زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۴۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۵۰۳۷۱
۲۵ فروردین ۱۳۹۸, ۰۴:۵۷ ب.ظ
چی شده از وقتی که من و چندتا کاربر دیگه عکس گذاشتیم همه حرف از تصورات و اینا میزنن Smile خب اگه چیزی از ما تصور میکردید و چیز دیگه فهمیدید بیاد بگید..به شخصه ناراحت نمیشم...یه چیز دیگه هم هست به اسم پیام خصوصی Smile Smile میتونید اونجا فحشم بدید حتی Smile

رتبه خواهی همچو خورشید از خلایق دور باش ...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam
ارسال: #۵۰۳۷۲
۲۵ فروردین ۱۳۹۸, ۰۵:۴۵ ب.ظ
به شخصه خیلی مشتاقم بدونم تصورات کاربرها قبل از دیدن عکس من چی بوده ؟
ارسال: #۵۰۳۷۳
۲۵ فروردین ۱۳۹۸, ۰۷:۴۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ فروردین ۱۳۹۸ ۰۷:۴۵ ب.ظ، توسط Riemann.)
(۲۵ فروردین ۱۳۹۸ ۰۵:۴۵ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  به شخصه خیلی مشتاقم بدونم تصورات کاربرها قبل از دیدن عکس من چی بوده ؟
هیچ تصوری نداشتیم.

(۲۵ فروردین ۱۳۹۸ ۱۰:۲۸ ق.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  بچه ها دندانپزشک خوب در تهران می شناسید ؟
جملت شبیه این بود که بگی خیابون شریعتی هستم، تو کجایی؟ خب حاجی غرب ؟ شرق؟ مرکز؟ کجایی؟

(۲۵ فروردین ۱۳۹۸ ۰۹:۵۶ ق.ظ)big cloud نوشته شده توسط:  
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
، یه سری درگاه تعریف کرده. هر کدوم را جز آسان پرداخت بزنی میگه اصلا برچسبی با این شماره وجود نداره!!!
با اینترنت بانک مسکن تست کن

(۲۴ فروردین ۱۳۹۸ ۱۱:۴۳ ب.ظ)ezra نوشته شده توسط:  من خودمم همیشه تصوراتی که از کاربرای مجازی تو ذهنم میسازم, با عکس واقعیشون زمین تا آسمون فرق داره
نقل قول:
بنده به این نتیجه رسیدم که آدمای مجازی باید همون مجازی بمونن ... ژن بشر هنوز زوده واسش ارتباطات مجازی رو هضم کنه.
(۲۴ فروردین ۱۳۹۸ ۱۱:۴۳ ب.ظ)ezra نوشته شده توسط:  حالا یکی یکی بیاد بگید از من چه هیولایی در ذهن ساخته بودید؟
من که فکر نمیکردم ریشتو بزنی : )))
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud
ارسال: #۵۰۳۷۴
۲۵ فروردین ۱۳۹۸, ۰۷:۴۷ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۵ فروردین ۱۳۹۸ ۰۷:۴۲ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  
(25 فروردین ۱۳۹۸ ۱۰:۲۸ ق.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  بچه ها دندانپزشک خوب در تهران می شناسید ؟
جملت شبیه این بود که بگی خیابون شریعتی هستم، تو کجایی؟ خب حاجی غرب ؟ شرق؟ مرکز؟ کجایی؟

حاجی چه فرقی می کنه تهرانه دیگه هر جا بخوایی با مترو یا brt میشه رفت شما مرکز رو در نظر بگیر ولی باز فرقی نداره
ارسال: #۵۰۳۷۵
۲۵ فروردین ۱۳۹۸, ۱۰:۲۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ فروردین ۱۳۹۸ ۱۰:۲۳ ب.ظ، توسط ezra.)
(۲۵ فروردین ۱۳۹۸ ۱۲:۳۵ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  با بچه ها شرط بستم بریم باشگاه چند نفری هر کسی پرسه سینه وزنه بیشتر زد بقیه باید اونو به صرف نهار دعوت کنه من روی ۱۰۰ کیلو شرط بستم خدا کنه بتونم بزنم ...
ماشالله معلومه تو این دو سه روز کلی رفیق جمع کردی : ) )

