زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۲:۱۶ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

آغاز ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد از ۵ بهمن

ارسال:
۰۱ بهمن ۱۳۹۰, ۱۲:۳۶ ب.ظ

Your education can change your life
۴
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: mahi_24 , Sunshine Off , amku
ارسال:
۰۱ بهمن ۱۳۹۰, ۰۲:۵۲ ب.ظ
میشه linke خبرو هم بذاری؟
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۰۱ بهمن ۱۳۹۰, ۰۴:۱۵ ب.ظ
واسه منم دانشگاه آزاد اس‌ام اس داده که شروع ثبت نام از ۵ بهمن ماه

If you have built castles in the air
your work need not be lost
that is where they should be
Now put foundations under them
Henry David Thoreau
۱
۰
ارسال:
۰۱ بهمن ۱۳۹۰, ۰۷:۲۸ ب.ظ
من شاید بخاطر بیسکویتشون ثبت نام کنم.وگرنه سرم بره نمیرم Big Grin مفتیشم گرونه !!!

تحمل مشقت به امید آسایش بهتر از آسایشی است که سختی به دنبال دارد.
۶
۹
ارسال:
۰۱ بهمن ۱۳۹۰, ۱۰:۰۴ ب.ظ
RE: آغاز ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد از ۵ بهمن
(۰۱ بهمن ۱۳۹۰ ۰۲:۵۲ ب.ظ)*farnaz* نوشته شده توسط:  میشه linke خبرو هم بذاری؟

خودشون اس‌ام اس زدن

Your education can change your life
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۰۱ بهمن ۱۳۹۰, ۱۱:۵۴ ب.ظ
ممنون از همتون
۰
۰
ارسال:
۰۲ بهمن ۱۳۹۰, ۱۱:۲۷ ق.ظ
(۰۱ بهمن ۱۳۹۰ ۰۷:۲۸ ب.ظ)mthsh نوشته شده توسط:  من شاید بخاطر بیسکویتشون ثبت نام کنم.وگرنه سرم بره نمیرم Big Grin مفتیشم گرونه !!!

بیسکوییتی ۲۵۰۰۰ تومانCool
البته اگه امسال گرون نشده باشه
۱
۱
ارسال:
۰۲ بهمن ۱۳۹۰, ۰۱:۱۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ بهمن ۱۳۹۰ ۰۱:۱۷ ب.ظ، توسط Sunshine Off.)
بچه‌ها درسته که هزینه های آزادبالا هست اما دیگه نباید اینقدرسطح دانشگاه آزادراپایین فرض کنید.توی همین دانشگاههای آزادهم آدمهای باهوش وزرنگ زیادهستند و هرکس بسته به شرایطش یک دانشگاه میره اما به نظرمن مهم اینه که هرکسی به هدفی که مدنظرش هست برسه وموفق بشه وشادباشه،شاید بچه هایی که دانشجوی ارشدآزادهستن با خوندن این حرفا ناراحت بشن.تازه من شنیدم توی ارشد هردانشگاهی هم که باشه باید دنبال پژوهش ومقاله رفت تا موفق بشن.

زندگی هدیه خداوند به ماست و ” شیوه زندگی ” ما ، هدیه ما به خداوند .Smile
مراقب باشید انچه می بخشید چون رازی در قلبتان پنهان بماند .
۱۰
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: مازیار صفایی , maryami , Xilinx
ارسال:
۰۲ بهمن ۱۳۹۰, ۰۱:۳۱ ب.ظ
(۰۲ بهمن ۱۳۹۰ ۰۱:۱۳ ب.ظ)matina نوشته شده توسط:  بچه‌ها درسته که هزینه های آزادبالا هست اما دیگه نباید اینقدرسطح دانشگاه آزادراپایین فرض کنید.توی همین دانشگاههای آزادهم آدمهای باهوش وزرنگ زیادهستند و هرکس بسته به شرایطش یک دانشگاه میره اما به نظرمن مهم اینه که هرکسی به هدفی که مدنظرش هست برسه وموفق بشه وشادباشه،شاید بچه هایی که دانشجوی ارشدآزادهستن با خوندن این حرفا ناراحت بشن.تازه من شنیدم توی ارشد هردانشگاهی هم که باشه باید دنبال پژوهش ومقاله رفت تا موفق بشن.

