زمان کنونی: ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۵۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

آرزوی موفقیت کنکور ارشد برای دوستان عزیز مانشتیمان

ارسال: #۱۶
۲۵ بهمن ۱۳۹۰, ۰۳:۳۳ ب.ظ
انشاالله سال دیگه این موقع هممون خستگی امتحانای پایان ترم اولین ترم ارشدمون توی دانشگاه شریف و امیرکبیرو از تن در کنیم.
بگید انشااللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللل​للللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللله

ای مخاطب شکوه های پنهان! تو اگر نباشی به که می توان گفت حرف هایی را که به هیچ کس نمی توان گفت . امام سجاد (ع)
۸
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: parvaz_hj , mhkpnu , Sunshine Off , f.b , Ali-B , Aurora
ارسال: #۱۷
۲۵ بهمن ۱۳۹۰, ۰۳:۴۳ ب.ظ
RE: آرزوی موفقیت کنکور ارشد برای دوستان عزیز مانشتیمان
(۲۵ بهمن ۱۳۹۰ ۰۳:۴۰ ب.ظ)saeedeh123 نوشته شده توسط:  انشالله همه‌ی بچه های خوب مانشتی به خوبی امتحانشون رو میدند . بعد امتحان هم خوشحال و شاد و خندان(اینطوریBig Grin بعضی‌ها هم اینطوریSmile) از سر جلسه بلند می شند و سال دیگه دانشجو میشند.

البته اونایی که Big Grin اینطورین یعنی کنکور اونا رو ترکونده و اونایی که Smile اینطورین یعنی اونا کنکور رو ترکوندن Smile

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: پشتکار , مازیار صفایی , Aurora , marzieh
ارسال: #۱۸
۲۵ بهمن ۱۳۹۰, ۰۳:۵۸ ب.ظ
(۲۵ بهمن ۱۳۹۰ ۰۲:۰۵ ب.ظ)باد نوشته شده توسط:  آرزو می کنم سوالات اشکال تایپی‌، مفهومی نداشته باشند
آرزو می کنم سوالات دو تا گزینه درست نداشته باشند
آرزو می کنم سوالات به خاطر غلط بودنشون حذف نشن
آرزو می کنم توزیع موضوعی عادلانه باشه و نچسبن به یک موضوع
آرزو می کنم که آرزو های بالام برآورده بشه که هر کدام اتفاق بیفتد به همراهش آرامش رو در سر جلسه برامون به ارمغان میاره....

آرزو می کنم خدا گزینه های درست رو روی پاسخ برگ نورانی کنه بفهمیم چی درسته چی غلط Big Grin

منم آرزو میکنم خدا آرزوی شما رو برآورده کنه.
البته امیدوارم این آرزوی آخرتونو خدا برای منم برآورده کنه که مثل پارسال نشه و بتونم فرق اینکه این شیطونه داره جواب سوالو اشتباه میگهه یا فرشته‌ی مهربون رو بفهمم.که باز مثل پارسال پایگاه دادمو منفی ۲۶ نزنم.Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin

ای مخاطب شکوه های پنهان! تو اگر نباشی به که می توان گفت حرف هایی را که به هیچ کس نمی توان گفت . امام سجاد (ع)
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: پشتکار , مازیار صفایی , amir1369
ارسال: #۱۹
۲۵ بهمن ۱۳۹۰, ۰۴:۱۳ ب.ظ
من هم برای همه دوستان آرزوی رتبه های خوب دارم.دوستانی که واقعا خوندن و به قولی هر چی تو چنته داشتن رو کردن صد در نود و نه رتبه خوب خواهند آورد.شک نکنید

One who is raised by sword can't be beaten. One who is toughened by fire can't be burned
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: پشتکار , مازیار صفایی , ahmadnouri , Sunshine Off , Aurora
ارسال: #۲۰
۲۵ بهمن ۱۳۹۰, ۰۵:۱۱ ب.ظ
ارزو نمی کنم ارامش داشته باشیم
ارزو نمی کنم سوالا درست باشن
ارزو نمی کنم سوالا دو گزینه درست نداشته باشن و .....