(۲۵ فروردین ۱۳۹۸ ۰۱:۱۸ ب.ظ)elect نوشته شده توسط:  چند بار دیت(خرما) رفتی؟
تا حالا نمیدونستم date معنی خرما میده!
جالب بود

(۲۵ فروردین ۱۳۹۸ ۰۱:۱۸ ب.ظ)elect نوشته شده توسط:  جملهه ۲پهلوو بود ولیی وجهه مثبتشو درنظر میگررم.
تصویررساری ذهنی م خووبه. وقتیی راجب کسیی شنیدهه باشممم وبعد ببینمش,معمولن خ نزذیک ب تصورمه

والا من هرچی فکر کردم پهلوی دیگه ای پیدا نکردم
به نظرم نبوغ خاصی میخواد انقدر خوب تجسم کردن, به هرحال بچه های اینجا خیلی شخصیت پردازی نمیکنن که بشه خوب حدس زد
تو باس روانشناس میشدی

(۲۵ فروردین ۱۳۹۸ ۰۵:۴۵ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  به شخصه خیلی مشتاقم بدونم تصورات کاربرها قبل از دیدن عکس من چی بوده ؟
من تو رو آمیزه ای از مجسمه ی خیام و عکس اون بچه که قبلنا میزاشتی تصور میکرد
یه آدم چاقِ نسبتاً بور : ) )
(۲۵ فروردین ۱۳۹۸ ۰۷:۴۲ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  بنده به این نتیجه رسیدم که آدمای مجازی باید همون مجازی بمونن ... ژن بشر هنوز زوده واسش ارتباطات مجازی رو هضم کنه.

بله منم دقیقاً همین دیدگاه رو دارم
حتی رو تلگراممم عکس نمیزارم مگه به ندرت
فضای مجازی اسمش رو خودشه؛ مَجاز نه دروغه نه واقعیت, یه چیزیه بین این دو
حالا این سورپرایز شدن با عکس تازه یه طرف ماجراست. بچه هایی که سابقه ی دیدار حضوری با دوستان مجازیشون رو دارن طبق گفته هاشون به مراتب بیشتر از این سورپرایز میشن
این عکسم موقتی گذاشتم, اینجا محیطش امنه نسبتاً و اینکه خیلی هم نیاز نیست اینجا مجازی بود, و اینکه بچه ها یه جنبش راه انداختن و ما هم احترام گذاشتیم, و البته اینکه خیلی وقته اینجام و خواستم تصورات غلط رو تا حدوی بشکنم

(۲۵ فروردین ۱۳۹۸ ۰۷:۴۲ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  من که فکر نمیکردم ریشتو بزنی : )))
ریش میخوای محرم و صفر بیا : )))))

سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam
ارسال: #۵۰۳۷۶
۲۶ فروردین ۱۳۹۸, ۰۱:۲۶ ق.ظ
(۲۵ فروردین ۱۳۹۸ ۱۰:۲۲ ب.ظ)ezra نوشته شده توسط:  
(25 فروردین ۱۳۹۸ ۱۲:۳۵ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  با بچه ها شرط بستم بریم باشگاه چند نفری هر کسی پرسه سینه وزنه بیشتر زد بقیه باید اونو به صرف نهار دعوت کنه من روی ۱۰۰ کیلو شرط بستم خدا کنه بتونم بزنم ...
نه داداش دوست کجا بود اینا همکارهای شرکت هستن از ۸ ماه پیش من باعث شدم بدنسازی رو شروع کنند حالا می خوان کل ندازن پوز همشون رو می مالم به خاک البته اگه بیان و نترسن من می دونم دیگه اینا بیشتر از ۶۰ نمی تونن بزننن منم شک دارم بتونم ۱۰۰ بزنم ولی روی ۹۰ حتمی مطمئنم