ممنونم.
من دانشگاه آزاد نیستم ولی برای ارشد می خوام شرکت کنم
من بنا به شرایطی که دارم باید توی شهر خودم باشم... حتی اگه روزانه شهر دیگه هم قبول بشم نمی خوام برم.... برای همین دانشگاه آزاد گزینه خوبی خواهد بود.
من هدفم مطالعه است .... قبولی هم خیلی آسون به دست نمیاد....

کسانی که شانسی قبول می شن پل اول رو رد می کنند مهم اینه که بعد از ارشد چی به دست میاریم....Shy

قبل از ایجاد تاپیک جدید فقط ۴ دقیقه در تالار جستجو کنیم.....
۷
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Sunshine Off , maryami , luna , Maryam-X , hamed_k2 , rozh66 , Shady205
ارسال: #۱۰
۰۲ بهمن ۱۳۹۰, ۰۶:۳۱ ب.ظ
(۰۲ بهمن ۱۳۹۰ ۰۱:۳۱ ب.ظ)باد نوشته شده توسط:  کسانی که شانسی قبول می شن پل اول رو رد می کنند مهم اینه که بعد از ارشد چی به دست میاریم....Shy

من یه طور کلی با آزاد مشکلی ندارم! به هر حال همه جای دنیا همه جور دانشگاهی هست و نمیشه هم منکر این شد که بچه های خیلی قوی ای هم ممکنه در این دانشگاها باشن! ولی متاسفانه من کسانی رو می شناسم که همین طوری شانسی شانسی دارن دکترا هم میگیرن!!!
متاسفانه این مدرک گرایی در ایران واقعا بد شده! کسانی که واقعا ارزش داشتن یه مدرک رو دارن با کسایی که الکی مدرک گرفتن ارزششون میاد پایین! سطح توقعات میره بالا و آدما در کارهایی قرار می گیرن که شایستگیشو ندارن!
من واقعا نمی دونم که چرا به نظر ما همه باید دکتر مهندس باشن! خوب آدم باید بره دنبال کاری که علاقشو داره! چه اشکالی داره که یه سری‌ها به جای دکتر مهندس شدن برن سرآشپز بشن، ورزشکار بشن، شاعر بشن، موسیقی دان بشن، طراح لباس بشن، معمار داخلی بشن ،بازاریاب حرفه ای بشن و ...! (یعنی اگه واقعا علاقشون اینه درس این کارها رو بخونن و به صورت حرفه ای دنبالش برن به جای اینکه بعد از یه مدرک مهندسی برن فست فود بزنن مثلا). چرا اینجا هیشکی دنبال کار مورد علاقش نمی ره و اون رو به صورت حرفه ای دنبال نمی کنه! مثلا چرا ما یه مدرسه فوتبال درست حسابی نداریم و ....) من کسی رو می شناسم که الان فوق لیسانس کامپیوتر داره! همشم با پارتی بازی و پول خرج کردن و ...! من واسم سواله که خوب چرا! وقتی علاقه ای بهش نداری مگه مجبوری!

to get something you've never had, you have to do something you've never done
۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: مازیار صفایی
ارسال: #۱۱
۰۲ بهمن ۱۳۹۰, ۰۶:۵۶ ب.ظ
(۰۲ بهمن ۱۳۹۰ ۰۶:۳۱ ب.ظ)luna نوشته شده توسط:  
(02 بهمن ۱۳۹۰ ۰۱:۳۱ ب.ظ)باد نوشته شده توسط:  کسانی که شانسی قبول می شن پل اول رو رد می کنند مهم اینه که بعد از ارشد چی به دست میاریم....Shy

