زمان کنونی: ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۳۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۵۶۱۷۶
۲۹ مهر ۱۳۹۹, ۰۶:۰۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ مهر ۱۳۹۹ ۰۶:۰۷ ق.ظ، توسط Behnam‌.)
(۲۹ مهر ۱۳۹۹ ۰۴:۲۶ ق.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  امروز میرم یه ماشین ببینم اگه خوب بود بخرم. البته مدل سال ۲۰۰۷ هست. نمیدونم چند سال میتونه عمر کنه ولی دلم نمیاد زیاد پول بدم به ماشین. :/
من جات باشم یه ذره جدیدترش رو میگیرم تا بعدا راحت‌تر فروش بره، مثلا ۲۰۱۲ به بعد. به برگشتِ پولت فکر کن چون بعدا کمتر توو مضیقه خواهی بود (مگه اینکه کلا خسیس باشی Big Grin).
البته هر کشوری شرایط خودش رو داره، شاید فروش ماشین کار کرده توو آلمان راحت نباشه چون توو اروپا ماشین واسه دانشجوها زیاد متداول نیست اما اینجا برعکس. ماشین‌های زیر ۱۰۰ مایل راحت فروش میره. حدود پنج هزار تا میدی، دو سه یا چار سال استفاده میکنی بعدش چار هزار میفروشی. اما اگه قدیمی باشه سخت‌تر فروش میره.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V
ارسال: #۵۶۱۷۷
۲۹ مهر ۱۳۹۹, ۱۰:۵۳ ق.ظ
کار اداری تو ایران، باید پا به پای پروندت یا فایلت خودت بری جلو، اگه پیگیری نکنی کارت انجام نمیشه!
 سپاس‌گزاری شده توسط: ezra , big cloud
ارسال: #۵۶۱۷۸
۲۹ مهر ۱۳۹۹, ۱۲:۰۱ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۹ مهر ۱۳۹۹ ۰۱:۰۶ ق.ظ)ezra نوشته شده توسط:  
(28 مهر ۱۳۹۹ ۱۱:۵۵ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  دوست صمیمی ام که توی همه لحظات تلخ و شیرین کنار هم بودیم امشب خبر از بهم ریختن زندگی اش و رفتن تا مرز طلاق را بهم داد
تو دور و بر ما که واقعاً اوضاع حیرت‌انگیز شده
من که دیگه حقیقتاً برگام ریخته!
یعنی تقریباً ۸۰ درصد ازدواج‌هایی که تو اطرافیان من تو همین دهه‌ی ۹۰ صورت گرفته به طلاق کشیده! خیلی هم زود!
و جالب اینه که هیچکدومم دلیل اقتصادی نداشته تا جایی که خبراش به گوش من رسیده!

اونایی که سرشون مثل این نسل سرمست داغ نبود خیلی وقت پیش هشدار چنین روزایی رو داده بودن
بنیاد خانواده داره خاطره میشه کلاً!

سیستم آموزشی ما خیلی داغونه و همه مشکلات (برای مردم، موهبت برای دولت) از همین سیستم آموزشیه.
وقتی کسی نمیدونه زندگی مشترک یعنی چی، ازدواج یعنی چی، آداب معاشرت یعنی چی و ... چطور میشه توقع داشت زندگی خوبی رو بسازه و مدیریت کنه؟ بعد میان ربطش میدن به حجاب و مسایل دینی ...

