زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۱:۰۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۵۰۳۸۶
۲۶ فروردین ۱۳۹۸, ۱۰:۳۳ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
این اپراتورم بازیش گرفته، میدونه ما مخاطب خاص نداریم هی ۱۰۰ دقیقه مکالمه رایگان میده ://

آدم های کوچک و حقیر با عقده های بزرگ ترسناکند،
زیرا از صدمه زدن به دیگران...
هراسی ندارند!
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Avril89
ارسال: #۵۰۳۸۷
۲۶ فروردین ۱۳۹۸, ۱۰:۳۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ فروردین ۱۳۹۸ ۱۰:۳۸ ب.ظ، توسط Milad_Hosseini.)
دوستان به غیر از پارتنرتون، با چهارتا آدم دیگه هم دوست و رفیق باشین که اگر اگر خدای ناکرده کات کردید و هر اتفا دیگه افتاد، حداقل بتونید پیش یکی برید و یخورده صحبت کنید و دوران پسا کات رو بگذرونید Smile
با تشکر...

رتبه خواهی همچو خورشید از خلایق دور باش ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann
ارسال: #۵۰۳۸۸
۲۶ فروردین ۱۳۹۸, ۱۱:۲۴ ب.ظ
(۲۶ فروردین ۱۳۹۸ ۰۱:۲۶ ق.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  ولی خدایش تو یکم عصبی به نظر می رسی قیافت البته خوش تیپ گرچه فقط سرت معلومه [تصویر:  rolleyes.gif]
بعد الان چجوری از قیافه ی من به این نتیجه رسیدی که عصبی نیستم؟ Smile
عصبی رو که همه هستیم کم و بیش
مگه میشه تو ایران عصبی نبود؟!

(۲۶ فروردین ۱۳۹۸ ۰۱:۵۸ ب.ظ)negarin_ نوشته شده توسط:  اول اینکه واقعا حوصله ام نکشید بقیه کامنت هاتون رو پاک کنم، فقط اونی که جواب میدم بمونه ..فقط بولدکردم... واقعا این خیلی اذیت کننده هست توی سایت، طوری که بعضی وقت ها از جواب دادن منصرف میشم.[تصویر:  confused.gif]
نیازی نیست اول نقل قول بزنید بعد متن رو اصلاح کنید!
میتونید اون قسمت مورد نظرتون از متن رو اول select کنید, بعد دکمه نقل قول رو بزنید

(۲۶ فروردین ۱۳۹۸ ۰۱:۵۸ ب.ظ)negarin_ نوشته شده توسط:  چقدر برام جالب و عجیب بود که با اینکه پسر هستید، همچین دیدگاهی دارید که دنیای مجازی امن نیست و یکی از دلایل عکس گذاشتنتون این بود که اینجا امن هست .. (تنها جایی که عکس نگذاشتم همین جا بود[تصویر:  biggrin.gif])، واقعیتش فکر میکردم دیگه این چیزا مسأله/دغدغه نباشه.
با اینکه پسر هستم؟!
شما بعنوان مثال یه سر به توییتر بزن ببین پسرا بیشتر عکس واقعی میزارن یا دخترا !!!

حالا لزوماً منظورم از امنیت اون چیزی نبود که شما برداشت کردید
اما دلایل دیگه ای هم داره
یکی از دلایل اینه که در شبکه های اجتماعی هیچ اطلاعاتی حذف دائمی نمیشه!
مهمترین دلیلش پنهان موندن شخصیتم هست. و حرفایی میزنم که برای زدنشون ناشناس باشم راحت ترم!

فی الواقع آدما هرچقدر بیشتر دوست داشته باشن در فجازی یه شخصیت دیگه بشن و حرفای دیگه ای بزن میلشون به فیک شدن و ناشناس موندن بیشتره
و برعکسش اگه بخوان شخصیت واقعیشون رو به جامعه ی مجازی هم نشون بدن علاقشون به واقعی شدن بشتره!

