زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۱۱ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۵۳۵۲۱
۲۷ دى ۱۳۹۸, ۱۰:۰۹ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۷ دى ۱۳۹۸ ۰۶:۰۳ ب.ظ)moslem73421 نوشته شده توسط:  
(27 دى ۱۳۹۸ ۰۹:۲۸ ق.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  no comment یعنی بدون شرح، یعنی نظری ندارم. و کلا میشه یعنی پر از سوالات بی جواب هستم. یه اصطلاحه
مشکل گرامری نداره؟

من No Comment رو یه اسم در نظر گرفتم و اصلا کاری هم به گرامرش نداشتم. فقط خواستم بگم واقعا دیگه حرفی ندارم. واقعا دیگه چی مونده که گفته بشه. این میتونه یه اصطلاح باشه و اصلا مشکلی با گرامر نداره. کلا گرامرش برام مهم نبوده و فقط ظاهرش برام مهم بوده.

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

(The only thing I know is that I know nothing)

Socrates
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۵۳۵۲۲
۲۷ دى ۱۳۹۸, ۱۱:۱۷ ب.ظ
(۲۷ دى ۱۳۹۸ ۱۰:۰۹ ب.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  من No Comment رو یه اسم در نظر گرفتم و اصلا کاری هم به گرامرش نداشتم. فقط خواستم بگم واقعا دیگه حرفی ندارم. واقعا دیگه چی مونده که گفته بشه. این میتونه یه اصطلاح باشه و اصلا مشکلی با گرامر نداره. کلا گرامرش برام مهم نبوده و فقط ظاهرش برام مهم بوده.
مشکل گرامری پیچیده ای نداره فقط دوتا am داره Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: marvelous
ارسال: #۵۳۵۲۳
۲۷ دى ۱۳۹۸, ۱۱:۲۰ ب.ظ
(۲۷ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۱۷ ب.ظ)moslem73421 نوشته شده توسط:  
(27 دى ۱۳۹۸ ۱۰:۰۹ ب.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  من No Comment رو یه اسم در نظر گرفتم و اصلا کاری هم به گرامرش نداشتم. فقط خواستم بگم واقعا دیگه حرفی ندارم. واقعا دیگه چی مونده که گفته بشه. این میتونه یه اصطلاح باشه و اصلا مشکلی با گرامر نداره. کلا گرامرش برام مهم نبوده و فقط ظاهرش برام مهم بوده.
مشکل گرامری پیچیده ای نداره فقط دوتا am داره Smile

دقیقا راست میگی، اینو تو اون روزی گذاشتم که سقوط هواپیما بود و مغزم تعطیل بود. مرسی که گفتی الان درستش میکنم. Big Grin

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

Socrates
ارسال: #۵۳۵۲۴
۲۸ دى ۱۳۹۸, ۱۲:۵۳ ق.ظ
(۲۷ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۲۰ ب.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  دقیقا راست میگی، اینو تو اون روزی گذاشتم که سقوط هواپیما بود و مغزم تعطیل بود. مرسی که گفتی الان درستش میکنم. [تصویر:  biggrin.gif]
دفعه آخرت باشه Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: marvelous
ارسال: #۵۳۵۲۵
۲۸ دى ۱۳۹۸, ۰۱:۰۹ ق.ظ
بیشتر از ۴ ساله از هم جدا شدیم، اوایل (یکی دو سال اول) اینجا خیلی دلنوشته میزاشتم ولی کم کم با نبودش کنار اومدم. کنار اومدن به این معنا نیست که غم ندارم و فراموشش کردم، کنار اومدن این معنی رو میده که قبول کردم ی زخم بزرگ دارم که درد میکنه و درمانی براش نیست. راه‌هایی مثل مراجعه به روانشناس و شناخت درمان رو هم امتحان کردم ولی جوابگو نبود.
روزهای خیلی خوبی با هم داشتیم، تنها شخصی بود که «وارد» زندگیم شد و منو درک میکرد، تنها کسی بود که وقتی حرف میزد میتونستم چند ساعت ساکت بشینم و فقط گوش بدم. هنوز هم وقتی ناراحتی دارم دوست دارم کنارم باشه گوش شنوام باشه ...
امروزی که چند دقیقه است واردش شدیم تولدشه، دوست داشتم میتونستم مستقیم بهش تبریک بگم ولی نمیشه
تنها دلیلی که به خاطرش دوست دارم حرف ادیانی مثل اسلام درست باشه و اون دنیایی وجود داشته باشه اینه که اون دنیا بفهمه چقدر دوسش داشتم وگرنه که فنا رو به بقای ابدی ترجیح میدم
 سپاس‌گزاری شده توسط: Milad_Hosseini , nlp@2015 , MarkLand , RASPINA , Iranian Wizard , .:tarannom:.
ارسال: #۵۳۵۲۶
۲۸ دى ۱۳۹۸, ۱۱:۲۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۲۲ ق.ظ، توسط MarkLand.)
(۲۸ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۰۹ ق.ظ)kilookiloo نوشته شده توسط:  بیشتر از ۴ ساله از هم جدا شدیم، اوایل (یکی دو سال اول) اینجا خیلی دلنوشته میزاشتم ولی کم کم با نبودش کنار اومدم. کنار اومدن به این معنا نیست که غم ندارم و فراموشش کردم، کنار اومدن این معنی رو میده که قبول کردم ی زخم بزرگ دارم که درد میکنه و درمانی براش نیست. راه‌هایی مثل مراجعه به روانشناس و شناخت درمان رو هم امتحان کردم ولی جوابگو نبود.
روزهای خیلی خوبی با هم داشتیم، تنها شخصی بود که «وارد» زندگیم شد و منو درک میکرد، تنها کسی بود که وقتی حرف میزد میتونستم چند ساعت ساکت بشینم و فقط گوش بدم. هنوز هم وقتی ناراحتی دارم دوست دارم کنارم باشه گوش شنوام باشه ...
امروزی که چند دقیقه است واردش شدیم تولدشه، دوست داشتم میتونستم مستقیم بهش تبریک بگم ولی نمیشه
تنها دلیلی که به خاطرش دوست دارم حرف ادیانی مثل اسلام درست باشه و اون دنیایی وجود داشته باشه اینه که اون دنیا بفهمه چقدر دوسش داشتم وگرنه که فنا رو به بقای ابدی ترجیح میدم
به نظر من باز خوبه کسی رو که واقعا حس می کنی دوسش داری دیدی و شناختی باهاش هم صحبت بودی و هنوزم حس خوبی داری بهش

