زمان کنونی: ۰۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۲۵ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۵۶۵۰۶
۰۷ آذر ۱۳۹۹, ۰۴:۲۰ ب.ظ
(۰۶ آذر ۱۳۹۹ ۰۷:۵۳ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  فاز این شادمهر رو نمی فهمم چرا با این دختره ریحانه پارسا ویدیو گلیپ درست کرده ...
من ندیدم این کلیپ رو هنوز
یعنی اگه اینجور باشه شادمهر را براهمیشه حذف می کنم اینقدر که حالم از ریحانه پارسا بهم میخوره

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam
ارسال: #۵۶۵۰۷
۰۷ آذر ۱۳۹۹, ۰۵:۵۶ ب.ظ
چقدر مانشت یه زمانی شلوغ بود
ای کاش هنوز انگیزه درس خوندن بود

من میخواهم پس میتوانم
 سپاس‌گزاری شده توسط: Ava98
ارسال: #۵۶۵۰۸
۰۷ آذر ۱۳۹۹, ۱۰:۵۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ آذر ۱۳۹۹ ۱۰:۵۸ ب.ظ، توسط ezra.)
از امنیت هم [که همه چیزو فدای به دست آوردنش کردنش] فقط پُزش رو دارن
اون از تهرانی‌مقدم که تو پادگانِ خودش پودرش کردن و اینا ترورشو تا سالها انکار میکردن
اون از کاظمی که هیچوقت معلوم نشد موتور هواپیماش چرا یهویی از کار افتاد
اون از اون جوونای بخت‌برگشته که ۲تا موشک خودشونو و آرزوهاشونو پودر کرد و اینا از ترس آبرو و اعتبارشون خودشون به گردن گرفتن!!
ای بابا بیخیال...

حال و روز امروز این مملکت, میوه ی تفکرات اون معمااار کبیریه که دروغ, تهمت و هرکثافت‌کاری رو برای حفظ نظام جایز میدونست!
خانه از پای‌بست ویران است...

سپاس‌گزاری شده توسط: Milad_Hosseini
ارسال: #۵۶۵۰۹
۰۸ آذر ۱۳۹۹, ۱۲:۱۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ آذر ۱۳۹۹ ۱۲:۱۲ ق.ظ، توسط crevice.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۰۷ آذر ۱۳۹۹ ۰۵:۵۶ ب.ظ)saharitst نوشته شده توسط:  چقدر مانشت یه زمانی شلوغ بود
ای کاش هنوز انگیزه درس خوندن بود
من اگه یه روزی قرار باشه بچمو توی ایران بزرگ کنم بجای درس خوندن توی مدرسه و دانشگاه میفرستمش بره چوپونی حداقل یه کار مفیدی کرده باشه
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam , ezra , big cloud , RASPINA
ارسال: #۵۶۵۱۰
۰۹ آذر ۱۳۹۹, ۰۹:۲۵ ق.ظ
کی کرونا تموم میشه
ارسال: #۵۶۵۱۱
۱۰ آذر ۱۳۹۹, ۰۱:۵۶ ب.ظ
ای کاش یک باباطاهر جیبی داشتیم هر موقع مصائب و مشکلات زندگی زیاد که میشد در میوردیم از جیبمون و این دو بیتی رو میخوند واسمون:

گلِ سُرخَم چرا پَژمُرده حالی
بیا قسمت کنیم دردی که داری

بیا قسمت کنیم، بیشَش به من دِه
که تو کوچک دلی طاقت نداری

بعد هم باهم میشستیم و دو کلام صحبت می کردیم : )

رتبه خواهی همچو خورشید از خلایق دور باش ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent
ارسال: #۵۶۵۱۲
۱۰ آذر ۱۳۹۹, ۰۲:۴۷ ب.ظ
به نظرم الان فرصت خوبیه برای خرید خودرو، ممکنه پایین‌تر هم بیاد ولی قیمت‌های الآن به نظرم مناسبه! ۲۰۶ تیپ پنج تا ۳۳۰ هم رفته بود ولی الان ۲۴۰ تومنه و قیمت معقولیه با توجه به شرایط

