زمان کنونی: ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۰۲ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۵۵۳۶۶
۱۹ مرداد ۱۳۹۹, ۱۱:۰۱ ق.ظ
منم واقعا خسته شدم از توضیح دادن و نوشتن منم تمام پست های اخیرم رو پاک کردم ...
روزهای تکرای ، فکرهای تکراری و ادم های تکراری !
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۵۵۳۶۷
۱۹ مرداد ۱۳۹۹, ۱۱:۳۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ مرداد ۱۳۹۹ ۱۱:۵۳ ق.ظ، توسط sss.)
(۱۹ مرداد ۱۳۹۹ ۰۹:۵۲ ق.ظ)codin نوشته شده توسط:  من کلی نوشتم در جواب یکی از دوستان ولی همشو پاک کردم....

ای کاش هممون تعصب ها را کنار میزاشتیم و بدون دفاع از گروهی که عضوش هستیم برای کمک به بشریت و همه آدم ها متحد میشدیم....
دوست عزیز
من متن پیش از ویرایش رو دیدم. منظور از اون قسمت بولد شده، جسارت به کسی نیست. منظورم این بود که بدونین واقعا ناراحتی وجود نداره. اگر قرار بر ناراحتی بود بارها و بارها فرصتش فراهم شده بود.
(۱۹ مرداد ۱۳۹۹ ۰۹:۵۲ ق.ظ)codin نوشته شده توسط:  ای کاش هممون تعصب ها را کنار میزاشتیم و بدون دفاع از گروهی که عضوش هستیم برای کمک به بشریت و همه آدم ها متحد میشدیم....
اگر لطف می کردین و تا انتها مطالعه می کردین، مشاهده می کردین که در انتهای مطلب همین مساله رو مطرح کردم.

--------------------
در مجموع با این که در بعضی مسائل با بعضی از کاربران اختلاف نظر بسیار زیاد دارم ولی در حد آگاهی خودم سعی کردم همیشه ادب و منطق رو رعایت کنم. با این وجود، اگر احساس کردم رنجشی به وجود اومده، سعی کردم برطرفش کنم. اگر هم موردی رو متوجه نشدم، امیدوارم دوستان به بزرگواری خودشون گذشت کنن. هرگز در بحث ها هدفم رنجش کسی نبوده و نیست.
همچنان گفتگو رو راهی برای تبادل دانش می دونم.
ارسال: #۵۵۳۶۸
۱۹ مرداد ۱۳۹۹, ۱۱:۵۴ ق.ظ
..................
ارسال: #۵۵۳۶۹
۱۹ مرداد ۱۳۹۹, ۱۲:۰۲ ب.ظ
با اخبار اقتصادی در خدمت شما هستیم:

-دلار الان در کانال ۲۲تومن هست
با خبرایی که قراره این هفته منتشر بشه شکل نزولی گرفته و احتمالاً تا ۱۸ پایین بیاد
قطعاً روی خیلی چیزا تاثیر میزاره از جمله فلزات گرانبها

- بورس کاملاً طبق پیش بینی هام پیش رفت.

- پترول افشای الف خورد و متوقف شد.

ارسال: #۵۵۳۷۰
۱۹ مرداد ۱۳۹۹, ۰۸:۱۹ ب.ظ
(۱۹ مرداد ۱۳۹۹ ۱۲:۰۲ ب.ظ)ezra نوشته شده توسط:  با اخبار اقتصادی در خدمت شما هستیم:
با این شرایط به نظرتون کسی که ۱۰۰ میلیون داره کجا سرمایه گذاری کنه بهتره؟

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
ارسال: #۵۵۳۷۱
۱۹ مرداد ۱۳۹۹, ۱۱:۰۳ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۹ مرداد ۱۳۹۹ ۰۸:۱۹ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  
(19 مرداد ۱۳۹۹ ۱۲:۰۲ ب.ظ)ezra نوشته شده توسط:  با اخبار اقتصادی در خدمت شما هستیم:
با این شرایط به نظرتون کسی که ۱۰۰ میلیون داره کجا سرمایه گذاری کنه بهتره؟
بده یه پراید بخر
ارسال: #۵۵۳۷۲
۱۹ مرداد ۱۳۹۹, ۱۱:۳۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ مرداد ۱۳۹۹ ۱۱:۳۳ ب.ظ، توسط Saman.)
(۱۹ مرداد ۱۳۹۹ ۰۹:۵۲ ق.ظ)codin نوشته شده توسط:  من کلی نوشتم در جواب یکی از دوستان ولی همشو پاک کردم....

