زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۳۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۵۵۷۵۶
۱۸ شهریور ۱۳۹۹, ۰۱:۰۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ شهریور ۱۳۹۹ ۰۱:۰۱ ب.ظ، توسط Saman.)
سکه شده ۱۱,۶۰۰
نیمم شده ۵۷۰۰

چرا؟! چراااااا؟؟؟
چراااااااااااااااااااااااا؟
--------------
چون حکومت آخوندیه دیگه . . . حسنک دست کرد توو جیب ملت،یه نوسان از طلا و دلار هم بگیره کسری بودجه رو حل کرده Big Grin
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud , nlp@2015 , khayyam
ارسال: #۵۵۷۵۷
۱۸ شهریور ۱۳۹۹, ۰۱:۱۵ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۸ شهریور ۱۳۹۹ ۰۱:۰۰ ب.ظ)Saman نوشته شده توسط:  سکه شده ۱۱,۶۰۰
نیمم شده ۵۷۰۰
چرا؟! چراااااا؟؟؟
--------------
چون حکومت آخوندیه دیگه . . . حسنک دست کرد توو جیب ملت،یه نوسان از طلا و دلار هم بگیره کسری بودجه رو حل کرده Big Grin
این کابوس قرار نیست تموم بشه. مردم هم دارن کلاه همدیگه را بر میدارن و این وسط فقط به عده داره له میشن. این اتفاق و عدم اعتراض عمومی نشون میده که خیلی ها هنوز از شرایط راضی هستن و خم به ابروشون نیومده.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Saman , khayyam
ارسال: #۵۵۷۵۸
۱۸ شهریور ۱۳۹۹, ۰۱:۲۸ ب.ظ
(۱۸ شهریور ۱۳۹۹ ۰۱:۱۵ ب.ظ)big cloud نوشته شده توسط:  
(18 شهریور ۱۳۹۹ ۰۱:۰۰ ب.ظ)Saman نوشته شده توسط:  سکه شده ۱۱,۶۰۰
نیمم شده ۵۷۰۰
چرا؟! چراااااا؟؟؟
--------------
این کابوس قرار نیست تموم بشه. مردم هم دارن کلاه همدیگه را بر میدارن و این وسط فقط به عده داره له میشن. این اتفاق و عدم اعتراض عمومی نشون میده که خیلی ها هنوز از شرایط راضی هستن و خم به ابروشون نیومده.
۴۲ سال فقر و فلاکتی که به ملت تحمیل شده.(حالا خداوکیلی من کلا کاری به بورسش ندارم)از روز اول چون به هیچ چیز این مملکت اعتماد نداشتم اصل سرمایه هام رو تبدیل به دلار و طلا کردم.(اتفاقا یکی از اساتید همینجام شاهده که در مورد بورس ازم پرسید)

البته اگه ماکیاولیستی به قضیه نگاه کنیم، در شرف اینن که یه انرژی دیگه از ملت هم تخلیه کنن . . .یه عده هم زندونی و قتل عام.
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud
ارسال: #۵۵۷۵۹
۱۸ شهریور ۱۳۹۹, ۰۲:۲۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ شهریور ۱۳۹۹ ۰۲:۴۵ ب.ظ، توسط shamim_70.)
دوستان کسی رو میتونید معرفی کنید برای آنالیز سئو سایت؟؟که البته حرفه ای باشه

(۱۷ شهریور ۱۳۹۹ ۱۱:۱۶ ب.ظ)ezra نوشته شده توسط:  
(17 شهریور ۱۳۹۹ ۰۲:۴۰ ق.ظ)ezra نوشته شده توسط:  بازار یا فردا برمیگرده یا سر به تنش نشه اصن!

سر به تنش نباشه اصلاً : ) )
البته امروز شستا رو بسته بودن! و فردا بدون محدوده باز میشه و احتمالاً ضربه‌ی آخرو میزنه و خلاصمون میکنه : )
دیگه اعصابم داره از ابرهای ایچیموکو میزنه بیرون : )

انقد اینجا کامنتای اقتصادیم زیاد شده که عن‌قریب مسعودخان بیاد و به دلیل بحث بالای ۵۰% نماد ezra رو ممنوع متوقف کنه

(۱۷ شهریور ۱۳۹۹ ۰۴:۵۷ ق.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  مثلا ۳۱ ساله این حالت و احوالات بهش دست نمی ده مثلا ![تصویر:  dodgy.gif]
(۱۷ شهریور ۱۳۹۹ ۰۹:۰۵ ب.ظ)۶۰۴۰۱۵۰۵ نوشته شده توسط:  ۲۶ سالمه درست حدس زدید