آرزو می کنم هر اتفاقی هم که سر جلسه بیفته و هر مشکلی هم که سوالا داشته باشن،هر قدر استرس داشته باشیم و ....با تمام مشکلات،همه‌ی مانشتی‌ها قبول شن!!!!Big Grin

سپیده که سربزند در این بیشه زار خزان زده شاید گلی بروید شبیه آنچه در بهار بوئیدیم
پس به نام زندگی هرگز مگو هرگز.
۶
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: zzsnowdrop , parvaz_hj , mhkpnu , Sunshine Off , مازیار صفایی , Aurora , ssjj
ارسال: #۲۱
۲۵ بهمن ۱۳۹۰, ۰۶:۵۷ ب.ظ
Smile RE: آرزوی موفقیت کنکور ارشد برای دوستان عزیز مانشتیمان
چه آرزوهای قشنگی همه دوستان دارندانشاالله که همه دوستان به آرزوهایشان برسند وهمه ما سال بعدگروه ارشدیهای مانشت ۹۱راتشکیل بدیم ودرزمینه ارشد همراه هم باشیم.پیش به سوی موفقیت................SmileSmileSmile

زندگی هدیه خداوند به ماست و ” شیوه زندگی ” ما ، هدیه ما به خداوند .Smile
مراقب باشید انچه می بخشید چون رازی در قلبتان پنهان بماند .
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: مازیار صفایی , Aurora , najwa
ارسال: #۲۲
۲۵ بهمن ۱۳۹۰, ۰۷:۰۴ ب.ظ
(۲۵ بهمن ۱۳۹۰ ۰۲:۱۰ ب.ظ)باد نوشته شده توسط:  
(25 بهمن ۱۳۹۰ ۰۲:۰۷ ب.ظ)mthsh نوشته شده توسط:  
(25 بهمن ۱۳۹۰ ۰۲:۰۵ ب.ظ)باد نوشته شده توسط:  آرزو می کنم سوالات اشکال تایپی‌، مفهومی نداشته باشند
آرزو می کنم که آرزو های بالام برآورده بشه که هر کدام اتفاق بیفتد به همراهش آرامش رو در سر جلسه برامون به ارمغان میاره....

آرزو می کنم خدا گزینه های درست رو روی پاسخ برگ نورانی کنه بفهمیم چی درسته چی غلط Big Grin
امر دیگه ای باشه ؟!Big Grin

نه دیگه فعلا همینا! Sleepy

یه چیز دیگه هم هست. همون اتفاقی که سر کنکور کارشناسی برای سوالای فیزیکم افتاد برای شما هم اتفاق بیافته. در بهترین شرایط حساب کردم درصدم میشه ۵۰ ولی جواب اومد ۶۳/ گزینه غلط رو فکر میکردم درسته و وقتی میخاستم پرش کنم یکی دیگه رو پر میکردم که بطور کاملاً اتفاقی درست بود. فکر کنم حدود ۵ تا سوال فیزیکی که غلط زده بودم همینطوری درست شد.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: مازیار صفایی
ارسال: #۲۳
۲۵ بهمن ۱۳۹۰, ۰۷:۲۸ ب.ظ
(۲۵ بهمن ۱۳۹۰ ۰۷:۰۴ ب.ظ)Lakikharin نوشته شده توسط:  
(25 بهمن ۱۳۹۰ ۰۲:۱۰ ب.ظ)باد نوشته شده توسط:  
(25 بهمن ۱۳۹۰ ۰۲:۰۷ ب.ظ)mthsh نوشته شده توسط:  
(25 بهمن ۱۳۹۰ ۰۲:۰۵ ب.ظ)باد نوشته شده توسط:  آرزو می کنم سوالات اشکال تایپی‌، مفهومی نداشته باشند