من یه طور کلی با آزاد مشکلی ندارم! به هر حال همه جای دنیا همه جور دانشگاهی هست و نمیشه هم منکر این شد که بچه های خیلی قوی ای هم ممکنه در این دانشگاها باشن! ولی متاسفانه من کسانی رو می شناسم که همین طوری شانسی شانسی دارن دکترا هم میگیرن!!!
متاسفانه این مدرک گرایی در ایران واقعا بد شده! کسانی که واقعا ارزش داشتن یه مدرک رو دارن با کسایی که الکی مدرک گرفتن ارزششون میاد پایین! سطح توقعات میره بالا و آدما در کارهایی قرار می گیرن که شایستگیشو ندارن!
من واقعا نمی دونم که چرا به نظر ما همه باید دکتر مهندس باشن! خوب آدم باید بره دنبال کاری که علاقشو داره! چه اشکالی داره که یه سری‌ها به جای دکتر مهندس شدن برن سرآشپز بشن، ورزشکار بشن، شاعر بشن، موسیقی دان بشن، طراح لباس بشن، معمار داخلی بشن ،بازاریاب حرفه ای بشن و ...! (یعنی اگه واقعا علاقشون اینه درس این کارها رو بخونن و به صورت حرفه ای دنبالش برن به جای اینکه بعد از یه مدرک مهندسی برن فست فود بزنن مثلا). چرا اینجا هیشکی دنبال کار مورد علاقش نمی ره و اون رو به صورت حرفه ای دنبال نمی کنه! مثلا چرا ما یه مدرسه فوتبال درست حسابی نداریم و ....) من کسی رو می شناسم که الان فوق لیسانس کامپیوتر داره! همشم با پارتی بازی و پول خرج کردن و ...! من واسم سواله که خوب چرا! وقتی علاقه ای بهش نداری مگه مجبوری!
منم باهات کاملا موفقم.اما اونی که پول وپارتی داره مدرک دانشگاه دولتی را هم میخره یا براحتی هیئت علمی میشه.من کسی رامیشناسم که دکترا وارشد خودش را درعرض۳سال ازتهران گرفته چطوریش را خدامیدونه اما به اندازه یک دیپلمه کامپیوترهم متوجه نمیشه.خیلی اعصابم میریزه بهم که اینقدر بی عدالتی وجود داره اونوقت یکی که خرج خانواده خودش رامیده واستعدادبالایی داره استعدادش برای همیشه ازبین بره.

زندگی هدیه خداوند به ماست و ” شیوه زندگی ” ما ، هدیه ما به خداوند .Smile
مراقب باشید انچه می بخشید چون رازی در قلبتان پنهان بماند .
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: luna , مازیار صفایی
ارسال: #۱۲
۰۲ بهمن ۱۳۹۰, ۰۷:۰۲ ب.ظ
(۰۲ بهمن ۱۳۹۰ ۰۶:۵۶ ب.ظ)matina نوشته شده توسط:  منم باهات کاملا موفقم.اما اونی که پول وپارتی داره مدرک دانشگاه دولتی را هم میخره یا براحتی هیئت علمی میشه.من کسی رامیشناسم که دکترا وارشد خودش را درعرض۳سال ازتهران گرفته چطوریش را خدامیدونه اما به اندازه یک دیپلمه کامپیوترهم متوجه نمیشه.خیلی اعصابم میریزه بهم که اینقدر بی عدالتی وجود داره اونوقت یکی که خرج خانواده خودش رامیده واستعدادبالایی داره استعدادش برای همیشه ازبین بره.

در مورد پول و پارتی منظورم دانشگاه آزاد نبود! ولی خوب در اینکه بعضیا که پول و پارتی ندارن شانسی شانسی دکترا می گیرن این اتفاق بیشتر در دانشگاه آزاد میفته! کلا معتقدم وجود دانشگاه آزاد باعث افزایش مدرک گرایی شده. من مشکل اصلیم اینه که ما با این طرز فکرمون که همش دنبال یه مدرک الکی گرفتنیم می خوایم به کجا برسیم! به نظرم بهتره که هر کدوم از ما از خودمون شروع کنیم و انسان‌ها رو صرفا به مدرکشون و دانشگاشون نیگا نکنیم! بلکه به کاری که انجام میدن ارزش قایل بشیم .
پ ن: من خودم دانشگاه آزاد درس خوندم!

