زمان کنونی: ۳۱ فروردین ۱۴۰۳, ۰۷:۳۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۴۳۱۵۶
۲۴ دى ۱۳۹۶, ۰۴:۳۷ ب.ظ
الا ای کاربران شیرازی، گمپِ گلوم یعنی چی؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۴۳۱۵۷
۲۴ دى ۱۳۹۶, ۰۵:۲۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ دى ۱۳۹۶ ۰۵:۴۴ ب.ظ، توسط Milestone.)
(۲۴ دى ۱۳۹۶ ۰۴:۳۶ ب.ظ)SepidehP نوشته شده توسط:  من خیلی در جریان این اتفاق نیستم، مگه علتش مشخص شده؟

علت که از همون اول توسط چین گفته شده بود (برخورد با کشتی باری) ولی مستنداتی از صحتش در دست نیست و شک و تردیدها از اونجا شروع می‌شه که چینی‌ها تازه بعد از گذشت روزها از گذشت سانحه به بهونه امدادرسانی یک تیم روی کشتی اعزام کردند ولی هدف اصلی برداشتن جعبه سیاه کشتی و بردن و پنهان کردنش بود نه عملیات نجات! از طرفی چینی‌ها نه تنها حاضر نشدن تاحالا اطلاعات این بسته رو به ایران بدن که حتی اجازه بازدید از کشتی باری رو هم ندادن، حتی اجازه مصاحبه خدمه کشتی باری رو هم به کارشناس‌های ایرانی ندادن. ژاپن گفته بود که ما تو روزهای اول درخواست همکاری دادیم ولی از اونجا که کشتی سانچی تو آب‌های سرزمینی چین بود، قبول نکرد، هرچند که بعدا کشتی آتش‌خوار ژاپنی اضافه شد اما دیگه دیر بود.

چین حتی برای صدور ویزای تکاوران نیروی دریایی ارتش که برای نجات می‌خواستن برن اونجا تعلل کرد و حتی بعد از رسیدن اونا هم بهشون امکاناتی مثل هلی‌کوپتر و وسائل حمل و نقل تا اونجا رو نمی‌داد. اینا اطلاعاتی هست که سایت‌های خبری و روزنامه‌های رسمی اعلام کردند و همه اینا باعث به وجود اومد سوالاتی می‌شه: مثل اینکه چرا بعد از تصادف کشتی‌ها، اون کشتی چینی راهش رو گرفت و رفت؟ چرا به خدمه کشتی ایران کمکی نکرد؟ چرا در همون ساعات اولیه که شعله‌ها وسعت نگرفته بود، قایق یا کشتی نجات ارسال نشد؟ چرا هلی‌کوپتری اعزام نشد؟ امیدوارم دلایل این حادثه به صورت شفاف مشخص بشه، هرچند که دیگه اتفاق افتاده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: sss , فاطمه سلیمانی , Saman , RASPINA , نارین , SepidehP , big cloud
ارسال: #۴۳۱۵۸
۲۴ دى ۱۳۹۶, ۰۵:۳۳ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۴ دى ۱۳۹۶ ۰۴:۳۷ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  الا ای کاربران شیرازی، گمپِ گلوم یعنی چی؟
همون sweet heart خودمونه Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , نارین
ارسال: #۴۳۱۵۹
۲۴ دى ۱۳۹۶, ۰۵:۴۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ دى ۱۳۹۶ ۰۶:۴۶ ب.ظ، توسط Paraande.)
تبریک میگم به تمام کسانی که طی روزهای درد و رنج و مصیبت, با بی اعتنایی محض, به زندگیشان ادامه دادند گویی که هیییچ اتفاقی نیفتاده. تبریک میگم که اگر گینس, آیتم "بی تفاوت ترین" را داشت, قطعا این آدمها نامشان ثبت می شد! هر چند بنا به دسته بندی سعدی, نمیشود جزو بنی آدم باشند و قطعا فضایی اند! تبریک میگم که هموطن ها آنجایی که باید لایک کنند, فالو کنند, توجه کنند... وجود خارجی دارند و مهم هستند و "باید" حتما "حمایت" کنند اما آنها هیچ مسئولیتی در قبال حمایت از این مردم در رنج و مصیبت و کتک خوردن و جان باختن و... ندارند. ما تا جایی که با این افراد همراهیم, هموطنیم, نه بیشتر!
امیدوارم روزی دنیا با شما تلافی نکند, امیدوارم روزی شما در جای مصیبت دیدگان قرار نگیرید.

