زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۱۱ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۳۶۷۸۱
۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۶, ۰۶:۲۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۶:۳۰ ب.ظ، توسط Riemann.)
بیکاریا !
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۳۶۷۸۲
۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۶, ۰۶:۲۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۶:۳۲ ب.ظ، توسط mmdsharifi.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۶:۲۴ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  والا شرکتی که من توی اون کار میکنم چند ماه هست که دنبال یه نفر هستن که جاوا اکسریپت و angularjs خوب بلد باشه و حقوق خوبی هم میدن ! ولی دریغ از یه نفر Big Grin ،

اگه دور کاری قبول می کنند من بلدم! البته Angular2 به بالا Wink تلگرامم: ‌@mmdsharifi
ارسال: #۳۶۷۸۳
۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۶, ۰۶:۴۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۶:۴۵ ب.ظ، توسط codin.)
(۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۳:۲۵ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  
(13 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۲:۴۸ ب.ظ)codin نوشته شده توسط:  اگر میگفتید میخواید چه کار کنید خیلی بهتر بود. یه جورایی دنبال چکش طلایی نباید بگردید. اگر میخواستید وب کار کنید مثلا به نظرم جاوا بهتره اگر میخواستید امنیت کار کنید c++ احتمالا بهتر بود. البته برای مصارف صنعتی پایتون و c# و امثالهم از جفتشون بهترن.
من Asp.net کار کردم و سایت هم طراحی کردم
۷-۸ ماهی میشه که کار نمیکنم
اهدافم : خب وب را خیلی دوست دارم و البته بیشتر امنیت مد نظرم هست و اینکه می خوام کار کنم و درآمد داشته باشم. و اینکه دوست دارم یه چیز جدید یادبگیرم یه جورایی اصولی و پایه ای چون aspبیشتر تجربی بودبرام و خودم بیشترش را یادگرفتم توی هر پروژه هرجا بلد نبودم یه سرچ میزدم و کارم را میفتاد. در کل میخوام هم تخصصی یادبگیرم و هم کار تخصصی کار کنم

البته با همین دانش مختصرم تو وب میتونم سایت طراحی کنم ولی اگه MVC بود بهتر بود چون یه کم فرایند ویرایش و پشتیبانی پروژه هام برام وقت گیره

از این حالت راکد بودند خسته شدم .شاید به خاطر چندماهی که فقط درس خوندم این حس ایجاد شده. دنبال ایده ام میخوام یه کار جدید بکنم .قصدم این بود یه کسب و کار ایجاد کنم ولی دیدم همین برنامه نویسی را بیشتر علاقه دارم کاری بدون نیاز به سرمایه اولیه مالی
خب علاوه بر جاوا پایتون و php هم فریمورک های MVC بسیار قوی دارن. اصولا دیگه توی دنیای امروز غیر MVC خیلی دور از ذهنه حداقل برای من چون راه های سنتی پروژه بیشتر طول میکشه توسعه اش و البته کدش هم حجیم و غیر قابل توسعه میشه.
من با MVC فریم ورک ها در هر سه زبان کار کردم. برای پایتون Django و برای PHP سیمفونی واقعا برام جالب بودن. جاوا هم که متن بازه یکمی دردسر داره کلا کار کردن باهاش ولی برای پروژه های بزرگ با نیازمندی های خاص میگن بهتر از بقیه هست و به کمک فریم ورک های Spring و Hiibernate و همچنین JSF بنا میشد MVC اش ( اون زمانی که من کار میکردم الان شاید چیزای بهتر اومده باشه)!
خود .net فریم ورک هم فکر کنم از MVC پشتیبانی بکنه ولی تا حالا تجربه ای نداشتم.
تجربه شخصی من زبان PHP و فریم ورک سیمفونی خیلی دوست داشتنی بودن. سیمفونی داکیومنت آموزشی بسیار عالی هم داره که میشه از روش خوب یاد گرفت.
البته یاد گرفتن هیچ وقت جایگزین سرچ کردن نمیشه Smile)) ولی خب به نظرم آدم باید یک بار مفاهیمو خوب یاد بگیره بعد هرکاری میخواد انجام بده سرچ کنه ببینه دقیقا چطوریه روشش.
در مورد کسب و کار هم طبیعتا خودتون صلاح خودتونو بهتر میدونید ولی اگر نیاز شدید به پول ندارید شاید در بلند مدت راه اندازی کسب و کار از انجام سفارشات بقیه بهتر میبود. بازم خودتون میدونید....
 سپاس‌گزاری شده توسط: kilookiloo , Hopegod , RASPINA , mostafaheydar1370 , RangiRangi
ارسال: #۳۶۷۸۴
۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۶, ۰۶:۴۵ ب.ظ
(۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۴:۲۲ ب.ظ)nlp@2015 نوشته شده توسط:  من از وقتی با پایتون کار کردم دیگه سراغ جاوا نرفتم
با توجه به نام کاربریتون طبیعیه سراغ پایتون برید Big Grin

(۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۳:۲۵ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  اهدافم : خب وب را خیلی دوست دارم و البته بیشتر امنیت مد نظرم هست و اینکه می خوام کار کنم و درآمد داشته باشم. و اینکه دوست دارم یه چیز جدید یادبگیرم یه جورایی اصولی و پایه ای چون aspبیشتر تجربی بودبرام و خودم بیشترش را یادگرفتم توی هر پروژه هرجا بلد نبودم یه سرچ میزدم و کارم را میفتاد. در کل میخوام هم تخصصی یادبگیرم و هم کار تخصصی کار کنم
حتما ی تحقیق راجع به Java EE و فریمورک های مربوطه اش و ... بکنید خیلی مناسب چیزاییه که گفتید . البته من ازم پرسیده میشه گرافیک چی کار کنم هم جوابم جاواست Tongue جاوا خیلی خوبه

راهی به انتها هست؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: nlp@2015 , RASPINA
ارسال: #۳۶۷۸۵
۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۶, ۰۷:۵۳ ب.ظ
اینم در نظر داشته باشن که جاوا داره تویه شیب سر پایینی میفته از نظر استفاده ولی اگه هدفتون یادگیری بیس جاوا باشه و برین سمت زبان های هم خانواده و مشابهش خیلی عالیه

پایتون ک خودش مثل خودشه فقط لامصب
ارسال: #۳۶۷۸۶
۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۶, ۰۷:۵۴ ب.ظ
(۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۶:۲۸ ب.ظ)mmdsharifi نوشته شده توسط:  اگه دور کاری قبول می کنند من بلدم! البته Angular2 به بالا [تصویر:  wink.gif] تلگرامم: ‌@mmdsharifi
خیر دور کاری قبول نمیکنن،‌و در ضمن تمام اکثر با AngularJS کار میکنن ....
ارسال: #۳۶۷۸۷
۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۶, ۱۰:۳۷ ب.ظ
یکی از بهترین منابع یادگیری زبان جاوا قطعا کتاب جاوا جعفرنزاد قمی هستش .اکثر کتاباش عالی هستن
ارسال: #۳۶۷۸۸
۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۶, ۱۱:۰۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۱:۰۸ ب.ظ، توسط kilookiloo.)
(۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۰:۳۷ ب.ظ)mostafaheydar1370 نوشته شده توسط:  یکی از بهترین منابع یادگیری زبان جاوا قطعا کتاب جاوا جعفرنزاد قمی هستش .اکثر کتاباش عالی هستن

شوخی میکنید دیگه ؟
-------------------------------------------------

ی برنامه کودکی بود ماشینا با هم میجنگیدن , صاحباشون پرتشون میکردن وسط زمین باهاشون حرف میزدن ماشین ها هم میجنگیدن , اسمشو یادتون میاد ؟Big Grin

راهی به انتها هست؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: Hopegod , codin , RASPINA
ارسال: #۳۶۷۸۹
۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۶, ۱۱:۲۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۶:۵۹ ق.ظ، توسط mostafaheydar1370.)
(۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۱:۰۲ ب.ظ)kilookiloo نوشته شده توسط:  
(13 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۰:۳۷ ب.ظ)mostafaheydar1370 نوشته شده توسط:  یکی از بهترین منابع یادگیری زبان جاوا قطعا کتاب جاوا جعفرنزاد قمی هستش .اکثر کتاباش عالی هستن
شوخی میکنید دیگه ؟
نه چرا شوخی نظر شخصیمو گفتم مثل اینکه شما به حالت شوخی خوندینش
ارسال: #۳۶۷۹۰
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۶, ۰۱:۰۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۱:۰۲ ق.ظ، توسط Hopegod.)
خیلی دوس دارم آلمانی یاد بگیرم. یه اپ نصب کردم از اول نشون میده. اما چقد تلفظش سخته.فکر کنم کلی طول بکشه تازه شمردن یاد بگیرم.Big Grin

در پی یافتن خویش گم شدم.
ارسال: #۳۶۷۹۱
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۶, ۱۰:۰۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۰:۱۰ ق.ظ، توسط Skyrim.)
به نظر من برای یادگیری اکثر زبان های برنامه نویسی؛ اگر تاکید دارید کتاب بخونید، سری کتاب های how to program ... dietel & dietel
واقعا کامل و جامع هستند. برای بیشتر زبان های معروف هم کتاب دارند. من خودم بیشتر به عنوان رفرنس استفاده میکنم ازشون. بیشتر فرایند یادگیری رو با سرچ تو گوگل و به خصوص stackoverflow پیش میبرم. هرجا که میبینم مطالب مفهومی برام گنگ هست میرم سراغ این کتابها.
و البته همون توصیه همیشگی که زبان اصلی بخونید. چون هم ساده و روان هست، هم باعث میشه سرچ های هدفمندتری انجام بدید.

