زمان کنونی: ۱۵ خرداد ۱۴۰۳, ۱۰:۳۲ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۷۵۱
۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۱۰:۰۸ ب.ظ
RE: هر چه می خواهد دل تنگت بگو ‍‍‍‍...
(۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۰۹:۵۸ ب.ظ)موج نوشته شده توسط:  به فرداد
نرو تو هم مثه من نمیتونی دووم بیاری
نرو تو هم مثه من تو غصه کم میاری
نرو......
میدونی فرداد جان مشکل از اینجاست که شاید توی محیط مجازی همه چیز منتقل نمیشه من شخصا آدم شوخی هستم و سرحالی هستم تا حالا هم کسی نشده که شوخی هام رو لودگی تعبیر کنه ولی خب وقتی میخام این نشاط و شادی رو تو محیط مجازی منتقل کنم شکل خوبی نمیگیره
بازم اگه ناراحت شدی شرمنده
سعی میکنم بعد از این جدی‌تر باشم
در ضمن بازم اگه این دوبیت شعر اولش به نظرتون مناسب فضای تالار نیست اطلاع بدید تا پاکش کنم یا خودتون زحمتش رو بکشید
من هم اینقدر که تصور میکنید جدی نیستم. ولی فکر کنم بهتره دیگه این بحث رو ادامه ندیم. اگه کسی حرفی داره میتونه ایمیل بزنه یا در فرصتی چت کنیم.

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: موج
ارسال: #۷۵۲
۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۱۰:۱۰ ب.ظ
(۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۱۰:۰۷ ب.ظ)fatima1537 نوشته شده توسط:  آقا Fardad شما ناراحت نشید مسلما اگر سخت گیریهای شما و دکتر نبود این تالار گفتگو هم بسته می شد

انصافا وقتی دکتر بود. تو هر دعوایی پای یه دکتر در میان نبود.

و از موضوع خارج شدن هم فقط برای همه کاربرا جز دکتر بد نبود و واسه همه بد بود.
 سپاس‌گزاری شده توسط: موج
ارسال: #۷۵۳
۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۱۰:۱۳ ب.ظ
هر چه می خواهد دل تنگت بگو ‍‍‍‍...
این چند روز آخر که منتظر کارنامه‌ها هستیم خیلی سخت میگذره
برا باقی دوستان هم همین طوره؟؟؟؟؟؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۷۵۴
۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۱۰:۱۴ ب.ظ
بچه‌ها با این بحثی که راه انداختن اگه کسی دل تنگی ای داشته باشه بخواد بگه بیاد این بحث‌ها رو بخونه اصلا دلتنگیش یادش میره: دی

If your success is not on your own terms, if it looks good to the world but does not feel good in your heart, it is not success at all.
(Anna Quindlen)
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara**
ارسال: #۷۵۵
۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۱۰:۱۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۱۰:۱۶ ب.ظ، توسط Fardad-A.)
اقای دانیال چون ظاهرا" با من مشکل دارید بهتره خصوصی صحبت کنیم. چون اینجا رو واسه دعوای خصوصی من و شما که باز نکرده اند. اگر متهم به دیکتاتوری نمیشم خواهشا" این بحث رو خاتمه بدیم.

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
ارسال: #۷۵۶
۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۱۰:۲۴ ب.ظ
من نه با کسی دعوایی دارم فرداد جان. نه با کسی مشکلی دارم. خیلی زمان‌ها هم ازت دفاع کردم. همین امشب هم از یکی از پستات تشکر کردم.

من فقط ۲ تا پیشنهاد به دکتر تنهایی دادم و تو این چند تا پست هم رو اونا تاکید کردم.

ولی خود شما اومدید و بیست خط نوشتید که دکتر نجاتم بده. اینا دارن با پیشنهاداشون منو میکشن !!!

شکلک خنده هم نمیگذارم که بی ادبی نکرده باشم . !!!

بحثی هم از اول نداشتم که بخوام خاتمه بدم. نمیدونم چرا فکر میکنی اینقدر باهات دشمنی دارم. اتفاقا خیلی هم دوست دارم.

راستی. دیکتاتور هم شخص دیگه ای که خدا رو شکر تو مانشت نیست Big Grin

چون میدونم الان میگیری پست رو به خاطر همین یه خط اخر پاک میکنی. بگم که منظورم قذافیه . Big Grin
ارسال: #۷۵۷
۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۱۱:۳۲ ب.ظ
(۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۰۹:۵۷ ب.ظ)fatima1537 نوشته شده توسط:  به malekinasab:
میگم نقل قول منو گذاشتی ولی هیچی براش ننوشتی‌، حالا این یعنی چی؟!Huh
من معذرت میخام کاملا حق داری راس میگی ....چیکار کنم پیری وهزار درد....از اون بدتر مگه این درسا هو ش وحواس میذارن برا ادم ......درخواست کمک دادیم ولی دراین میخانه مارا جز غم یاری نبود.....Sad
باشه این یادم میمونه.....ما مانشتیا اخر مرامیم.....ولی بگم من که اهل انارانم آخر آخر مرامم اگه یه انارانی اینجابود حتما برا آروم کردن ما یه کاری می کرد...یه صحبتی ...پستی....
بازم معذرت میخام