نوشته از : @parto.amiri
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , نارین , Milestone
ارسال: #۴۳۱۶۰
۲۴ دى ۱۳۹۶, ۰۵:۵۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ دى ۱۳۹۶ ۰۵:۵۴ ب.ظ، توسط pioneer01.)
[تصویر:  450791_gry8_20180114_164517.jpg]
 سپاس‌گزاری شده توسط: crevice , sss , RASPINA , نارین , Milestone
ارسال: #۴۳۱۶۱
۲۴ دى ۱۳۹۶, ۰۶:۲۵ ب.ظ
مامان اومد قرصُ یادآوری کرد ،انگار جدی جدی..Exclamation

آدم های کوچک و حقیر با عقده های بزرگ ترسناکند،
زیرا از صدمه زدن به دیگران...
هراسی ندارند!
ارسال: #۴۳۱۶۲
۲۴ دى ۱۳۹۶, ۰۶:۵۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ دى ۱۳۹۶ ۰۶:۵۹ ب.ظ، توسط دختر مهربان.)
فقط دو هفته از دردسرهای بهانه ساز من ....

از دو هفته پیش عمه فوت شد یک هفته مراسم ختم، گفتم بعدش درس میخونم
برادر و خانوم بچه هاش از سنندج اومدن اینجا بودن ۶روز، گفتم بعدش درس میخونم
داداشام آشتی کردن و منزل ما مهمونی گرفتن و میان اینجا قربون صدقه هم میرن، گفتم بعدش درس میخونم
زلزله باز یه تکون به خودش داد و خونه قدیمی و دیوار ۴۰ سانتی ما شد پناهگاه و خواهر برادرا اینجا اطراق کردن، گفتم بعدش درس میخونم
مادرم آنفولانزا گرفت و بخاطر آسم اذیت میشه باید خودم کارا رو بکنم، گفتم بعدش درس میخونم
الانم مامان ی سمت تو بستر بیماریه، من و برادرام از ی طرف آنفولانزا رو گرفتیم بی شک،،،،،، عیب نداره بعدش درس میخونم

رهرو آن نیست که گهی تند و گهی خسته رود
رهرو آن است که آهسته و پیوسته رود
 سپاس‌گزاری شده توسط: فاطمه سلیمانی , sss , RASPINA , نارین , SepidehP , big cloud
ارسال: #۴۳۱۶۳
۲۴ دى ۱۳۹۶, ۰۸:۰۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ دى ۱۳۹۶ ۰۹:۱۸ ب.ظ، توسط فاطمه سلیمانی.)
(۲۴ دى ۱۳۹۶ ۰۶:۵۷ ب.ظ)دختر مهربان نوشته شده توسط:  فقط دو هفته از دردسرهای بهانه ساز من ....

از دو هفته پیش عمه فوت شد یک هفته مراسم ختم، گفتم بعدش درس میخونم
برادر و خانوم بچه هاش از سنندج اومدن اینجا بودن ۶روز، گفتم بعدش درس میخونم
داداشام آشتی کردن و منزل ما مهمونی گرفتن و میان اینجا قربون صدقه هم میرن، گفتم بعدش درس میخونم
زلزله باز یه تکون به خودش داد و خونه قدیمی و دیوار ۴۰ سانتی ما شد پناهگاه و خواهر برادرا اینجا اطراق کردن، گفتم بعدش درس میخونم
مادرم آنفولانزا گرفت و بخاطر آسم اذیت میشه باید خودم کارا رو بکنم، گفتم بعدش درس میخونم
الانم مامان ی سمت تو بستر بیماریه، من و برادرام از ی طرف آنفولانزا رو گرفتیم بی شک،،،،،، عیب نداره بعدش درس میخونم
دو هفته که خیلی خوبه باز می تونید یه برنامه ریزی برای خودتون مشخص کنید تا اوضاع از این که هست وخیم تر نشه من الان چن ماه را فکر کنم رد کرده باشم Smile

امام مهدی علیه السّلام:

أکثِروا الدُّعاءَ بِتَعجیلِ الفَرَجِ فَإنَّ ذلِکَ فَرَجُکُم.

براى تعجیل در فرج بسیار دعا کنید ، که در فرج من فرج شما نیز هست.
ارسال: #۴۳۱۶۴
۲۴ دى ۱۳۹۶, ۰۸:۱۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ دى ۱۳۹۶ ۰۸:۱۹ ب.ظ، توسط Saman.)
(۲۴ دى ۱۳۹۶ ۰۳:۲۴ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  شاید خنده دار باشه اما واقعیت داره..
من بعد از دو روز تونستم اوبونتو رو داخل VM Ware نصب کنم. مُنگُلِ کی بودم من؟ Big Grin Tongue
من که همه آموزش هاشو ردیف کرده بودم . . .