think positive
 سپاس‌گزاری شده توسط: kilookiloo
ارسال: #۵۳۵۲۷
۲۸ دى ۱۳۹۸, ۰۱:۳۸ ب.ظ
یعنی از دل نوشته های بچه ها قشنگ میشه فهمید همه دوست دارند ازدواج کنند Smile))
ارسال: #۵۳۵۲۸
۲۸ دى ۱۳۹۸, ۰۸:۲۰ ب.ظ
نقل قول نگرفتم که مستقیم در خطاب به دوست امون نباشه چون من همه ماجرا و شرایط را نمی دونم در کل میخوام بگم:
اول از همه حواسمون باشه اگه به هر دلیلی خواستیم ی رابطه را تموم کنیم یهویی غیب نشیم و مسئولیت کاری که میخوایم بکنیم به عهده امون هست حواسمون باشه لعنت و نفرین پشت سرمون نذاریم ی کم شیک جدا بشیم! همون جور که مدت ها طرف را به خودت وابسته می کنی وقت بذار و علت رفتنت را توضیح بده

دوم اینکه متاسفانه همیشه ی طرف قضیه حالش بده و طرف دیگه داره زندگی خودشو میکنه و همه چی گل و بلبله براش در حالی که ی طرف داره زجر میکشه و با ی دل شکسته مدام داره ی سری خاطره را مرور میکنه
بااینکه خیلی سخته و این جمله شعاری هست ولی ای کاش امکان داشت که ما طرف خوش داستان می بودیم یعنی بعد ی شکست عشقی و عاطفی زود از عزا خارج بشیم و زندگی امون را از نو بسازیم
نمونه های این موارد در خوابگاه زیاد دیده میشه بلاخره تی خوابگاه با همه صمیمی میشیم و خیلی ها درد و دل میکنن
ی نمونه یکی از بچه ها که بعد از ۶ سال ی رابطه دوستی که پسر قول صددصد ازدواج بهش داده بود را تموم کردند و الان دختره با ی کی دیگه عقد کرده و همه چی گل و بلبل شده هر چند ی ترم حالش خراب بود تا حدی که ما مدام نگرانش بودیم و حواسمون بود بهش امروز که دیدمش و با شوق از برنامه هاش حرف می زد خیلی خوشحال شدم اگه توی اون حال میموند فقط ی آدم شکست خورده بود البته مقصر هم پسر بود

دوست عزیز زود از این حال بیرون بیا هر چند سخته مطمئن باش ی روز ب این حال ات می خندی
هر چند می دونم اگه الان اونجا بودم میخواستی منو خفه کنی Smile ولی واقعیت هایی که دیدیم این بوده

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: nlp@2015 , Iranian Wizard , kilookiloo , khayyam , .:tarannom:.
ارسال: #۵۳۵۲۹
۲۹ دى ۱۳۹۸, ۱۲:۰۷ ق.ظ
جناب آقای عباس معروفی در کتاب "سمفونی مردگان" در موومان سوم و در بخشی می‌فرماید:
"وقتی آدم تنها می شود. تمام غم دنیا در وجودش خیمه میزند. احساس میکد آنقدر از دیگران دور شده که دیگر هیچ وقت نمی تواند به آن ها نزدیک شود. می بیند میان این همه آدم، حسابی تنهاست. یعنی هیچ کس را ندارد"

در همین مورد تنهایی جناب فریدون فروغی هم می فرمایند:

چرا وقتی که آدم تنها میشه
غم و غصش قد یه دنیا میشه
میره یک گوشه پنهون میشینه
اونجا رو مثل یه زندون میبینه