ازاین آدمهادلگیر نشو،نیش زدن طبیعت آنهاست..../سالهاست به هوای بارانی می گویند خراب!......
 سپاس‌گزاری شده توسط: fatima1537
ارسال: #۷۵۸
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۹:۳۰ ب.ظ
پرنده پنج خصلت داشت
نخستین اوج در پرواز
سپس پرواز بی‌همراه
سه دیگر به منقارش هدف گیرد فرا کهکشانها را
چهارم رنگ بی‌رنگی
ودر پایان
نوایش همچنان نجوا
«افسانه‌های قدرت؛ کارلوس کاستاندا»

http://www.persianqa.tk/
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: ۵۴m4n3h
ارسال: #۷۵۹
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۹:۵۸ ب.ظ
(۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۰۹:۳۰ ب.ظ)saba1000 نوشته شده توسط:  ...
اوه! کارلوس کاستاندا!
شنیدم کتابای «سفر به دیگر سو» و «دانش درون»ش خیلی قشنگه! اونا رو هم خوندید؟
در مورد دون خوآن، یک عارف سرخ پوست هست فکر کنم! مطمئن نیستم!

حسرت نبرم به خواب آن مرداب / کآرام درون دشت شب خفته است / دریایم و نیست باکم ازطوفان / دریا همه عمر خوابش آشفته است “شفیعی کدکنی”
ارسال: #۷۶۰
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۱:۲۴ ق.ظ
چه خبره بچه ها............؟؟؟؟Huh
یه روز مانشت نبودم‌ها ...ببین چه میدون پر آشوبی شده!Dodgy
این مسائلی که چندوقته بین بچه‌ها و مدیر سایت پیش می یاد به خاطر اختلاف سنی،و تفاوتهای روحی به دلیل قرار گرفتن در محیط های متفاوت است.
و کاملا طبیعی می باشد.
سعی کنید با علم به این موضوع ،در کمال آرامش با گفتگوی صمیمانه به یک نتیجه‌ی بینابین برسید. و بی جهت با حرفهای نابه جا این دوستی دیرینه‌ی مانشتی را لکه دار نکنید.(با دو طرف دعوا هستم)

و به یاد داشته باشد این تاپیک فقط مخصوص دل های تنگی است که برای سبک شدن خود حرفی برای گفتن دارندShy

زندگی ، همیشه فریاد زدن نیست ...، بلکه صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید: فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
ارسال: #۷۶۱
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۱:۲۸ ق.ظ
(۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۰۹:۵۸ ب.ظ)۵۴m4n3h نوشته شده توسط:  
(14 اردیبهشت ۱۳۹۰ ۰۹:۳۰ ب.ظ)saba1000 نوشته شده توسط:  ...
اوه! کارلوس کاستاندا!
شنیدم کتابای «سفر به دیگر سو» و «دانش درون»ش خیلی قشنگه! اونا رو هم خوندید؟
در مورد دون خوآن، یک عارف سرخ پوست هست فکر کنم! مطمئن نیستم!

آره درسته کارلوس کاستاند در جستجو برای تاثیر داروهای گیاهی در درمان سنتی سرخپوستان به سونورای مرکزی می ره و در اونجا با چیزایی که دیده بود و آشنایی با دون خوان که یک سرخ‍وست مسن بود که در زمینه تصوف از نوع سرخ پوستی به مقام استادی رسیده بود یک کتاب می نویسه که در واقع این کتاب پایان نامه دکترای اون میشه ...............
کتابهای دیگه ای هم داره مثل‌: حقیقتی دیگر - هدیه عقاب-دومین حلقه قدرت- آتش درون و..................