راهی به انتها هست؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann
ارسال: #۵۶۵۱۳
۱۰ آذر ۱۳۹۹, ۰۸:۰۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ آذر ۱۳۹۹ ۰۸:۱۱ ب.ظ، توسط khayyam.)
(۱۰ آذر ۱۳۹۹ ۰۲:۴۷ ب.ظ)kilookiloo نوشته شده توسط:  به نظرم الان فرصت خوبیه برای خرید خودرو، ممکنه پایین‌تر هم بیاد ولی قیمت‌های الآن به نظرم مناسبه! ۲۰۶ تیپ پنج تا ۳۳۰ هم رفته بود ولی الان ۲۴۰ تومنه و قیمت معقولیه با توجه به شرایط
راست می گی ولی ۲۴۰ میلیون پول هیچ ۱۰۰ میلیون هم نداریم Big Grin
شاید با قرض یه تیبا ۲ گرفتم نمی دونم ارزش خرید داره این ماشین یا نه می دونم نداره ولی خب چاره ای هم نداریم !
+ من اگه با خانواده زندگی می کردم و پول پیش و کرایه و خرج خونه نبود الان دنا پلاس داشتم من خودم الان با متاهل هیچ فرقی ندارم مثل متاهل خونه اجاره کردم ۵۵ متر + مثل متاهل خرید های خونه می کنم و ... ولی یه پسر مجرد که با خانواده زندگی می کنه تقریبا هیچ هزینه ای پرداخت نمی کنه و می تونه پولش رو تا ۹۰ درصد سیو کنه و اون چیزی که می خواد بخره
+ این سبک زندگی که بخوایی تنهایی زندگی کنی به جایی نمی رسه هر سال فقط پول باید جمع کنی بدی پول پیش خونه حداقل متاهل بود ادم یه بخشی از وسایل خونه با جهازیه تامین میشد این سبک زندگی تنهایی فقط در صورتی به درد می خوره که یه هدفی داری که اونم رفتن از ایرانه ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: kilookiloo
ارسال: #۵۶۵۱۴
۱۰ آذر ۱۳۹۹, ۰۸:۲۴ ب.ظ
(۱۰ آذر ۱۳۹۹ ۰۸:۰۱ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  
(10 آذر ۱۳۹۹ ۰۲:۴۷ ب.ظ)kilookiloo نوشته شده توسط:  به نظرم الان فرصت خوبیه برای خرید خودرو، ممکنه پایین‌تر هم بیاد ولی قیمت‌های الآن به نظرم مناسبه! ۲۰۶ تیپ پنج تا ۳۳۰ هم رفته بود ولی الان ۲۴۰ تومنه و قیمت معقولیه با توجه به شرایط
شاید با قرض یه تیبا ۲ گرفتم نمی دونم ارزش خرید داره این ماشین یا نه می دونم نداره ولی خب چاره ای هم نداریم !
+ من اگه با خانواده زندگی می کردم و پول پیش و کرایه و خرج خونه نبود الان دنا پلاس داشتم من خودم الان با متاهل هیچ فرقی ندارم مثل متاهل خونه اجاره کردم ۵۵ متر + مثل متاهل خرید های خونه می کنم و ... ولی یه پسر مجرد که با خانواده زندگی می کنه تقریبا هیچ هزینه ای پرداخت نمی کنه و می تونه پولش رو تا ۹۰ درصد سیو کنه و اون چیزی که می خواد بخره
+ این سبک زندگی که بخوایی تنهایی زندگی کنی به جایی نمی رسه هر سال فقط پول باید جمع کنی بدی پول پیش خونه حداقل متاهل بود ادم یه بخشی از وسایل خونه با جهازیه تامین میشد این سبک زندگی تنهایی فقط در صورتی به درد می خوره که یه هدفی داری که اونم رفتن از ایرانه ...
قطعا خودروهای ایرانی نسبت به قیمتشون نمی‌ارزن، حالا فرق نداره الآن بخری یا سال دیگه Big Grin ولی نسبت به هزینه‌ای که براشون میشه الآن قیمت‌ها معقوله (با دلار ۲۵ تومنی) حالا اینکه دلار بیاد پایین یا نه رو باید بررسی کنی که من فکر نمیکنم زیر ۲۵ ثابت بشه!‌ ممکنه بره زیر ۲۵ ولی ثابت نشه (نظر شخصی)

راجع به حقوق و مجردی هم اهداف آدمه که مشخص میکنه چی باید کنه، مثلا من اولی که اومدم تهران (۴ سال پیش) ترجیح دادم ی خوابگاه ی تخته بگیرم اتاق شخصی داشته باشم ولی هزینه‌ی اجاره خونه و ... ندم Smile

راهی به انتها هست؟
ارسال: #۵۶۵۱۵
۱۰ آذر ۱۳۹۹, ۰۹:۲۰ ب.ظ
(۱۰ آذر ۱۳۹۹ ۰۸:۲۴ ب.ظ)kilookiloo نوشته شده توسط:  راجع به حقوق و مجردی هم اهداف آدمه که مشخص میکنه چی باید کنه، مثلا من اولی که اومدم تهران (۴ سال پیش) ترجیح دادم ی خوابگاه ی تخته بگیرم اتاق شخصی داشته باشم ولی هزینه‌ی اجاره خونه و ... ندم Smile
تو وضعت خوبه ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: kilookiloo
ارسال: #۵۶۵۱۶
۱۰ آذر ۱۳۹۹, ۱۰:۵۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ آذر ۱۳۹۹ ۱۰:۵۳ ب.ظ، توسط RASPINA.)
(۱۰ آذر ۱۳۹۹ ۰۸:۰۱ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  
نقل قول: به نظرم الان فرصت خوبیه برای خرید خودرو، ممکنه پایین‌تر هم بیاد ولی قیمت‌های الآن به نظرم مناسبه! ۲۰۶ تیپ پنج تا ۳۳۰ هم رفته بود ولی الان ۲۴۰ تومنه و قیمت معقولیه با توجه به شرایط
راست می گی ولی ۲۴۰ میلیون پول هیچ ۱۰۰ میلیون هم نداریم [تصویر:  biggrin.gif]
اومدم بگم همین الان داغ دل خیام زنده میشه Smile دیدم خودتون شروع کردید

