زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۵۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۴۸۷۸۱
۱۸ آذر ۱۳۹۷, ۱۱:۳۴ ق.ظ
(۱۸ آذر ۱۳۹۷ ۰۱:۰۸ ق.ظ)Milad_Hosseini نوشته شده توسط:  من خودمم همین راهکار اول خودمو قبول دارم...از انسانیت بدور هست..ولی اوکیه
چجوری مسالهه رو حل کنییم؟ صورت مساله ررو پاک کنیم و خوشحال باششیم :/

کسایی که از این روشا استفاده مبکنن با این رفتاررا نشون میدن که اعتقاددی به تهد اخلاقی ندارن و تعدادشونم کم نیست (ی ادم بالغ اگه

میخواد رابطه رو تموم کن باید ب طرف مقابل هم صریح بگه) ب نظرم ی دلیل سختگیری خانواده ها همینه مجبوران برن سذاغ تعهد قانونی

ی دفه هم ی نفر گف اینجا رابطه رو مث ترمز دستی کشیدن تموم نکنین.شاید برا پسر اوکی باشه ولی برا دختر هم روح وهم جسمش درگیر میشه. ی مدتی فرصت بده فاصله ایجاد بشه بعد

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: negarin_
ارسال: #۴۸۷۸۲
۱۸ آذر ۱۳۹۷, ۱۲:۲۱ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۸ آذر ۱۳۹۷ ۱۱:۳۴ ق.ظ)elect نوشته شده توسط:  
(18 آذر ۱۳۹۷ ۰۱:۰۸ ق.ظ)Milad_Hosseini نوشته شده توسط:  من خودمم همین راهکار اول خودمو قبول دارم...از انسانیت بدور هست..ولی اوکیه

کسایی که از این روشا استفاده مبکنن با این رفتاررا نشون میدن که اعتقاددی به تهد اخلاقی ندارن و تعدادشونم کم نیست (ی ادم بالغ اگه

میخواد رابطه رو تموم کن باید ب طرف مقابل هم صریح بگه) ب نظرم ی دلیل سختگیری خانواده ها همینه مجبوران برن سذاغ تعهد قانونی

ی دفه هم ی نفر گف اینجا رابطه رو مث ترمز دستی کشیدن تموم نکنین.شاید برا پسر اوکی باشه ولی برا دختر هم روح وهم جسمش درگیر میشه. ی مدتی فرصت بده فاصله ایجاد بشه بعد
وقتی با حرف و صحبت کردن منطقی حل نمیشه..وقتی میگم عشق و علاقه آدم رو کور و کر میکنه..وقتی میگم نمیتونه احساساتش رو کنترل کنه...پس بهترین راهکار به نظرم همینی هست که گفتم دیگه..گفته بهش..خیلی گفتم...ولی نمیتونه عملی کنه حرفش رو..
اتفاقا دیشبم باهاش بحث کردم..اخرشم بهم دوتا فحش داد و رفتSadSad

در ضمن اینکه چرا اکثرا فکر میکنن برای پسر اوکی هست چنین حرکتی؟؟بابا بخدا ما هم احساس داریم..سنگ نیستیمSmileSmile

به طرف مقابل صریح گفته...ولی طرف مقابل صریح نمیدونه چیه...

بهرحال مرسی از همه دوستان بابت راهنمایی ها و نظراتشون...لطف کردینHeartHeartHeart

رتبه خواهی همچو خورشید از خلایق دور باش ...
ارسال: #۴۸۷۸۳
۱۸ آذر ۱۳۹۷, ۰۷:۰۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ آذر ۱۳۹۷ ۰۷:۰۹ ب.ظ، توسط nlp@2015.)
یک سوال از آقایان Smile
از دختری که بهتون محل نذاره و قیافه بگیره خوشتون میاد یا دختری که اجتماعی و خوش‌رو باشه؟

ارسال: #۴۸۷۸۴
۱۸ آذر ۱۳۹۷, ۰۷:۱۰ ب.ظ
(۱۷ آذر ۱۳۹۷ ۰۸:۲۰ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  دوستان کسی Google AR Core رو واسه Augmented Reality استفاده کرده یا تجربه ی مرتبطی داره؟

+ اینجا کسی توی حوزه ی Fog/Edge computing خبره داریم؟
لطفا پ.خ بدید اگر کسی هست.
تشکرات
Repost
ارسال: #۴۸۷۸۵
۱۸ آذر ۱۳۹۷, ۰۷:۱۹ ب.ظ
یه گزارشگر فوتبال تا چه حد میتونه بیشعــــور باشه که گند بزنه به اعصاب تماشاگر اون فوتبال :|||
ارسال: #۴۸۷۸۶
۱۸ آذر ۱۳۹۷, ۰۹:۱۹ ب.ظ
(۱۸ آذر ۱۳۹۷ ۱۲:۲۱ ب.ظ)Milad_Hosseini نوشته شده توسط:  
(18 آذر ۱۳۹۷ ۱۱:۳۴ ق.ظ)elect نوشته شده توسط:  
(18 آذر ۱۳۹۷ ۰۱:۰۸ ق.ظ)Milad_Hosseini نوشته شده توسط:  من خودمم همین راهکار اول خودمو قبول دارم...از انسانیت بدور هست..ولی اوکیه

