زمان کنونی: ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۰۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۴۴۰۱۱
۳۰ بهمن ۱۳۹۶, ۱۱:۵۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ بهمن ۱۳۹۶ ۱۱:۵۸ ب.ظ، توسط MarkLand.)
غمناک ترین لحظه زندگی را از کسی تجربه میکنی که شیرین ترین خاطرات زندگی را با او داشتی
شکسپیر
عجیب این حرف واقعیته و من یه نمونه رو خودم شاهد بودم!

think positive
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli , همیلا , فاطمه سلیمانی , RASPINA , moa-ari , ele , mahyamk
ارسال: #۴۴۰۱۲
۰۱ اسفند ۱۳۹۶, ۰۲:۵۴ ب.ظ
(۳۰ بهمن ۱۳۹۶ ۱۱:۵۴ ب.ظ)reticent نوشته شده توسط:  امشب که اون عکس رو دیدم و فهمیدم از جانب اونی که بالاتر از همه این آدما باید انتخاب کنه، انتخاب نشدم یک چیزی نزدیک قلبم تکون خورد و من حسش کردم.
یعنی چی .
چی شده؟

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
ارسال: #۴۴۰۱۳
۰۱ اسفند ۱۳۹۶, ۰۳:۲۲ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۰۱ اسفند ۱۳۹۶ ۰۲:۵۴ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  
(30 بهمن ۱۳۹۶ ۱۱:۵۴ ب.ظ)reticent نوشته شده توسط:  امشب که اون عکس رو دیدم و فهمیدم از جانب اونی که بالاتر از همه این آدما باید انتخاب کنه، انتخاب نشدم یک چیزی نزدیک قلبم تکون خورد و من حسش کردم.
یعنی چی .
چی شده؟

عکس جلسه تشکیلاتی جمعی رو دیدم که دلم می‌خواست من هم بین‌شون باشم، اما نبودم.
+ دیشب اولش خیلی ناراحت شدم و واقعاً حس کردم یک چیزی تو قفسه سینه‌ام تکون خورد. اما بعدش دیدم این دعوت‌ها و جلسه‌ها و ... مربوط به آدم‌های عادیه، نه حضرت او. دفعه پیش که سه روز قبل از سفر بدون داشتن ملزومات اولیهٔ کار انتخاب شدم، یقین کردم که انتخاب شدن یا نشدنم دست این آدما نیست و اگر حضرت او اراده کنند طوری دعوت می‌کنند که حتی خود اعضای حاضر در اون جمع که ظاهراً انتخاب‌کننده هستند هم حیرت می‌کنند.

هزار بار هم که اونا دور هم بشینن و این و اون رو از نظر بگذرونند و از فیلتر رد کنند و انتخاب یا رد کنند، بازم در نهایت اونایی که توسط اصل کاری انتخاب شده باشند، تو اون جمع نهایی قرار می‌گیرند.
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , SepidehP
ارسال: #۴۴۰۱۴
۰۱ اسفند ۱۳۹۶, ۰۴:۵۲ ب.ظ
آقا وقتی هم ی جایی مصاحبه ای چیزی دارین که خیلی مهم نیس واستون، بازم ایمیل طرف رو درست بخونین نه مثل من بجای پنج شنبه، سه شنبه به طرف زنگ بزنینBig Grin تصویر یک موجول خِجِل Tongue
بعد اون بنده خدام وسط جلسه جواب داد، اومد بیرون از سالن و بهم گفت داداچ اشتب زدی. بعدم میل زده ک:

No worries Ali!
It's Thu = Thursday, Tue = Tuesday.
Let's talk in 2 days, on Thursday :-)
Best regards,
Johan
من دگ حرفی ندارم :| -_- Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: salam5 , pioneer01 , همیلا , ele , mahyamk , SepidehP
ارسال: #۴۴۰۱۵
۰۱ اسفند ۱۳۹۶, ۰۴:۵۴ ب.ظ
(۰۱ اسفند ۱۳۹۶ ۰۴:۵۲ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  آقا وقتی هم ی جایی مصاحبه ای چیزی دارین که خیلی مهم نیس واستون، بازم ایمیل طرف رو درست بخونین نه مثل من بجای پنج شنبه، سه شنبه به طرف زنگ بزنینBig Grin تصویر یک موجول خِجِل Tongue
بعد اون بنده خدام وسط جلسه جواب داد، اومد بیرون از سالن و بهم گفت داداچ اشتب زدی. بعدم میل زده ک:

No worries Ali!
It's Thu = Thursday, Tue = Tuesday.
Let's talk in 2 days, on Thursday :-)
Best regards,
Johan
من دگ حرفی ندارم :| -_- Big Grin
چیزی نمونده بود رو نمودار مشخص کنه دوروز دیگه پنجشنبه اس??
 سپاس‌گزاری شده توسط: salam5 , pioneer01 , crevice
ارسال: #۴۴۰۱۶
۰۱ اسفند ۱۳۹۶, ۰۵:۱۵ ب.ظ
سلام دوستان عزیز وقتتون به خیر باشه
شهادت حضرت فاطمه (س) رو تسلیت عرض می کنم.

