زمان کنونی: ۰۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۱۴ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی مانشت دیماه-ماه ماقبل آخر(برای خواندن دسته جمعی)

ارسال: #۳۱
۰۴ دى ۱۳۹۰, ۰۹:۴۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ دى ۱۳۹۰ ۰۹:۵۰ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
RE: گروه درسی مانشت دیماه-ماه ماقبل آخر(برای خواندن دسته جمعی)
سلام به همگی
بالاخره رسیدیم به روزای سرنوشت ساز. تا حالا هرکی نخونده همین ۲ ماهو بخونه نتیجش بهتر از حد انتظارش میشه. اونایی هم که خوندن این ۲ ماهو هم باید بخونن تا کارشون به بار بشینه.
موفق باشید همگی Big Grin
(۰۳ دى ۱۳۹۰ ۱۱:۰۲ ب.ظ)maryami نوشته شده توسط:  پشیمون شدم از آهسته و مفصل خوندن. دیگه وقتی نمونده آخه باید یه کم عجله کنم. [تصویر:  60167_1_1379096761.gif]
می ترسم آزاد قبول شم بعد قضیه کارشناسیم بشه. زمان ما سخت می گرفتن و تراز قبولی بالا بود بعد هی تراز اومد پایین و الانم اس‌ام اس می دن کارشناسی آزاد بدون کنکور. بیاین ثبت نام کنین. ظلمه به خدا. خدا کنه با ارشد دیگه این کارو نکنن. [تصویر:  60167_2_1379096761.gif]
کم استرس دارم غصه همه چی رو هم باید بخورم. [تصویر:  60167_3_1379096761.gif]
بدتر از همه اینکه فکر میکنن ما هم مثل اونا قبول شدیم!
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: maryami , Xilinx , پشتکار
ارسال: #۳۲
۰۷ دى ۱۳۹۰, ۰۴:۵۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ دى ۱۳۹۰ ۰۴:۵۷ ب.ظ، توسط maryami.)
خوشحالم که چه دوستای خوبی دارم اینجا. دوستای خوبی که چه اینجا سعی کردن تو برنامه ریزی و درس خوندن راهنماییم کنن و بهم امید بدن چه پیام خصوصی دادن که ناامید نباش تلاش کنی حتما موفق می شی. واقعا جو اینجا خیلی عالیه. همه به هم در حد توانشون کمک می کنن. [تصویر:  60426_1_1379096641.gif]

منم یه متد خوب پیدا کردم که مطالب بیشتر و بهتر تو ذهنم بمونه. [تصویر:  60426_2_1379096641.gif]
اصل مطلب همون تکرار و تمرینه فقط هرکی باید جوری که می دونه براش موثره این کارو انجام بده.
هورااااااااااا [تصویر:  60426_3_1379096641.gif]

If you have built castles in the air
your work need not be lost
that is where they should be
Now put foundations under them
Henry David Thoreau
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mamat , Sunshine Off
ارسال: #۳۳
۰۷ دى ۱۳۹۰, ۰۸:۱۲ ب.ظ
سلام دوستان منم یه چند روزه دور دومم شروع شده فکر نمی کنم بتونم برسم به دور سوم البته شاید دروس مشترک رو سه دور بخونم حالا ببینم چه پیش میاد

با این که روزی دوازده سیزده ساعت می خونم بازم خیلی کند پیش میرم.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: SarahArshad
ارسال: #۳۴
۰۹ دى ۱۳۹۰, ۰۴:۳۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ دى ۱۳۹۰ ۰۴:۴۳ ب.ظ، توسط موج.)
(۰۸ دى ۱۳۹۰ ۰۱:۳۱ ق.ظ)hsh88 نوشته شده توسط:  کنکور با سرعت داره نزدیک میشه ها،بچه‌ها شما الان تو چه اوضاعی هستید؟من کم خوندم اما به همین ایام مانده امیدوارم،واهی که نیست؟

شما که وضعیتت سفید هست (دانشجوی ارشد) مگه دوباره میخوای آزمون بدی؟
اصلا همه چی همین دو ماه آخر هست هرکی عقب بوده بخواد میتونه جبران کنه خیلی‌ها هم که جلو هستن ممکنه عقب بیافتند پس تلاش کن Smile
(۰۴ دى ۱۳۹۰ ۱۰:۰۸ ب.ظ)mam نوشته شده توسط:  من در حال حاضر تلاش می‌کنم به هیچی جز اصل موضوع (درس) فکر نکنم. بقیه‌ی چیزها با خدا.
۵ واحد این ترمم غیر مرتبط هست با کنکور ولی چاره چیه! به جای اینکه بخوام ناامید بشم٬ باید انرژی بیشتری بذارم.

