زمان کنونی: ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۲۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۵۳۶۴۱
۲۱ بهمن ۱۳۹۸, ۰۴:۴۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ بهمن ۱۳۹۸ ۰۵:۰۰ ب.ظ، توسط RangiRangi.)
دوستانی که تجربه مصاحبه دارن میشه راهنمایی کنید دقیقا چه سوالایی میپرسن؟ و اگه جواب سوالی رو هم نمیدونم چطور باید جواب بدیم که نظر اون شخصی که مصاحبه میکنه زیاد تغییر نکنه و قبول کنه با یه کم کسب تجربه تو محیط کار بهتر میشیم؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۵۳۶۴۲
۲۱ بهمن ۱۳۹۸, ۰۴:۵۷ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۱ بهمن ۱۳۹۸ ۰۴:۴۰ ب.ظ)shamim_70 نوشته شده توسط:  
(21 بهمن ۱۳۹۸ ۰۳:۳۲ ب.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  و من نیز امروز بعد از دو هفته سردرد ندارم، فقط همش گشنم میشه.
اسکار با اون همه ابهت برگذار میشه در حالیکه جایزه ی فیلم برتر رو به یه فیلم انگلیسی نمیدن، به یه فیلم چینی ژاپنی میدن و دلجویی میکنن.
بعد من موندم شهاب حسینی با چه رویی به مسعود کیمیایی توهین میکنه و به قول حامد اسماعیلیون نونشو تو خون کشته شده های هواپیمای اوکراینی میزنه و داغ جشنواره ی فجر رو به سینه میزنه، فکر میکنم اینجاس که خواکین فینیکس بزرگ رقیب میطلبه.
از شهاب حسینی خیلی بدم اومده، نمیدونم چرا، ولی بدم اومده بد
ناگفته نمونه که حالا برخی بازیگرها و کارگردانها ماجرای هواپیمای اوکراینی رو پیراهن عثمان کردنو گاها هدفشون این بوده که یک شوی سیاسی-اجتماعی برای خودشون راه بندازن!!
ولی بنظر منم شهاب حسینی هم این اجازه رو نداشت که با این لحن یک کارگردان بزرگو زیر سوال ببره میتونست نقدشو با یک بیان بهتری بگه
پیراهن عثمان چیه این وسط !!!
ارسال: #۵۳۶۴۳
۲۱ بهمن ۱۳۹۸, ۰۵:۰۰ ب.ظ
نمیدونم چرا ؛ دیگه طرف دار هیچ بازیگر و خواننده ای نیسم....
یه ذره هم اگه طرف دار کسی بودم اونم پرید ....
 سپاس‌گزاری شده توسط: marvelous
ارسال: #۵۳۶۴۴
۲۲ بهمن ۱۳۹۸, ۱۲:۴۴ ب.ظ
(۲۱ بهمن ۱۳۹۸ ۰۴:۴۰ ب.ظ)shamim_70 نوشته شده توسط:  
(21 بهمن ۱۳۹۸ ۰۳:۳۲ ب.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  و من نیز امروز بعد از دو هفته سردرد ندارم، فقط همش گشنم میشه.
اسکار با اون همه ابهت برگذار میشه در حالیکه جایزه ی فیلم برتر رو به یه فیلم انگلیسی نمیدن، به یه فیلم چینی ژاپنی میدن و دلجویی میکنن.
بعد من موندم شهاب حسینی با چه رویی به مسعود کیمیایی توهین میکنه و به قول حامد اسماعیلیون نونشو تو خون کشته شده های هواپیمای اوکراینی میزنه و داغ جشنواره ی فجر رو به سینه میزنه، فکر میکنم اینجاس که خواکین فینیکس بزرگ رقیب میطلبه.
از شهاب حسینی خیلی بدم اومده، نمیدونم چرا، ولی بدم اومده بد
ناگفته نمونه که حالا برخی بازیگرها و کارگردانها ماجرای هواپیمای اوکراینی رو پیراهن عثمان کردنو گاها هدفشون این بوده که یک شوی سیاسی-اجتماعی برای خودشون راه بندازن!!
ولی بنظر منم شهاب حسینی هم این اجازه رو نداشت که با این لحن یک کارگردان بزرگو زیر سوال ببره میتونست نقدشو با یک بیان بهتری بگه

