تالار گفتمان مانشت
یک روش جدید برای دوره لغات زبان - نسخه‌ی قابل چاپ

یک روش جدید برای دوره لغات زبان - T.A - 10 آبان ۱۳۹۰ ۰۲:۳۷ ق.ظ

من لغات کتاب ۵۰۴ و ۴۰۰و essential words for the toefl رو به فرمت word audio استخراج کردم وبه صورت کتاب صوتی در آوردم که فکر می کنم برای دوره مفید باشه.
می تونید با استفاده از jet audio و انتخاب play listهم املای کلمات رو ببینید و هم به اون‌ها گوش کنید و براتون دوره بشه . امیدوارم خوشتون بیاد. Smile
۵۰۴

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

۴۰۰

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

essential words for the toefl

RE: یک روش جدید برای دوره لغات زبان - Sunshine Off - 10 آبان ۱۳۹۰ ۰۱:۱۶ ب.ظ

(۱۰ آبان ۱۳۹۰ ۰۲:۳۷ ق.ظ)T.A نوشته شده توسط:  من لغات کتاب ۵۰۴ و ۴۰۰و essential words for the toefl رو به فرمت word audio استخراج کردم وبه صورت کتاب صوتی در آوردم که فکر می کنم برای دوره مفید باشه.
می تونید با استفاده از jet audio و انتخاب play listهم املای کلمات رو ببینید و هم به اون‌ها گوش کنید و براتون دوره بشه . امیدوارم خوشتون بیاد. Smile
۵۰۴

۴۰۰

essential words for the toefl

دوست گرامی مرسی بابت زحماتتون.موفق باشی.