زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۳:۴۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هدف عمده شما از شرکت در آزمون ارشد چیست ؟

نظرسنجی: هدف عمده شما از شرکت در آزمون ارشد چیست ؟
استخدام دولتی
استخدام خصوصی
علاقه به علم و تحصیل و افزایش مهارت های فردی
به تعویق انداختن سربازی
تحصیل تا مقطع دکترا و استاد دانشگاه شدن
علاقه مند بودن به محیط های دانشگاهی
موارد دیگر
[نمایش نتایج]

ارسال:
۰۱ آذر ۱۳۹۰, ۰۱:۳۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ آذر ۱۳۹۰ ۰۱:۳۴ ق.ظ، توسط a i.)
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۰۱ آذر ۱۳۹۰, ۰۵:۲۹ ق.ظ
هدف اصلی ما جوانهای ایرانی به راه انداختن چرخه مملکته و در کل پر کردن جیب محترم سازمان رنجش .

کسی که اندرز ارزان را رد کند طولی نمی کشد که پشیمانی را با قیمت گرانی خریداری خواهد کرد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: a i , انرژی مثبت
ارسال:
۰۱ آذر ۱۳۹۰, ۰۸:۵۴ ق.ظ
گزینه های پیشنهادی:حل بعضی مشکلات درخواستگاری‌، فرار از پیدا کردن شغل ،جابجا کردن مرزهای علم و دانش، الکی چرخیدن تو مانشت،شرکت در آزمونهای آزمایشی الکی، کمک به موسسات کنکور، شرکت در ماراتن کنکور برای حفظ قوای جسمی ،کمک به موسسات و ناشران چاپ کتاب کنکور، عدم تغییر ریتم زندگی از دبستان( که صبح تا شب به فکر درس و امتحان و مشق و....)،کمک به سازمان سنجش،کمک به دانشگاه آزاد و پیام نور و غیر انتفاعی‌، ....... بازم بگم. Huh
حالا یکسری گزینه واسه انتخابهای دو تایی‌، سه تایی ،..... و یک گزینه "همه موارد "هم در نظر سنجی باید میذاشتین.Big Grin

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
 سپاس‌گزاری شده توسط: aatwo , maryami , a i , homa , موج , انرژی مثبت , MONA_STAR , ronaldo , ssjj
ارسال:
۰۱ آذر ۱۳۹۰, ۰۴:۳۸ ب.ظ
RE: هدف عمده شما از شرکت در آزمون ارشد چیست ؟
(۰۱ آذر ۱۳۹۰ ۰۸:۵۴ ق.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  گزینه های پیشنهادی:حل بعضی مشکلات درخواستگاری‌، فرار از پیدا کردن شغل ،جابجا کردن مرزهای علم و دانش، الکی چرخیدن تو مانشت،شرکت در آزمونهای آزمایشی الکی، کمک به موسسات کنکور، شرکت در ماراتن کنکور برای حفظ قوای جسمی ،کمک به موسسات و ناشران چاپ کتاب کنکور، عدم تغییر ریتم زندگی از دبستان( که صبح تا شب به فکر درس و امتحان و مشق و....)،کمک به سازمان سنجش،کمک به دانشگاه آزاد و پیام نور و غیر انتفاعی‌، ....... بازم بگم. Huh
حالا یکسری گزینه واسه انتخابهای دو تایی‌، سه تایی ،..... و یک گزینه "همه موارد "هم در نظر سنجی باید میذاشتین.Big Grin

شغل خوبی گیر بیارم تا بتونم دومات بشم Big Grin

تو شاهکار خالقی ، تحقیر را باور نکن
بروی بام زندگی هرچه می خواهی بکش،زیبا و زشت پای توست، تقدیر را باور نکن
خالق تورا شاد آفرید،آزاد آزاد آفرید،پرواز کن تا آرزو،زنجیر را باور نکن
ارسال:
۰۱ آذر ۱۳۹۰, ۰۶:۴۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ آذر ۱۳۹۰ ۱۱:۳۱ ب.ظ، توسط موج.)
(۰۱ آذر ۱۳۹۰ ۰۸:۵۴ ق.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  گزینه های پیشنهادی:حل بعضی مشکلات درخواستگاری‌، فرار از پیدا کردن شغل ،جابجا کردن مرزهای علم و دانش، الکی چرخیدن تو مانشت،شرکت در آزمونهای آزمایشی الکی، کمک به موسسات کنکور، شرکت در ماراتن کنکور برای حفظ قوای جسمی ،کمک به موسسات و ناشران چاپ کتاب کنکور، عدم تغییر ریتم زندگی از دبستان( که صبح تا شب به فکر درس و امتحان و مشق و....)،کمک به سازمان سنجش،کمک به دانشگاه آزاد و پیام نور و غیر انتفاعی‌، ....... بازم بگم. Huh
حالا یکسری گزینه واسه انتخابهای دو تایی‌، سه تایی ،..... و یک گزینه "همه موارد "هم در نظر سنجی باید میذاشتین.
الان کجای این پست منفی داشت؟؟
هر چند که طنز گونه گفت فرداد ولی مورد دوم(فرار از جو آشفته بازار کار) به نظر من حقیقتی هست که هر چند زیاد بیان نشه ولی وجود داره
درسته که دیر یا زود باید رفت دنبالش ولی خوب خصلت آدم هست که راحتی رو تا جای ممکن ترجیح میده