غم تنهایی اسیرت میکنه تا بخوای بجنبی پیرت میکنه

وقتی که تنها میشم اشک تو چشام پر میزنه
غم میاد یواش یواش خونه دل در میزنه
یاد اون شب ها می افتم زیر مهتاب بهار
توی جنگل لب چشمه می نشستیم منو یار

غم تنهایی اسیرت میکنه تا بخوای بجنبی پیرت می کنه

میگن این دنیا دیگه مثل قدیما نمیشه
دل این آدما زشته دیگه زیبا نمیشه
اون بالا باد داره زاغه ابرا رو چوب میزنه
اشک این ابرا زیاده ولی دریا نمیشه

غم تنهایی اسیرت میکنه تا بخوای بجنبی پیرت می کنه

رتبه خواهی همچو خورشید از خلایق دور باش ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: .:tarannom:.
ارسال: #۵۳۵۳۰
۲۹ دى ۱۳۹۸, ۱۲:۲۲ ق.ظ
ما که ازدواج کردیم کجا رو گرفتیم که باقی بگیرن؟ فعلا اونقدر فکر کردم به اینکه بتونم سهمی تو اجازه ی یه خونه داشته باشم که بریم از اینجا و مستقل بشیم که سکته ی خفیف مغزی کردم. فردا صبح هم میرم بیمارستان. دوستان هر بدی و خوبی دیدید حلال کنید.

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

Socrates
ارسال: #۵۳۵۳۱
۲۹ دى ۱۳۹۸, ۱۲:۲۹ ق.ظ
قصه از صفر شروع کردن.....

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
ارسال: #۵۳۵۳۲
۲۹ دى ۱۳۹۸, ۱۰:۳۴ ب.ظ
ensan hamishe farar mikone az ehsasatesh, chon bishtare oghat ensan ro be bazi migire
kheili az shomaha mesle man dar zendegi tariki ziad dashtid, shaiad hanooz ham bahash dasto panje narm mikonid, ama hich kodoom az inha ensan ro nemikoshe
na gorosnegi, na adame hemaiat atrafian, na mohajerat, na bi pooli, va na bimari
ensan zamani mimire ke natoone kasi ro peida kone ke darkesh kone.
zamani ke roohe shoma mord, shoma matarsaki bish nistid
agar kasi ro doost darid, ba rooh khod doostesh dashte bashid, na jesm
jesme shoma tanha male khodetoon nist, faramoosh nakonid

(۲۸ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۰۹ ق.ظ)kilookiloo نوشته شده توسط:  بیشتر از ۴ ساله از هم جدا شدیم، اوایل (یکی دو سال اول) اینجا خیلی دلنوشته میزاشتم ولی کم کم با نبودش کنار اومدم. کنار اومدن به این معنا نیست که غم ندارم و فراموشش کردم، کنار اومدن این معنی رو میده که قبول کردم ی زخم بزرگ دارم که درد میکنه و درمانی براش نیست. راه‌هایی مثل مراجعه به روانشناس و شناخت درمان رو هم امتحان کردم ولی جوابگو نبود.

shoma ke enghadr mokhatabetoon ro doost dashtid chera joda shodid?
man nemifahmam
Exclamation
ارسال: #۵۳۵۳۳
۳۰ دى ۱۳۹۸, ۰۲:۵۲ ق.ظ
به خدا دنبال سرخر نباشید! به زندگی خودتون برسید و حال کنید با خودتون و درسهاتون. راحت نفس بکشید و از آزادی دوران جوانی استفاده کنید. تا بدن و مغزتون جوان هستن ازشون استفاده کنید. حیفه به خدا حرومش کنید پای یکی دیگه.

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

Socrates
 سپاس‌گزاری شده توسط: yagmur0022 , shamim_70 , shervan360 , khayyam
ارسال: #۵۳۵۳۴
۳۰ دى ۱۳۹۸, ۱۱:۲۶ ب.ظ
(۳۰ دى ۱۳۹۸ ۰۲:۵۲ ق.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  به خدا دنبال سرخر نباشید! به زندگی خودتون برسید و حال کنید با خودتون و درسهاتون. راحت نفس بکشید و از آزادی دوران جوانی استفاده کنید. تا بدن و مغزتون جوان هستن ازشون استفاده کنید. حیفه به خدا حرومش کنید پای یکی دیگه.

iani shoma migid dar moghabele digaran hich masooliati nadarim?!
ارسال: #۵۳۵۳۵
۰۱ بهمن ۱۳۹۸, ۰۷:۱۸ ق.ظ
(۳۰ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۲۶ ب.ظ)saad نوشته شده توسط:  iani shoma migid dar moghabele digaran hich masooliati nadarim?!
خیلی باحالی Big Grin به حق همین شبهای عزیز ایشالا فارسی تایپ کردن رو یاد میگیری: کار نشد نداره Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: marvelous , RASPINA

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۳۳۵ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۴۸۳ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۴۷ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۵۷۳ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۸۳ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۳۳ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۴۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۴۹۳ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۲۸۱ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۴۴ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close