ولی خدایش تو یکم عصبی به نظر می رسی قیافت البته خوش تیپ گرچه فقط سرت معلومه Rolleyes
 سپاس‌گزاری شده توسط: negarin_
ارسال: #۵۰۳۷۷
۲۶ فروردین ۱۳۹۸, ۱۱:۱۷ ق.ظ
قدیما فکر میکردم بابای پولدار داشتن سوسول بازیه و مرد اونیه که روی پای خودش باشه و نون بازو بخوره. اما الان متوجه شدم اونایی که بابای پولدار دارن زمینه براشون چیده شده است و اینا فقط باید وارد گود بازی بشن. این افراد میتونن درس بخونن و بی دغدغه اپلای کنن برن اونور ادامه بدن. یا میتونن هم اینجا کسب و کار راه بندازن. یا حتی میتونن بچرخن و خوش بگذرونن.
(منظورم از پدر پولدار داشتن، دارا بودن یه زندگی بیشتر از سطح کارمندیه نه یه زندگی الزما لوکس و لاکچری)
 سپاس‌گزاری شده توسط: Milad_Hosseini , negarin_ , khayyam
ارسال: #۵۰۳۷۸
۲۶ فروردین ۱۳۹۸, ۰۱:۵۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ فروردین ۱۳۹۸ ۰۲:۳۲ ب.ظ، توسط negarin_.)
(۲۴ فروردین ۱۳۹۸ ۰۳:۲۷ ب.ظ)elect نوشته شده توسط:  
(24 فروردین ۱۳۹۸ ۰۱:۲۱ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  چه خوب که کاربرها عکس پروفایل میگذارن. تصوراتی که در ذهن خودم داشتم یکهو فرو میریزه و در چندصدم ثانیه حیرت وجودم را فرا میگیره و احساس میکنم در کسری از ثانیه دچار اختلال شخصیتی شده ام. Smile ولی باز هم خوبه. اینجوری بهتر میشه با کاربرها ارتباط برقرار کرد.
من ک تصوراتمم تایید شد همش ب جزز ی نفر فقطط

ولیی بازم همون ناشناس بودنن برامم جذابترهه. این ک نمیدونمم چ شکلیهه, کجاس, خ سوالایی دیگه ولیی فکراشو میخونمم.

ناشناسس کامل بودن رو بیشترر دوس دارمم . ی اکانت کاملن ناشناسو. کاملنن واقعی. البتته ک اینجاا نمیشهه چ.ن اشتراکا تویی ی رشتهه بالاخرهه ی جا شناختهه میشی

جملهه بندیا م اونی ک خاستم نشد. امیدوارمم منظورنم درس منتقل شه
چه خووب که اینقدر نزدیک بود، من که عکس ها رو دیدم خیلی با تصوراتم نزدیک نبود و تقریبا می تونم بگم فقط راجع به یک کاربر درست، بودBig GrinBig Grin
بقیه همه از تصوراتم بهترررر بودنBig GrinBig GrinCool تصوراتم اصلاح شدBig Grin
میشه بپرسم چرا ناشناس کامل رو دوست دارید؟ مگه چه اشکالی داره بقیه ما رو همون‌جوری که هستیم بشناسن؟

(۲۵ فروردین ۱۳۹۸ ۱۰:۲۲ ب.ظ)ezra نوشته شده توسط:  
(25 فروردین ۱۳۹۸ ۱۲:۳۵ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  با بچه ها شرط بستم بریم باشگاه چند نفری هر کسی پرسه سینه وزنه بیشتر زد بقیه باید اونو به صرف نهار دعوت کنه من روی ۱۰۰ کیلو شرط بستم خدا کنه بتونم بزنم ...