از همینجا میشه نتیجه گیری کرد که علت استقبال بیشتر دخترا از آواتار واقعی, شناسوندن خودشون به بقیست.
دخترا همیشه و همه جا میل بیشتری به خودنمایی و دیده شدن دارن.

(۲۶ فروردین ۱۳۹۸ ۰۱:۵۸ ب.ظ)negarin_ نوشته شده توسط:  من فکر میکنم پشت هر آدم مجازی، در اکثر موارد شخصیت واقعی خودش هست، چون افکار خودش رو بیان می‌کنه.. حتی در اکثر موارد میشه به حس خودمون در مورد دروغ یا راست بودن اون فرد اعتماد کنیم/تجربه های بد و دروغ رو همه داشتیم اما چطور ازش یاد بگیریم، مهمه!

بزار اینجوری دسته بندی کنیم و واسه آدما سه تا شخصیت متصور بشیم

شخصیت مجازی
شخصیت واقعی
و شخصیت حقیقی

شخصیت مجازی همون چیزیه که در فجازی هست
شخصیت واقعی همونه که در دنیای واقعی به عینیت میرسه
و شخصیت حقیقی, خودِ واقعیِ هرکسیه
در واقع شما حتی با دیدن شخصیت واقعی و عینی افراد دقیقاً به شخصیت حقیقیش نرسیدی!
اینجاست که به مفهوم پرسونا میرسیم.

اما اینکه بخوایم ببینیم آدما شخصیت واقعیشون به شخصیت حقیقیشون نزدیک تره یا شخصیت مجازیشون؛
تا حالا زیاد این بحث پیش اومده و اختلاف نظر زیاده روش (از نظر ساینس بیخبرم البته)

اینکه میگید آدما افکار خودشون رو بیان میکنن و واقعی هستن بنظرتون
باید اول از شما پرسید از کدوم "خود" حرف میزنید؟
ضمن اینکه در کوت قبلی به زاویه گرفتن شخصیت مجازی از شخصیت واقعی اشاره کردم اینجا هم اضافه کنم که:
حتماً میدونید طبق دسته بندی فروید, شخصیت انسان به سه دسته تقسیم میشه:
نهاد
اگو (خود)
و سوپر اگو (فراخود)

حالا شما احتمالا منظورتون اگو هست
اما بنظر من شخصیت مجازی آدما بیشتر شامل سوپر اگوشون هست!

(۲۶ فروردین ۱۳۹۸ ۰۲:۵۵ ب.ظ)elect نوشته شده توسط:  جالبهه ک برعکسشش دارهه اتفاق میفتته. مجازییا حقیقیی میشنن

ازدوااج با ی ادمم ک از مجازیی شناختن دارهه زیادد میشه. و میتونهه موفقفم باشه.چن وقت پیشش ی زوج خوشحاللی تعریف کردن از کلوب باهم اشنا شدن و الان بیشتر از ۱۰سال باهم زندگیی خوبی دارن

توی توییتر م گاهیی هس ازین موردا

حالا اون موارد که یه راست از پشت اینترنت پا نمیشن برن سر سفره عقد
اول یه خرما با هم میزارن
بعد شیره خرماهاشونو میگیرن
بعد اگه راضی بودن ...

درواقع فجازی زمینه ی آشنایی هست نه خود آشنایی!
به نظر من البته!

سپاس‌گزاری شده توسط: negarin_
ارسال: #۵۰۳۸۹
۲۷ فروردین ۱۳۹۸, ۱۲:۰۳ ق.ظ
هیچ حسی بهتر از این نیست معنی یه کلمه را میدونی که یه انگلیسی زبان تا حالا به گوشش نخورده... : )
 سپاس‌گزاری شده توسط: negarin_ , Avril89
ارسال: #۵۰۳۹۰
۲۷ فروردین ۱۳۹۸, ۱۲:۰۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۱۱ ب.ظ، توسط elect.)
......