۲۶ سالگی تو ایران یعنی اوج ذوب شدن در اضطراب و سردرگمی!
فرقش با ۳۱سالگی اینه که تا اونموقع شکست رو پذیرفتی دیگه! Smile

مرگ بر بورس......شانسم نداریمSadتا ما وارد شدیم همه چی پکید

(۱۸ شهریور ۱۳۹۹ ۱۱:۳۹ ق.ظ)crevice نوشته شده توسط:  خدایا فقط خودت میتونی به این سرزمین کمک کنی؛ به مردم مظلومش رحم کن!
بابا اینا یکاری کردن که از دست خدا هم کنده ست....مونده با این شلم شوربایی که توو ایرانه چیکار بکنه

زمان آدم ها رو دگرگون میکند
اما تصویری را که از آنها داریم
ثابت نگه می دارد
هیچ چیز دردناک تر از این تضاد
میان دگرگونی آدم ها و ثبات خاطره ها نیست

مارسل پروست
از کتاب : در جستجوی زمان از دست رفته
ارسال: #۵۵۷۶۰
۱۸ شهریور ۱۳۹۹, ۰۴:۰۳ ب.ظ
بورس آمریکا هم پوکیده چند روزه. فقط اروپاست که نرماله فعلا...

There is no there there.
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud , Saman , crevice
ارسال: #۵۵۷۶۱
۱۸ شهریور ۱۳۹۹, ۰۴:۴۵ ب.ظ
(۱۸ شهریور ۱۳۹۹ ۰۶:۰۰ ق.ظ)H-Arshad نوشته شده توسط:  اگر با دعا و راز و نیاز و از خدا خواستن چیزی حل میشد که الان کشورهای مسلمان همه از بهترین کشورها بودن.
اتفاقا از بدبخت ترین هست که همیشه داخلشون جنگ و بدبختی هم هست.
معنویت جزئی جدایی ناپذیر از زندگی بشر هست
چرا نباشه

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: فاطمه سلیمانی
ارسال: #۵۵۷۶۲
۱۸ شهریور ۱۳۹۹, ۰۵:۵۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ شهریور ۱۳۹۹ ۰۶:۰۱ ب.ظ، توسط MarkLand.)
روند قیمت سهام اپل جالبه: اوایل یعنی ۱۹۸۰ ۱۳ سنت بوده در عرض ۲۵ سال یعنی تا ۲۰۰۵ شده ۲/۶ سال ۲۰۱۵ شده ۲۶ از ۲۰۱۵ به بعد تخت گاز رفته تا امروز که ۱۲۰ دلاره!

think positive
ارسال: #۵۵۷۶۳
۱۸ شهریور ۱۳۹۹, ۰۸:۳۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ شهریور ۱۳۹۹ ۰۹:۲۰ ب.ظ، توسط Riemann.)
(۱۸ شهریور ۱۳۹۹ ۰۵:۵۱ ب.ظ)MarkLand نوشته شده توسط:  روند قیمت سهام اپل جالبه: اوایل یعنی ۱۹۸۰ ۱۳ سنت بوده در عرض ۲۵ سال یعنی تا ۲۰۰۵ شده ۲/۶ سال ۲۰۱۵ شده ۲۶ از ۲۰۱۵ به بعد تخت گاز رفته تا امروز که ۱۲۰ دلاره!
سهام AMD رو هم ببین! توی ۵ سال از ۲ دلار اومد ۸۰ دلار

+ آقا چه وضعشه، ۷ صبح میرم بیرون ۸ شب بر میگردم!
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam , big cloud
ارسال: #۵۵۷۶۴
۱۸ شهریور ۱۳۹۹, ۱۰:۱۸ ب.ظ
(۱۸ شهریور ۱۳۹۹ ۰۸:۳۴ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  
(18 شهریور ۱۳۹۹ ۰۵:۵۱ ب.ظ)MarkLand نوشته شده توسط:  روند قیمت سهام اپل جالبه: اوایل یعنی ۱۹۸۰ ۱۳ سنت بوده در عرض ۲۵ سال یعنی تا ۲۰۰۵ شده ۲/۶ سال ۲۰۱۵ شده ۲۶ از ۲۰۱۵ به بعد تخت گاز رفته تا امروز که ۱۲۰ دلاره!
سهام AMD رو هم ببین! توی ۵ سال از ۲ دلار اومد ۸۰ دلار

