زمان کنونی: ۳۱ فروردین ۱۴۰۳, ۱۰:۱۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۲۴۷۳۶
۱۵ آذر ۱۳۹۴, ۰۱:۵۴ ب.ظ
وقتی ک لبخندت فقط ی تصویره چیزی نمیبینی،چیزی نمیفهمی،گریه ت نمیگیره
دیگه نمیشناسی هوای بیرون رو خیس میشی اما اصلا نمیفهمی معنی بارون رو
جنس نگاه تو غریب و مبهمه ،ترس جدا شدن میون ما کمه
کنارمی ولی دوری ی عالمه بی حرکت شدی مثل مجسمه!

زمان آدم ها رو دگرگون میکند
اما تصویری را که از آنها داریم
ثابت نگه می دارد
هیچ چیز دردناک تر از این تضاد
میان دگرگونی آدم ها و ثبات خاطره ها نیست

مارسل پروست
از کتاب : در جستجوی زمان از دست رفته
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۲۴۷۳۷
۱۵ آذر ۱۳۹۴, ۰۱:۵۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ آذر ۱۳۹۴ ۰۲:۰۸ ب.ظ، توسط Menrva.)
یاد خدا تنها آرامش بخش دل هاست…
همه بارتو بسپار به خدا و
با خودت عهد ببند که همه چیو به اون بسپاری
خدا منتظره تا تو دعوتش کنی به زندگیت
تا همه چیو خودش برات درست کنه
خدا اعتمادتو میخواد…

멈추지 말고

My Dream is to fly
ارسال: #۲۴۷۳۸
۱۵ آذر ۱۳۹۴, ۰۲:۳۷ ب.ظ
(۱۵ آذر ۱۳۹۴ ۰۱:۲۹ ب.ظ)Menrva نوشته شده توسط:  میدونین چی شد اینجوری شد که پدرم ازش شغلش و درامدش رو پرسیدن...
گفت درامدم خوبه(حقوقش اینارونگفت پدرمم نپرسیدن فقط همینو گفت خوبه!)
آقایون محترم، اگه پدر دختر در مورد مقدار دقیق در آمد پسر سوال کنه. نظرتون چیه؟بپرسه بد نیست؟

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
ارسال: #۲۴۷۳۹
۱۵ آذر ۱۳۹۴, ۰۲:۴۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ آذر ۱۳۹۴ ۰۴:۱۴ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۵ آذر ۱۳۹۴ ۰۲:۳۷ ب.ظ)diligent نوشته شده توسط:  
(15 آذر ۱۳۹۴ ۰۱:۲۹ ب.ظ)Menrva نوشته شده توسط:  میدونین چی شد اینجوری شد که پدرم ازش شغلش و درامدش رو پرسیدن...
گفت درامدم خوبه(حقوقش اینارونگفت پدرمم نپرسیدن فقط همینو گفت خوبه!)
آقایون محترم، اگه پدر دختر در مورد مقدار دقیق در آمد پسر سوال کنه. نظرتون چیه؟بپرسه بد نیست؟
۱- خود دختر بپرسه یا پدرش؟
۲- کی بپرسه؟ جلسه اول؟ جلسه دوم؟...
۳- بقیه سوالاش چی باشه؟ همش راجع به مسایل مادی باشه یا نه؟
۴- گفتن مقدار دقیق درآمد و پس انداز برای مرد ها چندان خوش آیند نیست. اما در این موضوع خاص برای من بستگی به برداشت کلی من داره از طرف. اگه برداشتم این باشه که طرف مادیات براش خیلی مهمه رد میشه. توقع من اینه که وقتی سطح زندگی خانواده من رو دید با یه عبارت کیفی مثل "خوبه" راضی بشه چون من یکی ملاکام اینه که طرف اهل مادیات نباشه.
ارسال: #۲۴۷۴۰
۱۵ آذر ۱۳۹۴, ۰۲:۵۰ ب.ظ
(۱۵ آذر ۱۳۹۴ ۰۲:۴۵ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  ۱- خود دختر بپرسه یا پدرش؟
۲- کی بپرسه؟ جلسه اول؟ جلسه دوم؟...
....
من پدرم همه سوالاتو میسپرن به خودم. ولی به نظر خودم اگه پدرم خودش بپرسه بهتره.خوب من اگه جلسه اول بپرسم دیگه جلسات بعدی از بحث مادیات میام بیرون، همون یه بار کافیه. ولی فک کنم آقایون دوست دارن جلسه اول پرسیده نشه Smile

