زمان کنونی: ۰۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۵۹ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۳۵۴۶۱
۱۶ بهمن ۱۳۹۵, ۰۷:۲۴ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۶ بهمن ۱۳۹۵ ۰۶:۰۵ ب.ظ)hamideh1371 نوشته شده توسط:  امروز من نرسیدم برم سر کلاس دکتر حاج سید جوادی.
الآن داشتیم از بچه‌ها جویای تشکیل شدن یا نشدن کلاس می‌شدیم.
گفتن کلاس که تشکیل نشد، اما یکی از بچه‌ها تشنج کرد و حالش وخیم شد و چون کسی احیاء بلد نبود، متأسفانه فوت شد...

تاجایی که می دونم واسه تشنج احیاء انجام نمیدن و تنها کافیه محل تنفسش گیر نکنه(با کف دهان یا چیز دیگه) و به خودش آسیب نزنه، شاید چیز دیگه بود، ممکنه هم مشکل قلبی و .... داشتن، hmmm

بدترین جملت این بود که کسی احیاء بلد نبود!! اگه نفس نمی کشید، قلبش نمی زد کار سختی که نیست cpr رفتن، باعث تاسفه که خیلیا بلد نیستن.

ادای فیلمارم در بیارن با فشار به سینه و تنفس دهانی/بینی هم احتمال زنده موندن میره.

البته شوک وارده به بقیه هم قابل درکه

خدا رحمتش کنه
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۳۵۴۶۲
۱۶ بهمن ۱۳۹۵, ۰۷:۴۰ ب.ظ
(۱۶ بهمن ۱۳۹۵ ۰۷:۲۴ ب.ظ)jazana نوشته شده توسط:  
(16 بهمن ۱۳۹۵ ۰۶:۰۵ ب.ظ)hamideh1371 نوشته شده توسط:  امروز من نرسیدم برم سر کلاس دکتر حاج سید جوادی.
الآن داشتیم از بچه‌ها جویای تشکیل شدن یا نشدن کلاس می‌شدیم.
گفتن کلاس که تشکیل نشد، اما یکی از بچه‌ها تشنج کرد و حالش وخیم شد و چون کسی احیاء بلد نبود، متأسفانه فوت شد...

تاجایی که می دونم واسه تشنج احیاء انجام نمیدن و تنها کافیه محل تنفسش گیر نکنه(با کف دهان یا چیز دیگه) و به خودش آسیب نزنه، شاید چیز دیگه بود، ممکنه هم مشکل قلبی و .... داشتن، hmmm

بدترین جملت این بود که کسی احیاء بلد نبود!! اگه نفس نمی کشید، قلبش نمی زد کار سختی که نیست cpr رفتن، باعث تاسفه که خیلیا بلد نیستن.

ادای فیلمارم در بیارن با فشار به سینه و تنفس دهانی/بینی هم احتمال زنده موندن میره.

البته شوک وارده به بقیه هم قابل درکه

خدا رحمتش کنه

نمی‌دونم والا.
من اونجا نبودم. اینا رو از دوستانم شنیدم.
پدرم هم می‌گن احتمالاً سکته قلبی بوده (نه تشنج).
یکی از بچه‌ها تا جائی که بلد بوده سعی کرده احیاش کنه. اما تلاشش جواب نداده. خودش می‌گه شاید اگر یه کم بیشتر بلد بودم می‌تونستم براش کاری کنم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: jazana , zarisa , RASPINA , نارین , sss
ارسال: #۳۵۴۶۳
۱۶ بهمن ۱۳۹۵, ۰۸:۳۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ بهمن ۱۳۹۵ ۰۸:۳۵ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
تو را نادیدن ما غم نباشد ----- که در خیلت به از ما کم نباشد
من از دست تو در عالم نهم روی ----- ولیکن چون تو در عالم نباشد

ادامه:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

یه مکانیزم که در راستای محور Y اسکیل می کنه:
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

یه مکانیزم با مزه:

