زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۵:۳۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

بچه های مدرسان شریف ۱۳۹۰

ارسال:
۳۰ آبان ۱۳۹۰, ۰۳:۳۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ آبان ۱۳۹۰ ۰۳:۳۷ ب.ظ، توسط nasirodin.)
Question بچه های مدرسان شریف ۱۳۹۰
سلام
از بچه های مانشت کسی توی آزمون های مدرسان شریف شرکت می کنه؟
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990
ارسال:
۳۰ آبان ۱۳۹۰, ۰۷:۰۷ ب.ظ
RE: بچه های مدرسان شریف ۱۳۹۰
دوستانی که شرکت کردن نظرشون رو بگن وشما دوست عزیز خودت شرکت کردی؟نظرتون چیه؟

آیا می دانید تاثیر جمله «این مکان مجهز به دوربین مداربسته می باشد» به مراتب بیشتراز جمله «عالم محضر خداست در محضر خدا معصیت نکنید» می باشد!!!!!!!!!!!!!ا

۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: csharpisatechnology , mohammadali1990
ارسال:
۰۱ آذر ۱۳۹۰, ۰۲:۲۶ ق.ظ
(۳۰ آبان ۱۳۹۰ ۰۷:۰۷ ب.ظ)SarahArshad نوشته شده توسط:  دوستانی که شرکت کردن نظرشون رو بگن وشما دوست عزیز خودت شرکت کردی؟نظرتون چیه؟

بله من تا الان ۳ تا از آزمون هاشو شرکت کردم . آزمون‌ها بد نیست فقط درس های مشترک رو یکم آسون‌تر از کنکور می دن . جامعه آماریش هم حدود ۲۰۰۰ نفری هستند .
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: csharpisatechnology , mohammadali1990
ارسال:
۰۱ آذر ۱۳۹۰, ۱۲:۳۸ ب.ظ
بچه های مدرسان شریف ۱۳۹۰
دوستان مطمئنید جامعه آماری این موسسه ۲۰۰۰ نفر هست؟!،من در جامعه محدود ۵۰-۶۰ نفری که می شناسم، حتی یک نفر رو هم ندیدم که مدرسان شریف بره...
۱
۰
ارسال:
۰۱ آذر ۱۳۹۰, ۰۷:۱۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ آذر ۱۳۹۰ ۰۷:۱۹ ب.ظ، توسط Xilinx.)
(۰۱ آذر ۱۳۹۰ ۱۲:۳۸ ب.ظ)AmirGooran نوشته شده توسط:  دوستان مطمئنید جامعه آماری این موسسه ۲۰۰۰ نفر هست؟!،من در جامعه محدود ۵۰-۶۰ نفری که می شناسم، حتی یک نفر رو هم ندیدم که مدرسان شریف بره...

احتمالش هست چون این چند سال (حداقل توی رشته ما سخت افزار) اکثرا مدرسان بودن.ولی راضی نبودن.میگفتن بدرد نمیخوره (به نقل از آقای رضا اکبر)
از طرفی تا جایی که از همه جا می شنویم پارسه از همه جامعه آماریش بیشتره !

میگم توی کنکور اصلی مهندسی کام چند هزار نفر (معمولا) شرکت میکنن ؟!

تحمل مشقت به امید آسایش بهتر از آسایشی است که سختی به دنبال دارد.
۱
۰
ارسال:
۰۱ آذر ۱۳۹۰, ۰۸:۰۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ آذر ۱۳۹۰ ۰۸:۰۳ ب.ظ، توسط AmirGooran.)
بچه های مدرسان شریف ۱۳۹۰
کنکور اصلی حدود ۳۰ هزار نفر رشته مهندسی کامپیوتر و ۴ یا ۵ هزار نفر IT شرکت کننده داره،ولی اکثرشون کسایی هستند که همینجوری ثبت نام کردند،و هیچ موسسه ای ثبت نام نکردند.
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Xilinx , hadirr , mohammadali1990
ارسال:
۰۱ آذر ۱۳۹۰, ۰۸:۲۵ ب.ظ
(۰۱ آذر ۱۳۹۰ ۰۸:۰۳ ب.ظ)AmirGooran نوشته شده توسط:  کنکور اصلی حدود ۳۰ هزار نفر رشته مهندسی کامپیوتر و ۴ یا ۵ هزار نفر IT شرکت کننده داره،ولی اکثرشون کسایی هستند که همینجوری ثبت نام کردند،و هیچ موسسه ای ثبت نام نکردند.

حدودا ۱۰۰۰ نفر اول یه چیزایی میدونن Big Grin

تحمل مشقت به امید آسایش بهتر از آسایشی است که سختی به دنبال دارد.
۱
۱
ارسال:
۰۱ آذر ۱۳۹۰, ۱۰:۰۷ ب.ظ
بچه های مدرسان شریف ۱۳۹۰
جامعه آماری ارشد آی تی ۲۰۰۰۰ نفر هستش: دی بخاطر رتبه های بدست آمده دوستانم که سال قبل آزمایشی شرکت کردند عرض کردم!
جامعه آماری پارسه فعلا ۱۳۲۷ نفر هستش
به نظرتون ظرفیت های دانشگاه رو امسال افزایش میدهند؟
۲
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۰۲ آذر ۱۳۹۰, ۰۱:۲۲ ق.ظ
(۰۱ آذر ۱۳۹۰ ۱۲:۳۸ ب.ظ)AmirGooran نوشته شده توسط:  دوستان مطمئنید جامعه آماری این موسسه ۲۰۰۰ نفر هست؟!،من در جامعه محدود ۵۰-۶۰ نفری که می شناسم، حتی یک نفر رو هم ندیدم که مدرسان شریف بره...