اگر موفق شدم٬ رحمت خدا و اگر نشدم حکمت خدا بوده.
افرین بر این ایدئولوژی
به نظرم باید همه اینطور فکر کنیم

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: maryami , پشتکار , firouzi.s , Sunshine Off , Lantern , Mohammad-A , fereshteh2012 , marzieh
ارسال: #۳۵
۰۹ دى ۱۳۹۰, ۰۷:۰۳ ب.ظ
(۰۷ دى ۱۳۹۰ ۰۴:۵۴ ب.ظ)maryami نوشته شده توسط:  هورااااااااااا [تصویر:  60734_1_1379096522.gif]

این شکلک همراه هوراتون یه انرژی عجیبی بهم داد که الان میخواستم از روی صندلی بیفتمBig Grin

(۰۹ دى ۱۳۹۰ ۰۴:۳۴ ب.ظ)موج نوشته شده توسط:  اصلا همه چی همین دو ماه آخر هست هرکی عقب بوده بخواد میتونه جبران کنه خیلی‌ها هم که جلو هستن ممکنه عقب بیافتند پس تلاش کن

این جمله رو باید با آب طلا نوشت و به دیوار زد
الهی خیر ببینی دوست مذهبی و با ایمانمSmile
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: maryami , موج , Lantern , marzieh
ارسال: #۳۶
۰۹ دى ۱۳۹۰, ۰۷:۱۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ دى ۱۳۹۰ ۰۷:۲۷ ب.ظ، توسط maryami.)
(۰۹ دى ۱۳۹۰ ۰۷:۰۳ ب.ظ)پشتکار نوشته شده توسط:  
(07 دى ۱۳۹۰ ۰۴:۵۴ ب.ظ)maryami نوشته شده توسط:  هورااااااااااا [تصویر:  60739_1_1379096462.gif]

این شکلک همراه هوراتون یه انرژی عجیبی بهم داد که الان میخواستم از روی صندلی بیفتمBig Grin

[تصویر:  60739_2_1379096462.gif]

(۰۹ دى ۱۳۹۰ ۰۷:۰۳ ب.ظ)پشتکار نوشته شده توسط:  
(09 دى ۱۳۹۰ ۰۴:۳۴ ب.ظ)موج نوشته شده توسط:  اصلا همه چی همین دو ماه آخر هست هرکی عقب بوده بخواد میتونه جبران کنه خیلی‌ها هم که جلو هستن ممکنه عقب بیافتند پس تلاش کن

این جمله رو باید با آب طلا نوشت و به دیوار زد
الهی خیر ببینی دوست مذهبی و با ایمانمSmile

خدا خیرشون بده. منم هروقت نوشته های روحیه دهنده شونو می خونم با انگیزه بیشتری می رم سراغ درس. [تصویر:  60739_3_1379096462.gif]

If you have built castles in the air
your work need not be lost
that is where they should be
Now put foundations under them
Henry David Thoreau
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: موج , Sunshine Off
ارسال: #۳۷
۰۹ دى ۱۳۹۰, ۰۷:۳۵ ب.ظ
(۰۹ دى ۱۳۹۰ ۰۷:۱۷ ب.ظ)maryami نوشته شده توسط:  [تصویر:  60741_1_1379096462.gif]

مثل اینکه میخواهید واقعا منو از رو صندلی بندازید پایینTongue
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: maryami , Sunshine Off
ارسال: #۳۸
۰۹ دى ۱۳۹۰, ۰۸:۳۸ ب.ظ
بچه‌ها اگه قدراین روزهای طلایی رابدونید وروی چیزهایی که تابه حال خوندید تسلط پیداکنید.حتما همه شما موفق می شوید چون میخواهید،میتوانید،تلاش می کنید ونتیجه میگیرید.اصلا مهم نیست ازکدوم دانشگاه یا کدوم شهروروستا هستید مهم اینه که به خودتون ایمان داشته باشیدوتمام تلاش خودتون را بکنید.فقط ایمان به خداویاد اون و نماز وقرآن میتونه به کمک همه مابیادواسترس ماراکم کنه.به امید موفقیت همه شما.

