تالار گفتمان مانشت
بچه های مدرسان شریف ۱۳۹۰ - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲
بچه های مدرسان شریف ۱۳۹۰ - nasirodin - 30 آبان ۱۳۹۰ ۰۳:۳۶ ب.ظ

سلام
از بچه های مانشت کسی توی آزمون های مدرسان شریف شرکت می کنه؟

RE: بچه های مدرسان شریف ۱۳۹۰ - SarahArshad - 30 آبان ۱۳۹۰ ۰۷:۰۷ ب.ظ

دوستانی که شرکت کردن نظرشون رو بگن وشما دوست عزیز خودت شرکت کردی؟نظرتون چیه؟

RE: بچه های مدرسان شریف ۱۳۹۰ - nasirodin - 01 آذر ۱۳۹۰ ۰۲:۲۶ ق.ظ

(۳۰ آبان ۱۳۹۰ ۰۷:۰۷ ب.ظ)SarahArshad نوشته شده توسط:  دوستانی که شرکت کردن نظرشون رو بگن وشما دوست عزیز خودت شرکت کردی؟نظرتون چیه؟

بله من تا الان ۳ تا از آزمون هاشو شرکت کردم . آزمون‌ها بد نیست فقط درس های مشترک رو یکم آسون‌تر از کنکور می دن . جامعه آماریش هم حدود ۲۰۰۰ نفری هستند .

بچه های مدرسان شریف ۱۳۹۰ - AmirGooran - 01 آذر ۱۳۹۰ ۱۲:۳۸ ب.ظ

دوستان مطمئنید جامعه آماری این موسسه ۲۰۰۰ نفر هست؟!،من در جامعه محدود ۵۰-۶۰ نفری که می شناسم، حتی یک نفر رو هم ندیدم که مدرسان شریف بره...

RE: بچه های مدرسان شریف ۱۳۹۰ - Xilinx - 01 آذر ۱۳۹۰ ۰۷:۱۸ ب.ظ

(۰۱ آذر ۱۳۹۰ ۱۲:۳۸ ب.ظ)AmirGooran نوشته شده توسط:  دوستان مطمئنید جامعه آماری این موسسه ۲۰۰۰ نفر هست؟!،من در جامعه محدود ۵۰-۶۰ نفری که می شناسم، حتی یک نفر رو هم ندیدم که مدرسان شریف بره...

احتمالش هست چون این چند سال (حداقل توی رشته ما سخت افزار) اکثرا مدرسان بودن.ولی راضی نبودن.میگفتن بدرد نمیخوره (به نقل از آقای رضا اکبر)
از طرفی تا جایی که از همه جا می شنویم پارسه از همه جامعه آماریش بیشتره !

میگم توی کنکور اصلی مهندسی کام چند هزار نفر (معمولا) شرکت میکنن ؟!

بچه های مدرسان شریف ۱۳۹۰ - AmirGooran - 01 آذر ۱۳۹۰ ۰۸:۰۳ ب.ظ

کنکور اصلی حدود ۳۰ هزار نفر رشته مهندسی کامپیوتر و ۴ یا ۵ هزار نفر IT شرکت کننده داره،ولی اکثرشون کسایی هستند که همینجوری ثبت نام کردند،و هیچ موسسه ای ثبت نام نکردند.

RE: بچه های مدرسان شریف ۱۳۹۰ - Xilinx - 01 آذر ۱۳۹۰ ۰۸:۲۵ ب.ظ

(۰۱ آذر ۱۳۹۰ ۰۸:۰۳ ب.ظ)AmirGooran نوشته شده توسط:  کنکور اصلی حدود ۳۰ هزار نفر رشته مهندسی کامپیوتر و ۴ یا ۵ هزار نفر IT شرکت کننده داره،ولی اکثرشون کسایی هستند که همینجوری ثبت نام کردند،و هیچ موسسه ای ثبت نام نکردند.