به نظرم ماشین ی سبک سنگین کن بخر الان ک اگه باز گرون شد ارزش پولت را از دست ندی

+ اینقدر بدم میاد بعد از اینکه از سرکار برگردم خونه بازخوردکاری داشته باشم ک این چیه؟ چرا فلان کار اینجوری شده
حالا تا صبح باید جملاتی که میخوام به مدیرامون بگم را باید با خودم تکرار کنم Smile

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: kilookiloo , khayyam
ارسال: #۵۶۵۱۷
۱۱ آذر ۱۳۹۹, ۰۱:۱۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ آذر ۱۳۹۹ ۰۱:۱۷ ق.ظ، توسط MarkLand.)
وقتی یه مساله ای خیلی راه حلش سخت و فضایی شد نباید به اون راه حل ادامه داد بلکه باید زاویه نگاه به مساله رو تغییر داد خیلی وقتها ما درگیر راه حلی مشیم که به ذهنمون اومده در صورتیکه اون تنها راه حل نیست و ممکنه خیلی ساده تر هم مساله حل شه

think positive
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , ezra
ارسال: #۵۶۵۱۸
۱۱ آذر ۱۳۹۹, ۰۲:۴۳ ق.ظ
(۱۰ آذر ۱۳۹۹ ۰۸:۲۴ ب.ظ)kilookiloo نوشته شده توسط:  
(10 آذر ۱۳۹۹ ۰۸:۰۱ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  
(10 آذر ۱۳۹۹ ۰۲:۴۷ ب.ظ)kilookiloo نوشته شده توسط:  به نظرم الان فرصت خوبیه برای خرید خودرو، ممکنه پایین‌تر هم بیاد ولی قیمت‌های الآن به نظرم مناسبه! ۲۰۶ تیپ پنج تا ۳۳۰ هم رفته بود ولی الان ۲۴۰ تومنه و قیمت معقولیه با توجه به شرایط
قطعا خودروهای ایرانی نسبت به قیمتشون نمی‌ارزن، حالا فرق نداره الآن بخری یا سال دیگه Big Grin ولی نسبت به هزینه‌ای که براشون میشه الآن قیمت‌ها معقوله (با دلار ۲۵ تومنی) حالا اینکه دلار بیاد پایین یا نه رو باید بررسی کنی که من فکر نمیکنم زیر ۲۵ ثابت بشه!‌ ممکنه بره زیر ۲۵ ولی ثابت نشه (نظر شخصی)

راجع به حقوق و مجردی هم اهداف آدمه که مشخص میکنه چی باید کنه، مثلا من اولی که اومدم تهران (۴ سال پیش) ترجیح دادم ی خوابگاه ی تخته بگیرم اتاق شخصی داشته باشم ولی هزینه‌ی اجاره خونه و ... ندم Smile

به نظرم اگر واقعا تمایل داری به ازدواج باید بری دنبالش چند جا خواستگاری و فلان...این که منتظر بشی خودش جور بشه واقعا احتمالش خیلی کمه حداقل برای ۹۰ درصد پسرا اتفاق نمیفته هرچند من توی لیسانس دوستایی داشتم که پولدار و اینا بودن و دخترا خودشون میومدن سمتش این فقط انتخاب میکردBig Grin ولی زودم ازدواجی شدن... ولی نود درصد پسرا باید چندین جا خواستگاری برن تا موردی گیر بیاد خیلی بعیده دختر خودش سیگنال بده و اینا
ارسال: #۵۶۵۱۹
۱۱ آذر ۱۳۹۹, ۰۵:۴۸ ق.ظ
امشب فیلم Tenet رو دیدم. حس احمق‌بودن بهم دست داد، هیچییی نفهمیدم Smile)

There is no there there.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann
ارسال: #۵۶۵۲۰
۱۱ آذر ۱۳۹۹, ۰۱:۴۲ ب.ظ
تصمیم گرفتم نه ماشین بخرم و نه به ازدواج فکر کنم اینطوری ذهن ادم کمتر درگیره ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: ezra , codin

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۳۰۷ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۲۱۴ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۳۷ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۴۵۹ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۸۱ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۲۸ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۴۰ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۴۷۶ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۲۷۸ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۳۹ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close