(۲۲ بهمن ۱۳۹۵ ۰۳:۰۸ ب.ظ)signal_micro نوشته شده توسط:  سوالای محاسبات بعضا خیلی وقتگیرن(یه جورایی تو اون وقت محدود غیرقابل حل) بین آمار و ریاضی اگه ریاضی۱ رو یکمی بلدی ریاضی مهندسی زندنش اطمینانی تره تا آمار
کتاب ریاضی کریمی هم خوبه فقط بدیش اینه که باید هر دوجلد رو داشته باشی چون یه جورایی بهم وابسته ان
آمار هم کتاب پارسه(و البته خیلی کتابای دیگه)فرمولی میگن شاید فرمولاش از ذهن بره ولی ریاضی مهندسی زیاد فرمول نداره

سلام دوستان، متشکرم بابت تمام راهنمایی هاتون و از اینکه وقت گذاشتید سپاس

من تصمیم دارم تا جای ممکن درسهارو با وویسهای کلاسی که در نت هست پیش برم چون الان که مطالعه رو شروع کردم میبینم اینطوری بهتر پیش میرم

ازتون یه خواهشی دارم با توجه به تجربه خودتون و چیزایی که میدونید برای هر درس وویس کدوم کلاس و استاد رو پیشنهاد میکنید چون مثلا من برای مدار هم وویس آقای یوسفی و هم آقای اجلالی رو دارم و نمی دونم کدومش بهتره و همینطور بقیه درسا ممکنه چند تا کلاس داشته باشن و من نمی دونم کدومشون بهتره تا فقط همونو گوش بدم و بخونم راستش فرصت ندارم تا خودم با تحقیق بدست بیارم ازتون خواهش میکنم هرکسی هرکلاسی که استفاده کرده یا اینکه از بقیه شنیده بهتره بهم معرفی کنه تا من همون دانلود کنم و اگه لینکش رو هم داشته باشه که چه بهتر ، خودمم تو مانشت رو نگاه کردم و میدونم تا حدودی تو همین سایت هست ولی اگه لطف کنید در این زمینه تجربیاتتون بگید ممنون میشم اینطوری زمان کمتری برای انتخاب ها این کلاسها دارم .

سایتایی که برای دانلود اینجور کلاسهای کنکوری هست بهم معرفی کنید تا بتونم کلاسها رو دانلود کنم اگر هم دانلودشون باهزینه باشه مشکلی ندارم فقط دنبال وویسهای کلاسی ام که هرطور شده با کلاس پیش برم و ازاونجایی که الان دیگه کلاسی بصورت حضوری برگزار نمیشه و اگر هم باشه من زمان شرکت در کلاس رو ندارم ..
اگه کسی کلاس رفته باشه و وویس و جزوه داشته باشه اگه هزینه ش مناسب باشه ازش میخرم

دوستای عزیز من منتظر پاسخ هاتونم ..

راستی یه مطلب مهم : نظرتون راجب فیلم های کلاسی مربوط به استادرامین رضوی ؟ کسی هست استفاده کرده باشه ایشون چند تا ازدرسهارو در سایتشون قرار دادن که خودشون تدریس میکنن و خوبیش هم اینه که بصورت فیلم هست که البته چند جلسه اولش رایگان و برای مابقی هزینه داره ، من شناختی ندارم از کلاسهاشون ، فقط سایتشون رو پیدا کردم و از اونجایی که دیدم بصورت فیلم هست گفتم احتمالا بهتنر از وویس باشه

اینها درسهایی هستن که ایشون تدریس کردن :

آمارمهندسی ، گسسته ، محاسبات ، ساختمان داده ، طراحی الگوریتم ، معماری ، شبکه و مدارمنطقی

غیر از درس معماری که با تدریس آقای گودرزی تو نت هست و تعریفش رو خیلی شنیدم مابقی رو نمیدونم لطفا بگید اینها رو خریداری کنم ؟
و اینکه آیا اساتید دیگه هم به این صورت تدریس دارن که بتونم از سایتای دیگه خریداری کنم ؟
۰
۰
ارسال: #۲۰
۲۴ بهمن ۱۳۹۵, ۰۲:۲۱ ب.ظ
سلام ، دوستان عزیز کسی راجب این درسا و وویسا اطلاعی نداشت ؟؟؟؟

