زمان کنونی: ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۳۴ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

چطوری آخه تو هنگ استارت نباشم

ارسال:
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۱۱:۴۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۲:۰۴ ب.ظ، توسط skygirl_00.)
من از استارت خوندن می ترسم. این استارته خیلی اذیت میکنه. آخه نظریه،ریاضیات،الگوریتم .معماری. برام ترس داره .نظریه رو خواستم بخونم دیگه افسردگی مزمن گرفتم. همون ۱۰ مین اولش.

همه کتابا دورمن و من نگاشون می کنم.سختتتتتتتتتته همه.یه چیزایی که حذف شه بد نیس چیان؟ از ریاضیات؟ معماری حذف شه؟طراحی الگوریتم؟گسسته؟نظر بدبن اینایی که گفتم ؟همشون نه لااقل یکی دو تاش تا سه تاش Tongue

اصلا هر کی اومده تو مانشت....یعنی اینکه استارت زده پس.( جواب خودم به خودم)

۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990
ارسال:
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۱۲:۰۷ ب.ظ
اولش با یکی دو تا درس شروع کن بعدش کم کم اضافه کن بهشون.بنظر من گسسته مدار منطقی و الگوریتم و ساختمان رو فعلا شروع کن.

آرام باش***دنیا بی قرار توست...
۰
۰
ارسال:
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۱۲:۳۲ ب.ظ
بهترین درسهیی که میشه شرو کرد کدومن ۲و ۳ تا رو بگین.بسته به این که هر درسی باید توجه شه قبلش ی دروسی رو بلد باشی.

۱
۰
ارسال:
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۱۲:۳۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۲:۳۶ ب.ظ، توسط Mansoureh.)
RE: چطوری آخه تو هنگ استارت نباشم
(۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۱:۴۹ ق.ظ)skygirl_00 نوشته شده توسط:  من از استارت خوندن می ترسم. این استارته خیلی اذیت میکنه. آخه نظریه،ریاضیات،الگوریتم .معماری. برام ترس داره .نظریه رو خواستم بخونم دیگه افسردگی مزمن گرفتم. همون ۱۰ مین اولش.

همه کتابا دورمن و من نگاشون می کنم.سختتتتتتتتتته همه.یه چیزایی که حذف شه بد نیس چیان؟ از ریاضیات؟ معماری حذف شه؟طراحی الگوریتم؟گسسته؟نظر بدبن اینایی که گفتم ؟همشون نه لااقل یکی دو تاش تا سه تاش Tongue

اتفاقا اگه بخوای بگی حالا چطوری استارت بزنم و این حرف ها، به نظر من همه اش بهونه است

اولا: قرار نیست از همون ابتدا روزی ۵-۸ ساعت درس بخونی!
پیشنهاد: از روزی نیم ساعت شروع کن! هر روز ربع الی نیم ساعت به ساعات درسیت اضافه کن، تا وقتی که به ۵ ساعت در روز رسیدی. یه ۳۰ روزی ۵ ساعت در روز درس بخون، بعد از ۳۰ روز دوباره هر روز ۱۵ دقیقه الی نیم ساعت به ساعات درسیت اضافه کن تا وقتی که برسه به ۷ ساعت. بعد از اون هر روزی که حوصله داشتی بیشتر بخون که البته ساعت مطالعه ات سعی کن بیشتر از ۸ نشه! (تجربه نشون داده بازدهی پایین میاد - البته به خود فرد هم بستگی داره) و هر روزی که حوصله نداشتی کمتر بخون ولی کمتر از ۶ ساعت نشه! پنجشنبه ها ۴ ساعت درس بخون و جمعه هم که تعطیل!

ثانیا: قرار نیست که همه ی کتاب ها رو با هم شروع کنی که بهت شوک دست بده!
پیشنهاد: روزهای اول که ساعات درسیت کمتر از ۲ ساعته، اون درسی رو بخون که عاشقشی! اون درسی که هر چقدر بخوانیش خسته نمیشی! بعد که ساعات درسیت زیاد شد یه درس محبوب+یه درس دیگه رو بخوان. اینجوری هنگ هم نمیکنی!

ثالثا: برنامه ریزی داشته باش - روزانه و هفتگی
پیشنهاد: توی برنامه ریزیت خیلی جدی عمل کن، اینکه حتما حتما باید فلان بخش رو امروز بخوانی و تنبلی و لوس بازی به کنار!!!