ولی خدایی خیلی احساس غریبی داشتم وقتی برای من خیلی زیاد طول کشیدBig GrinBig Grin

تسلیت میگم به حادثه اون کشتی و خانواده هاش اولا
=================
در ثانی مملکت آخوندی و فاسد بهتر از این نمیشه،
پارسالم آتشنشان هامون بودن
 سپاس‌گزاری شده توسط: crevice , big cloud
ارسال: #۴۳۱۶۵
۲۴ دى ۱۳۹۶, ۰۹:۳۴ ب.ظ
به خانه برمی گردیم
خسته
اما
کوفته
:||||||
 سپاس‌گزاری شده توسط: sss
ارسال: #۴۳۱۶۶
۲۴ دى ۱۳۹۶, ۰۹:۴۵ ب.ظ
‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌
ارسال: #۴۳۱۶۷
۲۴ دى ۱۳۹۶, ۰۹:۴۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ دى ۱۳۹۶ ۰۹:۵۰ ب.ظ، توسط The BesT.)
(۲۴ دى ۱۳۹۶ ۰۳:۲۴ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  شاید خنده دار باشه اما واقعیت داره..
من بعد از دو روز تونستم اوبونتو رو داخل VM Ware نصب کنم. مُنگُلِ کی بودم من؟ Big Grin Tongue

salam. az in khandedartar nist ke man 2roze linux nasb kardam.vali nemidonam kojash beram keyboardam farsi konam,komak beresoonid lotfan
Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: sss , crevice , RASPINA
ارسال: #۴۳۱۶۸
۲۴ دى ۱۳۹۶, ۱۰:۰۲ ب.ظ
(۲۴ دى ۱۳۹۶ ۰۹:۴۹ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  salam. az in khandedartar nist ke man 2roze linux nasb kardam.vali nemidonam kojash beram keyboardam farsi konam,komak beresoonid lotfan
Big Grin
سلام ،وارد System Settings بشید، بعد Keyboard Layout
در پنجره باز شده روی + کلیک کنید (پایین سمت چپ)
در فیلد جستجو ، Persian را جستجو کرده و زبان فارسی را اضافه کنید
روی Options و سپس روی Key(s) to change layout کلیک کرده و یک میانبر برای عوض کردن زبان انتخاب کنید

آدم های کوچک و حقیر با عقده های بزرگ ترسناکند،
زیرا از صدمه زدن به دیگران...
هراسی ندارند!
 سپاس‌گزاری شده توسط: crevice , RASPINA , The BesT , SepidehP
ارسال: #۴۳۱۶۹
۲۴ دى ۱۳۹۶, ۱۰:۱۰ ب.ظ
امشب همه غم‌های عالم را خبر کن
بنشین و با من گریه سر کن، گریه سر کن
ای میهن، ای انبوه اندوهان دیرین
ای چون دل من، ای خموش گریه آگین
در پرده های اشک پنهان، کرده بالین
ای میهن، ای داد
از آشیانت بوی خون می آورد باد
بربال سرخ کشکرت پیغام شومی است
آنجا چه آمد بر سر آن سرو آزاد؟
ای میهن، ای غم
چنگ هزار آوای بارانهای ماتم
در سایه افکند کدامین ناربن ریخت
خون از گلوی مرغ عاشق؟
مرغی که می‌خواند
مرغی که می‌خواست
پرواز باشد …
ای میهن! ای پیر
بالنده ی افتاده، آزاد زمینگیر
خون می چکد اینجا هنوز از زخم دیرین تبرها
ای میهن! در اینجا سینه‌ی من چون تو زخمی است
در اینجا دمادم دارکوبی بر درخت پیر می کوبد
دمادم...
 سپاس‌گزاری شده توسط: sss , Milestone , SepidehP
ارسال: #۴۳۱۷۰
۲۴ دى ۱۳۹۶, ۱۰:۲۵ ب.ظ
(۲۴ دى ۱۳۹۶ ۰۹:۴۹ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  salam. az in khandedartar nist ke man 2roze linux nasb kardam.vali nemidonam kojash beram keyboardam farsi konam,komak beresoonid lotfan
Big Grin
عــــــــــــــالی بودBig Grin دیگه بچه ها کمک لازمه رو مبذول کردن دگ Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۱۹۳ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۷,۵۲۴ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۳۷۶ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۳,۳۵۸ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۷۰ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۱۵ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۳۰ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۳۹۳ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۲۱۴ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۱۰ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close