زمان کنونی: ۰۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۵۹ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۴۷۵۸۱
۱۰ مهر ۱۳۹۷, ۰۷:۳۳ ب.ظ
میخواستم امروز فردا برم پولمو به سکه یا دلار تبدیل کنما. خوب شد اومد پایین Big Grin

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۴۷۵۸۲
۱۰ مهر ۱۳۹۷, ۰۷:۴۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ مهر ۱۳۹۷ ۰۷:۴۶ ب.ظ، توسط Autumngirl.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۰ مهر ۱۳۹۷ ۰۷:۲۵ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  داشتم پیپر میخوندم؛ به سوال و جواب بسیار جالبی توی پیپر برخوردم:
Why study machine learning? The fastest way to become a data scientist ... the sexiest job in the 21st century
دلیلی قانع کننده تر از این نیست عایا؟ Big Grin

به کسی برنخوره ولی به احتمال زیاد سوال شونده آقا بودهBig Grin
سوال و جواب تو پیپر هم یه کم عجیبه
ارسال: #۴۷۵۸۳
۱۰ مهر ۱۳۹۷, ۰۷:۵۰ ب.ظ
شکر نعمت، نعمتت افزون کند

think positive
 سپاس‌گزاری شده توسط: Milad_Hosseini , SepidehP
ارسال: #۴۷۵۸۴
۱۰ مهر ۱۳۹۷, ۰۷:۵۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ مهر ۱۳۹۷ ۰۷:۵۸ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۱۰ مهر ۱۳۹۷ ۰۷:۴۳ ب.ظ)Autumngirl نوشته شده توسط:  به کسی برنخوره ولی به احتمال زیاد سوال شونده آقا بودهBig Grin
تا جایی که من میدونم کلمه sexy‌ یه معنی غیر جنسی هم داره. طبق دیکشنری آکسفورد:
exciting and interesting
و طبق دیکشنری m-w:
generally attractive or interesting
مثال ها:
a sexy new range of software
a sexy stock

منابع:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

سپاس‌گزاری شده توسط: Autumngirl , big cloud
ارسال: #۴۷۵۸۵
۱۰ مهر ۱۳۹۷, ۰۸:۲۶ ب.ظ
(۱۰ مهر ۱۳۹۷ ۰۷:۵۷ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(10 مهر ۱۳۹۷ ۰۷:۴۳ ب.ظ)Autumngirl نوشته شده توسط:  به کسی برنخوره ولی به احتمال زیاد سوال شونده آقا بودهBig Grin
تا جایی که من میدونم کلمه sexy‌ یه معنی غیر جنسی هم داره. طبق دیکشنری آکسفورد:
exciting and interesting
و طبق دیکشنری m-w:
generally attractive or interesting
مثال ها:
a sexy new range of software
a sexy stock

منابع:

خیلی ممنون. به اطلاعاتم اضافه شد تا حالا بهش برنخورده بودم
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989
ارسال: #۴۷۵۸۶
۱۰ مهر ۱۳۹۷, ۰۸:۳۲ ب.ظ
(۱۰ مهر ۱۳۹۷ ۰۷:۳۳ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  میخواستم امروز فردا برم پولمو به سکه یا دلار تبدیل کنما. خوب شد اومد پایین Big Grin

