زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۶:۱۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

قبولی دکترای با شرط معدل

ارسال:
۲۸ دى ۱۳۹۰, ۰۱:۰۱ ق.ظ
قبولی دکترای با شرط معدل
دوستان قانونی هست که قبولی دکترا با شرط معدل داشته باشه؟اگه هست لطفا الگوریتمشوBig Grin واسم توضیح بدید.(هم در فاز دولتی هم در فاز آزاد)
اگر به خطا رفتی، از برگشتن واهمه نداشته باش./برگ در هنگام زوال می افتدمیوه در هنگام کمال می افتدبنگر که چگونه می افتی چون برگی زرد و یا سیبی سرخ.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۸ دى ۱۳۹۰, ۰۱:۳۰ ق.ظ
قبولی دکترای با شرط معدل
فکر کنم این خبر به دردتون بخوره البته اگه منظورتون رو درست متوجه شده باشم.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

منتقل شد به بخش مباحث عمومی دکترا

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
ارسال:
۲۸ دى ۱۳۹۰, ۰۱:۵۰ ق.ظ
قبولی دکترای با شرط معدل
این لینک چیزی نیست که دنبالش هستم.منظور من اینه که اگه معدل ارشد بالا داشته باشیم آیا میشه بدون آزمون دکترا قبول شد و فقط مصاحبه داد یا نه؟

اگر به خطا رفتی، از برگشتن واهمه نداشته باش./برگ در هنگام زوال می افتدمیوه در هنگام کمال می افتدبنگر که چگونه می افتی چون برگی زرد و یا سیبی سرخ.
ارسال:
۲۸ دى ۱۳۹۰, ۰۱:۵۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ دى ۱۳۹۰ ۰۱:۵۵ ق.ظ، توسط انرژی مثبت.)
قبولی دکترای با شرط معدل
باید از دانشگاه مورد نظر سوال کنید ببینید چه شرایطی داره واسه دکتری بدون کنکور. البته علاوه بر معدل ارشد، معدل کارشناسی و داشتن مقاله هم مهمه

سپاس‌گزاری شده توسط: banou
ارسال:
۲۸ دى ۱۳۹۰, ۱۱:۴۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ دى ۱۳۹۰ ۱۱:۴۵ ق.ظ، توسط انرژی مثبت.)
قبولی دکترای با شرط معدل
معمولا این جوریه که شما باید در بازه خاصی که اون دانشگاه اعلام می کنه مدارک لازم رو ارائه کنید .بعد اگر شرایط رو داشته باشید دانشگاه شما رو واسه مصاحبه به دانشکده معرفی می کنند ولی به قول اقا فرداد این که کدوم دانشگاه خونده باشید فرق می کنه کمترینش در تاثیر معدله.یعنی به نحوی معدل موثر حساب می کنند که در اون واسه هر دانشگاه ضریبی رو اعمال می کنند و فکر کنم احتمالا چون ممکنه متقاضیان زیاد باشه طبق امتیازی که بدست میارید تعدادی رو واسه مصاحبه به دانشکده معرفی می کنند مثلا بودند کسانی که با این که معدل بالای داشتند ولی بدون کنکور نشدند یا این که کسانی هستند که با این که مقاله هم نداشتند ولی بدون کنکور شدند.
به نظر من شما کنکور رو ثبت نام کنید و مدارک رو هم در زمان موردنظر بفرستید البته فکر کنم اعلام این که بدون کنکور شدید یا نه قبل از کنکور نباشه.

اگه لازمه من شرایط اینجا رو بگم واستون.

سپاس‌گزاری شده توسط: banou
ارسال:
۳۰ دى ۱۳۹۰, ۰۷:۴۶ ب.ظ
قبولی دکترای با شرط معدل
(۲۸ دى ۱۳۹۰ ۰۱:۵۰ ق.ظ)banou نوشته شده توسط:  این لینک چیزی نیست که دنبالش هستم.منظور من اینه که اگه معدل ارشد بالا داشته باشیم آیا میشه بدون آزمون دکترا قبول شد و فقط مصاحبه داد یا نه؟
دانشگاه شریف جدیدا به شرط معدل داره که فقط مصاحبه رو دارند و دیگه امتحان ورودی نمی‌دن.
به سایت تحصیلات تکمیلی شریف مراجعه کنید جواب می‌گیرید.

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
ارسال:
۰۱ بهمن ۱۳۹۰, ۰۱:۰۱ ق.ظ
RE: قبولی دکترای با شرط معدل
شاید این بدردتون بخوره

فایل‌(های) پیوست شده
Phd announcement90-91_2_.pdf
اندازه فایل: ۶۱/۷۷ KB

The elevator to success is out of order. You'll have to use the stairs... one  step at a time
 سپاس‌گزاری شده توسط: admin , banou , sepidsal
ارسال:
۰۱ بهمن ۱۳۹۰, ۱۰:۳۳ ق.ظ
قبولی دکترای با شرط معدل
دوستان هزینه دکترای پیام نور چقدر میشه؟فکر کنم از آزاد کمتره درسته؟میشه راجع به این روشنگری بفرمایید.

