زمان کنونی: ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۰۷ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۵۶۴۷۶
۰۳ آذر ۱۳۹۹, ۱۰:۵۵ ب.ظ
یک کم نک و ناله کنم (به قول خانم خلیل پرور)
پایان نامه ام مونده
نه اینکه کار نکنم . واقعا وقت ندارم تا از سرکار برگردم خونه ساعت ۵ شده بعد هم اینقدر خستم جون ندارم بایدبخوابم تا چشمام باز بشه
تا شروع کنم ۹ و ۱۰ شده
باز قبلا ۸ شروع می کردم حالا انگار بریدم ....
اگ زودتر تمومش کنم میتونم روی کارم سرمایه گذاری کنم چیزای جدید یاد بگیرم و درآمدم افزایش پیدا کنم و...

در کل مثل همیشه خوشحال میشم با انرژی مثبت و راهنمایی هاتون بهم کمک کنید

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۵۶۴۷۷
۰۳ آذر ۱۳۹۹, ۱۱:۰۶ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۰۳ آذر ۱۳۹۹ ۱۰:۵۵ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  یک کم نک و ناله کنم (به قول خانم خلیل پرور)
پایان نامه ام مونده
نه اینکه کار نکنم . واقعا وقت ندارم تا از سرکار برگردم خونه ساعت ۵ شده بعد هم اینقدر خستم جون ندارم بایدبخوابم تا چشمام باز بشه
تا شروع کنم ۹ و ۱۰ شده
اگ زودتر تمومش کنم میتونم روی کارم سرمایه گذاری کنم چیزای جدید یاد بگیرم و درآمدم افزایش پیدا کنم و...

من از اولین روزی که رفتم سر کار، درس هم میخوندم. الآن که دانشگاه تهرانم و کلا اساتید اعتقاد عجیبی به تمرین دارن و کلی تمرین میدن.
ولی راهی که تونستم شرایط رو هندل کنم این بود که یک روز کامل از آخر هفته رو گذاشتم برای دانشگاه. چون واقعا بعد کار ذهن آدم نمیکشه که درس بخونه. توی روز کار میکنم و بعدش هم فیلم و ... که دوست دارم! پنجشنبه یا جمعه هم مشغول درس و پایان‌نامه Big Grin

راهی به انتها هست؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , .:tarannom:. , big cloud
ارسال: #۵۶۴۷۸
۰۴ آذر ۱۳۹۹, ۱۲:۱۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ آذر ۱۳۹۹ ۱۲:۱۲ ق.ظ، توسط ezra.)
(۰۳ آذر ۱۳۹۹ ۰۱:۳۱ ق.ظ)ezra نوشته شده توسط:  Update

امروز و فردا دیگه میشه گفت شاخص به محدوده‌ای که گفتم رسیده. از اینجا به بعد یا رد میکنه میره واسه ۱/۶ یا دوباره ریزش میکنه به ۱/۱ و یا پایینتر! خودمم مردد بودم و از مشاور تکنیکال یکی از کارگزاری ها مشورت گرفتم و ایشون سناریوی اول رو محتمل تر دونست. گفتم شما هم در جریان باشید.
از اینجا به بعد به نظرم هم میتونید فروش داشته باشید, هم میتونید به قصد کوتاه‌مدت خرید و ترید کنید(صرفاً نمادهایی که گزارشات خوب دادنو موقعیت تکنیکال مناسب دارن). چیزی که واضحه خرید بلندمدت در این شرایط بنا بر احتیاط واجب جایز نیست.کسانی که قصد ورود بلند مدت دارن یا صبر کنن به ۱/۰۵ برسه یا تو همین حوالی رنج بشه. باتشکر.

چه سقوطی کنه سکه!

ارسال: #۵۶۴۷۹
۰۴ آذر ۱۳۹۹, ۰۱:۱۳ ق.ظ
(۰۳ آذر ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ)MarkLand نوشته شده توسط:  ps5 رو خریدی؟ بشینیم گیم بزنیم [تصویر:  biggrin.gif]
ps5 به صورت عادی یه چند ماهی طول میکشه در دسترس همه قرار بگیره، الان هم خیلی بازی نداره غیر از سه چهار تا، اصل ps5 یه دو سال دیگه هست که تازه شرکت های بازی سازی میان engine های بازیشون رو تغییر میدن که از سخت افزار بی همتای ps5 استفاده کنن و بازی هایی بسازن که هیچ PC قادر به اجراشون نباشه!
 سپاس‌گزاری شده توسط: MarkLand , khayyam , Amir V
ارسال: #۵۶۴۸۰
۰۴ آذر ۱۳۹۹, ۰۱:۱۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ آذر ۱۳۹۹ ۰۱:۱۵ ق.ظ، توسط WILL.)
(۰۳ آذر ۱۳۹۹ ۰۳:۵۵ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  
(03 آذر ۱۳۹۹ ۰۳:۲۱ ب.ظ)codin نوشته شده توسط:  
(03 آذر ۱۳۹۹ ۰۲:۳۳ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  خب مثل اینکه واقعا تا ۱ ماه دیگه واکسن میاد آلمان‌.
امیدوارم تا عید واکسن رو بزنیم و بتونم بعد از ۲ سال مامان و بابامو ببینم.