Change Your FATE
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Sunshine Off , SarahArshad , Lantern , skygirl_00 , fateme66 , Engineer
ارسال:
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۱۲:۵۰ ب.ظ
مرسی از راهنمایی هاتون.آره من یهو روز اول رفتم سر نظریه لینز
اونم با اثباتای فصل اولش.هنگ کردم.گفتم اینا که کنکوری نیس.چرا باید حالا اثباتو حل کنم وقتب میدونم مثلا درسته. نظریه بدم اومد پس فعلا سراغش نمی رم.آخه تنها کتابی بود که فعلا دم دس بود.بهتره درسای شیرین مثل مداروسیستم.اینا شرو شن.

حالا بچه ها نظرتون راجع به خوندن زبان ۵۰۴ و برنامه ریزیش هرشب باشه؟
اخه ۴۰ واژه نیس ۵۰۰۰۴ واژس .تو متنشم هیجی بلد نیستم باید اونارم بخونم.
زبان بخونم؟
؟؟؟؟؟؟؟/

۱
۰
ارسال:
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۹:۵۸ ب.ظ
همیشه یک کاربزرگ رو با ریز کردن اون به بخشهای کوچکتر میشه انجام داد.میشه با یک درس شروع کرد.برای شما که از استارت کار کمی نگرانید بهتره درسی باشه که در ابتدای راه شمارو به سر شوق بیاره یعنی درسی که دوست دارید رو شروع کنید.از شما حرکت از خدا برکت
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Sunshine Off , Lantern , skygirl_00
ارسال:
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۸:۲۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۸:۲۹ ق.ظ، توسط Sunshine Off.)
(۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۱:۴۹ ق.ظ)skygirl_00 نوشته شده توسط:  من از استارت خوندن می ترسم. این استارته خیلی اذیت میکنه. آخه نظریه،ریاضیات،الگوریتم .معماری. برام ترس داره .نظریه رو خواستم بخونم دیگه افسردگی مزمن گرفتم. همون ۱۰ مین اولش.

شنیدم میگن ازتجربه دیگران استفاده کردن خیلی خوبه.هرکاری شروعش سخته وسخت ترمیشه اگه پایه درسی ضعیف باشه.اما شروع درسها ازتیرماه برای کسانی هست که پایه درسیشون ضعیفه وگرنه برای قوی ها ازمهرهم براشون زیاده.
خوبه که از الان میخوای شروع کنی.به نظرمن چون از الان داری شروع میکنی درسی را حذف نکن وبشین ودروس را براساس ضرایب آن برنامه ریزی کن.
اوایل برات سخته اما کم کم لذت بخش میشه درآغاز کار برای روحیه گرفتن بهتره مصاحبه افراد موفق سالهای پیش را که درهمین مانشت هم هست بخونی وببینی که شرایط بعضی ها هم مثل خودت بود.
برنامه ریزی داشته باش وخودت را به اون پایبند کن.این شعار را مدنظرقراربده((رهرو آن نیست که گه تند و گهی خسته رود رهرو آن است که آهسته وپیوسته رود))کنکور مثل مسابقه دو هست هرچقدر اول آروم آروم بری برای آخر انرژی داری.ببخشید زیاد سخنرانی کردم.

(۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۲:۵۰ ب.ظ)skygirl_00 نوشته شده توسط:  مرسی از راهنمایی هاتون.آره من یهو روز اول رفتم سر نظریه لینز
اونم با اثباتای فصل اولش.هنگ کردم.گفتم اینا که کنکوری نیس.چرا باید حالا اثباتو حل کنم وقتب میدونم مثلا درسته. نظریه بدم اومد پس فعلا سراغش نمی رم.آخه تنها کتابی بود که فعلا دم دس بود.بهتره درسای شیرین مثل مداروسیستم.اینا شرو شن.

حالا بچه ها نظرتون راجع به خوندن زبان ۵۰۴ و برنامه ریزیش هرشب باشه؟
اخه ۴۰ واژه نیس ۵۰۰۰۴ واژس .تو متنشم هیجی بلد نیستم باید اونارم بخونم.
زبان بخونم؟
؟؟؟؟؟؟؟/
برای زبان به نظرم کتاب لغات ضروری تافل خیلی بهتره وبه همراه اون کتاب پارسه.