سرشارم از خیال ولی این کفاف نیست
در شعرِ من حقیقت یک ماجرا کم است ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: kilookiloo , Hopegod , RASPINA
ارسال: #۳۶۷۹۲
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۶, ۱۰:۳۱ ق.ظ
(۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۱:۲۴ ب.ظ)mostafaheydar1370 نوشته شده توسط:  نه چرا شوخی نظر شخصیمو گفتم مثل اینکه شما به حالت شوخی خوندینش
من کتاب برنامه سازی به زبان C (یا شایدم C++ بود دقیقا یادم نیست) ایشون رو دیدم و حدود ۵۰ صفحه اول رو که خوندم نزدیک ۱۰ مثال ایشون مشکل syntax و بعضی جاها منطقی داشت! وقتی کتاب های خیلی خوبی مثل deitel وجود داره چرا این کتاب رو بخونیم ؟ ی نکته هم راجع بهه کتاب های deitel بگم اونم اینکه زبان اصلیش از ترجمه اش روان تره! من C رو از روی زبان اصلیش خوندم و صفحه های اولش کلی لغت معنی میکردم (زبانم خوب نبود) ولی بعد ۳۰ چهل صفحه دیگه احتیاجی به ترجمه نداشتم . ولی توی ترجمه اش هر جمله رو باید چندبار بخونی ببینی لحن مترجم چطوری بوده! چون جمله های مرکب توی زبان انگلیسی خیلی روان خوانده میشن ولی مترجم عزیز همین جمله هارو میاد بدون تغییر کلمه کلمه ترجمه میکنه و ...
ولی خوندن کامل دیتل اصلا مناسب نیست و من خودم ترجیه میدم با ی ویدئو آموزشی شروع کنم و اون مراحل اولیه یادگیری که آدم رو سردرگم میکنه بعضی وقتا رو نداشته باشم

راهی به انتها هست؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: Skyrim , Hopegod , codin , RASPINA , Innocence
ارسال: #۳۶۷۹۳
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۶, ۰۵:۰۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۵:۰۸ ب.ظ، توسط gogooli.)
امروز از خدای مهربان صمیمانه میخواهم
یک اتفاق خوب بیافتد وسط زندگیمان!
آری همینجا
وسط بی حوصلگی های روزانه مان
نگرانی های شبانه مان
وسط زخمهای دلمان
آنجا که زندگی را هیچوقت زندگی نکردیم
یک اتفاق خوب بیافتد

آنقدر خوب و زیبا
که خاطرات سالها جنگیدن و خواستن
و نرسیدن از یادمان برود ...
آنگونه که یک اتفاق خوب همین الان
همین ساعت همین حالا!
از پشت کوهای صبرمان طلوع کند
طلوعی که غروبش
غروب همه ی غصه هایمان باشد
برای همیشه...
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam , Skyrim , kilookiloo , mina95 , Hopegod , Innocence , shahlaj , Asemooni_71
ارسال: #۳۶۷۹۴
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۶, ۰۶:۰۹ ب.ظ
(۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۵:۰۷ ب.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  امروز از خدای مهربان صمیمانه میخواهم
یک اتفاق خوب بیافتد وسط زندگیمان!
آری همینجا
وسط بی حوصلگی های روزانه مان
نگرانی های شبانه مان
وسط زخمهای دلمان
آنجا که زندگی را هیچوقت زندگی نکردیم
یک اتفاق خوب بیافتد

آنقدر خوب و زیبا
که خاطرات سالها جنگیدن و خواستن
و نرسیدن از یادمان برود ...
آنگونه که یک اتفاق خوب همین الان
همین ساعت همین حالا!
از پشت کوهای صبرمان طلوع کند
طلوعی که غروبش
غروب همه ی غصه هایمان باشد
برای همیشه...

خیلی عالی بود .
 سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli , khayyam , Innocence
ارسال: #۳۶۷۹۵
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۶, ۰۸:۴۸ ب.ظ
خدایا اگه نتیجه کنکورم خوب بشه تعداد زیادی از کتابامو همینجا اهدا میکنم Angel البته زیر همه نوشته هاش با خودکار خط داره Big Grin

راهی به انتها هست؟

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۴۰ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۹۸۷ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۷ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۷۸۷ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۱ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۳۰ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۲۹ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۰ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close