امر دیگه ای باشه ؟!Big Grin

نه دیگه فعلا همینا! Sleepy

یه چیز دیگه هم هست. همون اتفاقی که سر کنکور کارشناسی برای سوالای فیزیکم افتاد برای شما هم اتفاق بیافته. در بهترین شرایط حساب کردم درصدم میشه ۵۰ ولی جواب اومد ۶۳/ گزینه غلط رو فکر میکردم درسته و وقتی میخاستم پرش کنم یکی دیگه رو پر میکردم که بطور کاملاً اتفاقی درست بود. فکر کنم حدود ۵ تا سوال فیزیکی که غلط زده بودم همینطوری درست شد.
شانس به این میگن!! اما همیشه از این اتفاقات پیش نمیادا... Cool
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Jooybari , مازیار صفایی
ارسال: #۲۴
۲۵ بهمن ۱۳۹۰, ۰۷:۲۸ ب.ظ
(۲۵ بهمن ۱۳۹۰ ۰۳:۳۳ ب.ظ)zzsnowdrop نوشته شده توسط:  انشاالله سال دیگه این موقع هممون خستگی امتحانای پایان ترم اولین ترم ارشدمون توی دانشگاه شریف و امیرکبیرو از تن در کنیم.
بگید انشااللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللل​للللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللله

انشاالله
اگه بشه چی میشه Rolleyes
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: مازیار صفایی , zzsnowdrop
ارسال: #۲۵
۲۵ بهمن ۱۳۹۰, ۰۸:۰۸ ب.ظ
واسه همه اونایی که تلاش خودشون رو کردند و الان اروم هستند...خدایا‌! ارامششون رو واسشون حفظ کن.
.
واسه همه اونایی که به هر دلیلی کمتر تونستند تلاش کنند و الان مضطرب اند... خدایا‌! جای اضطراب رو با ارامشت واسشون پر کن.
.
شاید من خودم جزء دسته دوم باشم اما مطمئنم که خدا همیشه بهترین رو واسه ادم رغم میزنه
چند ساله که هر وقت دلم از چیزی میگیره این غزل حضرت حافظ رو با خودم زمزمه میکنم.امروزم همین کار رو کردم !
جالبه بدونید که هیچ شعری در دیوان حافظ اسم نداره.اما بین اهالی شعر این غزل به "امید" معروف هست...
تا اخرش رو بخونید:

یوسف گمگشته بازآید به کنعان غم مخور *** کلبه احزان شود روزی گلستان غم مخور

ای دل غمدیده حالت به شود دل بد مکن *** وین سر شوریده بازآید به سامان غم مخور

گر بهار عمر باشد باز بر تخت چمن *** چتر گل در سر کشی ای مرغ خوشخوان غم مخور

دور گردون گر دو روزی بر مراد ما نرفت *** دایما یک سان نباشد حال دوران غم مخور

هان مشو نومید چون واقف نه‌ای از سر غیب *** باشد اندر پرده بازی‌های پنهان غم مخور

ای دل ار سیل فنا بنیاد هستی برکند *** چون تو را نوح است کشتیبان ز طوفان غم مخور

در بیابان گر به شوق کعبه خواهی زد قدم *** سرزنش‌ها گر کند خار مغیلان غم مخور

گر چه منزل بس خطرناک است و مقصد بس بعید *** هیچ راهی نیست کان را نیست پایان غم مخور

حال ما در فرقت جانان و ابرام رقیب *** جمله می‌داند خدای حال گردان غم مخور

حافظا در کنج فقر و خلوت شب‌های تار *** تا بود وردت دعا و درس قرآن غم مخور

.
امیدوارم خدا این دفعه هم بهترین سرنوشت رو تو یه برگ جدید از دفتر زندگی هامون رغم بزنه..."امین"
همگی موفق باشید-یا حق
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Aurora , Donna , zzsnowdrop , parvaz_hj
ارسال: #۲۶
۲۵ بهمن ۱۳۹۰, ۰۸:۱۲ ب.ظ
ان شالله که خداوند هر جور که صلاح میدونه نتایج زحمات همه دوستان مانشتی و همه کسایی که تو هر زمینه ای تلاش می کنند رو بده و همه موقع اومدن نتایج از خوشحالی شکه بشن Smile Smile