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال:
۰۱ آذر ۱۳۹۰, ۰۹:۰۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ آذر ۱۳۹۰ ۰۹:۰۴ ب.ظ، توسط deledivouneh.)
فرار از پیدا کردن شغل؟؟؟؟HuhHuhHuh
فکر نکنم کسی باشه از پیدا کردن شغل فرار کنه.مگه اینکه دخترونه پسرونش کنید.SmileSmileSmile
هر موقعی باشه باید یه کاری پیدا کنیم.حداقلش یه کافی نت می زنیم که.SleepySleepySleepy
کار پیدا کردن برای پسرا چیزیه که دیر و زود داره ولی سوخت و سوز نداره.SadSadSad

در وصل هم ز عشق تو ای گل در آتشم
عاشق نمی‌شوی که ببینی چه می‌کشم

با عقل آب عشق به یک جو نمی‌رود
بیچاره من که ساخته از آب و آتشم
ارسال:
۰۱ آذر ۱۳۹۰, ۱۱:۰۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ آذر ۱۳۹۰ ۱۱:۰۳ ب.ظ، توسط uniquegirl.)
چه جالب!
بیش از ۵۰ درصد فقط بخاطر علاقه به دانش!CoolRolleyes
الان احساس کردم ازون حلقه‌ها اومد دور سرم Angel(ازونا که دور سر فرشته هاست!Angel)
مدیون‌اید اگه فکر کنید بخاطر کار و پز و اسم و شهرت و پول و ازین چیزا درس میخونیم!!!!!Big GrinBig GrinBig Grin

أَینَ الطّالِبُ بِدَمِ المَقتولِ بِکَربَلاء...
 سپاس‌گزاری شده توسط: موج , انرژی مثبت
ارسال:
۰۲ آذر ۱۳۹۰, ۱۲:۱۱ ق.ظ
(۰۱ آذر ۱۳۹۰ ۱۱:۵۲ ب.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  الان کجای این پست منفی داشت؟؟
هر چند که طنز گونه گفت فرداد ولی مورد دوم(فرار از جو آشفته بازار کار) به نظر من حقیقتی هست که هر چند زیاد بیان نشه ولی وجود داره
درسته که دیر یا زود باید رفت دنبالش ولی خوب خصلت آدم هست که راحتی رو تا جای ممکن ترجیح میده

ولی من برعکسم. اگر مشکل سربازی نداشتم سریعا اقدام می کردم برای راه اندازی یک کار خیلی فکر و ایده دارم ولی خوب فعلا گیریم. این که بخوایم ارشد بخوانیم که کار راحت گیر بیاریم به نظر من اشتباه هست. البته قبول دارم که داشتن مدرک بالاتر نوع کار را تغییر میده.

از زندگانیم گله دارد جوانیم
شرمنده ی جوانی از این زندگانیم
"شهریار"
 سپاس‌گزاری شده توسط: asbphoenix
ارسال:
۰۲ آذر ۱۳۹۰, ۰۲:۳۷ ق.ظ
(۰۲ آذر ۱۳۹۰ ۱۲:۴۴ ق.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  ببخشید که میپرم وسط بحث -یه سوال بی ربط:
اقای موج این امضاتون یعنی چی؟ چرا زیر ارم‌ها علامت سواله ؟!!!(ببخشید کنجکاویه!!!!)

دوستان ادامه بحث رو داشته باشن Tongue

فکر کنم منظورشون اینه که امسال یا شریف یا امیر کبیر یا دانشگاه تهران قبول میشندSmile

من
در انتظـــــــــــــــــــــــــــار یک معجـــــــــــــــــــــــــزه...
 سپاس‌گزاری شده توسط: موج
ارسال: #۱۰
۰۲ آذر ۱۳۹۰, ۰۱:۴۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ آذر ۱۳۹۰ ۰۱:۵۱ ب.ظ، توسط انرژی مثبت.)
(۰۲ آذر ۱۳۹۰ ۰۲:۳۷ ق.ظ)white bird نوشته شده توسط:  فکر کنم منظورشون اینه که امسال یا شریف یا امیر کبیر یا دانشگاه تهران قبول میشندSmile

سوال من بیشتر روی علامت سوالا بود !!!منظورشون اینه که رتبشون معلوم نیست؟؟؟؟Tongue

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
 سپاس‌گزاری شده توسط: موج
ارسال: #۱۱
۰۲ آذر ۱۳۹۰, ۰۲:۳۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ آذر ۱۳۹۰ ۰۲:۴۲ ب.ظ، توسط موج.)
(۰۲ آذر ۱۳۹۰ ۰۲:۳۷ ق.ظ)white bird نوشته شده توسط:  
(02 آذر ۱۳۹۰ ۱۲:۴۴ ق.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  ببخشید که میپرم وسط بحث -یه سوال بی ربط:
اقای موج این امضاتون یعنی چی؟ چرا زیر ارم‌ها علامت سواله ؟!!!(ببخشید کنجکاویه!!!!)