راهی به انتها هست؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: ezra
ارسال: #۵۶۱۷۹
۲۹ مهر ۱۳۹۹, ۰۱:۳۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ مهر ۱۳۹۹ ۰۱:۳۶ ب.ظ، توسط Amir V.)
(۲۹ مهر ۱۳۹۹ ۰۶:۰۵ ق.ظ)Behnam‌ نوشته شده توسط:  
(29 مهر ۱۳۹۹ ۰۴:۲۶ ق.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  امروز میرم یه ماشین ببینم اگه خوب بود بخرم. البته مدل سال ۲۰۰۷ هست. نمیدونم چند سال میتونه عمر کنه ولی دلم نمیاد زیاد پول بدم به ماشین. :/
من جات باشم یه ذره جدیدترش رو میگیرم تا بعدا راحت‌تر فروش بره، مثلا ۲۰۱۲ به بعد. به برگشتِ پولت فکر کن چون بعدا کمتر توو مضیقه خواهی بود (مگه اینکه کلا خسیس باشی Big Grin).
البته هر کشوری شرایط خودش رو داره، شاید فروش ماشین کار کرده توو آلمان راحت نباشه چون توو اروپا ماشین واسه دانشجوها زیاد متداول نیست اما اینجا برعکس. ماشین‌های زیر ۱۰۰ مایل راحت فروش میره. حدود پنج هزار تا میدی، دو سه یا چار سال استفاده میکنی بعدش چار هزار میفروشی. اما اگه قدیمی باشه سخت‌تر فروش میره.
درسته اما اینو میخوام ۳۰۰۰ یورو بگیرم. بعدشم میندازمش سطل آشغال Big Grin
اینجا ماشین گرون تر از آمریکاست فکر کنم. مثلا VW Golf مدل ۲۰۱۳ کم کار مثلا ۵۰,۰۰۰KM بخوای بگیری باید حدود ۹۰۰۰ یورو پول بدی... موقع فروش چهار سال دیگه با ۱۵۰,۰۰۰KM به زورررر باید ۴۰۰۰ تا اینا بفروشیش (چون کلا ماشین خیلی کار کرده اینجا طرفدار نداره)... واسه همین فکر کردم از همون اول یه ارزون بگیرم که موقع فروش دلم نسوزه. بعد ۴-۵ سال هم یه ماشین بهتر میگیرم اینو میدم دست زنم Big Grin...

There is no there there.
ارسال: #۵۶۱۸۰
۲۹ مهر ۱۳۹۹, ۰۸:۰۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ مهر ۱۳۹۹ ۱۲:۲۰ ق.ظ، توسط Behnam‌.)
(۲۹ مهر ۱۳۹۹ ۰۱:۳۱ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  ارسال:
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
امروز, ۰۱:۳۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: امروز ۰۱:۳۶ ب.ظ، توسط
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
.)[url=https://www.manesht.ir/forum/user-19269.html]امروز میرم یه ماشین ببینم اگه خوب بود بخرم. البته مدل سال ۲۰۰۷ هست. نمیدونم چند سال میتونه عمر کنه ولی دلم نمیاد زیاد پول بدم به ماشین. :/
به نظرم ببین اگه اسمت دراومد ی ۲۰۶ ثبت نام کن بعد ببرش اونجا??
واقعا ماشین های خارجی بدرد نمی خورن
از قیمت هم‌نمیفته

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
ارسال: #۵۶۱۸۱
۲۹ مهر ۱۳۹۹, ۰۹:۴۹ ب.ظ
چه نقل قولی شده! Big Grin

think positive
ارسال: #۵۶۱۸۲
۲۹ مهر ۱۳۹۹, ۰۹:۵۵ ب.ظ
با سلام خدمت دوستان خوبم ببخشید یه راهنمایی می خواستم از خدمتتون
کارشناسی سخت افزار دارم و سربازی هم رفتم ارشد بخونم یا نه؟
ارشد معماری سیستم های کامپیوتری چطور هست واسه ادامه تحصیل؟
فقط بنا به دلایلی توی تبریز می خوام بخونم ارشد و دکتری را
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۵۶۱۸۳
۲۹ مهر ۱۳۹۹, ۱۱:۱۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ مهر ۱۳۹۹ ۱۱:۱۴ ب.ظ، توسط RangiRangi.)
(۲۹ مهر ۱۳۹۹ ۰۹:۵۵ ب.ظ)abo72610 نوشته شده توسط:  کارشناسی سخت افزار دارم و سربازی هم رفتم ارشد بخونم یا نه؟