به نظرم الان تایمشه تبدیل کنی ، شاید دو سه تومن بیاد پایین و کوتاه مدت ضرر کنی ولی فک نکنم در بلند مدت ضرر کنی. اتفاقا با این وضع یا باید دلار و طلا بخری یا اینکه همون ریال رو نگهداری ، زمین اینا دیگه فایده نداره
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , big cloud
ارسال: #۴۷۵۸۷
۱۰ مهر ۱۳۹۷, ۱۰:۴۴ ب.ظ
(۱۰ مهر ۱۳۹۷ ۰۴:۲۱ ق.ظ)Behnam‌ نوشته شده توسط:  
(10 مهر ۱۳۹۷ ۱۲:۳۴ ق.ظ)crevice نوشته شده توسط:  
ولی اون سمتا انگار بد نمی‌گذره. من هفت روز هفته برنامه‌ی ثابتم شده:
۱/ بیدار شدن، دوش گرفتن و رسوندن خود به دانشگاه
۲/ کار کردن تا یازده دوازده شب
۳/ برگشتن به خونه و خوردن شام
۴/ کار کردن تا دو سه‌ی شب
۵/ کوک کردن آلارم به ۵ تا ۷ ساعتِ بعد (یا ۴ ساعت، مثل دیشب)
۶/ برگشت به گام ۱
این وسطم هر چی کافئین و شکری‌جات هست میخورم که سر پا نگه داره [تصویر:  461556_21.gif]
حس خوب داد این . . .
ارسال: #۴۷۵۸۸
۱۱ مهر ۱۳۹۷, ۰۱:۲۶ ب.ظ
امروزه در جای جای ایران چه دنیای حقیقی و چه دنیای مجازی تا چشم کار میکنه پر شده از افرادی که تحلیلگر مسائل سیاسی و اقتصادی هستن. خود این مردم تا دیروز رب میخریدن قایم میکردن، حالا اسلحه دست گرفتن که کار خودشون و باز گرون میشه و تا سر حد ممکن آب را برای گرفتن ماهیای بیشتر گل آلود میکنن! کاش به جای تحلیل سیاسی، اقتصادی ،و اجتماعی که کوچکترین سر رشته ای درش نداریم و تنها در حد حرف باقی میمونه، مرد عمل باشیم و سازندگی را از خودمون شروع کنیم.Undecided
 سپاس‌گزاری شده توسط: Milad_Hosseini , SepidehP
ارسال: #۴۷۵۸۹
۱۱ مهر ۱۳۹۷, ۰۲:۴۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ مهر ۱۳۹۷ ۰۲:۴۸ ب.ظ، توسط crevice.)
(۱۰ مهر ۱۳۹۷ ۰۴:۲۱ ق.ظ)Behnam‌ نوشته شده توسط:  حالا دو روز دیگه میای میگی از وقتی اومدم تنها کارم شده سیر کردن این طبل گران [تصویر:  461556_21.gif]
ولی اون سمتا انگار بد نمی‌گذره. من هفت روز هفته برنامه‌ی ثابتم شده:
۱/ بیدار شدن، دوش گرفتن و رسوندن خود به دانشگاه
۲/ کار کردن تا یازده دوازده شب
۳/ برگشتن به خونه و خوردن شام
۴/ کار کردن تا دو سه‌ی شب
۵/ کوک کردن آلارم به ۵ تا ۷ ساعتِ بعد (یا ۴ ساعت، مثل دیشب)
۶/ برگشت به گام ۱
این وسطم هر چی کافئین و شکری‌جات هست میخورم که سر پا نگه داره [تصویر:  461556_21.gif]
اتفاقا چند وقت پیش داشتم توی ذهنم مقایسه میکردم که اگه میرفتم فلان کشور فلان بود. مثلا میگفتم چه کاری بود اومدم توی این پوزیشن که پروژه اتحادیه اروپاس و کلی کار بی ربطو الکی که به ریسرچم هم مرتبط نیس انجام میدم.
اینجوری که گفتی پس خیلی مشغولی؟ وظایفت اونجا به عنوان دانشجو دکتری چی هست (کلن حجم کارت شامل چه چیزایی میشه)؟ امیر و کدین هم اگه بگین ممنون میشم (:
من خودم سالی یک درس رو باید TA باشم و در کنارش ۲۵ کردیت باید درس بگیرم که خیلی حساب نمیشه(چون کورسهایی که باید بگیری مثلا چند تا ۴ روزه تموم میشه). بقیه وقتم ۵۰ به ۵۰ بین ریسرچ و پروژه که به هم ربطی هم ندارن اونجور ( همه پروژه های فاند اروپا فکر کنم همینجورن). پروژه بیشتر کار تکنیکاله و مهندسیه(ریسرچ صفر) + نوشتن Deliverable برای فاز های مختلف پروژه و کاملا کسالت آوره برای من :||||
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud , The BesT , SepidehP
ارسال: #۴۷۵۹۰
۱۱ مهر ۱۳۹۷, ۰۵:۱۹ ب.ظ
میگدازد سینه ی من سینه ام آیینه ی من
پس کجا جویم تو را
من که سر تا سر خموشم مسته بی اندازه نوشم
پس کجا جویم تو را , پس کجا جویم تو را