سپاس‌گزاری شده توسط: elhamgh , moslem73421 , sss , stateless
ارسال: #۳۵۴۶۴
۱۶ بهمن ۱۳۹۵, ۰۹:۳۱ ب.ظ
خودم هم نمی‌دونم چرا!
اما یک‌مرتبه آرامش پیدا کردم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: نارین
ارسال: #۳۵۴۶۵
۱۶ بهمن ۱۳۹۵, ۰۹:۴۲ ب.ظ
من دلم میخواد یه کار پیدا کنم....
خیلی خوب بچه ها رو میفهمم. از بیکاری خسته شدم !!
هفده سالمه و برای خواستم تلاش هم داشتم البته میدونم زیاد نبوده
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , zarisa , نارین
ارسال: #۳۵۴۶۶
۱۶ بهمن ۱۳۹۵, ۰۹:۴۳ ب.ظ
پیش به سوی طراحی الگوریتم... Smile
ارسال: #۳۵۴۶۷
۱۶ بهمن ۱۳۹۵, ۰۹:۵۲ ب.ظ
(۱۵ بهمن ۱۳۹۵ ۰۸:۵۹ ب.ظ)Pure Liveliness نوشته شده توسط:  بدترین نوع عصبانیت اینه که از خودت عصبانی باشی. نمیتونی داد بزنی سر خودت. میتونیا ولی نمیشه. صداشو میشنون بقیه.
بیرون رو عوض میکنی.
دوش میگیری.
لباس خوشگل میپوشی.
غذا میپزی.
مرتب میکنی وسایلت رو.
اما اینا بیرونه.
هیچ کسی نمیفهمه. هیچ کسی نباید درک کنه.
خسته شدم از یکنواختی این شام مرگ زای. از چیزی که خودم باعثشم. از یکنواختی درس خوندن واسه کنکور. از این کرختی این روزا که همه دارن میخونن و من تنبلیم گرفته.
دیگه نمیتونستم ادامه بدم توی این وضع.

میدونم پشیمون میشم از نوشتن.

منم تنبلیم گرفته
ارسال: #۳۵۴۶۸
۱۶ بهمن ۱۳۹۵, ۱۰:۲۱ ب.ظ
به نام خدا[align=center]ExclamationHeartExclamation
معلم با نیشخندی که آروم آروم صورتش رو میگرفت گفت: دنا می خوای این و بلند بخونم؟
خشک شدم. مگه آرزویی که من نوشته بودم چقدر عجیب بود؟
آخر سر خانم تصمیم گرفت اون رو بلند بخونه هرچند که من گفته بود بهتر این کار رو نکنه.
گردنش رو با کشید و با خنده های ریزی گفت: جالبه برام با اینکه اومدی اول راهنمایی اما آرزوی تو اینه که رویاها واقعی باشن؟ و تو بتونی مثل پیترپن پرواز کنی تا در رویاهات زندگی کنی!!
همه زدن زیر خنده و شیرین با همون زبون لکنت دارش گفت: آببروم رفت. به مامانم گفته بودم تو بقلدستیمی.
همه خندیدن حتی من و اصلا هم حرسم در نیومد که دوستم می خندید و تو کمرش هم با مشتم نزدم.
خلاصه چیزهای زیادی یادگرفتم.
یکی از مهم ترین های اون این بود که، معلم ها و بعضی کسایی که عمور دستشونه خوب بهت حق اتنخاب میدن اما آخ خودشون تصمیم میگیرن.
 سپاس‌گزاری شده توسط: zarisa
ارسال: #۳۵۴۶۹
۱۶ بهمن ۱۳۹۵, ۱۱:۱۴ ب.ظ
تا چند دقیقه ی دیگه مانشت رو بلاک میکنم تا وقتی دیگر یا شاید تا همیشه.
همتون رو دوست دارم و برای یک یکتون آرزوی سلامتی و خوشبختی قرین با آرامش رو آرزو میکنم.
اینجا تنها جایی بود که میومدم حرف میزدم، کلی چیزا ازتون یاد گرفتم، ممنونم از همتون. اینقدر باهاتون احساس نزدیکی میکنم که گاهی فکر میکنم اگر روزی و در جایی ببینمتون و شروع به صحبت کنید، تشخیص بدم که کی هستید Blush. همگی بخش جدایی ناپذیری از حافظه و خاطره ی من باقی میمونید.
دوستتون دارم و در پناه خدا باشید که خدا هیچ وقت دیر نمیکنه.HeartHeartHeart
AngelAngelAngel
 سپاس‌گزاری شده توسط: saeidkhan , نارین , sss , codin , Milestone
ارسال: #۳۵۴۷۰
۱۶ بهمن ۱۳۹۵, ۱۱:۲۱ ب.ظ
دوستم امروز خبر نامزدیاش را بهم داد
خیلی خوشحال شدم
ما روزای سختی در کنار هم بودیم
خوشحالم که الان حال خوبی داره