+ آقا چه وضعشه، ۷ صبح میرم بیرون ۸ شب بر میگردم!
اره جالبه از اینتل هم گرون تر شده

think positive
ارسال: #۵۵۷۶۵
۱۸ شهریور ۱۳۹۹, ۱۱:۳۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ شهریور ۱۳۹۹ ۱۱:۳۸ ب.ظ، توسط codin.)
نقل قول: اگر با دعا و راز و نیاز و از خدا خواستن چیزی حل میشد که الان کشورهای مسلمان همه از بهترین کشورها بودن.
اتفاقا از بدبخت ترین هست که همیشه داخلشون جنگ و بدبختی هم هست.

اگر نمیدونی که هیچ، اگر آگاهانه مردم رو سرکار میزاری بحث جدایی داره

دعا و خدا رو درست کردن تا من و شما رو سرکار بزارن و امید واهی بدن...

مردم رو سرکار نزارید. هیچ معجزه گری وجود نداره.

اگر فکر کردی خدا اون بالا نشسته و منتظر دستور من و شماست تا ظالم رو به سزای عملش برسونه و گره از کار من و شما باز کنه، باید منطقی تر فکر کنی و تجدید نظر کنی در افکارت.
.
.
.
ببین بزار یکمی سنت بره بالاتر و تجربیاتت بیشتر بشه. همه ما این رفتارهای هیجانی اینطوری را تجربه کردیم وقتی سنمون کمتر بود من خودم وقتی ۱۶-۱۷ سالم بود... فکر میکردم فقط منم که میفهمم و بقیه نمیفهمن... ولی واقعیت پیچیده تر از این حرفاس...
هیچی صفر و یکی نیست... من جواب چیزایی که گفتیو نمیدم چون همون طور که گفتم بوی خامی و نوجوونی میده ولی مطمئنم خودت بعدا بهشون میخندی : )
موفق باشی HeartHeart
ارسال: #۵۵۷۶۶
۱۹ شهریور ۱۳۹۹, ۱۲:۵۹ ق.ظ
یه روزی تو این مملکت تغییری اتفاق می افته امیدوارم اون روز زنده باشم و ببینم این تغییر رو نفس مردم بریده شده واقعا
کسری بودجه رو از جیب مردم تامین می کنند
+ خدایش شما باشید بهتون فشار نمیاد دو هفته پیش تیبا معمولی ۹۵ میلیون بود الان شده ۱۲۲ میلیون دو هفته پیش می گفتم ولش کن تیبا معمولی ظاهرش خوب نیست بزار تیبا ۲ بگیرم یهویی دیدم شده ۱۳۲ میلیون واقعا من شانس ندارم با کلی امید بیا پول قرض بگیر هیچی دیگه پول مردم رو باید برگردونم و من چیکار کردم هیچی

خدا لعنت کنه بر ظلم .
 سپاس‌گزاری شده توسط: codin
ارسال: #۵۵۷۶۷
۱۹ شهریور ۱۳۹۹, ۰۱:۲۳ ق.ظ
(۱۹ شهریور ۱۳۹۹ ۱۲:۵۹ ق.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  یه روزی تو این مملکت تغییری اتفاق می افته امیدوارم اون روز زنده باشم و ببینم این تغییر رو نفس مردم بریده شده واقعا
کسری بودجه رو از جیب مردم تامین می کنند
+ خدایش شما باشید بهتون فشار نمیاد دو هفته پیش تیبا معمولی ۹۵ میلیون بود الان شده ۱۲۲ میلیون دو هفته پیش می گفتم ولش کن تیبا معمولی ظاهرش خوب نیست بزار تیبا ۲ بگیرم یهویی دیدم شده ۱۳۲ میلیون واقعا من شانس ندارم با کلی امید بیا پول قرض بگیر هیچی دیگه پول مردم رو باید برگردونم و من چیکار کردم هیچی