(۲۵ فروردین ۱۳۹۸ ۰۱:۱۸ ب.ظ)elect نوشته شده توسط:  چند بار دیت(خرما) رفتی؟
تا حالا نمیدونستم date معنی خرما میده!
جالب بود

(۲۵ فروردین ۱۳۹۸ ۰۱:۱۸ ب.ظ)elect نوشته شده توسط:  جملهه ۲پهلوو بود ولیی وجهه مثبتشو درنظر میگررم.
تصویررساری ذهنی م خووبه. وقتیی راجب کسیی شنیدهه باشممم وبعد ببینمش,معمولن خ نزذیک ب تصورمه

والا من هرچی فکر کردم پهلوی دیگه ای پیدا نکردم
به نظرم نبوغ خاصی میخواد انقدر خوب تجسم کردن, به هرحال بچه های اینجا خیلی شخصیت پردازی نمیکنن که بشه خوب حدس زد
تو باس روانشناس میشدی

من تو رو آمیزه ای از مجسمه ی خیام و عکس اون بچه که قبلنا میزاشتی تصور میکرد
یه آدم چاقِ نسبتاً بور : ) )
(۲۵ فروردین ۱۳۹۸ ۰۷:۴۲ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  بنده به این نتیجه رسیدم که آدمای مجازی باید همون مجازی بمونن ... ژن بشر هنوز زوده واسش ارتباطات مجازی رو هضم کنه.

بله منم دقیقاً همین دیدگاه رو دارم
حتی رو تلگراممم عکس نمیزارم مگه به ندرت
فضای مجازی اسمش رو خودشه؛ مَجاز نه دروغه نه واقعیت, یه چیزیه بین این دو
حالا این سورپرایز شدن با عکس تازه یه طرف ماجراست. بچه هایی که سابقه ی دیدار حضوری با دوستان مجازیشون رو دارن طبق گفته هاشون به مراتب بیشتر از این سورپرایز میشن

این عکسم موقتی گذاشتم, اینجا محیطش امنه نسبتاً و اینکه خیلی هم نیاز نیست اینجا مجازی بود, و اینکه بچه ها یه جنبش راه انداختن و ما هم احترام گذاشتیم, و البته اینکه خیلی وقته اینجام و خواستم تصورات غلط رو تا حدوی بشکنم

(۲۵ فروردین ۱۳۹۸ ۰۷:۴۲ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  من که فکر نمیکردم ریشتو بزنی : )))
ریش میخوای محرم و صفر بیا : )))))
اول اینکه واقعا حوصله ام نکشید بقیه کامنت هاتون رو پاک کنم، فقط اونی که جواب میدم بمونه ..فقط بولدکردم... واقعا این خیلی اذیت کننده هست توی سایت، طوری که بعضی وقت ها از جواب دادن منصرف میشم.Confused
چقدر برام جالب و عجیب بود که با اینکه پسر هستید، همچین دیدگاهی دارید که دنیای مجازی امن نیست و یکی از دلایل عکس گذاشتنتون این بود که اینجا امن هست .. (تنها جایی که عکس نگذاشتم همین جا بودBig Grin)، واقعیتش فکر میکردم دیگه این چیزا مسأله/دغدغه نباشه.
من فکر میکنم پشت هر آدم مجازی، در اکثر موارد شخصیت واقعی خودش هست، چون افکار خودش رو بیان می‌کنه.. حتی در اکثر موارد میشه به حس خودمون در مورد دروغ یا راست بودن اون فرد اعتماد کنیم/تجربه های بد و دروغ رو همه داشتیم اما چطور ازش یاد بگیریم، مهمه!
 سپاس‌گزاری شده توسط: ezra
ارسال: #۵۰۳۷۹
۲۶ فروردین ۱۳۹۸, ۰۲:۲۰ ب.ظ
(۲۶ فروردین ۱۳۹۸ ۱۱:۱۷ ق.ظ)big cloud نوشته شده توسط:  قدیما فکر میکردم بابای پولدار داشتن سوسول بازیه و مرد اونیه که روی پای خودش باشه و نون بازو بخوره. اما الان متوجه شدم اونایی که بابای پولدار دارن زمینه براشون چیده شده است و اینا فقط باید وارد گود بازی بشن. این افراد میتونن درس بخونن و بی دغدغه اپلای کنن برن اونور ادامه بدن. یا میتونن هم اینجا کسب و کار راه بندازن. یا حتی میتونن بچرخن و خوش بگذرونن.
(منظورم از پدر پولدار داشتن، دارا بودن یه زندگی بیشتر از سطح کارمندیه نه یه زندگی الزما لوکس و لاکچری)
من هم اینطور فکر میکردم تا اینکه آدم های رو دیدم که از این فرصت استفاده کرده بودن و گزینه ۱ و ۲ رو انتخاب کرده بودن، آدم هایی که حس کردم یک نسل از من جلوترن.
اما دیدم که نه دیدگاه اولم که حس خودبرتربینی داشتم و نه دیدگاه دومم که حس کردم آفرین بهشون که از این فرصت استفاده کردن،کمکی بهم نکرد. من در مسیر زندگی خودم، باید هر آنچه رو که عاشقانه دوست دارم، بسازم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud , Avril89
ارسال: #۵۰۳۸۰
۲۶ فروردین ۱۳۹۸, ۰۲:۵۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ فروردین ۱۳۹۸ ۰۳:۲۳ ب.ظ، توسط elect.)
(۲۵ فروردین ۱۳۹۸ ۰۴:۵۷ ب.ظ)Milad_Hosseini نوشته شده توسط:  چی شده از وقتی که من و چندتا کاربر دیگه عکس گذاشتیم همه حرف از تصورات و اینا میزنن Smile خب اگه چیزی از ما تصور میکردید و چیز دیگه فهمیدید بیاد بگید..به شخصه ناراحت نمیشم...یه چیز دیگه هم هست به اسم پیام خصوصی Smile Smile میتونید اونجا فحشم بدید حتی Smile