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Aurora
ارسال: #۲۷
۲۵ بهمن ۱۳۹۰, ۰۸:۱۷ ب.ظ
ان شاا... همه به اونجایی که میخوان برسند
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Aurora , zibaziba
ارسال: #۲۸
۲۵ بهمن ۱۳۹۰, ۰۸:۱۸ ب.ظ
آمییییین یا ربّ العالمین

"و ان لیس للانسان الا ما سعی"

شک نکن
درست در لحظه ی آخر، در اوج توکل و در نهایت تاریکی
نوری نمایان می شود، معجزه ای رخ می دهد
و چه زیبا خدا از راه می رسد…
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: zzsnowdrop , parvaz_hj , marzieh
ارسال: #۲۹
۲۵ بهمن ۱۳۹۰, ۰۹:۱۲ ب.ظ
خوب دیگه بچه‌ها لطفا اونایی که هنوز کتاب دستشونه لطف کنن پرتش کنن اونطرف.
فردا رو باید رفت صفا سیتی.
ما مشهدیا هم صفامون حرم آقا امام رضاست.Angel
انشاالله فردا به نیابت از همگی شما منو goldoonekhanom جان میریم حرم آقا و برای موفقیت همگیمون دعا میکنیم.
باور دارم که اونچیزی که صلاح ماست حتما اتفاق میفته.
و خدا خیلی بزرگتر و مهربون تره از فکرما.پس ما که تلاشمونو کردیم حالا میشه توسل و توکل.
انشالله روز نتایج اولیه کنکور همگی رتبه های بالا آورده باشیم.
Big Grinمنم توقع زیادی ندارم.فقط اگه خدای مهربون لطف ککنه یه کاری کنه که زبانو بالای ۸۰ بزنم مشترکا بالای ۶۰/ مدیریتو سیستم عامل رو هم ۱۰۰/معماری و هوش و پایگاه داده هم بالای ۶۰ دیگه خیلی عالیه.من آدم کم توقعی هستم.همین بسته دیگه.Big Grin
بیشترش مال شماHeart

۷
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: amir1369 , Aurora , مازیار صفایی , parvaz_hj , marzieh , mr_azad , mosaferkuchulu , انرژی مثبت
ارسال: #۳۰
۲۵ بهمن ۱۳۹۰, ۰۹:۱۸ ب.ظ
من که هنوز دانشجو هستم.اما از ته قلب برای شما بچه‌ها آرزوی موفقیت دارم.ما که انشالله کنکور ۹۲ رتبه ۱ میشیم
Smile
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Sunshine Off

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Lightbulb مطالعه گروهی کارمندان برای کنکور ارشد ۱۴۰۳ deniz22 ۰ ۳۱۳ ۲۹ آبان ۱۴۰۲ ۱۱:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: deniz22
Question بهترین منبع ساختمان داده برای کنکور ارشد marvelous ۱۰ ۱۱,۵۰۷ ۱۵ آذر ۱۴۰۱ ۰۷:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: msnmkh
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۶۵ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  نظر شما راجب بهترین موسسه برای کنکور ارشد کامپیوتر vahid_sh@hotmail.com ۶۵ ۴۰,۲۶۶ ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Hadi7590
Information راهنمایی برای فرصت باقیمانده تا کنکور ۱۴۰۰ marge_setare ۷ ۵,۲۳۷ ۱۰ بهمن ۱۳۹۹ ۱۰:۴۸ ق.ظ
آخرین ارسال: fatemehbin
  خرید کتب موردنیاز برای کنکور ارشد کامپیوتر susankhanoom ۱ ۲,۵۰۲ ۲۳ آذر ۱۳۹۹ ۰۴:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: jasin
  تغییر رشته برای کنکور rezap13 ۰ ۱,۶۵۲ ۰۴ شهریور ۱۳۹۹ ۱۲:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: rezap13
  موسسات پیشنهادی برای کنکور ارشد Marynaji ۳ ۳,۱۷۵ ۱۶ مرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Fatemeh...
  حذف درس برای خواندن کنکور ارشد sima84 ۴ ۴,۵۳۹ ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۹:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  بهترین منابع هوش مصنوعی برای کنکور ارشد marvelous ۳ ۵,۱۵۲ ۲۵ آذر ۱۳۹۸ ۰۱:۴۴ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close