الان اینجا از ده نفر ۶ نفر بگن بخونید میخونید ، بگن نخونید نمیخونید؟!
اصلا متوجه نمیشم چرا ارشد گرفتن انقدر مد شده که همه میخوان ارشد بگیرن بدون اینکه هدفی پشتش باشه!
شما که انقدر بی هدف و بی دلیل تصمیم به ارشد گرفتن دارید چه ارشد بخونید چه نخونید فرقی براتون نداره. پس دلتون خواست بخونید نخواست نخونید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: abo72610 , ezra , big cloud
ارسال: #۵۶۱۸۴
۲۹ مهر ۱۳۹۹, ۱۱:۱۳ ب.ظ
(۲۹ مهر ۱۳۹۹ ۱۱:۱۲ ب.ظ)RangiRangi نوشته شده توسط:  
(29 مهر ۱۳۹۹ ۰۹:۵۵ ب.ظ)abo72610 نوشته شده توسط:  کارشناسی سخت افزار دارم و سربازی هم رفتم ارشد بخونم یا نه؟

الان اینجا از ده نفر ۶ نفر بگن بخونید بخونید ، بگن نخونید نمیخونید؟!
اصلا متوجه نمیشم چرا ارشد گرفتن انقدر مد شده که همه میخوان ارشد بگیرن بدون اینکه هدفی پشتش باشه!
ممنون منظورم ارشد و دکتری بود البته
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۵۶۱۸۵
۲۹ مهر ۱۳۹۹, ۱۱:۱۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ مهر ۱۳۹۹ ۱۱:۱۷ ب.ظ، توسط RangiRangi.)
(۲۹ مهر ۱۳۹۹ ۱۱:۱۳ ب.ظ)abo72610 نوشته شده توسط:  ممنون منظورم ارشد و دکتری بود البته
دوست عزیز ادامه تحصیل نظرسنجی نیست... باید دنبال هدف باشید. بدون هدف ارشد یا حتی دکترا داشته باشید چه فرقی داره براتون؟
چرا میخواید بخونید؟ و چرا نمیخواید بخونید؟ باید به این سوال خودتون جواب بدید.

(۲۹ مهر ۱۳۹۹ ۰۸:۰۴ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  به نظرم ببین اگه اسمت دراومد ی ۲۰۶ ثبت نام کن بعد ببرش اونجا??
چرا نقل قولت این شکلیه؟ Big Grin
ارسال: #۵۶۱۸۶
۳۰ مهر ۱۳۹۹, ۱۲:۲۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ مهر ۱۳۹۹ ۱۲:۲۴ ق.ظ، توسط Behnam‌.)
(۲۹ مهر ۱۳۹۹ ۰۸:۰۴ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  از قیمت هم‌نمیفته
فرمت نقل‌قول‌تون به هم ریخته بود کل صفحه رو گرفته بود، ویرایش کردم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: MarkLand , RASPINA
ارسال: #۵۶۱۸۷
۳۰ مهر ۱۳۹۹, ۰۱:۰۰ ق.ظ
شاعر میگه:
سعدیا ؛ گفتی که مهرش می رود از دل ولی
مهر رفت و ماه آبان نیز آرامم نکرد...

ابان ببینیم چی میشه خدا کریمه Big Grin

think positive
 سپاس‌گزاری شده توسط: Sakura
ارسال: #۵۶۱۸۸
۳۰ مهر ۱۳۹۹, ۰۲:۵۰ ق.ظ

دست‌های ما کوتاه بود و خرماها بر نخیل
ما دست‌های خود را بریدیم
و به سوی خرماها پرتاب کردیم
خرما فراوان بر زمین ریخت
ولی ما دیگر دست نداشتیم!

ارسال: #۵۶۱۸۹
۳۰ مهر ۱۳۹۹, ۱۱:۵۳ ق.ظ
دوباره مجبور شدم لیست سیاه مانشت را فعال کنمSleepy خداراشکر این لیست هستBig Grin
ارسال: #۵۶۱۹۰
۳۰ مهر ۱۳۹۹, ۰۳:۱۰ ب.ظ
چه باحال میشه دوستانی که خارج از کشور زندگی میکنن بیان از ویژگی‌های خوب و بد کشوری که توش زندگی میکنن بگن Smile از وضعیت اجتماعی، سطح نژادپرستی، وضعیت آب‌وهوا و ..‌

راهی به انتها هست؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam , big cloud , RangiRangi

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۲۲۳ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۷,۷۹۷ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۳۸۱ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۳,۴۳۶ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۷۱ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۱۸ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۳۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۴۰۶ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۲۱۶ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۱۵ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close