چیزی که هست، انصراف از جشنواره ی فجر از زمانی شروع شد که مسعود کیمیایی خیلی صادقانه و بر اثر دردی که تمام وجودش رو از این حادثه ی مسخره سوزونده بود فیلمش رو از جشنواره ی فجر نه به دلایل سیاسی بیشتر به دلیل همدردی با مردم کشید بیرون. بعد این کار تبدیل به یه جریانی شد که همه شروع کردن و از جشنواره ی فجر انصراف دادن. به نظرم این کار اصلا غیر منطقی نبود و کاملا هم درست بود. حالا نمیخوام بگم خودم یه بار شمشیر این جشنواره جیگرمو پاره کرده دارم اینو میگم. یه جشنواره ای هست کاملا حکومتی و تشریفاتی و از اولش هم معلومه که جایزه ها رو به کی میدن. درسته من تو عالم کامپیوتر ممکنه خنگ باشم، ولی در مورد هنر و جشنواره ها دیگه به همه چی واردم. هنرپیشه ها هم اکثرا دوستا و همکلاسای خودم هستن و همه رو خوب میشناسم. پارسال وقتی جایزه رو به الناز شاکردوست دادن من دهنم مثل دروازه غار باز موند!!!!! این دختر هیچ بویی از هنر نبرده و از شانس و پولیه که داره که جاش شده تا اینجا تو سینما. تا اینکه رفتم فیلم رو دیدم و واقعا متاسف شدم. اون تصویری که نشون دادن از ریگی و بعد این دختر اون نقشی که بهش داده بودن .... واقعا متاسفم فرماشی بود. حالا کاری به اینم ندارم. ولی وقتی این حادثه دل هنرمندا رو درد میاره، درست همونطور که یه عده ی دیگه مرگ قاسم سلیمانی رو به قول شما کردن پیراهن عثمان ، آدم میمونه که این شهاب حسینی دیگه از کجا داره تغذیه میشه این حرفهای مفت رو میزنه. اونم در مورد اسطوره ی سینمای ایران مسعود کیمیایی، که اصلا جای حرف نداره.
مسعود کیمیایی فقط میخواسته در اندوه مردم شریک باشه و همینطور یه سری از بازیگرای دیگه، و یه عده مثل شهاب حسینی اینو کردن پیراهن عثمان و کوبیدن تو سرشون و یه برداشت سیاسی ازش دادن. که حتی اگه سیاسی هم بود به حق بود.
اینو فراموش نکنین هنرمند هیچوقت نباید سیاسی و فرمایشی باشه، هنرمند رو مردمش میسازن. همون مردمی که بیگناه تو هواپیمای اوکراینی کباب شدن.....

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

(The only thing I know is that I know nothing)

Socrates
 سپاس‌گزاری شده توسط: عزیز دادخواه
ارسال: #۵۳۶۴۵
۲۲ بهمن ۱۳۹۸, ۰۶:۰۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ بهمن ۱۳۹۸ ۰۷:۰۳ ب.ظ، توسط عزیز دادخواه.)
(۲۲ بهمن ۱۳۹۸ ۱۲:۴۴ ب.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  هنرمند هیچوقت نباید سیاسی و فرمایشی باشه.....

اینکه جشنواره فجر باید تحریم میشد یا نه مسئله ای صنفی است و در صلاحیت من نیست و نظری هم ندارم. و اهل فن باید نظر بدهند.
اما اینکه حسینی چنین نامحترمانه و وقیحانه در مورد کسی مثل کیمیایی صحبت میکنه معلوم میشه که لات و لمپن های مجازی فقط افراد بی هویتی نیستند که در صفحات شخصی افراد معروف فحاشی میکنند بلکه همین جوجه سلبریتی های خودمون هم در مواقعی که منافعشون ایجاب کنه شناگران قابلی هستند.

Smile .
ارسال: #۵۳۶۴۶
۲۲ بهمن ۱۳۹۸, ۰۷:۳۷ ب.ظ
چو در رویت بخندد گل مشو در دامش ای بلبل
که بر گل اعتمادی نیست گر حسن جهان دارد
بله اینجوریاست!

think positive
ارسال: #۵۳۶۴۷
۲۲ بهمن ۱۳۹۸, ۰۹:۲۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ بهمن ۱۳۹۸ ۰۹:۳۷ ب.ظ، توسط Riemann.)
گرشنمه، شام میخوام : ))

چند تا گزینه برای شام بگید لطفا
الویه آماده، نودل، سوپ آماده، شامی کبابی، تخم مرغ، پنیر، پیتزا، هات داگ، گوشت قلقلی.
اینا معمولا کل شام‌هایی هستن که من خوردم ...