برای زبان چی بخونم ؟ کتاب وویس یا کلاس؟
۰
۰
ارسال: #۲۱
۲۴ بهمن ۱۳۹۵, ۰۲:۲۹ ب.ظ
(۲۴ بهمن ۱۳۹۵ ۰۲:۲۱ ب.ظ)khanum baangize نوشته شده توسط:  سلام ، دوستان عزیز کسی راجب این درسا و وویسا اطلاعی نداشت ؟؟؟؟

دکتر اجلالی راضی نیستن جزوه و ویسشون تو سایت قرار بگیره شما مشخص کن چه درسی رو میخوای بخونی بچه ها سر همون درس کمکت میکنن
۰
۰
ارسال: #۲۲
۲۴ بهمن ۱۳۹۵, ۰۳:۱۶ ب.ظ
(۲۴ بهمن ۱۳۹۵ ۰۲:۲۹ ب.ظ)signal_micro نوشته شده توسط:  
(24 بهمن ۱۳۹۵ ۰۲:۲۱ ب.ظ)khanum baangize نوشته شده توسط:  سلام ، دوستان عزیز کسی راجب این درسا و وویسا اطلاعی نداشت ؟؟؟؟

دکتر اجلالی راضی نیستن جزوه و ویسشون تو سایت قرار بگیره شما مشخص کن چه درسی رو میخوای بخونی بچه ها سر همون درس کمکت میکنن

بالاتر مشخص کردم درسارو، اما خب دوباره هم میگم فعلا این درسارو شروع کردم ؛ مدارمنطقی، گسسته، سیستم ، ساختمان داده و الگوریتم و زبان
اما خب کل درسارو میخوام بخونم و فقط بین ریاضی مهندسی محاسبات و آمار و نظریه یکیش میخونم و سه تارو حذف میکنم چون نمیرسم ، من منابع درسارو تهیه کردم فقط راجب وویسا سوال دارم اینکه بچه ها از هروویسی واسه هردرسی استفاده کردن و راضی بودن معرفی کنند،
و اینکه فیلم های آموزشی استاد رضوی رو کسی استفاده کرده یا نه ؟

وویسا و جزوه دکتر اجلالی داخل همین سایت گذاشته شده و من از همین سایت برداشتم !!!
۰
۰
ارسال: #۲۳
۲۴ بهمن ۱۳۹۵, ۱۰:۴۹ ب.ظ
(۲۴ بهمن ۱۳۹۵ ۰۳:۱۶ ب.ظ)khanum baangize نوشته شده توسط:  وویسا و جزوه دکتر اجلالی داخل همین سایت گذاشته شده و من از همین سایت برداشتم !!!
نمیدونستم
قبلا تو سایت پیغام داده بودن ویسا رو نذارن
دکتر اجلالی هر درس داده خوبه
۰
۰
ارسال: #۲۴
۲۵ بهمن ۱۳۹۵, ۰۱:۰۳ ق.ظ
سلام. نمیدونم سایت مکتب خونه رو دیدین یا نه ؟ اونجا هم فیلم یکسری از دروس هست. به شخصه از هوش استاد سلیمانی و الگوریتم استاد تابان و پایگاه داده استاد امینی و درس مخابرات داده استاد پاکروان که همون شبکه رشته ما هست استفاده کردم و راضی هستم . البته شاید برای بعضی از دوستان خوب نباشه ولی من پایه درسیم ضعیف بود و برام مناسب بود. موفق باشین
۰
۰
ارسال: #۲۵
۲۷ بهمن ۱۳۹۵, ۰۱:۱۵ ق.ظ
(۲۵ بهمن ۱۳۹۵ ۰۱:۰۳ ق.ظ)tara222 نوشته شده توسط:  سلام. نمیدونم سایت مکتب خونه رو دیدین یا نه ؟ اونجا هم فیلم یکسری از دروس هست. به شخصه از هوش استاد سلیمانی و الگوریتم استاد تابان و پایگاه داده استاد امینی و درس مخابرات داده استاد پاکروان که همون شبکه رشته ما هست استفاده کردم و راضی هستم . البته شاید برای بعضی از دوستان خوب نباشه ولی من پایه درسیم ضعیف بود و برام مناسب بود. موفق باشین