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
ارسال: #۲۴۷۴۱
۱۵ آذر ۱۳۹۴, ۰۲:۵۲ ب.ظ
مینروا خانم به عنوان پیر پسرِ فروم و به نمایندگی از بقیه آقایون فروم از پیر پاتارها تا بچه کوچولاش تبریک میگم از صحبت هاتون معلومه به دلتون نشسته
ارسال: #۲۴۷۴۲
۱۵ آذر ۱۳۹۴, ۰۲:۵۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ آذر ۱۳۹۴ ۰۲:۵۴ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۱۵ آذر ۱۳۹۴ ۰۲:۵۰ ب.ظ)diligent نوشته شده توسط:  من پدرم همه سوالاتو میسپرن به خودم. ولی به نظر خودم اگه پدرم خودش بپرسه بهتره.خوب من اگه جلسه اول بپرسم دیگه جلسات بعدی از بحث مادیات میام بیرون، همون یه بار کافیه. ولی فک کنم آقایون دوست دارن جلسه اول پرسیده نشه Smile
یه سری بحث ها مثل خونه و شغل و درآمد و پس انداز رو پدر بپرسن بهتره.
به اندازه ای که مسایل مادی براتون مهمه اوایل یا اواسط (یا حتی اواخر) بپرسید. وقتی یکی مسایل مادی رو جلسه اول میپرسه از دید من داره بهم سیگنال میده که مسایل مادی برای من مهمه و من هم این رو در نظر میگیرم. برای همین به نسبتی که مسایل مادی براتون مهمه زمان پرسیدنش رو تنظیم کنید.
ارسال: #۲۴۷۴۳
۱۵ آذر ۱۳۹۴, ۰۴:۰۶ ب.ظ
از بلاتکلیف بودن خیلی بدم میاد. الان یه ماهه بلاتکلیف هستم. مخصوصا همین چند دقیقه پیش اوضاع پیچیده تر هم شد. سخت شده تصمیم گیری.
ارسال: #۲۴۷۴۴
۱۵ آذر ۱۳۹۴, ۰۴:۱۳ ب.ظ
اینجا داره برف میاد
خیلی خوبه، بیرون رفته بودم طفلکی گربه ها از سرما یه گوشه مچاله شده بودن : )

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
ارسال: #۲۴۷۴۵
۱۵ آذر ۱۳۹۴, ۰۴:۱۳ ب.ظ
(۱۵ آذر ۱۳۹۴ ۰۴:۰۶ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  از بلاتکلیف بودن خیلی بدم میاد. الان یه ماهه بلاتکلیف هستم. مخصوصا همین چند دقیقه پیش اوضاع پیچیده تر هم شد. سخت شده تصمیم گیری.

متاسفانه وضع منم حدود دو هفته س این طوری شده.
تکونی به خودم باید بدم

سگ جنگ کرده بدرد پلنگ***بترسد ز روباه شیر ناکرده جنگ
ارسال: #۲۴۷۴۶
۱۵ آذر ۱۳۹۴, ۰۴:۲۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ آذر ۱۳۹۴ ۰۴:۲۲ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۱۵ آذر ۱۳۹۴ ۰۴:۱۳ ب.ظ)amniat0101 نوشته شده توسط:  
(15 آذر ۱۳۹۴ ۰۴:۰۶ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  از بلاتکلیف بودن خیلی بدم میاد. الان یه ماهه بلاتکلیف هستم. مخصوصا همین چند دقیقه پیش اوضاع پیچیده تر هم شد. سخت شده تصمیم گیری.
متاسفانه وضع منم حدود دو هفته س این طوری شده.
تکونی به خودم باید بدم
قسمت بدش اینه که یه قسمت بزرگش اصلا دست من نیست.