ارسال:
۰۲ اسفند ۱۳۹۰, ۱۲:۱۲ ب.ظ
RE: قبولی دکترای با شرط معدل
شریف واسه ترم اول سال ۹۱ دکتری بدون کنکور پذیرش می گیره که این اطلاعیه اش هست.

فایل‌(های) پیوست شده
Copy of Phd announcement91-92(1).doc
اندازه فایل: ۴۵/۵ KB

سپاس‌گزاری شده توسط: Xilinx , banou
ارسال: #۱۰
۲۳ آذر ۱۳۹۱, ۰۱:۲۰ ب.ظ
سهمیه استعداد های درخشان برای دکتری
با سلام

اتفاقا من دیرور رفتم شرایط ش رو بپرسم

گفتن که بخشنامه اومده برای دانشگاه دیگه هیچ دانشگاهی حق نداره از سال ۹۲ استعداد درخشان بگیره! و فقط از طریق کنکور باید بگیرید و ...

آیا همه دانشگاه ها اینطوری شده؟

"Many of life 's failures are people who did not realize how close they are to success when they gave up "
ارسال: #۱۱
۲۴ آذر ۱۳۹۱, ۱۲:۰۴ ق.ظ
RE: سهمیه استعداد های درخشان برای دکتری
(۲۳ آذر ۱۳۹۱ ۰۱:۲۰ ب.ظ)Potential نوشته شده توسط:  با سلام

اتفاقا من دیرور رفتم شرایط ش رو بپرسم

گفتن که بخشنامه اومده برای دانشگاه دیگه هیچ دانشگاهی حق نداره از سال ۹۲ استعداد درخشان بگیره! و فقط از طریق کنکور باید بگیرید و ...

آیا همه دانشگاه ها اینطوری شده؟
تا اونجایی که من اطلاع دارم نه!
فکر کنم ۱۰ یا ۲۰ درصد ظرفیت کل رو می تونن با استعداد درخشان بگیرن. البته واسه ترم بهمن که این طوره هنوز واسه ترم مهر سال اینده اطلاعیه رو بعدا می زنن پس نمی دونم شاید تا اون موقع عوض بشه!

سپاس‌گزاری شده توسط: Potential

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  محاسبه تراز معدل موثر از رشته آی تی یا علوم کامپیوتر به مهندسی کامپیوتر یا بالعکس gnulinux ۰ ۲,۲۷۶ ۲۱ شهریور ۱۳۹۸ ۰۸:۳۷ ق.ظ
آخرین ارسال: gnulinux
  مدرک ارشد شما معدل داره!؟ skytower_19 ۱۰ ۱۰,۶۲۵ ۲۴ آذر ۱۳۹۷ ۰۲:۰۴ ق.ظ
آخرین ارسال: Behnam‌
  مشکلات مغایرت معدل درج شده در سنجش و معدل موجود در کارنامه newwink ۳۳ ۲۵,۹۶۳ ۰۴ شهریور ۱۳۹۷ ۱۲:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: alie0928
  رتبه ۴۹۵ مهندسی نرم افزار - امیرکبیر نوبت دوم (سهمیه معدل شاگرد اول) PicaKing ۲۴ ۱۲,۹۸۱ ۱۶ فروردین ۱۳۹۷ ۰۷:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: parisa74103
  دیر برداشتن درس پایان نامه و تاثیر آن روی معدل batman70 ۱ ۲,۶۷۳ ۱۶ آذر ۱۳۹۶ ۰۱:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: reticent
  تمام قبولی های علوم کامپیوتر ارشد ۹۱ مانشت به همراه pdf کارنامه‌ها Parva ۴ ۷,۸۳۷ ۰۲ مرداد ۱۳۹۶ ۰۵:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: pave
  نفر/معدل اول شدن تاثیر خاصی داره؟ skytower_19 ۳ ۱۱,۵۲۷ ۱۸ تیر ۱۳۹۶ ۰۶:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: skytower_19
  مهلت زمان استفاده از سهمیه معدل الفی jaber23 ۴ ۳,۷۶۳ ۰۶ تیر ۱۳۹۶ ۱۰:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: kobra2017
  شرط سازگاری wskf ۳ ۱,۶۰۰ ۱۷ آذر ۱۳۹۵ ۰۴:۴۰ ق.ظ
آخرین ارسال: Iranian Wizard
  مشکل در فهم کلاس هم ارزی همراه با شرط صفحه ۱۶۴ یوسفی پوران jionelmessi ۱ ۱,۷۹۸ ۳۰ آبان ۱۳۹۵ ۰۵:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Jooybari

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close