زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۹:۵۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۵۷۹۴۶
۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۱, ۰۸:۱۲ ق.ظ
نمی‌سازد غذای مانده با طبع تو ای‌معنی
غمِ امشب همین امشب بخور، فردا خدایی هست

محمد سهرابی زنجانی با تخلصِ مَعنی

رتبه خواهی همچو خورشید از خلایق دور باش ...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۵۷۹۴۷
۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۱, ۱۰:۰۲ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۸ اسفند ۱۴۰۰ ۱۰:۰۳ ب.ظ)ezra نوشته شده توسط:  
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

یه ۵موجی کامل با PTI 63 _که نشون از قدرت روند داره _ به سمت پایین و احتمالاً تاچ MOB پیوت‌ها
پ.ن: mob حمایت و مقاومت نیست, بلکه نواحیی هست که انتظار برگشت قیمت درش میره

حتی قویترین نرم‌افزارا هم قئرت تحلیل این مملکت بیصاحابو ندارن
شما فقط بازه‌ی قیمت امروز رو ببین!!

[تصویر:  ds_2i1c.gif]

ارسال: #۵۷۹۴۸
۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۱, ۰۲:۱۱ ب.ظ
رئال میبره یا لیورپول؟

راهی به انتها هست؟
ارسال: #۵۷۹۴۹
۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۱, ۰۲:۲۷ ب.ظ
(۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۰۲:۱۱ ب.ظ)kilookiloo نوشته شده توسط:  رئال میبره یا لیورپول؟
خیلی وقته دارم به این فکر میکنم از کدومشون یه ذره کمتر متنفرم Blush
ترجیح میدم لورپول باشه گرچه اونجوری هم بشه میرن واسه پپ کری میخونن قهرمانی لیگ برتر رو کوفتش میکنن ولی باز از قهرمانی رئال قابل تحمل تره. این مونیخ ذلیل مرده هم که فقط بلده جلو بارسا شیر بشه Sad
اگه بخوام پیش بینی کنم به نظرم شانس لیورپول بیشتره.
برای اولین باره که از هر دو تایم یه فینال بدم میاد. البته فینال جام جهانی ۲۰۰۲ هم که برزیل و آلمان بودن وضعیت مشابهی داشتم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Milad_Hosseini
ارسال: #۵۷۹۵۰
۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۱, ۰۲:۳۹ ب.ظ
(۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۰۲:۲۷ ب.ظ)عزیز دادخواه نوشته شده توسط:  
(23 اردیبهشت ۱۴۰۱ ۰۲:۱۱ ب.ظ)kilookiloo نوشته شده توسط:  رئال میبره یا لیورپول؟
مگه اصلا چند وقته که فینالیست ها مشخص شدن؟!

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: عزیز دادخواه
ارسال: #۵۷۹۵۱
۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۱, ۰۲:۰۳ ق.ظ
(۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۰۲:۳۹ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(23 اردیبهشت ۱۴۰۱ ۰۲:۲۷ ب.ظ)عزیز دادخواه نوشته شده توسط:  
(23 اردیبهشت ۱۴۰۱ ۰۲:۱۱ ب.ظ)kilookiloo نوشته شده توسط:  رئال میبره یا لیورپول؟
مگه اصلا چند وقته که فینالیست ها مشخص شدن؟!

منظورم از روزگاران پیشین نیست Smile) از بعد از بازی رئال و سیتی دارم فکر میکنم. راستش اصلا فکر نمیکردم پپ به رئال ببازه ولی همون موقع هم گفتم خیلی بازی فوق العاده ای بود. گاهی فوتبال خیلی شبیه زندگیه. پارسال سرمربی اتلتیکو گفت ما اونجوری که زندگی میکنیم فوتبال بازی میکنیم. حرف جالبی زد یعنی ما همه امید ها و ارزوهامون و مسئولیت پذیریمون و هرچیزی که باخودمون داریم رو اینجا و اونجا میبریم.
یه نمونه قشنگ وقتیه که توی نیمه نهایی وقتی پنج مدافع از ایران یکهو بی دلیل بدون اینکه خطایی اعلام بشه میریزن سر داور برای اعتراض و کل جریان بازی رو ول میکنن. ما درست همونجوری فوتبال بازی کردیم که تا حالا زندگی کردیم. شاید بشه از فوتبال بازی کردن یه تیم خیلی چیزا رو فهمید...
ارسال: #۵۷۹۵۲
۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۱, ۰۲:۳۴ ق.ظ
هیچ چیز بدتر از دیدن یه فیلم با پایان سر کاری نیست!

سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam , kilookiloo
ارسال: #۵۷۹۵۳
۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۱, ۰۲:۵۵ ق.ظ
یه وسیله‌ی الکترونیکی از سامسونگ سفارش داده بودم، قرار بود دو هفته دیگه برسه. امروز ایمیل اومد که سه هفته دیگه میرسه. توو چَت پرسیدم من این رو ۱۶ روز دیگه لازم دارم و سه هفته دیگه به دردم نمیخوره، اگه میدونستم سه هفته طول میکشه نمیخریدم. گفتند چون تقاضا زیاد هست این مشکل پیش اومده ولی توو سیستم تیکِت درست کردیم که مال تو رو زودتر بفرستند و ۵% از پولت رو هم برمیگردونیم Rolleyes
 سپاس‌گزاری شده توسط: MarkLand , crevice , gogooli , Avril89
ارسال: #۵۷۹۵۴
۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۱, ۱۰:۵۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۱۱:۳۲ ب.ظ، توسط عزیز دادخواه.)
استقلالی های مانشت و حومه قهرمانی تیممون مبارک باشههههه. بزن دست خوشگله رو....
بعد از سقوط باند " بابا مسعودیون" جام به قهرمان واقعی رسید. یه بار دیگه بزن اون دست خوشگله رووووو...

(۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۰۲:۵۵ ق.ظ)Behnam‌ نوشته شده توسط:  یه وسیله‌ی الکترونیکی از سامسونگ سفارش داده بودم، قرار بود دو هفته دیگه برسه. امروز ایمیل اومد که سه هفته دیگه میرسه. توو چَت پرسیدم من این رو ۱۶ روز دیگه لازم دارم و سه هفته دیگه به دردم نمیخوره، اگه میدونستم سه هفته طول میکشه نمیخریدم. گفتند چون تقاضا زیاد هست این مشکل پیش اومده ولی توو سیستم تیکِت درست کردیم که مال تو رو زودتر بفرستند و ۵% از پولت رو هم برمیگردونیم Rolleyes
به این میگن افسون کاپیتالیسم! با پنج درصد ناقابل یه بازیکن جدید واسه تیمشون گرفتند.Angel Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam , .:tarannom:.
ارسال: #۵۷۹۵۵
۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۱, ۰۲:۳۸ ق.ظ
(۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۱۰:۵۸ ب.ظ)عزیز دادخواه نوشته شده توسط:  به این میگن افسون کاپیتالیسم! با پنج درصد ناقابل یه بازیکن جدید واسه تیمشون گرفتند.[تصویر:  angel.gif] [تصویر:  biggrin.gif]
در کل که صحبت درستی هست چون دامنه‌ی سودشون خیلی بیشتر از پنج درصد هست، ولی من که از قبل خریدم رو کرده بودم و خریدهای قبلی (و احتمالا بعدی) هم دوباره از همون شرکت می‌بود. یه بار فکرم بود تغییر بدم به گوگل، تا وارد صفحه‌ی مشخصات/تبلیغات کالاشون شدم، عقب عقب برگشتم و تحت هیچ شرایطی اون برند رو نمیگیرم (بماند که بعدا در اومد کیفیتشون هم پائینه).
 سپاس‌گزاری شده توسط: عزیز دادخواه
ارسال: #۵۷۹۵۶
۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱, ۰۱:۳۵ ق.ظ
خب بالاخره منم کورونا گرفتم.

There is no there there.
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam
ارسال: #۵۷۹۵۷
۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱, ۰۵:۱۱ ب.ظ
(۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۰۱:۳۵ ق.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  خب بالاخره منم کورونا گرفتم.
کرونا دیگه عادی شده بین مردم عین سرماخوردگی می مونه کسی نمی ترسه
به زودی خوب میشی ان شالله
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V
ارسال: #۵۷۹۵۸
۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱, ۰۹:۱۴ ب.ظ
حالم گرفته شد حرفی به یه نفر زدم و گفتم نظرات بقیه هم مثبته و فردا بیا ولی امروز بقیه نظرشون تغییر کرد و حرفی که به اون ادم زده بودم عملی نشد من یه رای داشتم و نتوستم کاری کنم

think positive
ارسال: #۵۷۹۵۹
۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱, ۱۰:۵۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۱۰:۵۶ ب.ظ، توسط ezra.)
(۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۰۵:۱۱ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  کرونا دیگه عادی شده بین مردم عین سرماخوردگی می مونه کسی نمی ترسه
به زودی خوب میشی ان شالله

منم یه ۲ هفتست مریضم
روزای اول انگار تو گلوم خاک ریخته بودن, آبریزش بینی هم داشتم یه ذره هم چشام اشک میکرد
اینا سه چار روز بیشتر نموند, اما سرفه کردن هنوز از سرم نیوفتاده

نکته اینجاست که اصلاً نمیدونم سرماخوردگی بود, کرونا بود, چی بود! هرچی بود دیگه آخراشه! دکترم نرفتم, دارو هم مصرف نکردم؛ امروزم بعد ۲ هفته رفتم حموم : ) ) ) بویِ تکه‌های بدنِ جمال خاشقچی گرفته بودم : ) ) )

سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam
ارسال: #۵۷۹۶۰
۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱, ۱۲:۵۹ ب.ظ
کم کم دارم به اون لحظاتی نزدیک میشم که هر کسی هر چی گفت بگم آره تو راست میگی. انقدر بعضی ها روی حرف خودشون پافشاری می کنند آدم ندونه فکر می کنه متخصصی چیزیه.
به طرف میگم فلان حرفی که میزنی طبق آمار بانک جهانی درست نیست. میگه پسر همکار من تو اون کشور زندگی می کنه و چیز دیگه ای گفته!
مخصوصا این سن بالاها واقعا رو اعصاب هستن. فکر می کنند دیگه همه چیز رو در مورد دنیا میدونند و بقیه هویج پخته هستن.

سپاس‌گزاری شده توسط: Avril89

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۵,۶۶۳ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۰۳,۹۳۵ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۳۱۰ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۲۹,۶۹۹ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۵۰ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۲۹۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۲۱ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۳۱۰ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۱۷۲ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۵۳۴ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close