زندگی هدیه خداوند به ماست و ” شیوه زندگی ” ما ، هدیه ما به خداوند .Smile
مراقب باشید انچه می بخشید چون رازی در قلبتان پنهان بماند .
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: موج , Mahtab_m , Masoud05 , **sara** , maryami , Lantern , مازیار صفایی , پشتکار , mamat , narges_r , pos , SarahArshad , ayfer.a11 , marzieh
ارسال: #۳۹
۰۹ دى ۱۳۹۰, ۱۱:۰۳ ب.ظ
سلام بچه‌ها خسته نباشید
من تا حالا کتاب خونه می خوندم از ۷/۵ صبح تا ۶/۵ غروب میخوندم حد اقل ۹ ساعتش مفید بود و وقتی می اومدم خونه استراحت می کردم تا فرداش بهتر بخونم و فقط شبی یه درس زبان ۵۰۴ و نرم افزار نارسیس می خوندم اما امشب برنامه‌ام رو می خام تعییر بدم و شب‌ها هم ۲ ساعت بخونم فک نی کنید بتونم؟ اگه بتونم عالیه
۰
۰
ارسال: #۴۰
۱۰ دى ۱۳۹۰, ۱۲:۱۲ ق.ظ
(۰۹ دى ۱۳۹۰ ۰۸:۳۸ ب.ظ)matina نوشته شده توسط:  بچه‌ها اگه قدراین روزهای طلایی رابدونید وروی چیزهایی که تابه حال خوندید تسلط پیداکنید.حتما همه شما موفق می شوید چون میخواهید،میتوانید،تلاش می کنید ونتیجه میگیرید.اصلا مهم نیست ازکدوم دانشگاه یا کدوم شهروروستا هستید مهم اینه که به خودتون ایمان داشته باشیدوتمام تلاش خودتون را بکنید.فقط ایمان به خداویاد اون و نماز وقرآن میتونه به کمک همه مابیادواسترس ماراکم کنه.به امید موفقیت همه شما.

دقیقا
خب شما نوشتید رتبه اول می شید.
می شه بگید منابعتون چی بوده؟Big Grin
من اولین نفری هستم که دارم ازتون مصاحبه می کنمTongue
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: SarahArshad
ارسال: #۴۱
۱۰ دى ۱۳۹۰, ۱۲:۴۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ دى ۱۳۹۰ ۱۲:۵۰ ق.ظ، توسط narges_r.)
این اولین پستیه که تو این تاپیک میزارم
اصلا دست و دلم نمیره تو این تاپیک پست بزارم
این تاپیک هم دلشوره اوره هم اینکه داره میگه طاقت بیار دیگه چیزی تا تموم شدن راه نمونده....
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: SarahArshad , موج
ارسال: #۴۲
۱۱ دى ۱۳۹۰, ۰۲:۲۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ دى ۱۳۹۰ ۰۲:۲۹ ب.ظ، توسط ana9940.)
باید اعتراف کنم که کم آوردم . خسته شدم حسابی‌! میخوام بی خیال کنکور امسال بشم.
این مدت از یکشنبه تا ۴شنبه‌، از صبح تا عصر دانشگاه می رفتم . شبها که تقریبا هیچی نمی خوندم جز ۵۰۴/ فقط ۵شنبه و جمعه و شنبه می خوندم. الان حدود ۵۰ درصد رو خوندم ولی دیگه نمی کشم!!!! می ترسم رتبه‌ام ۲۰۰ -۳۰۰ بشه که مجبور شم برم همین اصفهان ولی دلم شریف میخواد!!! من قول می دم سال دیگه بیام تهران!
۰
۰
ارسال: #۴۳
۱۲ دى ۱۳۹۰, ۱۲:۵۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ دى ۱۳۹۰ ۱۲:۵۴ ق.ظ، توسط Sunshine Off.)
(۱۰ دى ۱۳۹۰ ۱۲:۱۲ ق.ظ)پشتکار نوشته شده توسط:  
(09 دى ۱۳۹۰ ۰۸:۳۸ ب.ظ)matina نوشته شده توسط:  بچه‌ها اگه قدراین روزهای طلایی رابدونید وروی چیزهایی که تابه حال خوندید تسلط پیداکنید.حتما همه شما موفق می شوید چون میخواهید،میتوانید،تلاش می کنید ونتیجه میگیرید.اصلا مهم نیست ازکدوم دانشگاه یا کدوم شهروروستا هستید مهم اینه که به خودتون ایمان داشته باشیدوتمام تلاش خودتون را بکنید.فقط ایمان به خداویاد اون و نماز وقرآن میتونه به کمک همه مابیادواسترس ماراکم کنه.به امید موفقیت همه شما.