من ترجیح میدم به محض این که واکسن اومد امتحانش نکنم. یه مدت بگذره اثر جانبی یا مشکلی داره مشخص بشه اول به نظرم بهتره... میدونم تست انسانی میشن ولی خب توی این زمان اندک احتمال اثرای جانبی بلند مدت واکسنش مشخص نشده

من هر چی دولت آلمان بگه گوش میکنم.
اگه بگه واکسن رو همه بزنن من هم میزنم چون بهشون اعتماد دارم. اگه فقط برای افراد خاصی باشه که هیچی.

ا ع ت م ا د به دولت المان
Smile

(۰۳ آذر ۱۳۹۹ ۱۰:۵۵ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  یک کم نک و ناله کنم (به قول خانم خلیل پرور)
پایان نامه ام مونده
تا شروع کنم ۹ و ۱۰ شده

مرخصی بگیر تمومش کن

ماییم که بی باده و بی جام خوشیم
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA
ارسال: #۵۶۴۸۱
۰۴ آذر ۱۳۹۹, ۰۱:۳۳ ق.ظ
پایان نامه ام مونده
تا شروع کنم ۹ و ۱۰ شده

من راه ساده و آسون رو می گم
پایان نامت رو بده یکی دیگه برات انجام بده Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: crevice , Riemann , big cloud , RASPINA
ارسال: #۵۶۴۸۲
۰۴ آذر ۱۳۹۹, ۰۱:۵۷ ق.ظ
(۰۳ آذر ۱۳۹۹ ۰۳:۵۵ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  خب مثل اینکه واقعا تا ۱ ماه دیگه واکسن میاد آلمان‌.

خیلی عقبید که
ما اینجا به مرحله‌ی تولید انبوه عنبرنسارا رسیدیم دیگه

سپاس‌گزاری شده توسط: .:tarannom:. , Amir V
ارسال: #۵۶۴۸۳
۰۴ آذر ۱۳۹۹, ۰۹:۳۲ ق.ظ
من که دیگه از وقتی دیدم بورس رو راحت دستکاری میکنن و دزدی میکنن اعتمادی بهش ندارم. بیشتر پولامم رفتم بانک سپرده گذاشتم.

سپاس‌گزاری شده توسط: ezra , khayyam
ارسال: #۵۶۴۸۴
۰۴ آذر ۱۳۹۹, ۱۰:۱۱ ق.ظ
................
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam , reyhaneh
ارسال: #۵۶۴۸۵
۰۴ آذر ۱۳۹۹, ۰۳:۰۷ ب.ظ
(۰۳ آذر ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ)MarkLand نوشته شده توسط:  ps5 رو خریدی؟ بشینیم گیم بزنیم [تصویر:  biggrin.gif]
هاها نه فعلا. دارم دنبال یه PS4 دست دوم میگردم بخرم.

There is no there there.
 سپاس‌گزاری شده توسط: MarkLand
ارسال: #۵۶۴۸۶
۰۴ آذر ۱۳۹۹, ۰۹:۰۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ آذر ۱۳۹۹ ۰۹:۱۲ ب.ظ، توسط Riemann.)
(۰۴ آذر ۱۳۹۹ ۰۳:۰۷ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  هاها نه فعلا. دارم دنبال یه PS4 دست دوم میگردم بخرم.
حداقل PS+ یک ساله بخر که بازی های مجانی ماهانه رو از دست ندی ... یه بازی ps5 دوتا هم ps4
دست دوم هم خواستی بخری سعی کن مدل ۷۲xx باشه و حتما هم Pro باشه. چون اینا حدود سال ۲۰۱۸ تولید شدن، بقیشون قدیمی تر هستن،‌طراحی فن بهتری داره و صدای کمتری داره ولی یکم بیشتر داغ میکنه که ظاهرا مهم نیست.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V , MarkLand
ارسال: #۵۶۴۸۷
۰۴ آذر ۱۳۹۹, ۰۹:۲۰ ب.ظ
(۰۴ آذر ۱۳۹۹ ۱۲:۱۰ ق.ظ)ezra نوشته شده توسط:  
(03 آذر ۱۳۹۹ ۰۱:۳۱ ق.ظ)ezra نوشته شده توسط:  Update

امروز و فردا دیگه میشه گفت شاخص به محدوده‌ای که گفتم رسیده. از اینجا به بعد یا رد میکنه میره واسه ۱/۶ یا دوباره ریزش میکنه به ۱/۱ و یا پایینتر! خودمم مردد بودم و از مشاور تکنیکال یکی از کارگزاری ها مشورت گرفتم و ایشون سناریوی اول رو محتمل تر دونست. گفتم شما هم در جریان باشید.
از اینجا به بعد به نظرم هم میتونید فروش داشته باشید, هم میتونید به قصد کوتاه‌مدت خرید و ترید کنید(صرفاً نمادهایی که گزارشات خوب دادنو موقعیت تکنیکال مناسب دارن). چیزی که واضحه خرید بلندمدت در این شرایط بنا بر احتیاط واجب جایز نیست.کسانی که قصد ورود بلند مدت دارن یا صبر کنن به ۱/۰۵ برسه یا تو همین حوالی رنج بشه. باتشکر.