ای کاش هممون تعصب ها را کنار میزاشتیم و بدون دفاع از گروهی که عضوش هستیم برای کمک به بشریت و همه آدم ها متحد میشدیم.... همه جا پر از تعصب هست ... هیچکی دنبال فکر کردم بدون تعصب نیست.... گاهی فکر میکنم اصلا به من چه...واقعا بهترین کار اینه آدم بی خیال این جور بحثا بشه بره یه اپی بزنه یه پولی در بیاره...عوض کردن جامعه غیر ممکنه برای ماها که قدرت خاصی نداریم. بهترین کار اینه زندگی خودمونو درست کنیم.

رندی دیدم نشسته بر خنگ زمین

نه کفر و نه اسلام و نه دنیا و نه دین

نه حق نه حقیقت نه شریعت نه یقین

اندر دو جهان کرا بود زهره این

-------------------

کلا چند وقتیه همه چی مث یک خواب برام میمونه... واقعا چی توی زندگی واقعیه؟ چی الکیه؟ چه حقیقته؟ چی دروغه؟ گاهی خودمو مث یک نقطه تصور میکنم که داره از توی کره ماه زمینو نگاه میکنه بعد میبینم چقدر همه چیز بچه بازیه- همه چیز بی اهمیته- مهم ترین چیزا بی ارزشن.. مهمترین دستاورد ها مث بازی بچه ها میمونن... خیلی حس عجیبیه... نمیدونم چمه واقعا... افسرده نیستم قطعا ولی انگار یک عینکی را چند سالیه از جلوی چشامم برداشتن و فهمیدم واقعیت همه چیز چقدر پوچه... حتی نمیدونم پوچ کلمه درستیه یا نه... منظورم اینه واقعیت همه چیز چقدر کم ارزشه... با سوادترین آدم ها چقدر بی سوادن.... مهمترین دستاورد های بشر چقدر پیش و پا افتاده ان... تمام کارهای روزمره ای که انجام میدیم چقدر قابل پیشبینی و چندش آوره... صبح مث روبات بیدار میشی یه سری کار ثابت میکنی بعدم شب میشه میخوابی... دوباره از نو.. ایران که بودم تمام تلاش هام در راستای بهشت موعود دنیوی بود ( خارج)... الان ولی انگار تا ته همه چیزو میتونم ببینم... هیچ چیز شگفت آوری دیگه پیدا نمیکنم جذبم کنه ... یه چیزی که مبهم و شگفت آور باشه... ولی همه چیز برام تا تهش روشنه... بیانش خیلی سخته
چیزی که داریم همینه.
----
چند خط از جنایت و مکافات
--------
کجا خواندم که یک محکوم به مرگ، یک ساعت پیش از اجرای حکم گفته بود، اگر قرار بود روی قله‌ی کوهی زندگی کنم، یا روی صخره‌ای نوک‌تیز که سطح کوچکی روی آن باشد، به اندازه‌ی گذاشتن پاها، سکوی کوچکی که همه سویش پرتگاه باشد، میان اقیانوسی بی‌پایان، در ظلمتی ابدی، در تنهایی مطلق، در معرض طوفان‌های دائمی، و اگر قرار باشد برای همه‌ی عمر، برای هزار سال، تا ابد روی یک متر جا بمانم، آن را به مردن ترجیح می‌دهم؟ زنده‌ماندن، زندگی کردن، به هر شکلی شده… پروردگارا، آخ که چقدر حقیقت دارد! انسان موجود پستی است…
_________
در جایی دیگر . . .:
رنج و درد از آدمی بلندطبع و هوشمند بودن و قلبی بزرگ داشتن سرچشمه می‌گیرند و جداشدنی نیستند. مردان بزرگ واقعی به نظر من روی زمین اندوه عظیمی را احساس می‌کنند
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , big cloud , Riemann
ارسال: #۵۵۳۷۳
۲۰ مرداد ۱۳۹۹, ۱۲:۰۳ ق.ظ
(۱۹ مرداد ۱۳۹۹ ۱۱:۰۳ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  بده یه پراید بخر
ی ماشین درهمین حد دارن
انگار بورس گزینه خوبیه ولی تخصص نداره

