تالار گفتمان مانشت
قبولی دکترای با شرط معدل - نسخه‌ی قابل چاپ

قبولی دکترای با شرط معدل - banou - 28 دى ۱۳۹۰ ۰۱:۰۱ ق.ظ

دوستان قانونی هست که قبولی دکترا با شرط معدل داشته باشه؟اگه هست لطفا الگوریتمشوBig Grin واسم توضیح بدید.(هم در فاز دولتی هم در فاز آزاد)
قبولی دکترای با شرط معدل - انرژی مثبت - ۲۸ دى ۱۳۹۰ ۰۱:۳۰ ق.ظ

فکر کنم این خبر به دردتون بخوره البته اگه منظورتون رو درست متوجه شده باشم.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

منتقل شد به بخش مباحث عمومی دکترا

قبولی دکترای با شرط معدل - banou - 28 دى ۱۳۹۰ ۰۱:۵۰ ق.ظ

این لینک چیزی نیست که دنبالش هستم.منظور من اینه که اگه معدل ارشد بالا داشته باشیم آیا میشه بدون آزمون دکترا قبول شد و فقط مصاحبه داد یا نه؟

قبولی دکترای با شرط معدل - انرژی مثبت - ۲۸ دى ۱۳۹۰ ۰۱:۵۴ ق.ظ

باید از دانشگاه مورد نظر سوال کنید ببینید چه شرایطی داره واسه دکتری بدون کنکور. البته علاوه بر معدل ارشد، معدل کارشناسی و داشتن مقاله هم مهمه

قبولی دکترای با شرط معدل - انرژی مثبت - ۲۸ دى ۱۳۹۰ ۱۱:۴۳ ق.ظ

معمولا این جوریه که شما باید در بازه خاصی که اون دانشگاه اعلام می کنه مدارک لازم رو ارائه کنید .بعد اگر شرایط رو داشته باشید دانشگاه شما رو واسه مصاحبه به دانشکده معرفی می کنند ولی به قول اقا فرداد این که کدوم دانشگاه خونده باشید فرق می کنه کمترینش در تاثیر معدله.یعنی به نحوی معدل موثر حساب می کنند که در اون واسه هر دانشگاه ضریبی رو اعمال می کنند و فکر کنم احتمالا چون ممکنه متقاضیان زیاد باشه طبق امتیازی که بدست میارید تعدادی رو واسه مصاحبه به دانشکده معرفی می کنند مثلا بودند کسانی که با این که معدل بالای داشتند ولی بدون کنکور نشدند یا این که کسانی هستند که با این که مقاله هم نداشتند ولی بدون کنکور شدند.
به نظر من شما کنکور رو ثبت نام کنید و مدارک رو هم در زمان موردنظر بفرستید البته فکر کنم اعلام این که بدون کنکور شدید یا نه قبل از کنکور نباشه.

اگه لازمه من شرایط اینجا رو بگم واستون.

قبولی دکترای با شرط معدل - admin - 30 دى ۱۳۹۰ ۰۷:۴۶ ب.ظ

(۲۸ دى ۱۳۹۰ ۰۱:۵۰ ق.ظ)banou نوشته شده توسط:  این لینک چیزی نیست که دنبالش هستم.منظور من اینه که اگه معدل ارشد بالا داشته باشیم آیا میشه بدون آزمون دکترا قبول شد و فقط مصاحبه داد یا نه؟
دانشگاه شریف جدیدا به شرط معدل داره که فقط مصاحبه رو دارند و دیگه امتحان ورودی نمی‌دن.
به سایت تحصیلات تکمیلی شریف مراجعه کنید جواب می‌گیرید.

RE: قبولی دکترای با شرط معدل - inteligentium - 01 بهمن ۱۳۹۰ ۰۱:۰۱ ق.ظ

شاید این بدردتون بخوره

قبولی دکترای با شرط معدل - banou - 01 بهمن ۱۳۹۰ ۱۰:۳۳ ق.ظ

دوستان هزینه دکترای پیام نور چقدر میشه؟فکر کنم از آزاد کمتره درسته؟میشه راجع به این روشنگری بفرمایید.

RE: قبولی دکترای با شرط معدل - انرژی مثبت - ۰۲ اسفند ۱۳۹۰ ۱۲:۱۲ ب.ظ

شریف واسه ترم اول سال ۹۱ دکتری بدون کنکور پذیرش می گیره که این اطلاعیه اش هست.

سهمیه استعداد های درخشان برای دکتری - Potential - 23 آذر ۱۳۹۱ ۰۱:۲۰ ب.ظ

با سلام

اتفاقا من دیرور رفتم شرایط ش رو بپرسم

گفتن که بخشنامه اومده برای دانشگاه دیگه هیچ دانشگاهی حق نداره از سال ۹۲ استعداد درخشان بگیره! و فقط از طریق کنکور باید بگیرید و ...

آیا همه دانشگاه ها اینطوری شده؟

RE: سهمیه استعداد های درخشان برای دکتری - انرژی مثبت - ۲۴ آذر ۱۳۹۱ ۱۲:۰۴ ق.ظ

(۲۳ آذر ۱۳۹۱ ۰۱:۲۰ ب.ظ)Potential نوشته شده توسط:  با سلام

اتفاقا من دیرور رفتم شرایط ش رو بپرسم

گفتن که بخشنامه اومده برای دانشگاه دیگه هیچ دانشگاهی حق نداره از سال ۹۲ استعداد درخشان بگیره! و فقط از طریق کنکور باید بگیرید و ...

آیا همه دانشگاه ها اینطوری شده؟
تا اونجایی که من اطلاع دارم نه!
فکر کنم ۱۰ یا ۲۰ درصد ظرفیت کل رو می تونن با استعداد درخشان بگیرن. البته واسه ترم بهمن که این طوره هنوز واسه ترم مهر سال اینده اطلاعیه رو بعدا می زنن پس نمی دونم شاید تا اون موقع عوض بشه!