چه سقوطی کنه سکه!
به نظرم اصلا نباید ریسک کرد و با ورود و خروج پول هوشمند در کف نمودار باید ورود و خروج داشت
 سپاس‌گزاری شده توسط: ezra
ارسال: #۵۶۴۸۸
۰۴ آذر ۱۳۹۹, ۰۹:۵۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ آذر ۱۳۹۹ ۰۹:۵۱ ب.ظ، توسط Milad_Hosseini.)
دوستان من یه سوال بپرسم از محضرتون، اگر امکانش هست یه صحبتی بکنید راجع بهش. راهکاراتون میتونه مفید باشه.
حد اعلای خشم و عصبانیت‌تون چقدر هست؟ چه کاری برای کنترل خشم انجام میدید؟ یعنی دقیقا چطور میتونید کنترل کنید خودتون رو و از کوره در نرید.

با تشکر فراوان.

رتبه خواهی همچو خورشید از خلایق دور باش ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: ezra , RASPINA
ارسال: #۵۶۴۸۹
۰۴ آذر ۱۳۹۹, ۱۰:۴۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ آذر ۱۳۹۹ ۱۰:۵۰ ب.ظ، توسط RASPINA.)
(۰۴ آذر ۱۳۹۹ ۰۹:۵۰ ب.ظ)Milad_Hosseini نوشته شده توسط:  دوستان من یه سوال بپرسم از محضرتون، اگر امکانش هست یه صحبتی بکنید راجع بهش. راهکاراتون میتونه مفید باشه.
حد اعلای خشم و عصبانیت‌تون چقدر هست؟ چه کاری برای کنترل خشم انجام میدید؟ یعنی دقیقا چطور میتونید کنترل کنید خودتون رو و از کوره در نرید.
حد اعلا داد زدن هست ک مثلا بسه دییگه...
من روی این موضوعی خیلی روی خودم کار می کنم همواره
ب اینفکر می کنم ک الان شرایط موقته چند دقیقه دیگه همه چی تموم میشه و هی خودمو دلداری می دم
ی جورایی موضوع را کم اهمیت می کنم توی ذهنم

(۰۳ آذر ۱۳۹۹ ۱۱:۰۶ ب.ظ)kilookiloo نوشته شده توسط:  من از اولین روزی که رفتم سر کار، درس هم میخوندم. الآن که دانشگاه تهرانم و کلا اساتید اعتقاد عجیبی به تمرین دارن و کلی تمرین میدن.
ولی راهی که تونستم شرایط رو هندل کنم این بود که یک روز کامل از آخر هفته رو گذاشتم برای دانشگاه. چون واقعا بعد کار ذهن آدم نمیکشه که درس بخونه. توی روز کار میکنم و بعدش هم فیلم و ... که دوست دارم! پنجشنبه یا جمعه هم مشغول درس و پایان‌نامه
آره واقعا بعد کار باید فقط استراحت کرد و خوش گذروند
(۰۴ آذر ۱۳۹۹ ۰۱:۳۳ ق.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  من راه ساده و آسون رو می گم
پایان نامت رو بده یکی دیگه برات انجام بده
وای خیلی با حال بود این ایده
(۰۴ آذر ۱۳۹۹ ۰۱:۱۴ ق.ظ)WILL نوشته شده توسط:  مرخصی بگیر تمومش کن

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: Milad_Hosseini , khayyam
ارسال: #۵۶۴۹۰
۰۴ آذر ۱۳۹۹, ۱۰:۵۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ آذر ۱۳۹۹ ۱۰:۵۳ ب.ظ، توسط Milad_Hosseini.)
(۰۴ آذر ۱۳۹۹ ۱۰:۴۳ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  حد اعلا داد زدن هست ک مثلا بسه دییگه...
من روی این موضوعی خیلی روی خودم کار می کنم همواره
ب اینفکر می کنم ک الان شرایط موقته چند دقیقه دیگه همه چی تموم میشه و هی خودمو دلداری می دم
ی جورایی موضوع را کم اهمیت می کنم توی ذهنم
من خب بیشتر روی قسمت دومش سوال دارم. یعنی منظورم اینه که دقیقا اون لحظه‌ای که جوش آوردید و خون جلوی چشمارو گرفته چی کار میکنید؟ واقعا اینکه بگید تموم‌میشه چند دقیقه دیگه و دلداری بدید خشم‌تون از بین میره؟ فکر کنید موضوعی هم نیست که کم اهمیت باشه اصلن.
با تشکر

رتبه خواهی همچو خورشید از خلایق دور باش ...

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۲۷۵ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۸,۸۷۸ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۳۰ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۳۲۵ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۷۶ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۲۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۳۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۴۶۳ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۲۶۴ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۲۸ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close