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
ارسال: #۵۵۳۷۴
۲۰ مرداد ۱۳۹۹, ۱۲:۱۱ ق.ظ
(۲۰ مرداد ۱۳۹۹ ۱۲:۰۳ ق.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  
(19 مرداد ۱۳۹۹ ۱۱:۰۳ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  بده یه پراید بخر
ی ماشین درهمین حد دارن
انگار بورس گزینه خوبیه ولی تخصص نداره
ببین اگه ریسک پذیر نیستن می تونن پولشون رو بزارن صندوق با درامد ثابت که هم بانک داره و هم بعضی کارگزاری ها و ماهیانه یه مبلغی بگیرند
ولی اگه ریسک پذیر هستند سرمایه خودشون رو روی چند تا بازار ببرن مثلا ۵۰ میلیون بورس ( بهترین گزینه صندوق بورسه نه مستقیم از نظر من )
بعد طلا و دلار

+ راستی شما یادتونه می گفتین یه پسری که شاغله حتما باید ماشین داشته باشه می دونی قیمت آشغال ترین ماشین ایرانی الان چنده ؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA
ارسال: #۵۵۳۷۵
۲۰ مرداد ۱۳۹۹, ۱۲:۲۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ ۱۲:۲۴ ق.ظ، توسط RASPINA.)
(۲۰ مرداد ۱۳۹۹ ۱۲:۱۱ ق.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  + راستی شما یادتونه می گفتین یه پسری که شاغله حتما باید ماشین داشته باشه می دونی قیمت آشغال ترین ماشین ایرانی الان چنده ؟
بله می دونم. همه اشون را ......

ولی چ کار میشه کرد گزینه دیگه ای نداریم

پارسال خواهرم ماشین ثبت نام کرد قرار بود با ۳۳ تمن صاحب ماشین بشن در نهایت ۶۵ تمن هزینه کردن
نمیشد که بگن نه نمی خوایم باید ی خودروی لوکس داشته باشیم
مسکن مهر که الان توی شهر ما ۳۸۰ میلیون هست دوسال پیش ۵۰ -۶۰ تمن بود
سخته آدم پول ی واحد آپارتمان را بده ماشین ولی همینه دیگه ..

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam
ارسال: #۵۵۳۷۶
۲۰ مرداد ۱۳۹۹, ۱۲:۲۹ ق.ظ
(۲۰ مرداد ۱۳۹۹ ۱۲:۲۰ ق.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  
(20 مرداد ۱۳۹۹ ۱۲:۱۱ ق.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  + راستی شما یادتونه می گفتین یه پسری که شاغله حتما باید ماشین داشته باشه می دونی قیمت آشغال ترین ماشین ایرانی الان چنده ؟
بله می دونم. همه اشون را ......