زندگی هدیه خداوند به ماست و ” شیوه زندگی ” ما ، هدیه ما به خداوند .Smile
مراقب باشید انچه می بخشید چون رازی در قلبتان پنهان بماند .
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Aurora , skygirl_00 , SarahArshad
ارسال:
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۲:۱۲ ق.ظ
سلام دوست عزیز...
چرا به مصاحبه ها یه سری نمیزنی؟؟؟
به نظر من اگه مصاحبه ها رو بخونی بهترین مشاوره رو انجام دادی...
تازه...کلی هم انرژی میگیری (مثل من Big Grin )

آنجا که رویاها به حقیقت می پیوندند...مرا خواهی یافت. ------------------------- وضعیت : [تصویر:  53319_mrsbeasley.gif]
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Sunshine Off
ارسال:
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۴:۱۷ ب.ظ
تمامشو خوندم تازشم save کردم .......
دیگه اینکه میترسم ..فکر ریاضیات و مسئله و ..... یکم منو به عقب میکشونه
هنوزم شرو نکردم.هی امروز هی فردا :-)

۱
۱
ارسال: #۱۰
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۸:۵۶ ب.ظ
(۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۴:۱۷ ب.ظ)skygirl_00 نوشته شده توسط:  دیگه اینکه میترسم ..فکر ریاضیات و مسئله و ..... یکم منو به عقب میکشونه
هنوزم شرو نکردم.هی امروز هی فردا :-)
بهترین راه انجام هر کاری ، انجام اون کاره...!!!

آنجا که رویاها به حقیقت می پیوندند...مرا خواهی یافت. ------------------------- وضعیت : [تصویر:  53319_mrsbeasley.gif]
۱
۰
ارسال: #۱۱
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۹:۰۳ ب.ظ
بهترین راه انجام هر کاری ، انجام اون کاره...!!!
"قال esisonic "
Tongue

۱
۰
ارسال: #۱۲
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۱۲:۱۱ ق.ظ
یه درس که وضعت خوبه شروع کن..بعد راه میفتی فقط شروع

یه سری از این جملات خوب مانشت بود یادم نیست کجا بود بچه های پارسال خودشم عکس درست کرده بود خیلی مفیده

انگیزه اینا

هم مفیدست

گاهی به لطف خداوند خود را همچون عقابی
بر فراز آسمان می یابم.اما ناگاه فقط به خاطر لذت خوردن موشی ،

‌ به سوی زمین خاکی شیرجه می زنم و
آسمانی بودنم را به موشی می فروشم.. Angel
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Exclamation سلام لطفاً یکی به من بگه مرتبه زمانی ها چطوری به log تبدیل میشن فرمول داره؟؟ Azadam ۶ ۴,۰۱۲ ۰۶ دى ۱۴۰۰ ۰۹:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Soldier's life
  دانشگاه های پزشکی رو برای رشته انفورماتیک چطوری اولویت بندی کنم ؟ mrpool ۷ ۸,۴۲۵ ۲۴ فروردین ۱۴۰۰ ۰۱:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: hossein1991
  چطوری کتاب مرجع (به انگلیسی) رو بخونم؟ sajadg ۷ ۶,۴۷۵ ۳۰ دى ۱۳۹۷ ۰۷:۵۳ ب.ظ
آخرین ارسال: sajadg
  چطوری Hadoop را پیاده سازی کنم میشه راهنمایی ام کنید. AH64D ۱ ۱,۲۶۰ ۳۰ آبان ۱۳۹۴ ۰۶:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: AH64D
  فایل های وب که در سرور آپلود شده اند در صورت خرابی سرور چطوری قابل دسترس خواهند بود؟؟ sharareh_moradi ۵ ۲,۶۶۶ ۰۹ مهر ۱۳۹۴ ۱۱:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: sharareh_moradi
  دکتری میشه یا دنبالش نباشم askari.1368@yahoo.com ۱۷ ۶,۷۵۵ ۳۰ خرداد ۱۳۹۴ ۰۳:۲۵ ب.ظ
آخرین ارسال: هلیا.۹۹
  ری استارت شدن سیستم بعد از ورود به یک سایت gogooli ۴ ۲,۶۹۴ ۱۸ خرداد ۱۳۹۴ ۰۸:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  لطفا کمک کنید ۸۶۱ نرم چطوری انتخاب رشته کنم rahman9611 ۲ ۱,۳۵۱ ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۹:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: sonia11
Thumbs Up معرفی"انجام میدم" یک استارت اپ ایرانی برای دور کاری! درجه۱ ۰ ۱,۹۱۹ ۱۵ فروردین ۱۳۹۴ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: درجه۱
  هنگ کردن لپ تاپ هنگام اتصال به اینترنت وای فای Bahar_HS ۲ ۷,۳۶۱ ۰۹ فروردین ۱۳۹۴ ۰۳:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close