چارتار

سپاس‌گزاری شده توسط: Saman
ارسال: #۴۷۵۹۱
۱۱ مهر ۱۳۹۷, ۰۷:۴۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ مهر ۱۳۹۷ ۰۸:۰۴ ب.ظ، توسط Saman.)
.........
ارسال: #۴۷۵۹۲
۱۱ مهر ۱۳۹۷, ۰۸:۰۴ ب.ظ
سلام دوستان
کسی تجربه همکاری ریموت با خارج از کشور رو داره؟ اگه هست میتونه اطلاعاتشو به اشتراک بزاره؟
ارسال: #۴۷۵۹۳
۱۱ مهر ۱۳۹۷, ۰۸:۴۶ ب.ظ
(۱۰ مهر ۱۳۹۷ ۱۲:۰۵ ق.ظ)crevice نوشته شده توسط:  لیمو عمانی گرفتم امروز. قرمه سبزی با لیمو عمانی رو گذاشتم داره بار میاد. لامصب کل خونه رو بوی عطرش گرفته Tongue
پ.ن: مدیونین فک کنین انگار یه ایرانیِ چغر دارم به حیاتم ادامه میدم اینجا Big Grin
پ.ن: خدا رو شکر همسایه ی ایرانی ندارم وگرنه مطمینا غش میکرد با بوی این قرمه ((((((:
قرمه سبزی در غربت مثل دوست آدمه Big GrinBig Grin
کجا هستین شما ؟

ای درد توام درمان در بستر ناکامی .... ای یاد توام مونس در گوشه تنهایی
در دایره قسمت ما نقطه تسلیمیم ... لطف آن چه تو اندیشی حکم آن چه تو فرمایی
 سپاس‌گزاری شده توسط: salam5
ارسال: #۴۷۵۹۴
۱۱ مهر ۱۳۹۷, ۰۹:۱۶ ب.ظ
(۱۱ مهر ۱۳۹۷ ۰۲:۴۶ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  پروژه بیشتر کار تکنیکاله و مهندسیه(ریسرچ صفر) + نوشتن Deliverable برای فاز های مختلف پروژه
سلام.
اینها که ذکر کردید را بیشتر توضیح میدید واسمون که یعنی چی؟
ریسرچ ندارید پس روند پروژتون چطوریه؟
ممنون
ارسال: #۴۷۵۹۵
۱۱ مهر ۱۳۹۷, ۰۹:۴۳ ب.ظ
(۱۰ مهر ۱۳۹۷ ۱۰:۰۸ ق.ظ)SepidehP نوشته شده توسط:  دیروز تولدش بود، وقتی فهمید یادم نبود (چندوقته که روز و ماه کلا از یادم رفته) و معذرت خواهی کردم گفت اشکال نداره بابااااا یه روزیه مث بقیه روزا، ما که همیشه باهم خیلی خوشحالیم، چه فرقی داره پ این روز با روزای دیگه؟.Rolleyes

این یه روز و خدایی یا یادتون باشه یا بذارین تو تقویم یادتون بندازه

"یارب نظر تو برنگردد"
 سپاس‌گزاری شده توسط: SepidehP , zahra_ce87

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۳۰۵ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۱۲۳ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۳۵ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۴۲۸ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۸۱ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۲۷ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۳۹ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۴۷۳ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۲۷۷ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۳۸ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close