ولی چ کار میشه کرد گزینه دیگه ای نداریم

پارسال خواهرم ماشین ثبت نام کرد قرار بود با ۳۳ تمن صاحب ماشین بشن در نهایت ۶۵ تمن هزینه کردن
نمیشد که بگن نه نمی خوایم باید ی خودروی لوکس داشته باشیم
مسکن مهر که الان توی شهر ما ۳۸۰ میلیون هست دوسال پیش ۵۰ -۶۰ تمن بود
سخته آدم پول ی واحد آپارتمان را بده ماشین ولی همینه دیگه ..
مگه هست که پول به ماشین بدیم والا من سه ساله کار می کنم فقط تونستم یه خونه اجاره کنم زندگیمو ادامه بدم
کی از ماشین بدش میاد ولی نیست پول من نمی دونم مردم پول از کجا میارن حقوق ها هم زیر ۵ تومنه خیلی زرنک باشی ۷ یا ۸ تومن بتونی حقوق بگیری ولی ماشین چنده حداقل تیبا۲ ۱۲۰ میلیون
ارسال: #۵۵۳۷۷
۲۰ مرداد ۱۳۹۹, ۱۲:۵۷ ق.ظ
تاپیک به این میگن همه مایه دار بحث ماشین و بورس و طلا ایول Big Grin
ولی جدی به نظر من بزرگترین دارای هر کسی هنر اونه و بهترین هنری هم که باید یاد بگیره ادم هنر بالفعل کردن توانایهاشه هنر شروع کردن و ادامه دادن و قطعا تمام کردن به هر حال کار ان کرد که تمام کرد

think positive
 سپاس‌گزاری شده توسط: ezra , RASPINA , khayyam , diligent , فاطمه سلیمانی
ارسال: #۵۵۳۷۸
۲۰ مرداد ۱۳۹۹, ۰۱:۵۳ ق.ظ
تو مرحله سوم تونستم شماره اصلی دختر همسایه رو هم گیر بیارم ( تلگرام و واتس آپ ) هم داره روی خطش
تا مراحل بعدی بدرود : )
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud , Amir V
ارسال: #۵۵۳۷۹
۲۰ مرداد ۱۳۹۹, ۱۰:۱۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ ۱۰:۵۶ ق.ظ، توسط ezra.)
(۱۹ مرداد ۱۳۹۹ ۰۸:۱۹ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  با این شرایط به نظرتون کسی که ۱۰۰ میلیون داره کجا سرمایه گذاری کنه بهتره؟

باید منتظر موند تا این خبر مشخص تر بشه

تاجایی که به گوش من رسیده خبر احتمالاً یکی از اینهاست و به احتمال قوی گزینه آخره

سویفت مستقل چین
مذاکره با امریکا
یارانه ی حمایتی
پیش فروش نفت به خود مردم

اما یادمون نره هر اصلاحی فرصت خریده

در کل بورس از همه کم ریسک تره به نظرم
یه دو سه روز دیگه مثبت باشه صعودی بودن تا آخر تابستون رو تضمین میکنه
نظر من رو بخواید میگم بورس - سهام های شاخص ساز - گروه پالایشی

دلار یهو از ۱۵ تومن میره تا ۲۶ تومن
یهو از ۲۶ میاد تا ۲۰
و به تبعش جهش های سنگین سکه و ...
الان فملی و شپنا جلو چشم هی دارن از سقف میرن کف, از کف میرن سقف! گیجن!
اگه گفتید نون کیا الان تو روغنه؟
آفرین!
برادران رانت!
میخواید در بازار سرمایه‌ی ایران به ثروت‌های هنگفت برسید پولتون رو تو هیچکدوم از این بازارها سرمایه گذاری نکنید, بلکه انتخابات مجلس و .. که شد اسپانسر مالی یه کاندیدا بشید و بفرسیدش بالا, و در عوض چهار سال با رانت اطلاعاتی واسه خودتون عشق و حال کنید!
مملکت مستضعفین دردمند!

(۲۰ مرداد ۱۳۹۹ ۱۰:۱۶ ق.ظ)ezra نوشته شده توسط:  نظر من رو بخواید میگم بورس - سهام های شاخص ساز - گروه پالایشی

دست نگه دارید! Smile))))))))))))))))))))))))
همین الان خبر اومد که etf دوم فعلاً منتفیه Smile)))))))

حتماً میدونید که چه صف خریدی شده بود واسه پالایش ها
حالا کمرشون شکسته شد

سگ تو اول و آخر این مملکت

سپاس‌گزاری شده توسط: .:tarannom:. , khayyam
ارسال: #۵۵۳۸۰
۲۰ مرداد ۱۳۹۹, ۱۰:۵۸ ق.ظ
...............

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۱۹۷ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۷,۶۸۲ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۳۷۹ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۳,۳۸۳ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۷۱ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۱۵ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۳۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۳۹۸ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۲۱۴ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۱۲ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close