وقتی لینک کانال تلگرام رو توی صفحه ی اول فروم دیدم خوشحال شدم و باز کردم که ببینم داخل توضیحات اون کانال لینک گروه مانشت هم قرار داره یا نه؟

Sad اما دیدم خبری از گروه نبود...
با خودم گفتم شاید مدیریت کردن گروه دردسر داشته و گروه ایجاد نکردن!
ولی اگر کسی از دوستان گروهی برای دانشجویان کامپیوتر داره مخصوصا دانشجویان دانشگاه های شریف و تهران، لطفا یا اینجا بذاره یا با پیام خصوصی برام بفرسته...

خیلی ممنونم از شما Heart
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA
ارسال: #۴۴۰۱۷
۰۱ اسفند ۱۳۹۶, ۰۶:۲۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ اسفند ۱۳۹۶ ۰۷:۳۹ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۰۱ اسفند ۱۳۹۶ ۰۵:۱۵ ب.ظ)arshad_95 نوشته شده توسط:  ولی اگر کسی از دوستان گروهی برای دانشجویان کامپیوتر داره مخصوصا دانشجویان دانشگاه های شریف و تهران، لطفا یا اینجا بذاره یا با پیام خصوصی برام بفرسته...

خیلی ممنونم از شما Heart
خب اگه قرار بود همه تو چنین گروهی عضو بشن که دیگه گروه دانشجویان شریف یا تهران نبود. میشد دانشجویان همه دانشگاه ها.

(۰۱ اسفند ۱۳۹۶ ۰۶:۱۵ ب.ظ)imenrun نوشته شده توسط:  داشتن خودرو،یک از خواسته ها و نیازهای لازمه ی امروزی هست که هر فرد و خانواده ای به آن نیازدارد.بخصوص با پیشرفت تکنولوژی و صنعت، هر روز اتومبیلهای زیباتر و شیکتر ،با آپشن های جدید تری وارد بازار رقابت میشود که هر فردی رو وسوسه میکند برای خرید آن.
ولی با توجه به قیمتها، هر فردی توان خرید خودرو های نو و صفر کیلومتر را ندارد.برای همین بسیاری از خانواده ها و افراد به خرید خودروی دست دوم روی می آورند
شما که تو کار خودرویی، تسلا رودستر دسته دو چنده؟ مخصوصا اگه قبلش دست خانوم دکتر بوده باشه.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud
ارسال: #۴۴۰۱۸
۰۱ اسفند ۱۳۹۶, ۰۶:۵۸ ب.ظ
(۰۱ اسفند ۱۳۹۶ ۰۶:۲۶ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  خب اگه قرار بود همه تو چنین گروهی عضو بشن که دیگه گروه دانشجویان شریف یا تهران نبود. میشد دانشجویان همه دانشگاه ها.

اشکال نداره خب...
شما این طوری فرض کنید که مثل همین تاپیک " هرچه می خواهد دل تنگت بگو " ، که محلی هست برای ارتباط بین ما، یه گروهی توی تلگرام باشه و همین حرفایی که اینجا زده میشه، اونجا بزنیم.
راحت تر نیست به نظرتون؟
می خواین خودم یه گروه ایجاد کنم لینکشو بذارم اینجا؟
ارسال: #۴۴۰۱۹
۰۱ اسفند ۱۳۹۶, ۰۷:۲۳ ب.ظ
(۳۰ بهمن ۱۳۹۶ ۱۰:۵۶ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(30 بهمن ۱۳۹۶ ۱۰:۴۹ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  
(30 بهمن ۱۳۹۶ ۱۲:۵۷ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  بعضیا هستن آدم هر وقت باهاشون حرف میزنه چیزای مفید یاد میگیره. [تصویر:  heart.gif]
قلب لازم نداشت انصافا
قلبش برای اون فرد خاص بود که البته احتمال اینکه اینجا رو بخونه تقریبا صفره.