حدودا ۱۰۰۰ نفر اول یه چیزایی میدونن Big Grin

بچه های مدرسان شریف ۱۳۹۰ - maryamsadat_hoseini - 01 آذر ۱۳۹۰ ۱۰:۰۷ ب.ظ

جامعه آماری ارشد آی تی ۲۰۰۰۰ نفر هستش: دی بخاطر رتبه های بدست آمده دوستانم که سال قبل آزمایشی شرکت کردند عرض کردم!
جامعه آماری پارسه فعلا ۱۳۲۷ نفر هستش
به نظرتون ظرفیت های دانشگاه رو امسال افزایش میدهند؟

RE: بچه های مدرسان شریف ۱۳۹۰ - nasirodin - 02 آذر ۱۳۹۰ ۰۱:۲۲ ق.ظ

(۰۱ آذر ۱۳۹۰ ۱۲:۳۸ ب.ظ)AmirGooran نوشته شده توسط:  دوستان مطمئنید جامعه آماری این موسسه ۲۰۰۰ نفر هست؟!،من در جامعه محدود ۵۰-۶۰ نفری که می شناسم، حتی یک نفر رو هم ندیدم که مدرسان شریف بره...

والا کارنامش که میاد تعداد شرکت کننده‌ها رو زده ۱۹۲۰ . انشاالله که همین تعداد شرکت کننده دارهBig Grin

بچه های مدرسان شریف ۱۳۹۰ - mahdikoochooloo - 04 آذر ۱۳۹۰ ۱۱:۳۵ ب.ظ

من الان مجازیشو امتحان دادم. اصلا خوب طراجی نشده بود. راحت بود مثل آب خوردن. فقط زبانش حالمو گرفت

بچه های مدرسان شریف ۱۳۹۰ - sadaft - 05 آذر ۱۳۹۰ ۱۲:۰۵ ق.ظ

توی آزمون ۳ تعداد نفرات آی تی نزدیک ۱۹۰۰ نفر بود
دوستانی که آزمون مدرسان هستن اگه برای رفع اشکال موافقن اعلام کنن

RE: بچه های مدرسان شریف ۱۳۹۰ - SarahArshad - 05 آذر ۱۳۹۰ ۰۲:۴۳ ب.ظ

برای نرم چند نفر شرکت کرده اند امسال؟

RE: بچه های مدرسان شریف ۱۳۹۰ - nasirodin - 09 آذر ۱۳۹۰ ۰۲:۵۴ ق.ظ

(۰۵ آذر ۱۳۹۰ ۱۲:۰۵ ق.ظ)sadaft نوشته شده توسط:  توی آزمون ۳ تعداد نفرات آی تی نزدیک ۱۹۰۰ نفر بود
دوستانی که آزمون مدرسان هستن اگه برای رفع اشکال موافقن اعلام کنن

پاسخ نامه تشریحی که بعد از آزمون می دن برای رفع اشکال کافیه اما با این وجود اگه بچه‌ها یه تاپیک برای رفع اشکال آزمون های مدرسان درست کنند ما در حدی که وقت آزاد داریم در خدمتیم
(۰۵ آذر ۱۳۹۰ ۰۲:۴۳ ب.ظ)SarahArshad نوشته شده توسط:  برای نرم چند نفر شرکت کرده اند امسال؟

تعداد شرکت کننده ای که توی هر آزمون اعلام می کنه مجموع هر ۴ تا گرایش رو می زنه که حدود ۲۰۰۰ نفری می شه برای مهندسی کامپیوتر . اما انگار بچه های نرم افزار توی مدرسان قوی‌تر از بقیه هستند چون توی این ۳تا آزمون نفر اول نرم افزاری بود!

RE: بچه های مدرسان شریف ۱۳۹۰ - مازیار صفایی - ۰۹ آذر ۱۳۹۰ ۱۰:۰۲ ق.ظ

(۰۹ آذر ۱۳۹۰ ۰۲:۵۴ ق.ظ)nasirodin نوشته شده توسط:  تعداد شرکت کننده ای که توی هر آزمون اعلام می کنه مجموع هر ۴ تا گرایش رو می زنه که حدود ۲۰۰۰ نفری می شه برای مهندسی کامپیوتر . اما انگار بچه های نرم افزار توی مدرسان قوی‌تر از بقیه هستند چون توی این ۳تا آزمون نفر اول نرم افزاری بود!

[تصویر:  56453_1_1379097241.gif]

بچه های مدرسان شریف ۱۳۹۰ - moha - 23 شهریور ۱۳۹۱ ۰۲:۵۱ ب.ظ

من امروز میخوام برم مدرسان ثبت نام کنم!!!!چیکار کنم برم یا نه؟؟