to get something you've never had, you have to do something you've never done
۲
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: Sunshine Off , مازیار صفایی , Ali-B
ارسال: #۱۳
۰۳ بهمن ۱۳۹۰, ۱۲:۴۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ بهمن ۱۳۹۰ ۱۲:۴۸ ق.ظ، توسط مازیار صفایی.)
من خودم بچه تیز و زرنگی هستم .... تو کارمم موفقم....[تصویر:  64051_1_1379095801.gif] ارشد فقط برای اینکه مجبور بشم مطالعه بیشتر داشته باشم....[تصویر:  64051_2_1379095801.gif]

خدایی بیان بگن بیا دانشگاه تدریس کن نمی رم... من عاشق کارمم و دوست دارم برنامه های کاربردی بنویسم و ببینم مردم دارن ازش استفاده می کنن.... اینجوری با زندگیم حال می کنم....

پارسه که می رم آزمون می دم بچه هایی هستند که نمی تونن با سیستم همپا کار کنن بعدش می خوان استاد دانشگاه بشن... خدایی زشت نیست؟!
کسی که نمی تونه با یک نرم افزار کار کنه چطور می خواد اصول نرم افزار رو بفهمه و درک کنه....[تصویر:  64051_3_1379095801.gif]

این‌ها رو برای این گفتم که همه شهامت انتخاب علایقشونو پیدا کنن....[تصویر:  64051_4_1379095801.gif]

من که پیدا کردم و خوشحالم!

کسی که مدرک می خره، کسی که شانسی قبول می شه از چی لذت می بره؟!
لذت رو من می برم که با عشق کار می کنم، خودمو گول نمی زنم....
لذت خدا پسندانه در زرنگی خریدن مدرکه؟؟؟؟.... ما که نخواستیم....

خدا رو شکر که این لذت‌ها در ما نیست....
لذت حل یک مساله، لذت گره گشایی از یک کار لذت واقعیه که اون‌ها هیچ وقت بدست نمیارن....

قبل از ایجاد تاپیک جدید فقط ۴ دقیقه در تالار جستجو کنیم.....
۶
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Ali-B , luna , انرژی مثبت , hamed_k2 , Lantern , rozh66 , Shady205
ارسال: #۱۴
۰۳ بهمن ۱۳۹۰, ۰۱:۰۲ ق.ظ
شاید براتون جالب باشه ولی یکی از بچه های دانشگاه آزاد سال ۸۵ فکر کنم رتبه دوم ارشد نرم افزار شد
۰
۱
ارسال: #۱۵
۰۳ بهمن ۱۳۹۰, ۱۰:۲۵ ق.ظ
به نظرتون واحدهای تهرانش آی تی دارن امسال؟!

من می تونم Smile
فرمول موفقیت در کنکور =یک درصد هوش + نود و نه درصد پشتکارIdea
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Smile حضور خود را با صلوات بر محمد و آل محمد به ثبت برسانید soheila-zd ۴۱۲ ۸۵,۹۰۵ ۲۳ مرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۱۱ ق.ظ
آخرین ارسال: salam az ma
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۱۰ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  راهنمایی درباره مقطع کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۷۵۳ ۱۴ اسفند ۱۴۰۱ ۱۰:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  کنکور کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۰ عزیز دادخواه ۲ ۳,۷۳۵ ۲۰ فروردین ۱۴۰۱ ۰۹:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  قبولی دکتری با ارشد آزاد؟ injaneb ۵۶ ۷۹,۶۳۶ ۰۱ اسفند ۱۴۰۰ ۰۷:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  کارشناسی ارشد فناوری اطلاعات ۱۴۰۱ tablighjonoub ۰ ۱,۴۲۶ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۸:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: tablighjonoub
Star درخواست کمک و راهنمایی برای شرکت در آزمون ارشد marvelous ۹ ۷,۹۴۵ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  پیشنهاد نام برای سلسه گفتگوها با افراد مختلف Doctorwho ۰ ۱,۳۹۲ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  سوالات آزمونهای کارشناسی ارشد با پاسخ تشریحی sima84 ۰ ۲,۱۸۵ ۰۱ اسفند ۱۳۹۹ ۱۱:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  درخواست کارنامه معماری کامپیوتر آزمون آزاد ۹۲ sanazp1388 ۱ ۳,۵۶۰ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۰۰ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close