در حدد یکی از جچن میلیونن پردازشش توی مغزه ک اللان فرصتت صحبتش شدهه

شماا با اواتارر کارنتونی ک گذشتیین فرصتت ایمجینشنن ندادیدنن ک Smile
قسمتت د.ومم والاا سابقهه تاریخیی نشونن میدهه ک چیزی نگگم Confused

بگم؟

جالبهه ک برعکسشش دارهه اتفاق میفتته. مجازییا حقیقیی میشنن

ازدوااج با ی ادمم ک از مجازیی شناختن دارهه زیادد میشه. و میتونهه موفقفم باشه.چن وقت پیشش ی زوج خوشحاللی تعریف کردن از کلوب باهم اشنا شدن و الان بیشتر از ۱۰سال باهم زندگیی خوبی دارن

توی توییتر م گاهیی هس ازین موردا

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Milad_Hosseini
ارسال: #۵۰۳۸۱
۲۶ فروردین ۱۳۹۸, ۰۳:۲۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ فروردین ۱۳۹۸ ۰۸:۲۱ ب.ظ، توسط elect.)

(۲۵ فروردین ۱۳۹۸ ۱۰:۲۲ ب.ظ)ezra نوشته شده توسط:  تا حالا نمیدونستم date معنی خرما میده!
جالب بود
برا منمم جالب بودد ک شماا حتا ی بار م ب بستهه بندیی خرماا دقت نکردهه باشینن
(۲۵ فروردین ۱۳۹۸ ۱۰:۲۲ ب.ظ)ezra نوشته شده توسط:  والا من هرچی فکر کردم پهلوی دیگه ای پیدا نکردم
تو باس روانشناس میشدی
خب مدلل خوندنن جملهه فرق میکنهه . ....

سپاس‌گزاری شده توسط: ezra
ارسال: #۵۰۳۸۲
۲۶ فروردین ۱۳۹۸, ۰۵:۱۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ فروردین ۱۳۹۸ ۰۵:۱۳ ب.ظ، توسط khayyam.)
از همین جا اعلام می کنم کسی از همکارام نیومدن برای رکورد زدن و ترسیدن Sad

اگه کسی از دوستان مانشتی پایه رکورد زدن هستن من پایه ام Smile

ادرس : منطقه ۱۰ تهران باشگاه .....

