زمان کنونی: ۰۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۲۱ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۴۸۰۶۱
۰۱ آبان ۱۳۹۷, ۰۷:۱۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ آبان ۱۳۹۷ ۰۷:۱۸ ب.ظ، توسط negarin_.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۰۱ آبان ۱۳۹۷ ۰۵:۵۷ ب.ظ)Katerina Petrova نوشته شده توسط:  
(01 آبان ۱۳۹۷ ۰۵:۳۵ ب.ظ)negarin_ نوشته شده توسط:  بعد مدت ها دوری از آشپزی... امروز چه قیمه خوشمزه ای پختم خودم به خودم تبارک الله گفتم.
بازگشت غرورآفرین شما را به میادین آشپزی تبریک میگوییم Big Grin

Smile Smile
سپاس
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: αɾια
ارسال: #۴۸۰۶۲
۰۱ آبان ۱۳۹۷, ۰۸:۳۷ ب.ظ
(۰۱ آبان ۱۳۹۷ ۱۲:۲۵ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  اخطار: اگر خواستید به کسی متلک بندازید مواظب باشید طرف حاضر جواب نباشه.

طرف برای تمسخر من: گفتی فوق دکترا از کجا داشتی؟
من: از همون جایی که تو رو راه هم نمیدن.

تاحالا نشده کسی از شما حاضرجواب تر باشه؟ از اون خاطره هاتونم تعریف کنیدSmile

وقتی درباره تو حرف می زنم
صورتم را
دوست دارم...
ارسال: #۴۸۰۶۳
۰۱ آبان ۱۳۹۷, ۰۸:۴۷ ب.ظ
(۰۱ آبان ۱۳۹۷ ۰۸:۳۷ ب.ظ)SepidehP نوشته شده توسط:  تاحالا نشده کسی از شما حاضرجواب تر باشه؟ از اون خاطره هاتونم تعریف کنیدSmile
من مرض ندارم که به بقیه متلک بندازم اما آدمی هم نیستم که اگر کسی متلک انداخت ساکت بشینم.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۴۸۰۶۴
۰۱ آبان ۱۳۹۷, ۰۸:۵۵ ب.ظ
(۰۱ آبان ۱۳۹۷ ۰۸:۴۷ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(01 آبان ۱۳۹۷ ۰۸:۳۷ ب.ظ)SepidehP نوشته شده توسط:  تاحالا نشده کسی از شما حاضرجواب تر باشه؟ از اون خاطره هاتونم تعریف کنیدSmile
من مرض ندارم که به بقیه متلک بندازم اما آدمی هم نیستم که اگر کسی متلک انداخت ساکت بشینم.

جسارت نکردم البته؛ بیشتر تاکیدم رو ماجراهای "حاضرجوابی" بود (بی متلک!).

وقتی درباره تو حرف می زنم
صورتم را
دوست دارم...
 سپاس‌گزاری شده توسط: negarin_
ارسال: #۴۸۰۶۵
۰۱ آبان ۱۳۹۷, ۱۰:۰۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ آبان ۱۳۹۷ ۱۰:۲۶ ب.ظ، توسط WILL.)
حواستو جمع کن عزیزم

وقتی همه باهات با روی خوش برخورد می‌کنن
وقتی دنیا به کامته
دلتو خوش نکن
و قدر اونایی رو که تندی می‌کنن و قدر مشکلاتت رو بدون
قدر درد رو بدون

اینا بیدارکننده هستن
وقتی اینا رو نداری یه جای کار می‌لنگه

باز ریختن تو خیابون

ماییم که بی باده و بی جام خوشیم
ارسال: #۴۸۰۶۶
۰۱ آبان ۱۳۹۷, ۱۰:۲۸ ب.ظ
او که همدردم شده گویا خودش هم"درد" بود
او خودش "زخم" همان مرهم که می آورد بود