سلام دوست عزیز ، سپاس از راهنماییت ، حتما استفاده میکنم هوش سلیمانی رو شنیده بودم مطمئن نبودم اما پایگاه رو نمی دونستم ، ممنون که گفتی HeartHeart تشکررررر
۰
۰
ارسال: #۲۶
۰۶ آبان ۱۳۹۶, ۰۵:۱۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ آبان ۱۳۹۶ ۰۵:۱۲ ب.ظ، توسط khak.)
(۲۱ بهمن ۱۳۹۵ ۰۲:۴۷ ب.ظ)khanum baangize نوشته شده توسط:  سلام دوستان ، من امروز اینجا عضو شدم ، تا الان نتونستم برای ارشد بخونم چندروزیه که شروع کردم ولی خیلی اضطراب دارم میشه یکم بهم امیدواری بدید ، من شرایطم طوریه که امسال حتما باید قبول شم با یه رتبه خوب !
اگه جدی و محکم بخونم میتونم به یه داشنگاه خوب امیدوار باشم؟ الان زمانم آزاده و میتونم روزی ۱۲ ساعت بخونم
چند تا مشکل دارم اول اینکه ۴ ساله از درس دور بودم و بعدم خیلی اضطراب دارم فکر میکنم خیلی عقبم از بقیه و به هدفم نمیرسم !
درساروئ با وویس بخونم یا فقط کتاب بخونم الان ساختمان گسسته رو شروع کردم باوویس میخونم اما خیلی طول میکشه از طرفی فقط کتاب بخونم دیر مطلب رو میگیرم میشه راهنمایی کنید درسارو چطور و از چه درسی شروع کنم و اینکه فقط کتاب بخونم یا با کلاس پیش برم واسه درسای مختلف چه کلاس کدوم استادارو معرفی میکنید ؟

بچه ها من تصمیم جدیه و اصلا نمیخوام زمانم هدر بره عاجزانه ازتون میخوام یه کوچولو وقت بذارید و راهنماییم کنید تا بتونم سریع تر شروع کنم

اینو درنظر داشته باشید من فقط انگیزه و امیدورای ازتون میخوام چون به اندازه کافی اضزراب دارم و حالم خوب نیست

من مشهدی ام اگه کسی استادی رو میشناسه تو مشهد که بهم در زمینه ارشد مشاوره بده ممنون میشم معرفی کنه خودم خیلی دنبالش بودم اما استادی که وقت داشته باشه پیدا نکردم
من منتظر پاسخ هاتون هستم ... ممنون از اینکه وقت میذارید ..

تخفیف ۵۰%ازمونهای مدرسان شریف
سلام بچه هااگه میخوایید از تخفیف ۵۰% مدرسان برای شرکت در ازمونهای ارشد۹۷ نام ونام خانوادگی،رشته ،شهر،شماره موبایل رو به ادرسsh_mk94@yahoo.com
ایمیل کنید.فقط هرچه سریعتر چون زمانش محدوده به دوستاتون وجاهایی که میشناسید اطلاع بدین .درصورتی که به حدنصاب برسه ازتخفیف برخوردار میشین.فرصت رو از دست ندین.مهلت ارسال تا ۸ابان۹۶ مهلت دارین.
موفق باشید
۰
۱

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کمک برای شروع برنامه نویسی seyed ehsn ۲۱ ۱۴,۰۵۵ ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ ۰۵:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: maryamjafari63
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۰ ۷۴۲ ۲۶ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۰۷ ق.ظ
آخرین ارسال: nikikalhor
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۰ ۶۵۹ ۲۶ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: nikikalhor
  شروع به تدریس reyhaneh ۴ ۳,۲۱۶ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  بین پردازش تصویر و داده کاوی موندم کدوم یکی رو برای پایان نامه انتخاب کنم؟ raheleh1393 ۵ ۷,۸۹۷ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۲:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: golkhorami
  دانشگاه های پزشکی رو برای رشته انفورماتیک چطوری اولویت بندی کنم ؟ mrpool ۷ ۸,۲۹۷ ۲۴ فروردین ۱۴۰۰ ۰۱:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: hossein1991
  منبع مناسب تستی و کنکوری درس شناسای الگو atousayazd ۷ ۷,۰۵۴ ۲۰ بهمن ۱۳۹۹ ۰۳:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: سعید_سخت افزار
  کتاب های کنکوری ارشد هوش مصنوعی bahar1362 ۰ ۲,۱۱۷ ۱۵ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: bahar1362
Smile فروش کتابهای دست دوم و ارزان آمادگی ارشد انفورماتیک پزشکی qizilbash ۱ ۴,۲۳۹ ۲۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۱:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: zeilabi69
  کمکم لطفا پایان نامه ارشد mahtab1928 ۰ ۱,۸۳۵ ۰۹ آبان ۱۳۹۹ ۰۶:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mahtab1928

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close