+ یاد باد آن روزگاران که پول داشتیم ...
++ سوالی که برای من پیش اومده اینه که آیا وقتی مثلا ۴ روز تعطیلی پشت سر هم هست، حتما حتما باید آدم بره مسافرت؟ مثلا مسافرت جنوب، اونم توی این جاده های برفی و خطرناک ... یعنی آدما نمیتونن چهار روز توی خونشون بشینن، یا مثلا سر بزنن به اقوامشون و همدیگه رو دعوت کنن و ... هوای تهران مثلا امروز در پاک ترین حالت خودش قرار داشت ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: Milad_Hosseini
ارسال: #۵۳۶۴۸
۲۲ بهمن ۱۳۹۸, ۱۰:۰۶ ب.ظ
(۲۲ بهمن ۱۳۹۸ ۰۹:۲۱ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  گرشنمه، شام میخوام : ))

الویه آماده، نودل، سوپ آماده، شامی کبابی، تخم مرغ، پنیر، پیتزا، هات داگ، گوشت قلقلی.

++ سوالی که برای من پیش اومده اینه که آیا وقتی مثلا ۴ روز تعطیلی پشت سر هم هست، حتما حتما باید آدم بره مسافرت؟ مثلا مسافرت جنوب، اونم توی این جاده های برفی و خطرناک ... یعنی آدما نمیتونن چهار روز توی خونشون بشینن، یا مثلا سر بزنن به اقوامشون و همدیگه رو دعوت کنن و ... هوای تهران مثلا امروز در پاک ترین حالت خودش قرار داشت ...
زندگی یه ادم مجرد گزینه های زیادی نداره راحت ترین حالت ممکن زنگ بزن از رستوران چلوجوجه برات بیارن خخخ کاری که من هر روز انجام میدم و واقعا خسته شدم از این وضع Undecided
ارسال: #۵۳۶۴۹
۲۲ بهمن ۱۳۹۸, ۱۰:۱۶ ب.ظ
(۲۲ بهمن ۱۳۹۸ ۱۰:۰۶ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  
(22 بهمن ۱۳۹۸ ۰۹:۲۱ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  گرشنمه، شام میخوام : ))

زندگی یه ادم مجرد گزینه های زیادی نداره راحت ترین حالت ممکن زنگ بزن از رستوران چلوجوجه برات بیارن خخخ کاری که من هر روز انجام میدم و واقعا خسته شدم از این وضع Undecided
خب چلو جوجه سفارش نده قرمه سبزی سفارش بده!!Big GrinTongue

زمان آدم ها رو دگرگون میکند
اما تصویری را که از آنها داریم
ثابت نگه می دارد
هیچ چیز دردناک تر از این تضاد
میان دگرگونی آدم ها و ثبات خاطره ها نیست

مارسل پروست
از کتاب : در جستجوی زمان از دست رفته
 سپاس‌گزاری شده توسط: BBumir
ارسال: #۵۳۶۵۰
۲۲ بهمن ۱۳۹۸, ۱۰:۴۸ ب.ظ
(۲۲ بهمن ۱۳۹۸ ۱۰:۱۶ ب.ظ)shamim_70 نوشته شده توسط:  
(22 بهمن ۱۳۹۸ ۱۰:۰۶ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  
(22 بهمن ۱۳۹۸ ۰۹:۲۱ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  گرشنمه، شام میخوام : ))

خب چلو جوجه سفارش نده قرمه سبزی سفارش بده!!Big GrinTongue
چند باری قورمه سبزی سفارش دادم معلوم نیست اصلا چیه اونا مگه داریم قورمه سبزی پرسی ۱۲ هزار !!!
کلا من حداقل روزی ۲۰ تومن پول رستوران یا ساندویجی میدم این حداقلش بود !
ارسال: #۵۳۶۵۱
۲۲ بهمن ۱۳۹۸, ۱۰:۵۶ ب.ظ
(۲۲ بهمن ۱۳۹۸ ۰۹:۲۱ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  ++ سوالی که برای من پیش اومده اینه که آیا وقتی مثلا ۴ روز تعطیلی پشت سر هم هست، حتما حتما باید آدم بره مسافرت؟ مثلا مسافرت جنوب، اونم توی این جاده های برفی و خطرناک ...

