زمان کنونی: ۲۹ خرداد ۱۴۰۳, ۰۵:۲۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

عکسایی که خودتون گرفتید

ارسال: #۱۰۶
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۲:۳۹ ب.ظ
RE: عکسایی که خودتون گرفتید
(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۲:۱۹ ق.ظ)SarahArshad نوشته شده توسط:  یکسری کیک خوشمزه که تازگی ها درست کردم.
بفرمایید کیک!!!!!!!!
خیلی هنرمندیدTongueمن که این هنراروندارمBlush
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: SarahArshad
ارسال: #۱۰۷
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۴:۳۵ ب.ظ
(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۲:۱۹ ق.ظ)SarahArshad نوشته شده توسط:  یکسری کیک خوشمزه که تازگی ها درست کردم.
بفرمایید کیک!!!!!!!!
چقدر خوشمزه به نظر میرسنBig GrinBig Grin
ما دلمون کیک خواست Tongue

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
۰
۰
ارسال: #۱۰۸
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۴:۵۶ ب.ظ
بفرمایید کیک!!!!!!!!
حالا خواستید دستور پخت رو بزارید سارا خانم خواهرام سر سری میزنن شاید خواست یاد بگیرن Wink

درد من حصار برکه نیست ، درد من زیستن با ماهیانیست که فکر دریا به ذهنشان خطور نکرده
۰
۰
ارسال: #۱۰۹
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۲:۴۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۲:۴۹ ق.ظ، توسط SarahArshad.)
عکسایی که خودتون گرفتید
در خدمتتون هستم یه پیشنهاد برای مدیران سایت یه بخش بزارن برای آشپزی دانشجویی اونجا میشه یه کارهایی کرد.
(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۲:۳۹ ب.ظ)goldoonehkhanoom نوشته شده توسط:  
(23 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۲:۱۹ ق.ظ)SarahArshad نوشته شده توسط:  یکسری کیک خوشمزه که تازگی ها درست کردم.
بفرمایید کیک!!!!!!!!
گل دونه جونم کار زیاد سختی نیس .منم تا ۶ ماه پیش همیشه با ترس ولرز کیک می پختم و هیچ وقت خوب نمی شد .به خودم گفتم باید بتونی واراده کردم که خوب بشه وشد .خواستم بگم که آدمی هر کاری بخواد می تونه فقط باید مصالعه کرد وتحقیق وسعی کرد .تو دوران کنکورم این رو تفریحی اینقدر چک نویس کردم تا خوب شد .حالا امسال هم دوباره باید به فکر دوران تفریح پشت کنکوریم باشم .یه تفریح جدید

آیا می دانید تاثیر جمله «این مکان مجهز به دوربین مداربسته می باشد» به مراتب بیشتراز جمله «عالم محضر خداست در محضر خدا معصیت نکنید» می باشد!!!!!!!!!!!!!ا

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: goldoonehkhanoom
ارسال: #۱۱۰
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۳:۲۵ ب.ظ
(۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۲:۴۴ ق.ظ)SarahArshad نوشته شده توسط:  در خدمتتون هستم یه پیشنهاد برای مدیران سایت یه بخش بزارن برای آشپزی دانشجویی اونجا میشه یه کارهایی کرد.
(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۲:۳۹ ب.ظ)goldoonehkhanoom نوشته شده توسط:  
(23 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۲:۱۹ ق.ظ)SarahArshad نوشته شده توسط:  یکسری کیک خوشمزه که تازگی ها درست کردم.
بفرمایید کیک!!!!!!!!
گل دونه جونم کار زیاد سختی نیس .منم تا ۶ ماه پیش همیشه با ترس ولرز کیک می پختم و هیچ وقت خوب نمی شد .به خودم گفتم باید بتونی واراده کردم که خوب بشه وشد .خواستم بگم که آدمی هر کاری بخواد می تونه فقط باید مصالعه کرد وتحقیق وسعی کرد .تو دوران کنکورم این رو تفریحی اینقدر چک نویس کردم تا خوب شد .حالا امسال هم دوباره باید به فکر دوران تفریح پشت کنکوریم باشم .یه تفریح جدید
ساراجون بعضی هنرهاحوصله میخوادSmileمن که هردفعه خراب میکنم و بعد یواشکی میریزم یه جایی که مامانم نبینه بگن دختراخه توچراهیچ هنری نداریBig Grin
۰
۰
ارسال: #۱۱۱
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۲:۵۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۲:۵۱ ب.ظ، توسط goldoonehkhanoom.)
پارک ملت.مرغابی های قشنگ قشنگTongue