خدا لعنت کنه بر ظلم .
خیام به نظرم زودتر تصمیمتو بگیر. برو سراغ ماشین دست دو یا ارزون تر برای الان مثلا. دو روز دیگه میبینی ده میلیون دیگه رفته روش و تو هنوز پست میزنی و حسرت میخوری... ایشالا درست بشه... البته من درکت میکنم خریدن ماشین نو یا ماشینی که دوستش داری حسش خیلی فرق داره با خرید دست دو یا ماشینی که خوشت نیاد ولی خب به هر حال چه میشه کردHuh
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA
ارسال: #۵۵۷۶۸
۱۹ شهریور ۱۳۹۹, ۰۱:۲۷ ق.ظ
- تارگت بعدی دلار ۳۵ یا ۳۶
- خیلی وقت پیش بهتون گفته بودم پولتونو به طلایی سکه‌ای چیزی تبدیل کنید, الان دیگه میگم به هرچی میتونید تبدیل کنید. حتی شده به یه گونی کود حیوانی! بَرّه هم میتونید بخرید, هم از لحاظ گوشتی رشد میکنه هم از لحاظ قیمتی با دلار کورولیشن خوبی داره!
- درباره اقتصاد خارجی هم شدیداً معتقدم ریزش بورس امریکا بازی ترامپه. بدش نمیاد قبل از شروع اتخابات یه قهرمان‌بازی دربیاره با بورس. میخواد یه پامپ از بازار بگیره. البته به کمک فدرال ریزرو
دوستانی که در بازار کریپتو و حتی فارکس هستن بدون توجه به شاخص دلار هیچ معامله‌ای نکنن فکر کنم سقف کانالش ۹۴ باشه!
- انس جهانی هم که هفته قبل آماده ی پرواز بود که آمار راست یا دروغ کاهش شاخص بیکاری پاک بهمش ریخت. شاید انس هم تا یه جایی بریزه.
- من هیچوقت موافق سرمایه‌گذاری روی دلار نیستم ولی دوستانی که اصرار به این کار دارن و گیرشون نمیاد یه آلترنیتیوهایی هم هست! مثلاً استیبل‌کوین‌ها!

سپاس‌گزاری شده توسط: nlp@2015
ارسال: #۵۵۷۶۹
۱۹ شهریور ۱۳۹۹, ۰۳:۴۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ شهریور ۱۳۹۹ ۰۴:۰۲ ق.ظ، توسط Amir V.)
(۱۸ شهریور ۱۳۹۹ ۱۱:۳۷ ب.ظ)codin نوشته شده توسط:  ببین بزار یکمی سنت بره بالاتر و تجربیاتت بیشتر بشه. همه ما این رفتارهای هیجانی اینطوری را تجربه کردیم وقتی سنمون کمتر بود من خودم وقتی ۱۶-۱۷ سالم بود... فکر میکردم فقط منم که میفهمم و بقیه نمیفهمن... ولی واقعیت پیچیده تر از این حرفاس...
هیچی صفر و یکی نیست... من جواب چیزایی که گفتیو نمیدم چون همون طور که گفتم بوی خامی و نوجوونی میده ولی مطمئنم خودت بعدا بهشون میخندی : )
موفق باشی [تصویر:  heart.gif][تصویر:  heart.gif]
کدین جان به نظرم اینطوری جواب دادن خیلی دقیق نیست و مغالطه اس. دوست دارم دلخور نشی بگی امیر گیر داد به من Big Grin

چقدر خوب نوشته

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

There is no there there.
 سپاس‌گزاری شده توسط: codin
ارسال: #۵۵۷۷۰
۱۹ شهریور ۱۳۹۹, ۰۵:۱۲ ق.ظ
(۱۹ شهریور ۱۳۹۹ ۰۳:۴۴ ق.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  
(18 شهریور ۱۳۹۹ ۱۱:۳۷ ب.ظ)codin نوشته شده توسط:  ببین بزار یکمی سنت بره بالاتر و تجربیاتت بیشتر بشه. همه ما این رفتارهای هیجانی اینطوری را تجربه کردیم وقتی سنمون کمتر بود من خودم وقتی ۱۶-۱۷ سالم بود... فکر میکردم فقط منم که میفهمم و بقیه نمیفهمن... ولی واقعیت پیچیده تر از این حرفاس...
موفق باشی [تصویر:  heart.gif][تصویر:  heart.gif]
کدین جان به نظرم اینطوری جواب دادن خیلی دقیق نیست و مغالطه اس. دوست دارم دلخور نشی بگی امیر گیر داد به من Big Grin

چقدر خوب نوشته

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

متوجه منظورت میشم منم قصدم "قانع" کردن بر مبنای دلیل و منطق و اینا نبود... صرفا به قول خارجیا opinion بودشSmile
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۱۶ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۷۱۶ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۲ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۶۳۳ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۸۸ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۳۵ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۴۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۱۸ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۱۵ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۵۴ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close