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: نارین , sss , stateless
ارسال: #۳۵۴۷۱
۱۶ بهمن ۱۳۹۵, ۱۱:۲۱ ب.ظ
سر زدن به مانشت شده مثل چک کردن تلگرام!
ارسال: #۳۵۴۷۲
۱۷ بهمن ۱۳۹۵, ۰۱:۰۰ ق.ظ
(۱۶ بهمن ۱۳۹۵ ۱۱:۲۱ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  دوستم امروز خبر نامزدیاش را بهم داد
خیلی خوشحال شدم
ما روزای سختی در کنار هم بودیم
خوشحالم که الان حال خوبی داره
تازه اول راه هست ! Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli , نارین , RASPINA
ارسال: #۳۵۴۷۳
۱۷ بهمن ۱۳۹۵, ۰۴:۱۲ ق.ظ
اگر اینجا استادانی هستند، دقت کنند که دانشجوها ازشون استیکر نسازند.
استیکر برخی از اساتید ما را ساختند.
 سپاس‌گزاری شده توسط: stateless , RASPINA
ارسال: #۳۵۴۷۴
۱۷ بهمن ۱۳۹۵, ۱۱:۳۷ ق.ظ
Rainbow RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۵ بهمن ۱۳۹۵ ۰۸:۵۹ ب.ظ)Pure Liveliness نوشته شده توسط:  بدترین نوع عصبانیت اینه که از خودت عصبانی باشی. نمیتونی داد بزنی سر خودت. میتونیا ولی نمیشه. صداشو میشنون بقیه.
بیرون رو عوض میکنی.
دوش میگیری.
لباس خوشگل میپوشی.
غذا میپزی.
مرتب میکنی وسایلت رو.
اما اینا بیرونه.
هیچ کسی نمیفهمه. هیچ کسی نباید درک کنه.
خسته شدم از یکنواختی این شام مرگ زای. از چیزی که خودم باعثشم. از یکنواختی درس خوندن واسه کنکور. از این کرختی این روزا که همه دارن میخونن و من تنبلیم گرفته.
دیگه نمیتونستم ادامه بدم توی این وضع.

میدونم پشیمون میشم از نوشتن.
بنظر م شما از خودت ناراحت نیستی.
چی میشه که دست به کارایی میزنی که انقد ناراحتت میکنه. شاید داری تو انجام کارای مثبت زیاده روی میکنی. یکم خلاف جهت معمولت پیش بری شاید خشمت کمتر بشه.
میفهمم چی میگی، برای همین فکر میکنم همه ی این خشم برای اینکه نمیدونی چه چیزی مطابق باورهایی خودت برای زندگیت درسته.
امیدوارم از اظهار نظرم ناراحت نشده باشی
 سپاس‌گزاری شده توسط: نارین , RASPINA
ارسال: #۳۵۴۷۵
۱۷ بهمن ۱۳۹۵, ۱۲:۴۵ ب.ظ
(۱۶ بهمن ۱۳۹۵ ۰۶:۰۵ ب.ظ)hamideh1371 نوشته شده توسط:  نه! انگار این خبرای دیوانه‌کننده تموم شدنی نیست...
کاش یک نفر بیاد منو از این کابوس بیدار کنه...
امسال ظاهرا برای همه سال غمگینی بوده متاسفانه
----------------------------------------------------
دو روزه دندون عقلمو جراحی کردم، ۱/۵ کم کردم، سال ها کابوس شبانه ام از دست دادن دندون بود، حالا میبینم که ضمیر ناخودآگاه طفلکم، خیلی هم آگاه بوده
 سپاس‌گزاری شده توسط: James Sullivan , stateless , RASPINA

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۳۰۷ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۲۱۹ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۳۷ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۴۶۰ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۸۱ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۲۸ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۴۰ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۴۷۶ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۲۷۸ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۳۹ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close