عجب زندگی شده کنسرت تنهایی می رم ، باشگاه تنهایی می رم ، تا دو ماه دیگه هم خونه تنهایی می گیرم !
ارسال: #۵۰۳۸۳
۲۶ فروردین ۱۳۹۸, ۰۵:۱۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ فروردین ۱۳۹۸ ۰۵:۳۵ ب.ظ، توسط elect.)
(۲۶ فروردین ۱۳۹۸ ۱۱:۱۷ ق.ظ)big cloud نوشته شده توسط:  قدیما فکر میکردم بابای پولدار داشتن سوسول بازیه و مرد اونیه که روی پای خودش باشه و نون بازو بخوره. اما الان متوجه شدم اونایی که بابای پولدار دارن زمینه براشون چیده شده است و اینا فقط باید وارد گود بازی بشن. این افراد میتونن درس بخونن و بی دغدغه اپلای کنن برن اونور ادامه بدن. یا میتونن هم اینجا کسب و کار راه بندازن. یا حتی میتونن بچرخن و خوش بگذرونن.
کسیی ک خانوادهه پولداار و خ سرشناسس داره ولیی هیچ حمایتت نمیکنن ازش چونن راه متفاوتیی رفته و تلاش میکنهه و هر پیشرفتیی میکنهه همهه میگنن بااون شرایطط و امکاناتت تازهه عقبمم هس. خودشش تنهایی تلاش میکنهه ولیی بقیهه فک میکنن اینن ک همه جی داره و خونواده م ک اونجور
همیشه حالتایی سختترم هس

(۲۶ فروردین ۱۳۹۸ ۰۱:۵۸ ب.ظ)negarin_ نوشته شده توسط:  میشه بپرسم چرا ناشناس کامل رو دوست دارید؟ مگه چه اشکالی داره بقیه ما رو همون‌جوری که هستیم بشناسن؟
نه همهه جا. ولیی ی گوشهه امن احتیاجه. ی فرومی هس اونجا کسیی نمیدون جند سالمم شغلم تحصیلمم خانوادمم هیچیی معلوم نیس و اونجاا میتونمم همه چیی بگمم

ارسال: #۵۰۳۸۴
۲۶ فروردین ۱۳۹۸, ۰۸:۲۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ فروردین ۱۳۹۸ ۰۸:۳۱ ب.ظ، توسط Riemann.)
(۲۶ فروردین ۱۳۹۸ ۰۲:۵۵ ب.ظ)elect نوشته شده توسط:  جالبهه ک برعکسشش دارهه اتفاق میفتته. مجازییا حقیقیی میشنن

ازدوااج با ی ادمم ک از مجازیی شناختن دارهه زیادد میشه. و میتونهه موفقفم باشه.چن وقت پیشش ی زوج خوشحاللی تعریف کردن از کلوب باهم اشنا شدن و الان بیشتر از ۱۰سال باهم زندگیی خوبی دارن

توی توییتر م گاهیی هس ازین موردا
بله از این چیزای جالب زیاده ! خودتون چطور فکر میکنید و اگه یه مورد این چنینی پیش بیاد چیکار میکنید؟

کاملا موافقم! من اگر وضع خانوادمون طوری بود که مثلا ۵۰ ملیون پدرم میتونست spare در اختیارم قرار بده مطمئن باشید همون کارشناسی اپلای کرده بودم یه قبرستونی !

یادم به بی پولی هام میفته دلم میسوزه واسه خودم : ))). زمانایی بود که دانشجو بودیم و پولی نداشتیم، جرات نمیکردیم با بقیه بریم بیرون و ... لپتاپ نمیتونستیم بخریم و .....
 سپاس‌گزاری شده توسط: ezra , big cloud
ارسال: #۵۰۳۸۵
۲۶ فروردین ۱۳۹۸, ۰۹:۰۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ فروردین ۱۳۹۸ ۰۸:۲۱ ب.ظ، توسط elect.)
(۲۶ فروردین ۱۳۹۸ ۰۸:۲۶ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  بله از این چیزای جالب زیاده ! خودتون چطور فکر میکنید و اگه یه مورد این چنینی پیش بیاد چیکار میکنید؟
نقل قول:

الانن وضیتی نیس ک ب این چیزاا فک کنم ولی کلن گاردمم بسته نیس بش

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۳۴۰ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۵۶۱ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۲ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۶۰۰ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۸۵ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۳۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۴۳ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۱۱ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۰۲ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۵۴ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close