فایل‌(های) پیوست شده

۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , Mahtab_m , Aurora , farahnaz , Pegasus , SaMiRa.e , **sara** , narges_r , Sophia , hkarimi , zzsnowdrop , alime , ReihanehTorkzadeh
ارسال: #۱۱۲
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۳:۵۷ ب.ظ
بفرمایید کیک!!!!!!!!

سارا خانوم ما همیشه تعریف این کیک هاتون رو شنیدیم... قرار بود اومدم اهواز برای من شکمو بیارید Big Grin باور کن اومدم شریف ضعیف شدم اساسی Big Grin نیاز به تقویتی دارم Blush

جدا از شوخی... دمت گرم. خیلی خوشمزه به نظر میرسه...

Change Your FATE
۰
۰
ارسال: #۱۱۳
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۱۰:۲۱ ب.ظ
عکسایی که خودتون گرفتید
آبشار تمام خزه ای کبودوال-شهر علی آباد کتول استان گلستان

فایل‌(های) پیوست شده

یا به اندازه آرزوهایت تلاش کن
یا به اندازه تلاشت آرزو کن
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: yaser_ilam_com , **sara** , goldoonehkhanoom , maryami , SarahArshad , narges_r , انرژی مثبت , Sophia , Aurora , shobair87 , Pegasus , hkarimi , ماه بانو
ارسال: #۱۱۴
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۱۲:۳۷ ق.ظ
عکسایی که خودتون گرفتید
(۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۳:۵۷ ب.ظ)Mansoureh نوشته شده توسط:  
بفرمایید کیک!!!!!!!!

سارا خانوم ما همیشه تعریف این کیک هاتون رو شنیدیم... قرار بود اومدم اهواز برای من شکمو بیارید Big Grin باور کن اومدم شریف ضعیف شدم اساسی Big Grin نیاز به تقویتی دارم Blush

جدا از شوخی... دمت گرم. خیلی خوشمزه به نظر میرسه...
منصوره جان منتظرم بیایی اهواز .در خدمتتم چند طبقش رو میارم برات گلم .میخوای پست کنم شریف!!!!

آیا می دانید تاثیر جمله «این مکان مجهز به دوربین مداربسته می باشد» به مراتب بیشتراز جمله «عالم محضر خداست در محضر خدا معصیت نکنید» می باشد!!!!!!!!!!!!!ا

۰
۰
ارسال: #۱۱۵
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۵:۴۳ ب.ظ
(۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۲:۳۷ ق.ظ)SarahArshad نوشته شده توسط:  منصوره جان منتظرم بیایی اهواز .در خدمتتم چند طبقش رو میارم برات گلم .میخوای پست کنم شریف!!!!

قربونه دستت عزیز... انشالله تابستون همدیگه رو ببینیم Blush

Change Your FATE
۰
۰
ارسال: #۱۱۶
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۷:۴۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۳:۱۹ ب.ظ، توسط shobair87.)
عکس هایی برگزیده از طبیعت شمال ۱)غروب آفتاب در آشوراده ۲)غروب آفتاب بر فراز روستای پیته نو واقع درشهر نوکنده ۳)آبشاری زیبا در روستای چلی از توابع شهر علی آباد استان گلستان ۴)وقتی خورشید صبح زود از پشت کوه ها سر می کشد(جنگل های بین استان گلستان و سمنان در حاشیه کوهپیمایی) ۵)ای کاش پرنده بودم میان جنگل و ابر پرواز میکردم(جنگل های مابین استان گلستان و سمنان حاشیه کوهپیمایی)