http://www.persianqa.tk/
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۷۶۲
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۹:۵۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۰۹:۵۶ ق.ظ، توسط فرناز خانم.)
(۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۰۱:۲۴ ق.ظ)Maryam-X نوشته شده توسط:  این مسائلی که چندوقته بین بچه‌ها و مدیر سایت پیش می یاد به خاطر اختلاف سنی،و تفاوتهای روحی به دلیل قرار گرفتن در محیط های متفاوت است.
و کاملا طبیعی می باشد.
سعی کنید با علم به این موضوع ،در کمال آرامش با گفتگوی صمیمانه به یک نتیجه‌ی بینابین برسید. و بی جهت با حرفهای نابه جا این دوستی دیرینه‌ی مانشتی را لکه دار نکنید.(با دو طرف دعوا هستم)
توصیه های روانشناسانه شما آدم رو یاد مادر بزرگها میندازه.Big GrinBig GrinBig Grin
فکر نکنم دعوایی در کار باشه. بیشتر اختلاف سلیقه و میزان آزادی مورد انتظار بچه هاست که معمولا" در اینجور سایتها از حد مجاز بیشتره. بهتره زیاد تحریف انجام نشه. من فکر نکنم دعوا و دشمنی وجود داشته باشه.
بنظرم لازم بود این رو بگم چون حرف دلم بود.
ارسال: #۷۶۳
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۲:۲۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۰۲:۲۶ ب.ظ، توسط fatima1537.)
(۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۱۱:۳۲ ب.ظ)malekinasab نوشته شده توسط:  
(13 اردیبهشت ۱۳۹۰ ۰۹:۵۷ ب.ظ)fatima1537 نوشته شده توسط:  به malekinasab:
من معذرت میخام کاملا حق داری راس میگی ....چیکار کنم پیری وهزار درد....از اون بدتر مگه این درسا هو ش وحواس میذارن برا ادم ......درخواست کمک دادیم ولی دراین میخانه مارا جز غم یاری نبود.....Sad
باشه این یادم میمونه.....ما مانشتیا اخر مرامیم.....ولی بگم من که اهل انارانم آخر آخر مرامم اگه یه انارانی اینجابود حتما برا آروم کردن ما یه کاری می کرد...یه صحبتی ...پستی....
بازم معذرت میخام
به دل نگیر اییییی دانشجوی مظلوم بیچارهExclamation فقط خواستم شوخی کنم تا تو این فشار درسها شاد بشیSmile
ما هم یه زمانی دانشجو بودیم و میدونیم چی می کشی ولی الحمدلله که تموم شد اون فشارهاExclamation
حالا اناران کجا هست ؟ چه ویژگی هایی داره؟
مردم سرزمین من هم بسیار مهربان و خونگرم و با صداقتند...Rolleyes
راستیIdeaاین مشکلات درسیت رو تاپیک کن شاید کسی اومد کمکت ما که از دل تو خبر نداریم
ارسال: #۷۶۴
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۳:۱۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۰۳:۴۹ ب.ظ، توسط malekinasab.)
(۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۰۲:۲۴ ب.ظ)fatima1537 نوشته شده توسط:  
(13 اردیبهشت ۱۳۹۰ ۱۱:۳۲ ب.ظ)malekinasab نوشته شده توسط:  
(13 اردیبهشت ۱۳۹۰ ۰۹:۵۷ ب.ظ)fatima1537 نوشته شده توسط:  به malekinasab:
بازم معذرت میخام
به دل نگیر اییییی دانشجوی مظلوم بیچارهExclamation فقط خواستم شوخی کنم تا تو این فشار درسها شاد بشیSmile
ما هم یه زمانی دانشجو بودیم و میدونیم چی می کشی ولی الحمدلله که تموم شد اون فشارهاExclamation
حالا اناران کجا هست ؟ چه ویژگی هایی داره؟
مردم سرزمین من هم بسیار مهربان و خونگرم و با صداقتند...Rolleyes
راستیIdeaاین مشکلات درسیت رو تاپیک کن شاید کسی اومد کمکت ما که از دل تو خبر نداریم

سلام آخی چقدر بهم میاد مظلوم ......مرسی از دادن روحیه ........امروز با دکتر تنهایی کلاس داشتیم کلی برامون نسخه چیدن...اما واقعا نسخه چیدن ایشون اصولی نه مثل مدیریت استراتژیک...اه اه......
درمورد اناران....از سلسله کوههای ایلام ....از زیباترین کوهها محسوب میشه ...که اگه این کوه فتح بشه شما بر عراق تاحدودی مسلط هستین واگه یه دوربین قوی داشته باشین به صورت کامل میتونین مشاهده کنین بعضی ازروستاهاش رو...معرکس...معرکه .....وبه این خاطر اسمش اناران چون یه در خت انار زیبا در بالای کوه وجود داره ...احتمالا حوزه نفتی اناران رو شنیده باشین.....
سلام ROZAجان
پیم داده بودی خواستم جواب بدم ...اخطار دادهشد که صندوقت پره ....پیام های اضافی رو حذف کن که ماهم بتونیم پیام دیم
باتشکر

ازاین آدمهادلگیر نشو،نیش زدن طبیعت آنهاست..../سالهاست به هوای بارانی می گویند خراب!......
ارسال: #۷۶۵
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۹:۱۸ ب.ظ
اگر پر میوه ای پر سایه ای افتاده‌تر باش...

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۷,۲۶۲ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۴۳,۷۷۲ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۶۳۲ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۴۱,۶۲۶ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۲۳۷ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۸۰ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۸۷ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۷۳۱ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۵۶۴ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۷۶۲ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close