آخه فصل مسافرت جنوب فقط همین الان هست. بعد از عید اونجا آتیش میباره Smile بهترین فصل سفر جنوب دی ماه تا اسفند هست. اونجا برف هم نمیباره.پس دل را به دریا بزنید و راهی بشید Smile
ارسال: #۵۳۶۵۲
۲۲ بهمن ۱۳۹۸, ۱۱:۳۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ بهمن ۱۳۹۸ ۱۱:۴۸ ب.ظ، توسط شبگرد.)
بچه ها کدومتون درس امنیت شبکه پیشرفته را گذرونده این درس پیش نیاز داره؟ کلا چطور درسی هست
بین معماری نرم افزار و امنیت شبکه پیشرفته باید یکی را انتخاب کنم
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۵۳۶۵۳
۲۳ بهمن ۱۳۹۸, ۱۲:۰۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ بهمن ۱۳۹۸ ۱۲:۰۷ ق.ظ، توسط Saman.)
الان که پول همه کاری رو دارم و درآمدم خوب شده
همش خوابم میاد.ظهر دو ساعت میخوابم.بعد شب ساعت ۱۲ باز خوابم میاد

وقتی پول نداری میری همه جا رو زیر و رو میکنی و چیزای خوب نگاه میکنی که بخری ولی پول هیچی نداری

کاش یکی بود الان منو میذاشت داخل یه پیتزا فروشی
سیب زمینی میخوردم + پیتزا + کلا آخر شبا هم گشنه م میشه!
 سپاس‌گزاری شده توسط: marvelous , نارین
ارسال: #۵۳۶۵۴
۲۳ بهمن ۱۳۹۸, ۱۲:۱۳ ق.ظ
(۲۲ بهمن ۱۳۹۸ ۱۰:۰۶ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  زندگی یه ادم مجرد گزینه های زیادی نداره راحت ترین حالت ممکن زنگ بزن از رستوران چلوجوجه برات بیارن خخخ کاری که من هر روز انجام میدم و واقعا خسته شدم از این وضع [تصویر:  undecided.gif]
رستوران در گزینه اول پول میخواد، دوم اینکه واقعا غیر از یه سری جاهای خاص، نمیشه به غذا ها اعتماد کرد، مثلا سمت ما غیر از رستوران چند تا رستوران خاص، از جای دیگه سفارش بدی ممکنه زباله تحویل بگیری، اونا هم که هر سفارش بالای ۳۰ میفته ...
(۲۲ بهمن ۱۳۹۸ ۱۰:۱۶ ب.ظ)shamim_70 نوشته شده توسط:  خب چلو جوجه سفارش نده قرمه سبزی سفارش بده!![تصویر:  biggrin.gif][تصویر:  tongue.gif]
ایضا جواب بالا! واقعا نمیشه اعتماد کرد به غذاهای بیرون، من راستش برنج غیر از برنج شمال باشه، تایید نمیکنم! اونم یه غذای حساسی مثل قرمه سبزی! معمولا رستورانا پر از روغن هست غذاشون و اینکه معلوم نیست چه گوشتی داخلش ریختن ....
(۲۲ بهمن ۱۳۹۸ ۱۰:۵۶ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  آخه فصل مسافرت جنوب فقط همین الان هست. بعد از عید اونجا آتیش میباره [تصویر:  smile.gif] بهترین فصل سفر جنوب دی ماه تا اسفند هست. اونجا برف هم نمیباره.پس دل را به دریا بزنید و راهی بشید [تصویر:  smile.gif]
بله حرفتون درسته ... ولی بیشتر بحثم سر اینه که یه سری آدما هستن که مسافرت رفتن واسشون یه جورایی ارزش شده و ... کلا عده ای از آدما اینطورین ظاهرا که مسافرت رفتن رو یک ویژگی استثنایی میدونن ... مسافرت در مرحله اول پول میخواد، دوم همسفر خوب میخواد، سوم فکر آزاد میخواد ... باز بحث من سر اون ادمایی هست که مثلا اگر این چند روز هیچ جا نرن، افسردگی میگرن و انگار یه چیزی ازشون کم شده! یکی مثل من که براش فرقی نمیکنه .. من خیلی دوست دارم دنیا رو از دید اونا ببینم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT , marvelous , نارین
ارسال: #۵۳۶۵۵
۲۳ بهمن ۱۳۹۸, ۱۲:۳۲ ق.ظ
You are tired from eating!
I am tired from dying!
Which one is worse?? can you tell me?
I'm exhausted

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۲۴ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۱,۸۸۹ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۶ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۵,۳۷۱ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۹ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۷ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۵۳ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۷۵ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۷۶ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close