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: negarin_ , ezra
ارسال: #۵۰۳۹۱
۲۷ فروردین ۱۳۹۸, ۰۹:۳۹ ق.ظ
(۲۶ فروردین ۱۳۹۸ ۰۲:۲۵ ب.ظ)negarin_ نوشته شده توسط:  الان شما هم جزو پسرهای هستید که عکس گذاشتن یا کاربرایی که عکس نگذاشتن؟[تصویر:  huh.gif]
من سرتیتر خبرام عکس بذارم چیکار [تصویر:  467441_21.gif][تصویر:  467441_21.gif]
ارسال: #۵۰۳۹۲
۲۷ فروردین ۱۳۹۸, ۰۹:۵۲ ق.ظ
(۲۶ فروردین ۱۳۹۸ ۱۱:۲۴ ب.ظ)ezra نوشته شده توسط:  نیازی نیست اول نقل قول بزنید بعد متن رو اصلاح کنید!
میتونید اون قسمت مورد نظرتون از متن رو اول select کنید, بعد دکمه نقل قول رو بزنید
اا کار کرد Exclamation قدرت خدا Big Grin

(۲۷ فروردین ۱۳۹۸ ۱۲:۰۳ ق.ظ)codin نوشته شده توسط:  هیچ حسی بهتر از این نیست معنی یه کلمه را میدونی که یه انگلیسی زبان تا حالا به گوشش نخورده... : )
بازم فخر ،بازم تبریز Confused ای بابا ای بابا... Big Grin

[تصویر:  467442_b.41.gif]

+ جدیدا بحثا پر پیچ و خم و شیب دار شده و همه دنده سنگین، ما هم که تازه رسیدیم به آزمون شهری! یارای مقابله نیست Blush

++ در راستای زبان و زبان آموزی از دوستان دعوت میکنیم به این تاپیک هم سر بزنند:
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

آماده دریافت پیشنهاد، انتقاد، شیرینی، فحش و غیره می باشیم Big Grin

آدم های کوچک و حقیر با عقده های بزرگ ترسناکند،
زیرا از صدمه زدن به دیگران...
هراسی ندارند!
 سپاس‌گزاری شده توسط: codin , negarin_ , Avril89
ارسال: #۵۰۳۹۳
۲۷ فروردین ۱۳۹۸, ۰۳:۱۸ ب.ظ
یکی از توییت های جالبی که خونده بودم این بود :

---------------------------------------------------------------------------------------------------
رفیقی داشتم که عمرش را بر سر عشقی یکسویه سوزاند. یک بار گفت:
- ببین حاجی به یه جایی می‌رسی که حتم پیدا می‌کنی ممکن نیست هیچ‌وقت طرف دوستت داشته باشه. اونجا آرزو می‌کنی کاش با تمام وجود ازت متنفر شه. اینجوری ممکنه یه وقت‌هایی بهت فکر کنه. همین آرومت می‌کنه. می‌فهمی؟

نمی‌فهمیدم.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------
حقیقت هست به نظرم

رتبه خواهی همچو خورشید از خلایق دور باش ...
ارسال: #۵۰۳۹۴
۲۸ فروردین ۱۳۹۸, ۱۲:۱۸ ق.ظ
(۲۶ فروردین ۱۳۹۸ ۰۹:۰۲ ب.ظ)elect نوشته شده توسط:  گاردمم بسته نیس بش
سلام Smile
(۲۷ فروردین ۱۳۹۸ ۱۲:۰۳ ق.ظ)codin نوشته شده توسط:  هیچ حسی بهتر از این نیست معنی یه کلمه را میدونی که یه انگلیسی زبان تا حالا به گوشش نخورده... : )
به خاطر اینه که شما نشستی GRE خوندی، اون نخونده : )
 سپاس‌گزاری شده توسط: codin , ezra
ارسال: #۵۰۳۹۵
۲۸ فروردین ۱۳۹۸, ۰۸:۱۱ ق.ظ
(۲۶ فروردین ۱۳۹۸ ۰۸:۲۶ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  کاملا موافقم! من اگر وضع خانوادمون طوری بود که مثلا ۵۰ ملیون پدرم میتونست spare در اختیارم قرار بده مطمئن باشید همون کارشناسی اپلای کرده بودم یه قبرستونی !
سال ۹۲؟ چند سال بعدش من با دلار ۴ تومنی ۱۰ تا اپلیکیشن + تافل جی‌آرایی + سفارت + هواپیما + پولی که با خودم آوردم ۲۵ تومن شد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Avril89
ارسال: #۵۰۳۹۶
۲۸ فروردین ۱۳۹۸, ۰۹:۰۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ فروردین ۱۳۹۸ ۰۹:۰۲ ق.ظ، توسط big cloud.)
(۲۶ فروردین ۱۳۹۸ ۰۸:۲۶ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  کاملا موافقم! من اگر وضع خانوادمون طوری بود که مثلا ۵۰ ملیون پدرم میتونست spare در اختیارم قرار بده مطمئن باشید همون کارشناسی اپلای کرده بودم یه قبرستونی !