آدم های کوچک و حقیر با عقده های بزرگ ترسناکند،
زیرا از صدمه زدن به دیگران...
هراسی ندارند!
ارسال: #۴۸۰۶۷
۰۱ آبان ۱۳۹۷, ۱۱:۲۲ ب.ظ
چقدر خووووووبه تیم قرمزپوش کشورمون همونکه امشب رفت فینال آسیا Smile
چقدررررر با این احوال مریض و سرماخورده و صدای گرفته :')))) واسشون جیغ کشیدم Heart خلاصه اینکه خیلی خوب بودن که با دستای خالی و سیو خیلی خوبه بیرانوند رفتن فینال Heart Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: negarin_ , sara sarvari
ارسال: #۴۸۰۶۸
۰۲ آبان ۱۳۹۷, ۱۲:۵۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ آبان ۱۳۹۷ ۱۲:۵۹ ق.ظ، توسط negarin_.)
یه سالی بازی های لیگ قهرمانان اروپا رو دنبال میکردم ، خیلی سریع بودن و هیجان داشت.. از اون موقع دیگه بازی های فوتبال ایران برام خیلی کسل کننده شده و دیگه کلا فوتبال نگاه نکردم...
ارسال: #۴۸۰۶۹
۰۲ آبان ۱۳۹۷, ۰۱:۵۲ ق.ظ
(۰۱ آبان ۱۳۹۷ ۰۳:۰۸ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  امروز بنده خدایی عکسای خودشو واسم فرستاده و میگه که میخام شما که اونجایین اگه ممکنه واستون برید و مراکز مدلینگ سربزنین و بهشون نشون بدین ://///////
جدا از قضیه ی اعتماد بنفس؛ خدا وکیلی این رسم نخ دادن نیس :|| [تصویر:  biggrin.gif][تصویر:  biggrin.gif]
احتمالا از امیر مشورت گرفته [تصویر:  462617_21.gif][تصویر:  462617_21.gif]
حالا قضاوت نکن شاید بنده‌ی خدا فازش همون بوده [تصویر:  462617_4.gif] البته من که می‌دونم یه عکس داده، تو هم گفتی اینطوری نمی‌تونن تصمیم بگیرن بیشتر بده [تصویر:  462617_21.gif]Tongue
 سپاس‌گزاری شده توسط: Milad_Hosseini , sara sarvari , crevice , azad_ahmadi , SepidehP
ارسال: #۴۸۰۷۰
۰۲ آبان ۱۳۹۷, ۱۰:۵۲ ق.ظ
چت مانشت تو موبایل هست ولی او کامپیوتر نیست. برای شما هم اینطوریه؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۴۸۰۷۱
۰۲ آبان ۱۳۹۷, ۱۱:۱۳ ق.ظ
(۰۲ آبان ۱۳۹۷ ۱۰:۵۲ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  چت مانشت تو موبایل هست ولی او کامپیوتر نیست. برای شما هم اینطوریه؟
برای من نیز تو کامپیوتر نیست. موبایلو چک نکردم.

سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , Avril89
ارسال: #۴۸۰۷۲
۰۲ آبان ۱۳۹۷, ۱۱:۱۴ ق.ظ
کدام شرکت به توسعه دهنده ها و طراحای وب که بین دو تا سه سال سابقه دارن ۷ تا ۱۰ میلیون حقوق میده! یا دوستان باب مزاح را باز کردن یا من از رویدادهای جهان غافلمUndecided
ارسال: #۴۸۰۷۳
۰۲ آبان ۱۳۹۷, ۱۱:۲۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ آبان ۱۳۹۷ ۱۱:۳۱ ق.ظ، توسط khayyam.)
دیروز ورزشگاه آزادی بودم با اینکه بلیط خریده بودم به زور تو راه پله نشستم حتی سه ساعت قبل بازی رفته بودم ورزشگاه !
نتیجه : اگر کسی برای بازی فینال می خواد بره حتی اگر بلیط هم خریده باشه باید از صبح ورزشگاه باشه !
عه دیروز تو ورزشگاه بلند می گفتن پرسپولیس ....... سرور استقلاله و من اینطوری میشدم Dodgy

(۰۲ آبان ۱۳۹۷ ۱۱:۱۴ ق.ظ)big cloud نوشته شده توسط:  کدام شرکت به توسعه دهنده ها و طراحای وب که بین دو تا سه سال سابقه دارن ۷ تا ۱۰ میلیون حقوق میده! یا دوستان باب مزاح را باز کردن یا من از رویدادهای جهان غافلمUndecided
فکر نمی کنم برای طراحی وب این مبلغ داده باشه پیش بینی من بین ۲ تا ۵ میلیون هست !
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud
ارسال: #۴۸۰۷۴
۰۲ آبان ۱۳۹۷, ۱۱:۵۱ ق.ظ
(۰۲ آبان ۱۳۹۷ ۱۱:۲۹ ق.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  عه دیروز تو ورزشگاه بلند می گفتن پرسپولیس ....... سرور استقلاله و من اینطوری میشدم Dodgy
خوب باید همینو بگن دیگه انتظار بر عکسش رو که نداشتینBig Grin اگه استقلالی بودین چرا رفتین بازی پرسپولیس؟ مثلا میخوام ژاوی رو ببینم Tongue

think positive
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam
ارسال: #۴۸۰۷۵
۰۲ آبان ۱۳۹۷, ۰۱:۲۴ ب.ظ
(۰۲ آبان ۱۳۹۷ ۱۱:۱۴ ق.ظ)big cloud نوشته شده توسط:  کدام شرکت به توسعه دهنده ها و طراحای وب که بین دو تا سه سال سابقه دارن ۷ تا ۱۰ میلیون حقوق میده! یا دوستان باب مزاح را باز کردن یا من از رویدادهای جهان غافلمUndecided
اگه برنامه نویسی وب هم مورد نظر است. من شرکت هایی رو دیدم که در این محدوده حقوق می دهند. به سابقه کار خیلی مربوط نیست به حرفه ای بودن شخص مربوط است.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Autumngirl , big cloud

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۳۰۳ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۰۹۱ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۳۵ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۴۱۸ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۸۱ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۲۶ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۳۹ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۴۷۳ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۲۷۷ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۳۸ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close