(۱۵ آذر ۱۳۹۴ ۰۴:۱۳ ب.ظ)vesta نوشته شده توسط:  اینجا داره برف میاد
خیلی خوبه، بیرون رفته بودم طفلکی گربه ها از سرما یه گوشه مچاله شده بودن : )
دو تا گلوله برفی درست می کنید. اولی رو پرتاب می کنید طرفشون، فرار می کنن. بعد دنبالشون می کنید و دومی رو میزنید تو کله یکیشون. Big Grin
اگه تونستید یکیشون رو بشوتید ۱۰۰ امتیاز اضافه داره. Tongue
ارسال: #۲۴۷۴۷
۱۵ آذر ۱۳۹۴, ۰۴:۲۶ ب.ظ
(۱۵ آذر ۱۳۹۴ ۰۴:۲۰ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  دو تا گلوله برفی درست می کنید. اولی رو پرتاب می کنید طرفشون، فرار می کنن. بعد دنبالشون می کنید و دومی رو میزنید تو کله یکیشون. [تصویر:  biggrin.gif]
اگه تونستید یکیشون رو بشوتید ۱۰۰ امتیاز اضافه داره. [تصویر:  tongue.gif]
گناه دارن
من راه میرم، راهمو کج میکنم قمری ها نپرن، اونوقت برم بزنم تو سر گربهDodgy

اینا رو موقع خواستگاری بگید، اثرات دیگر آزاری دیده میشه Big GrinTongue

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
ارسال: #۲۴۷۴۸
۱۵ آذر ۱۳۹۴, ۰۴:۲۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ آذر ۱۳۹۴ ۰۴:۳۳ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۱۵ آذر ۱۳۹۴ ۰۴:۲۶ ب.ظ)vesta نوشته شده توسط:  گناه دارن
من راه میرم، راهمو کج میکنم قمری ها نپرن، اونوقت برم بزنم تو سر گربهDodgy

اینا رو موقع خواستگاری بگید، اثرات دیگر آزاری دیده میشه Big GrinTongue
یه کار دیگه هست واقعا باحاله. اونم اینکه با دوچرخه دنبال گربه کنه آدم. یعنی گربه هه یه جوری فرار می کنه انگار گودزیلا دنبالشه. به آدم حس شیری رو میده که دنبال آهو میکنه.CoolBig Grin
ارسال: #۲۴۷۴۹
۱۵ آذر ۱۳۹۴, ۰۴:۳۴ ب.ظ
(۱۵ آذر ۱۳۹۴ ۰۴:۲۸ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  یه کار دیگه هست واقعا باحاله. اونم اینکه با دوچرخه (یا ماشین) دنبال گربه کنه آدم. یعنی گربه هه یه جوری فرار می کنه انگار گودزیلا دنبالشه. به آدم حس شیری رو میده که دنبال آهو میکنه.CoolBig Grin
Big GrinBig Grin
خدا هدایتتون کنه

ارسال: #۲۴۷۵۰
۱۵ آذر ۱۳۹۴, ۰۴:۳۴ ب.ظ
یادش بخیر نوجوونیا گلوله برفی درست می کردن مثل سنگ. بعدم یه جوری میزدم به طرف که به هر عضوی از بدنش میخورد قطع میشد اون عضو. یه بارم فکر کنم زدم تو صورت دوستم. کجایی جوونی که یادت بخیر.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۱۹۳ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۷,۵۴۵ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۳۷۶ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۳,۳۶۵ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۷۰ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۱۵ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۳۱ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۳۹۷ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۲۱۴ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۱۲ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close