دوستان ادامه بحث رو داشته باشن Tongue
فکر کنم منظورشون اینه که امسال یا شریف یا امیر کبیر یا دانشگاه تهران قبول میشندSmile

گذاشته بودم که افراد کنجکاو شناسایی شند Smile
حالات مختلفی قرارشون دادم جملات مختلفی ذیلش نوشتم و در نهایت به این علامت سوالا رسید. شاید نشاندهنده اون افکار و خیالبافی های یه کنکوری توی این زمان راجع به این دانشگاه‌ها و اون چیزی که در عمل بعدا اتفاق میافته و شاهدش هست . خلاصه برداشت آزاده Smile

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , amin_tak , white bird
ارسال: #۱۲
۰۳ آذر ۱۳۹۰, ۱۲:۰۷ ق.ظ
البته همونطور که دوستان گفتند خیلی هدفشون روز خواستگاری هست . و خیلی‌ها هم متاسفانه چشم و هم چشمی .
ارسال: #۱۳
۰۳ آذر ۱۳۹۰, ۰۲:۴۷ ب.ظ

تجربه داشتین انگار آقا فرداد!هدف شما از تحصیل چی بود؟Big GrinBig Grin

سپیده که سربزند در این بیشه زار خزان زده شاید گلی بروید شبیه آنچه در بهار بوئیدیم
پس به نام زندگی هرگز مگو هرگز.
ارسال: #۱۴
۰۳ آذر ۱۳۹۰, ۰۳:۰۷ ب.ظ
از اونجا که دوره کاردانی و کارشناسی دانشگاه آزاد بودم،
یکی از دلایلم اینه که دوست دارم درس خوندن تو یه دانشگاه خوب دولتی تجربه کنم Smile
ارسال: #۱۵
۰۴ آذر ۱۳۹۰, ۰۵:۱۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ آذر ۱۳۹۰ ۰۸:۰۳ ب.ظ، توسط SarahArshad.)
دوست دارم توی محیط دانشگاه بمونم .حس جوونی و نشاط بهم میده.مخصوصا توی یه دانشگاهی که خیلی دانشگاه باشه!!!!Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinCoolCool
وقتی با بچه های جوان ومخصوصا رده ۱۸ تا ۲۲ سال باشی خیلی حس وشور اونا رو می گیری وحس نمی کنی سنت رفته بالا .وقتی درس می دادم این حس رو داشتم برای همین می خوام استاد بشم وهمیشه توی محیط دانشگاه بمونم یه حس خوب و لذتبخش از تدریس بهم دست میده که هیچ محیط وکاری این حس رو در من ایجاد نکرد .کلاس درس واینکه علاوه به استاد درسی استاد و مشاور بچه‌ها باشی حسشون رو میگیری ویه جورهایی توی اونا غرق می شی اون موقع است که از تدریس لذت می بری نه عذاب .اون موقع است که شاگرد توی این لذت تو شریک میشه واگه سختترین درس دنیا هم باشه یاد میگیره . معلمی یه عشقه !!!!
هدف من استاد شدن ادامه تحصیل تا دکترا وصد البته بودن در محیط دانشگاست هم شاگرد بودن وهم معلم بودن حتی اگه برم دبیرستان یا حتی پایین‌تر من عاشق محیط های آموزشی هستم!!!

آیا می دانید تاثیر جمله «این مکان مجهز به دوربین مداربسته می باشد» به مراتب بیشتراز جمله «عالم محضر خداست در محضر خدا معصیت نکنید» می باشد!!!!!!!!!!!!!ا

سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , موج

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۵,۶۸۲ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  هاست یا میزبانی وب چیست؛ انواع آن کدامند؟ B0020 ۰ ۵۵۱ ۰۹ فروردین ۱۴۰۲ ۰۲:۵۷ ب.ظ
آخرین ارسال: B0020
  نظر شما راجب بهترین موسسه برای کنکور ارشد کامپیوتر vahid_sh@hotmail.com ۶۵ ۳۹,۵۱۲ ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Hadi7590
  بوک کلاب ماشین لرنینگ با حضور متخصص از شرکت های گوگل ، اساتید و دانشجویان دکترا و. Doctorwho ۰ ۱,۳۹۲ ۱۳ آبان ۱۴۰۰ ۱۲:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۴۳۹ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
Star درخواست کمک و راهنمایی برای شرکت در آزمون ارشد marvelous ۹ ۷,۹۴۹ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  مرتب سازی سریع تصادفی چیست؟ Xzrix ۰ ۱,۳۶۸ ۱۴ آذر ۱۳۹۹ ۰۷:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Xzrix
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۱۵۱ ۱۴ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۲,۹۲۱ ۰۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  انتخاب رشته آزمون ارشد ۹۹ mr_milad12 ۱ ۲,۳۴۵ ۱۵ شهریور ۱۳۹۹ ۱۱:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: .:tarannom:.

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close