زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۲:۳۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

یک روش جدید برای دوره لغات زبان

ارسال:
۱۰ آبان ۱۳۹۰, ۰۲:۳۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ آبان ۱۳۹۰ ۰۲:۳۹ ق.ظ، توسط T.A.)
یک روش جدید برای دوره لغات زبان
من لغات کتاب ۵۰۴ و ۴۰۰و essential words for the toefl رو به فرمت word audio استخراج کردم وبه صورت کتاب صوتی در آوردم که فکر می کنم برای دوره مفید باشه.
می تونید با استفاده از jet audio و انتخاب play listهم املای کلمات رو ببینید و هم به اون‌ها گوش کنید و براتون دوره بشه . امیدوارم خوشتون بیاد. Smile
۵۰۴

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

۴۰۰

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

essential words for the toefl

۱۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: ssjj , انرژی مثبت , Sunshine Off , rst-25 , mamat , SarahArshad , ahmadnouri , HRZ , تومیکا , Msccom , lucky_luke , aatwo , najme60 , Shady205 , ana9940 , شیوا۸۸ , slash3231 , آماردان , siloi , Mahbanoo313 , eris229 , mammad_asir , safa2 , elynn66 , IT_sare , peniya , good-wishes , Bahar-AI , aahmadi83 , nina69 , maedeh , hnarghani , zahra_ce87
ارسال:
۱۰ آبان ۱۳۹۰, ۰۱:۱۶ ب.ظ
RE: یک روش جدید برای دوره لغات زبان
(۱۰ آبان ۱۳۹۰ ۰۲:۳۷ ق.ظ)T.A نوشته شده توسط:  من لغات کتاب ۵۰۴ و ۴۰۰و essential words for the toefl رو به فرمت word audio استخراج کردم وبه صورت کتاب صوتی در آوردم که فکر می کنم برای دوره مفید باشه.
می تونید با استفاده از jet audio و انتخاب play listهم املای کلمات رو ببینید و هم به اون‌ها گوش کنید و براتون دوره بشه . امیدوارم خوشتون بیاد. Smile
۵۰۴

۴۰۰

essential words for the toefl

دوست گرامی مرسی بابت زحماتتون.موفق باشی.

زندگی هدیه خداوند به ماست و ” شیوه زندگی ” ما ، هدیه ما به خداوند .Smile
مراقب باشید انچه می بخشید چون رازی در قلبتان پنهان بماند .
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: Processor

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۴۳۹ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  آموزش مکالمه زبان انگلیسی برای مبتدی ها + مکالمه وحشتناک واقعی cyruskingsolomon ۰ ۱,۶۶۸ ۲۸ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: cyruskingsolomon
  یادگیری لغات حیاتی زبان انگلیسی cyruskingsolomon ۰ ۲,۱۱۸ ۰۷ اسفند ۱۳۹۹ ۰۴:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: cyruskingsolomon
  منبع جدید هوش، راسل ویرایش سوم sima84 ۰ ۱,۵۸۸ ۱۹ آذر ۱۳۹۹ ۱۱:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  دوره آموزشی آنلاین Hadoop و Apache Spark به زبان فارسی Happiness.72 ۰ ۲,۲۳۶ ۰۲ خرداد ۱۳۹۹ ۱۰:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  تغییرات کتاب سیستم عامل جدید سیستم عامل sima84 ۱ ۲,۴۸۷ ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۹:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  چه زبان برنامه نویسی برای هوش مصنوعی بهتر ؟ Sanazzzz.mi ۳ ۳,۷۲۴ ۲۸ بهمن ۱۳۹۸ ۱۰:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: milo
  تعداد روش های نوشتن عدد n ss311 ۲ ۲,۹۵۶ ۱۳ بهمن ۱۳۹۸ ۰۵:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ss311
  برگزاری دوره آموزشی مدیریت صادرات با همکاری شرکت بازرگانی ماهان masoudkhan ۱ ۲,۸۴۶ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۰۵:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: parisa1140
  مشاوره روش تحقیق و تحلیل آماری sirvan.t ۰ ۱,۹۰۸ ۱۷ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۵۹ ق.ظ
آخرین ارسال: sirvan.t

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close