والا کارنامش که میاد تعداد شرکت کننده‌ها رو زده ۱۹۲۰ . انشاالله که همین تعداد شرکت کننده دارهBig Grin
۱
۰
ارسال: #۱۰
۰۴ آذر ۱۳۹۰, ۱۱:۳۵ ب.ظ
بچه های مدرسان شریف ۱۳۹۰
من الان مجازیشو امتحان دادم. اصلا خوب طراجی نشده بود. راحت بود مثل آب خوردن. فقط زبانش حالمو گرفت
۱
۳
ارسال: #۱۱
۰۵ آذر ۱۳۹۰, ۱۲:۰۵ ق.ظ
بچه های مدرسان شریف ۱۳۹۰
توی آزمون ۳ تعداد نفرات آی تی نزدیک ۱۹۰۰ نفر بود
دوستانی که آزمون مدرسان هستن اگه برای رفع اشکال موافقن اعلام کنن

آن سوی دلتنگیها همیشه خدایی هست که داشتنش جبران همه نداشتن هاست...
۲
۱
ارسال: #۱۲
۰۵ آذر ۱۳۹۰, ۰۲:۴۳ ب.ظ
برای نرم چند نفر شرکت کرده اند امسال؟

آیا می دانید تاثیر جمله «این مکان مجهز به دوربین مداربسته می باشد» به مراتب بیشتراز جمله «عالم محضر خداست در محضر خدا معصیت نکنید» می باشد!!!!!!!!!!!!!ا

۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: nasirodin , mohammadali1990
ارسال: #۱۳
۰۹ آذر ۱۳۹۰, ۰۲:۵۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ آذر ۱۳۹۰ ۰۲:۵۸ ق.ظ، توسط nasirodin.)
(۰۵ آذر ۱۳۹۰ ۱۲:۰۵ ق.ظ)sadaft نوشته شده توسط:  توی آزمون ۳ تعداد نفرات آی تی نزدیک ۱۹۰۰ نفر بود
دوستانی که آزمون مدرسان هستن اگه برای رفع اشکال موافقن اعلام کنن

پاسخ نامه تشریحی که بعد از آزمون می دن برای رفع اشکال کافیه اما با این وجود اگه بچه‌ها یه تاپیک برای رفع اشکال آزمون های مدرسان درست کنند ما در حدی که وقت آزاد داریم در خدمتیم
(۰۵ آذر ۱۳۹۰ ۰۲:۴۳ ب.ظ)SarahArshad نوشته شده توسط:  برای نرم چند نفر شرکت کرده اند امسال؟

تعداد شرکت کننده ای که توی هر آزمون اعلام می کنه مجموع هر ۴ تا گرایش رو می زنه که حدود ۲۰۰۰ نفری می شه برای مهندسی کامپیوتر . اما انگار بچه های نرم افزار توی مدرسان قوی‌تر از بقیه هستند چون توی این ۳تا آزمون نفر اول نرم افزاری بود!
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: SarahArshad , mohammadali1990
ارسال: #۱۴
۰۹ آذر ۱۳۹۰, ۱۰:۰۲ ق.ظ
(۰۹ آذر ۱۳۹۰ ۰۲:۵۴ ق.ظ)nasirodin نوشته شده توسط:  تعداد شرکت کننده ای که توی هر آزمون اعلام می کنه مجموع هر ۴ تا گرایش رو می زنه که حدود ۲۰۰۰ نفری می شه برای مهندسی کامپیوتر . اما انگار بچه های نرم افزار توی مدرسان قوی‌تر از بقیه هستند چون توی این ۳تا آزمون نفر اول نرم افزاری بود!

[تصویر:  56453_1_1379097241.gif]

قبل از ایجاد تاپیک جدید فقط ۴ دقیقه در تالار جستجو کنیم.....
۱
۰
ارسال: #۱۵
۲۳ شهریور ۱۳۹۱, ۰۲:۵۱ ب.ظ
بچه های مدرسان شریف ۱۳۹۰
من امروز میخوام برم مدرسان ثبت نام کنم!!!!چیکار کنم برم یا نه؟؟
۱
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۷,۹۵۰ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  اسلاید های معماری کامپیوتر استاد گودرزی-شریف payam7 ۱۱ ۱۴,۲۰۲ ۱۳ اسفند ۱۴۰۱ ۰۱:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ۰۹۱۵۳۸۴۲۸۱۴
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۶,۱۵۹ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  ۱۴۵ هوش، ۲ زبانشناسی رایانشی، برم شریف؟ trace4ward ۷ ۶,۹۶۷ ۱۵ دى ۱۴۰۰ ۰۵:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Bp18449
  سلام بچه های کدهای سیستم تهویه هوا رو کسی داره فاطمه دیبا ۰ ۱,۱۵۷ ۱۲ آبان ۱۴۰۰ ۰۹:۱۲ ق.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  معرفی اساتید شریف ilas ۰ ۲,۱۱۲ ۲۲ شهریور ۱۳۹۹ ۰۲:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: ilas
  سوال درباره بیوانفورماتیک شریف Ella ۴ ۹,۷۸۲ ۲۴ فروردین ۱۳۹۹ ۱۰:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: ilas
  ثبت نام آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف،کنکور کارشناسی ارشد ،اردیبهشت ۹۶ modaresan sharif ۸۴ ۵۶,۷۹۲ ۲۸ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: mohamadreza025
  تخفیف گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف برای اعضای مانشت در سال ۹۹ عزیز دادخواه ۱۲ ۷,۴۶۹ ۲۵ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  کتاب vlsi صاحب الزمانی یا مدرسان شریف ؟؟؟ Mehran jam ۱۲ ۷,۲۴۱ ۲۴ مهر ۱۳۹۸ ۰۳:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close