خواهش میکنم بلک جان این چه حرفیه. بله درست میگی سرم شلوغه خیلی کم پیش میاد اینجا رو بخونم. ولی به هر حال لازم نبود اینجا قلب بفرستی واسم، نیاز به این همه تشکر نیست. سوال دیگه هم داشتی بپرس راحت باش Cool

سرشارم از خیال ولی این کفاف نیست
در شعرِ من حقیقت یک ماجرا کم است ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: αɾια , big cloud
ارسال: #۴۴۰۲۰
۰۱ اسفند ۱۳۹۶, ۰۷:۲۶ ب.ظ
یکی از ویژگی‌های خوب نظام دنیا اینه که واقعاً خوب‌ها قسمت خوب‌ها می‌شن و بدها قسمت بدها.
حتی اگر گاهی اوقات بخوایم با دید ظاهر قضاوت کنیم و بگیم موارد نقض هم وجود داره باز هم آخرش می‌رسی به اینکه نه! نظام آفرینش خدا دقیق‌تر از این حرف‌هاست. واسه آفریننده این نظام نمی‌شه زرنگ‌بازی درآورد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , SepidehP
ارسال: #۴۴۰۲۱
۰۱ اسفند ۱۳۹۶, ۰۷:۲۶ ب.ظ
(۰۱ اسفند ۱۳۹۶ ۰۶:۱۵ ب.ظ)imenrun نوشته شده توسط:  داشتن خودرو، ....

قدیما حوصله داشتم نمیذاشتم این اسپمرا نفس بکشن ...Dodgy رو هوا ریپورتشون میکردم.

سرشارم از خیال ولی این کفاف نیست
در شعرِ من حقیقت یک ماجرا کم است ...
ارسال: #۴۴۰۲۲
۰۱ اسفند ۱۳۹۶, ۰۷:۲۷ ب.ظ
(۰۱ اسفند ۱۳۹۶ ۰۷:۲۳ ب.ظ)Skyrim نوشته شده توسط:  خواهش میکنم بلک جان این چه حرفیه. بله درست میگی سرم شلوغه خیلی کم پیش میاد اینجا رو بخونم. ولی به هر حال لازم نبود اینجا قلب بفرستی واسم، نیاز به این همه تشکر نیست. سوال دیگه هم داشتی بپرس راحت باش Cool
خوب شد خودت اومدی (الکی مثلا اون پسته راجع به تو بود Big GrinTongue).

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Skyrim , big cloud
ارسال: #۴۴۰۲۳
۰۱ اسفند ۱۳۹۶, ۰۸:۰۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ اسفند ۱۳۹۶ ۰۸:۰۵ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۰۱ اسفند ۱۳۹۶ ۰۷:۴۹ ب.ظ)Skyrim نوشته شده توسط:  من آستون مارتین زیر ۱۰۰۰۰ کار میخام Rolleyes
یکیشو داریم برای یه خانوم دکتر بوده. باهاش میرفته مطب و بر میگشته. فقط در حین رفتن و برگشتن چند بار چپ کرده. یه بارم دیفرانسیل جلو شکسته. Smile

سپاس‌گزاری شده توسط: Skyrim
ارسال: #۴۴۰۲۴
۰۱ اسفند ۱۳۹۶, ۰۹:۳۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ اسفند ۱۳۹۶ ۱۲:۴۸ ق.ظ، توسط pioneer01.)
(۰۱ اسفند ۱۳۹۶ ۰۵:۱۵ ب.ظ)arshad_95 نوشته شده توسط:  ولی اگر کسی از دوستان گروهی برای دانشجویان کامپیوتر داره مخصوصا دانشجویان دانشگاه های شریف و تهران، لطفا یا اینجا بذاره یا با پیام خصوصی برام بفرسته...

خیلی ممنونم از شما Heart

ینی شما فقط میخاین ببینین دل تنگ بچه های شریف و تهران چی میگه؟ Smile بچه های دانشگاه های دیگه دل ندارن عایا؟ :| Big Grin

(۰۱ اسفند ۱۳۹۶ ۰۶:۲۶ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(01 اسفند ۱۳۹۶ ۰۶:۱۵ ب.ظ)imenrun نوشته شده توسط:  داشتن خودرو،
شما که تو کار خودرویی، تسلا رودستر دسته دو چنده؟ مخصوصا اگه قبلش دست خانوم دکتر بوده باشه.
اونی ک فرستادن بره مدار مریخ رو میخاین بگم برش گردونن؟Smile فضا رفته هم هست دست هیچ کی هم نبوده یه ادمک نشسته توش Smile
ارسال: #۴۴۰۲۵
۰۱ اسفند ۱۳۹۶, ۱۰:۱۲ ب.ظ
(۰۱ اسفند ۱۳۹۶ ۰۷:۴۹ ب.ظ)Skyrim نوشته شده توسط:  من آستون مارتین زیر ۱۰۰۰۰ کار میخام Rolleyes
آواتار قبلی رو خواست SadSadSad

آدم های کوچک و حقیر با عقده های بزرگ ترسناکند،
زیرا از صدمه زدن به دیگران...
هراسی ندارند!

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۲۴ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۱,۸۸۱ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۶ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۵,۳۶۶ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۹ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۷ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۵۳ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۷۵ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۷۶ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close