دقیقا
خب شما نوشتید رتبه اول می شید.
می شه بگید منابعتون چی بوده؟Big Grin
من اولین نفری هستم که دارم ازتون مصاحبه می کنمTongue
دوست گرامی خسته نباشید.انشاالله بعدکنکور باهاتون مصاحبه میکنم.

(۱۱ دى ۱۳۹۰ ۰۲:۲۸ ب.ظ)ana9940 نوشته شده توسط:  باید اعتراف کنم که کم آوردم . خسته شدم حسابی‌! میخوام بی خیال کنکور امسال بشم.
این مدت از یکشنبه تا ۴شنبه‌، از صبح تا عصر دانشگاه می رفتم . شبها که تقریبا هیچی نمی خوندم جز ۵۰۴/ فقط ۵شنبه و جمعه و شنبه می خوندم. الان حدود ۵۰ درصد رو خوندم ولی دیگه نمی کشم!!!! می ترسم رتبه‌ام ۲۰۰ -۳۰۰ بشه که مجبور شم برم همین اصفهان ولی دلم شریف میخواد!!! من قول می دم سال دیگه بیام تهران!
دوست گرامی وقتی نوشتید قراره رتبه ۳ سال ۹۱ باشیدپس حتما با اعتماد به نفس وسخت کوش هستی پس با همون انرژی واعتمادبه نفس ادامه بدیدموفق باشی.

زندگی هدیه خداوند به ماست و ” شیوه زندگی ” ما ، هدیه ما به خداوند .Smile
مراقب باشید انچه می بخشید چون رازی در قلبتان پنهان بماند .
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ana9940
ارسال: #۴۴
۱۲ دى ۱۳۹۰, ۰۱:۰۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ دى ۱۳۹۰ ۱۲:۵۸ ب.ظ، توسط موج.)
(۱۲ دى ۱۳۹۰ ۱۲:۵۰ ق.ظ)matina نوشته شده توسط:  دوست گرامی وقتی نوشتید قراره رتبه ۳ سال ۹۱ باشیدپس حتما با اعتماد به نفس وسخت کوش هستی پس با همون انرژی واعتمادبه نفس ادامه بدیدموفق باشی.

آهان یعنی اونایی که توی پروفایلشون رتبه های تک رقمی میخوان "با اعتماد به نفس وسخت کوش" هستند خوبه آدم از خودش غیر مستقیم تعریف کنهSmileBig Grin

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Sunshine Off
ارسال: #۴۵
۱۲ دى ۱۳۹۰, ۰۳:۳۴ ق.ظ
هنوز میشه
وقت هست
اصلا معلوم نیست
خدا میدونه شرایط چطوری بشه و کلی همه بالا و پایین بشیم.
فکر کنم بعد از درس خوندن دعا کردن برای هم هستش که تاثیر داره
من همتون رو دوست دارم و دعاتون می کنم
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: maryami , Sunshine Off , hsh88 , ana9940 , marzieh , ida_isp

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۲۹۷ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  خواندن گروهی کنکور دکتری هوش ۹۹ Lootus ۹ ۷,۹۴۲ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۴۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۰۹۴ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۴۷ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۳,۷۱۵ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۴۲۲ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۸۴۷ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  حذف درس برای خواندن کنکور ارشد sima84 ۴ ۴,۵۰۹ ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۹:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۳۸,۰۳۹ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۰۸,۹۷۳ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close