فایل‌(های) پیوست شده

it's better to be alone than being with someone who makes you feel alone
تنها بودن بهتر از اونه که کسیو داشته باشی و احساس تنهایی کنی!
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: narges_r , fateme66 , maryami , fatima1537 , Aurora , SaMiRa.e , انرژی مثبت , **sara** , Rafiee , diligent , Pegasus , kashir , hkarimi , Sophia , ماه بانو , mosaferkuchulu , mApMd
ارسال: #۱۱۷
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۷:۵۸ ب.ظ
(۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۷:۴۰ ب.ظ)shobair87 نوشته شده توسط:  عکس هایی برگزیده از طبیعت شمال ۱)غروب آفتاب در آشوراده ۲)غروب آفتاب بر فراز روستای پیته نو واقع درشهر نوکنده ۳)آبشاری زیبا در روستای چلی از توابع شهر علی آباد استان گلستان ۴)وقتی خورشید صبح زود از پشت کوه ها سر می کشد(جنگل های بین استان گلستان و سمنان در حاشیه کوهپیمایی) ۵)ای کاش پرنده بودم میان جنگل و ابر پرواز میکردم(جنگل های مابین استان گلستان و سمنان حاشیه کوهپیمایی)

ممنون بابت عکسای قشنگی که گذاشتین، اگه عکس کامل از آبشار کبودوال دارین ممنون میشم بذارین،
عکسایی که دارم از کل آبشار نیست.

یا به اندازه آرزوهایت تلاش کن
یا به اندازه تلاشت آرزو کن
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Rafiee , shobair87
ارسال: #۱۱۸
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۱۰:۴۴ ق.ظ
[تصویر:  attachment.php?aid=4426]

[تصویر:  attachment.php?aid=4427]

هست را اگر قدر ندانی می شود بود! و چه تلخ است هستی که بود شود و دارمی که داشتم!
۸
۲
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: Rafiee , shobair87 , pos , rozh66 , Parva
ارسال: #۱۱۹
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۳:۲۰ ب.ظ
(۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۷:۵۸ ب.ظ)fateme66 نوشته شده توسط:  
(26 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۷:۴۰ ب.ظ)shobair87 نوشته شده توسط:  عکس هایی برگزیده از طبیعت شمال ۱)غروب آفتاب در آشوراده ۲)غروب آفتاب بر فراز روستای پیته نو واقع درشهر نوکنده ۳)آبشاری زیبا در روستای چلی از توابع شهر علی آباد استان گلستان ۴)وقتی خورشید صبح زود از پشت کوه ها سر می کشد(جنگل های بین استان گلستان و سمنان در حاشیه کوهپیمایی) ۵)ای کاش پرنده بودم میان جنگل و ابر پرواز میکردم(جنگل های مابین استان گلستان و سمنان حاشیه کوهپیمایی)

ممنون بابت عکسای قشنگی که گذاشتین، اگه عکس کامل از آبشار کبودوال دارین ممنون میشم بذارین،
عکسایی که دارم از کل آبشار نیست.

با پوزش عکس غروب آفتاب در جزیره آشوراده رو اشتباه گذاشته بودم که اصلاح شد! ضمنا عکس های بهتر از طبیعت شمال دارم در اسرع وقت خدمت دوستان نمایش خواهم داد

it's better to be alone than being with someone who makes you feel alone
تنها بودن بهتر از اونه که کسیو داشته باشی و احساس تنهایی کنی!
۰
۰
ارسال: #۱۲۰
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۳:۳۶ ب.ظ
(۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۰:۴۴ ق.ظ)kashir نوشته شده توسط:  
[تصویر:  attachment.php?aid=4426]

[تصویر:  attachment.php?aid=4427]
شما سطح مصرف انرژیتان... ببخشید حجابتان چند است؟Big Grin
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: jafarir

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close