زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۶:۵۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

درخواست کمک از بچه های علوم کامپیوتر

ارسال:
۲۵ آبان ۱۳۹۱, ۰۱:۱۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ آبان ۱۳۹۱ ۰۱:۱۸ ب.ظ، توسط یگانه.)
Question درخواست کمک از بچه های علوم کامپیوتر
من تصمیم گرفتم ازبین آنالیز عددی وریاضی۲ یکیش را حذف کنم شما کدوم را پیشنهاد میکنید؟باتوجه به اینکه ضریب آنالیز عددی کم شده ولی تعداد سوالات ریاضی ۲ کمتره ولی خوب ضریبش چهاره!!!
البته زبان راهم نمیخونم!!!!!Undecided
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۲۵ آبان ۱۳۹۱, ۰۲:۱۵ ب.ظ
خوب باید ببینید به اندازه n ساعت اگه روی آنالیز وقت بگذارید بهتر نتیجه می گیرید یا اگه روی ریاضی ۲ وقت بگذارید.

من اگه بودم ریاضی ۲ رو حذف میکردم چون تستهاش وقت گیره.
اما شما باید پایه،استعداد و سرعت عمل خودتون رو بسنجید.

If your success is not on your own terms, if it looks good to the world but does not feel good in your heart, it is not success at all.
(Anna Quindlen)
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: یگانه
ارسال:
۲۵ آبان ۱۳۹۱, ۰۳:۲۷ ب.ظ
اره منم ریاضی ۲ رو حذف کردم بنظرم بهتر ولی باید بازم خودت تصمیم بگیری

الهی افریدی مارا رایگان; وروزی دادی ما را رایگان; بیامرز مارا رایگان که تو خدایی نه بازارگان (خواجه عبداله انصاری)
۱
۰
ارسال:
۲۵ آبان ۱۳۹۱, ۰۴:۲۵ ب.ظ
اگه سطح سوالات ریاضی ۲ سخت تر ووقت گیرتر از ریاضی ۱ باشه پس بهتره که منم ریاضی ۲ را حذف کنم .البته چون یکم سرعتم پایینه زبان را هم حذف کردم تا از وقتش برای سوالات دیگه استفاده کنم تابستون یک سوم ۵۰۴را خوندم اما وقتی سوالات کنکور دیدم تصمیم گرفتم کلا زبان را حذف کنم نمیدونم کار درستیه یانه؟
۰
۰
ارسال:
۲۵ آبان ۱۳۹۱, ۰۴:۳۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ آبان ۱۳۹۱ ۰۴:۵۰ ب.ظ، توسط ف.ش.)
اگر زبانتون ضعیف نیست و با صرف زمان ۳۰ دقیقه (موقع کنکور) میتونید تا نزدیک ۵۰% بزنید به نظر من بزنید.

If your success is not on your own terms, if it looks good to the world but does not feel good in your heart, it is not success at all.
(Anna Quindlen)
۱
۰
ارسال:
۲۵ آبان ۱۳۹۱, ۰۶:۳۹ ب.ظ
متاسفانه زبانم خیلی خوب نیست.ممنون که به سئوالاتم جواب دادید.
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  گرایش های علوم کامپیوتر alisaaa ۴ ۳,۶۵۱ ۱۳ آذر ۱۴۰۲ ۰۴:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: hashemhamidi
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۷,۹۶۱ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  کمک فوری برای مصاحبه استخدامی رشته هنراموزی کامپیوتر hamide.m ۳ ۳,۹۳۵ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  سلام بچه های کدهای سیستم تهویه هوا رو کسی داره فاطمه دیبا ۰ ۱,۱۵۷ ۱۲ آبان ۱۴۰۰ ۰۹:۱۲ ق.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
Star درخواست کمک و راهنمایی برای شرکت در آزمون ارشد marvelous ۹ ۷,۹۴۴ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  رتبه ۵۴ علوم کامپیوتر و ۷۶ ریاضی ارشد ۱۴۰۰ Computer92 ۰ ۱,۹۹۳ ۰۸ شهریور ۱۴۰۰ ۰۹:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Computer92
  درخواست کارنامه معماری کامپیوتر آزمون آزاد ۹۲ sanazp1388 ۱ ۳,۵۶۰ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۰۰ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  سوال ۸ دکتری علوم کامپیوتر سال ۹۴ ss311 ۲ ۳,۰۹۳ ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۲:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ss311
  سوال ۱۴ علوم کامپیوتر ۹۶ ss311 ۴ ۳,۳۴۵ ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: ss311
Question درخواست کمک و راهنمایی در ns2 r.jafari ۳ ۳,۶۳۳ ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۶:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: mohsentafresh

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close