یادم به بی پولی هام میفته دلم میسوزه واسه خودم : ))). زمانایی بود که دانشجو بودیم و پولی نداشتیم، جرات نمیکردیم با بقیه بریم بیرون و ... لپتاپ نمیتونستیم بخریم و .....
منم مثل شما. یه دوستی داشتم از زمان کارشناسی با هم بودیم. آقا این فقط وظیفه داشت درس بخونه و تمام. بچه شهرستان بود، کل دوران ۴ ساله کارشناسی و ۲ ساله ارشد برای ایشون تهران خونه گرفته بودن.
تو این چند سال رفت هلند. دکتری هم گرفت اونم بدون فاند و با هزینه خودش. الانم داره اونجا کار میکنه و راضی و خوشحاله.
ما هم از لباس تنمون تا ماشین زیر پامون را خودمون خریدیم. حتی من لپ تاپ و سیستم و... را هم خودم تهیه کردم.
هنوزم یه قرون دوزاری که در میاد را با ترس و لرز خرج میکنم.
اینایی که میگن بچه های خانواده مرفه شاید راهشون جدا باشه و حمایت نشه و ... باید بگم این افراد انگشت شمار هستن. در ضمن اینا خودشون انتخاب کردن که راهشون فرق کنه. اما ما یه راه بیشتر پیش رومون نبود. کار کنیم تا بتونیم به آرزوهای کوچیکمون برسیم.
ما اجازه نداشتیم درس بخونیم. چون نمیشد اپلای کرد. پولی در بساط نبود که یه کلاس زبان بشه بریم چه برسه بری امریکا یا اروپا.
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , negarin_ , ezra , Riemann
ارسال: #۵۰۳۹۷
۲۸ فروردین ۱۳۹۸, ۱۰:۴۸ ق.ظ
به خودتون و زندگی تون سخت نگیرید. هر جا که هستید، هر چی که هستید، هر شرایطی دارید، نباید قوی تر از نفس شما باشه. سعی کنید از لحظه لحظه ی زندگی تون لذت ببرید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: elect , big cloud , codin , negarin_
ارسال: #۵۰۳۹۸
۲۸ فروردین ۱۳۹۸, ۱۱:۰۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ فروردین ۱۳۹۸ ۱۱:۰۲ ق.ظ، توسط big cloud.)
(۲۸ فروردین ۱۳۹۸ ۱۰:۴۸ ق.ظ)crevice نوشته شده توسط:  به خودتون و زندگی تون سخت نگیرید. هر جا که هستید، هر چی که هستید، هر شرایطی دارید، نباید قوی تر از نفس شما باشه. سعی کنید از لحظه لحظه ی زندگی تون لذت ببرید.
داداش شما دیگه چراUndecided واقعا خدا وکیلی میشه تو ایران خوش گذروند؟ صبح تا شب این دیوانه ها دارن قانون مینویسن با دنیا بجنگن. ما بخوایم نخوایم وسط گودیم. الانم که زدن تو خط تحریم شرکت آیفونExclamationExclamation
 سپاس‌گزاری شده توسط: negarin_ , Riemann
ارسال: #۵۰۳۹۹
۲۸ فروردین ۱۳۹۸, ۱۱:۰۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۱۵ ب.ظ، توسط elect.)
.......

سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud
ارسال: #۵۰۴۰۰
۲۸ فروردین ۱۳۹۸, ۱۱:۱۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ فروردین ۱۳۹۸ ۱۱:۱۴ ق.ظ، توسط big cloud.)
(۲۸ فروردین ۱۳۹۸ ۱۱:۰۳ ق.ظ)elect نوشته شده توسط:  این بحث ابدی و ازلیه. اصل بر اینه که آدمیزاد هیچ وقت از زندگیش راضی نیست.
یه نفر انقدر ثروت داشت که بتونه توی ۲۴ سالگی یه جشن عروسی لاکچری بگیره ولی همون باعث شد جونشو از دست بده ، اونم به طرز واقعا دلخراش (خبر همین هفته است)

"ما اجازه نداشتیم درس بخونیم. چون نمیشد اپلای کرد. پولی در بساط نبود که یه کلاس زبان بشه بریم چه برسه بری امریکا یا اروپا."
دیدین بچه هایی رو که هنوز قدشون از سطل زباله کوتاهتره، ولی به سختی تلاش میکنن چیزی پیدا کنن، به نظرتون اون بچه بیشتر حق نداره برا گفتن چنین جمله ای؟

خودمم از نصیحت و اینا بدم میاد و من خودم جز ناشکرترین انسانهام ولی همین زندگی که ما انقدر گله میکنیم ازش، رویایی ترین حالت ممکن برای یکی دیگست.

پول حلال خیلی از مشکلاته ولی هزاران مشکل دیگم وجود دارن که هیچ پولی نمیتونه حلش کنه.

به جای این حرفای ناامید کننده، به قسمت مثبتش فکر کنین که چقدر توانایی داشتین که تونستین تا اینجا بیاین.
حرفای شما بیشتر جنبه مقایسه داره. این که یه نفر تو سطل زباله دنبال غذاست مشکل کسی هست که اون را به دنیا آورده و جامعه ناآگاهی که وضع مملکت را میبینن ولی باز هم به زاد و ولد پایبند هستن و پشت سر هم نسل آینده را که کودک بیچاره ای میشن تولید میکنند.
بنده موضوع صحبتم نه کودک کاره نه بچه ای که فرمانیه میشینه و دائم پی خوش گذرونیه.
بحث من اینکه که استعداد امثال ما به پای پول تلف شد.
ببینید حرف شما برای افرادی صدق میکنه که در یک کشور پیشرفته هستن. اونجا شما حتی اگر از ۴۰ سالگی هم شروع کنی، سر ۱۰ سال تلاش به یه جایگاه درست حسابی میرسی.
کسی که دستش تو خرجه میفهمه که وقتی دلار از ۴ تومن میرسه به ۲۰ تومن چه وضعی میشه. تا پارسال شما میتونستی با ۴۰۰ تومن خونه بخری الان با یه میلیاردم نمیشه.
اینجاست که افرادی که یه پله از ما جلوتر هستن در ایران برد میکنند و قبل از این که داستان راستان جدید شروع بشه از این مملکت میرن.
درد من کسی هست که مقاله داشت و ... اما پول نداشت مدرک آزاد کنه و مجبور شد بمونه و الان با حقوق ۳ تومنی یا ۴ تومنی کار کنه.
ما مستند ساز نیستیم یه جامعه دانشجو یا فارغ التحصیل هستیم و در مورد دغدغه های نسل خودمون صحبت میکنیم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Saman , RASPINA , negarin_ , Riemann

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۵,۶۵۴ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۰۳,۷۴۴ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۳۰۵ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۲۹,۶۲۳ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۵۰ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۲۹۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۲۰ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۳۰۹ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۱۷۰ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۵۳۳ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close