زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۹:۵۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مهلت زمان استفاده از سهمیه معدل الفی

ارسال:
۱۹ اسفند ۱۳۹۴, ۱۱:۴۵ ق.ظ
مهلت زمان استفاده از سهمیه معدل الفی
سلام
من در تاریخ ۳۱/۳/۱۳۹۵ فارغ التحصیل میشم، ایا می تونم از شرایط استعداد درخشان در کنکوری که در اردیبهشت سال ۹۶ برگزار میشه استفاده کنم؟ از این بابت این سوال رو پرسیدم که توی دفترچه کنکور امسال گفته شده حداکثر یک سال بعد از دانش اموختگی، حالامن وقتی که ۳۱/۳/۱۳۹۵ فارغ التحصیل بشوم و تا کنکور اردیبهشت سال ۹۶ را بدم و تا جواب اولیه بیاد و بعدش بخشنامه استعداد درخشان بیاد تقریبا تیر ماه یا مرداد ماه میشه و از حداکثر یک سال پس از دانش اموختگی تجاوز میکنه ، با این حال باز هم میتونم از شرایط استعداد درخشان استفاده کنم؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۰ اسفند ۱۳۹۴, ۱۱:۳۰ ق.ظ
RE: مهلت زمان استفاده از سهمیه معدل الفی
دوستان عزیز لطفا به سوالم یخورده فکر کنید، و نظرتون رو بگید.
ارسال:
۲۰ اسفند ۱۳۹۴, ۰۶:۰۸ ب.ظ
سلام.

اگر نوشته شده تا یک سال به احتمال زیاد منظور ۳۶۵ روز نیست... فکر میکنم منظور کنکور سال بعد از اون باشه
قبلا هم که کنکور در بهمن ماه بود باز هم نتیجه ها و بررسی های معدل الفی ها در اواخر مرداد ماه انجام میشد(چون که من خودم از این سهمیه در همون سال اول استفاده کردم و این شکلی بود که تاریخ فارغ التحصیلیم ۳۱ تیر بود و دانشگاهمون اسامی رو در مرداد ماه به سازمان سنجش تحویل داد) اون موقع هم نوشته بودن تا یک سال قابل استفاده هست و درسته که کنکورش همون سال بود ولی تاثیر سهمیه معدل الفی زمان اعلام نتایج نهایی انجام میشد که باز هم بیش از یک سال میتونست فاصله بیافته...
دلیلش هم اینه که باید صبر کنن وضعیت معدل الف های همون سال هم مشخص بشه... فکر میکنم این شرایط جدیدی نیست که به خاطر برگزاری کنکور در اردیبهشت پیش اومده باشه و قبلا هم همین بوده وضعیت

این حدسه منه... Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: jaber23
ارسال:
۲۱ اسفند ۱۳۹۴, ۰۱:۱۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ اسفند ۱۳۹۴ ۰۱:۱۵ ب.ظ، توسط jaber23.)
(۲۰ اسفند ۱۳۹۴ ۰۶:۰۸ ب.ظ)amiriahmad نوشته شده توسط:  سلام.

اگر نوشته شده تا یک سال به احتمال زیاد منظور ۳۶۵ روز نیست... فکر میکنم منظور کنکور سال بعد از اون باشه
قبلا هم که کنکور در بهمن ماه بود باز هم نتیجه ها و بررسی های معدل الفی ها در اواخر مرداد ماه انجام میشد(چون که من خودم از این سهمیه در همون سال اول استفاده کردم و این شکلی بود که تاریخ فارغ التحصیلیم ۳۱ تیر بود و دانشگاهمون اسامی رو در مرداد ماه به سازمان سنجش تحویل داد) اون موقع هم نوشته بودن تا یک سال قابل استفاده هست و درسته که کنکورش همون سال بود ولی تاثیر سهمیه معدل الفی زمان اعلام نتایج نهایی انجام میشد که باز هم بیش از یک سال میتونست فاصله بیافته...
دلیلش هم اینه که باید صبر کنن وضعیت معدل الف های همون سال هم مشخص بشه... فکر میکنم این شرایط جدیدی نیست که به خاطر برگزاری کنکور در اردیبهشت پیش اومده باشه و قبلا هم همین بوده وضعیت

این حدسه منه... Smile

سلام
ممنون از پاسختون، من این سوال از افراد مختلفی پرسیدم هیچکدوم جواب قطعی نمیگفتن و همه میگفتن که باید از سازمان سنجش پرسید، اما همه تقریبا جوابی که شما توی خط اول دادید رو بهم دادن.

از سازمان سنجش هم پرسیدم ولی جوابی ندادن.

بهرحال امیدوارم از این سهمیه که امسال شرایطش استفاده را ندارم، بتونم سال بعد استفاده کنم

از دوستان دیگه و دوستانی که قبلا از این سهمیه استفاده کردن خواهش میکنم نظرشون رو در مورد سوال بگن
ارسال:
۰۶ تیر ۱۳۹۶, ۱۰:۳۸ ق.ظ
(۲۰ اسفند ۱۳۹۴ ۰۶:۰۸ ب.ظ)amiriahmad نوشته شده توسط:  سلام.

این حدسه منه... Smile
سلام
یک سوال از شما داشتم که از این سهمیه استفاده کردید. با توجه به اینکه گفتن فرم معدل الفی! رو تا ۱۷ مرداد تو وب سایت سنجش بارگذاری کنید . خب اونایی که تا ۳۱ شهریور ۹۶ فارغ التحصیل میشن معدلشون تا ترم ۷ تو فرم نوشته میشه؟ یعنی ملاک سازمان سنجش هم همون معدل ۷ ترمه؟ یا ۶ ترم؟ مثل فراخوان استعداد درخشان سایر دانشگاه ها؟؟؟
ممنون میشم پاسخ بدید.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست تصحیح (تعویق) زمان کنکور ارشد ۱۴۰۱ s.gg ۱ ۱۴ ۲۳ بهمن ۱۴۰۱ ۰۷:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  استفاده از پشته armiii ۰ ۹۱۲ ۰۳ دى ۱۴۰۰ ۱۲:۴۳ ق.ظ
آخرین ارسال: armiii
  تعویق زمان کنکور ارشد sima84 ۰ ۱,۴۷۳ ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۱:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  زمان جستجوی درخت fateme.sm ۰ ۱,۵۶۵ ۰۶ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: fateme.sm
  سوال در مورد سهمیه رتبه اولی rezamim2020 ۰ ۱,۹۴۷ ۱۶ شهریور ۱۳۹۹ ۰۴:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: rezamim2020
  فرصت استفاده از استعداد برای ورودی دکتری wskf ۳ ۲,۹۵۳ ۲۴ فروردین ۱۳۹۹ ۰۵:۵۷ ب.ظ
آخرین ارسال: wskf
  کسی از صداگیر گوشی استفاده میکنه؟ pooyaa ۱۳ ۴۰,۷۶۴ ۱۷ اسفند ۱۳۹۸ ۱۰:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: malihe.74
  پر استفاده ترین مدل های هواپیما در ایران abolfazlda ۱ ۲,۷۲۱ ۱۱ آبان ۱۳۹۸ ۰۱:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  استفاده از کد جی کویری در PHP Roya2222 ۱ ۲,۱۰۸ ۱۹ مهر ۱۳۹۸ ۰۶:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Riemann
Exclamation زمان برگزاری کنکور ارشد ۹۸ به تعویق افتاد elect ۲ ۲,۶۳۸ ۱۳ مهر ۱۳۹۸ ۰۵:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: saharfarhang

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close