وقتی با حرف و صحبت کردن منطقی حل نمیشه..وقتی میگم عشق و علاقه آدم رو کور و کر میکنه..وقتی میگم نمیتونه احساساتش رو کنترل کنه...پس بهترین راهکار به نظرم همینی هست که گفتم دیگه..گفته بهش..خیلی گفتم...ولی نمیتونه عملی کنه حرفش رو..
اتفاقا دیشبم باهاش بحث کردم..اخرشم بهم دوتا فحش داد و رفتSadSad

در ضمن اینکه چرا اکثرا فکر میکنن برای پسر اوکی هست چنین حرکتی؟؟بابا بخدا ما هم احساس داریم..سنگ نیستیمSmileSmile

به طرف مقابل صریح گفته...ولی طرف مقابل صریح نمیدونه چیه...

بهرحال مرسی از همه دوستان بابت راهنمایی ها و نظراتشون...لطف کردینHeartHeartHeart

هم به زور نکه داشتن ی نفر غلطه هم بیخبر ول کردن

همه ادما احساس داررن ولی اقایون خودشونن بیشتر این تفکرو تبلیغ میکنن ی جورایی نقلقول بود

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۴۸۷۸۷
۱۸ آذر ۱۳۹۷, ۰۹:۳۹ ب.ظ
(۱۸ آذر ۱۳۹۷ ۰۷:۰۸ ب.ظ)nlp@2015 نوشته شده توسط:  یک سوال از آقایان [تصویر:  smile.gif]
از دختری که بهتون محل نذاره و قیافه بگیره خوشتون میاد یا دختری که اجتماعی و خوش‌رو باشه؟

ایشالله به نتایج خوبی برسی HeartBlushTongue

من که قسمت نشد مانشت را شام بدم Sad
 سپاس‌گزاری شده توسط: nlp@2015 , blackhalo1989 , Avril89
ارسال: #۴۸۷۸۸
۱۸ آذر ۱۳۹۷, ۰۹:۴۱ ب.ظ
(۱۸ آذر ۱۳۹۷ ۰۹:۳۹ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  ایشالله به نتایج خوبی برسی HeartBlushTongue

من که قسمت نشد مانشت را شام بدم Sad
به نتیجه خاصی نمی‌خوام برسم در حال حاضر Smile نظر سنجیه بیشتر٬ چون کلا بین خانم‌ها زیاد بحثه.

سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT , Avril89
ارسال: #۴۸۷۸۹
۱۸ آذر ۱۳۹۷, ۱۰:۱۰ ب.ظ
(۱۸ آذر ۱۳۹۷ ۰۷:۰۸ ب.ظ)nlp@2015 نوشته شده توسط:  یک سوال از آقایان Smile

اگر دختری که وقتی از کنارمون رد میشه یه دو سه تا فحش هم بده بیشتر خوشمون میاد. اخه این سوال جوابش معلوم نیست جدی؟Sad
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , Riemann , nlp@2015 , big cloud , Avril89
ارسال: #۴۸۷۹۰
۱۸ آذر ۱۳۹۷, ۱۰:۳۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ آذر ۱۳۹۷ ۱۰:۳۶ ب.ظ، توسط Riemann.)
(۱۸ آذر ۱۳۹۷ ۰۷:۰۸ ب.ظ)nlp@2015 نوشته شده توسط:  یک سوال از آقایان [تصویر:  smile.gif]
به شخصه دختری که محل نزاره، من اینجوری تحلیل میکنم که این یه نفری تو زندگیش داره و دیگه محل به کسی نمیزاره، و دیگه اصلا پی‌ش رو نمیگیرم ! خودم در مواجهه با دختری که خوشم نمیاد معمولا اینطوری هستم یعنی محل آنچنانی نمیزارم و بیشتر از ارتباطای معمول جلو نمیرم ولی اصلا به این معنی نیست که بی ادب باشم، اگه از کسی هم خوشم بیاد هر چرت و پرتی بگه و گوش میکنم : ))
 سپاس‌گزاری شده توسط: nlp@2015 , Saman , big cloud , codin
ارسال: #۴۸۷۹۱
۱۸ آذر ۱۳۹۷, ۱۰:۴۴ ب.ظ
(۱۸ آذر ۱۳۹۷ ۱۰:۱۰ ب.ظ)codin نوشته شده توسط:  
(18 آذر ۱۳۹۷ ۰۷:۰۸ ب.ظ)nlp@2015 نوشته شده توسط:  یک سوال از آقایان Smile

اگر دختری که وقتی از کنارمون رد میشه یه دو سه تا فحش هم بده بیشتر خوشمون میاد. اخه این سوال جوابش معلوم نیست جدی؟Sad
آخه من خیلی تو جمع دخترا شنیدم که میگن پسرا از دختری که بهشون‌محل نذاره خوششون میادSmile

سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT , codin
ارسال: #۴۸۷۹۲
۱۸ آذر ۱۳۹۷, ۱۱:۳۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ آذر ۱۳۹۷ ۱۱:۳۹ ب.ظ، توسط The BesT.)
(۱۸ آذر ۱۳۹۷ ۱۰:۳۴ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  اگه از کسی هم خوشم بیاد هر چرت و پرتی بگه و گوش میکنم : ))

اینکه گفتید الان دقیقا یعنی چی؟ ConfusedConfusedConfusedBig Grin
اصن دختر داریم که چرت و پرت بگه؟ Undecided
اونهایی هم که سپاس زدن بیان پاسخگو باشن Dodgy

(۱۸ آذر ۱۳۹۷ ۱۰:۴۴ ب.ظ)nlp@2015 نوشته شده توسط:  آخه من خیلی تو جمع دخترا شنیدم که میگن پسرا از دختری که بهشون‌محل نذاره خوششون میاد[تصویر:  smile.gif]

یکسری قلق داره عزیزم. Big Grin
بذار خلیل پرور جان میاد برات کامل توضیح میده . تکنیکها را برات گاماس گاماس شرح میده Big GrinBlush
 سپاس‌گزاری شده توسط: nlp@2015
ارسال: #۴۸۷۹۳
۱۹ آذر ۱۳۹۷, ۱۲:۱۶ ق.ظ
(۱۸ آذر ۱۳۹۷ ۱۰:۴۴ ب.ظ)nlp@2015 نوشته شده توسط:  آخه من خیلی تو جمع دخترا شنیدم که میگن پسرا از دختری که بهشون‌محل نذاره خوششون میاد[تصویر:  smile.gif]
اون مال دانشگاه بود
 سپاس‌گزاری شده توسط: nlp@2015
ارسال: #۴۸۷۹۴
۱۹ آذر ۱۳۹۷, ۱۲:۳۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ آذر ۱۳۹۷ ۱۲:۴۱ ق.ظ، توسط codin.)
(۱۸ آذر ۱۳۹۷ ۱۰:۴۴ ب.ظ)nlp@2015 نوشته شده توسط:  
(18 آذر ۱۳۹۷ ۱۰:۱۰ ب.ظ)codin نوشته شده توسط:  
(18 آذر ۱۳۹۷ ۰۷:۰۸ ب.ظ)nlp@2015 نوشته شده توسط:  یک سوال از آقایان Smile

آخه من خیلی تو جمع دخترا شنیدم که میگن پسرا از دختری که بهشون‌محل نذاره خوششون میادSmile

دخترا اینطوری میگن رقیبا را به در کنن ببینین خودشون یه پسری که اپشنش خوب باشه ببینن چه طوری رفتار میکنن. بی محلی میکنن یا مثل پروانه دورش میچرخن که توجهشو جلب کنن!!
خودتون از اون طرف خودتون را جای پسری بزارید که کلی دختر هستن که بهش توجه میکنن بعد یکی هم هست بی محلی میکنه چرا باید اون پسر بی محلی را که در واقع نشونه بی احترامی و نگاه بالا به پایین هست خریدار باشه؟
البته اگر پسری اپشن هاش محدود باشه خب ممکنه بی محلی های دختر را هم تحمل کنه چون گزینه دیگری نداره ولی فکر نکنم اون پسر موردی باشه که دخترا خیلی بخوان به عنوان همسر داشته باشن.

یه چیزی هم بگم البته ها. بعضی وقت ها مفاهیم با هم قاطی میشن مثلا یکی ممکنه خجالتی باشه در صورتی که بقیه فکر کنن مغروره در صورتی که زمین تا اسمون متفاوته. یه دختر ممکنه خیلی شجاع رفتار نکنه که مثلا پسرو دید خیلی "پررو" طور بره جلو و فلان. من شخصا همچین دختری را به دختری که خیییلی "شجاع" هست ترجیح میدم چون خودمم این طوری ام زیاد اجتماعی شدید نیستم. البته کلمات شجاع و پررو اینجا خیلی بد به کار رفته امیدوارم منظورمو رسونده باشم.
ولی یکی که بی محلی میکنه فرق داره واقعا.
 سپاس‌گزاری شده توسط: negarin_ , nlp@2015 , big cloud , Riemann
ارسال: #۴۸۷۹۵
۱۹ آذر ۱۳۹۷, ۱۲:۳۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ آذر ۱۳۹۷ ۱۲:۴۲ ق.ظ، توسط Milad_Hosseini.)
(۱۸ آذر ۱۳۹۷ ۰۷:۰۸ ب.ظ)nlp@2015 نوشته شده توسط:  یک سوال از آقایان Smile

جواب سوالتون سخته والا...ولی خب مرزِ بین اجتماعی بودن، خوش رو بودن و جِلف بودن، خراب بودن(عذر میخوام از محضر همه دوستان که اینجوری میگم، ببخشید واقعا..خانوما که بیشتر عذر میخوام این کلمه رو گفتم) خیلی باریکه به نظرمSmileSmile
به شخصه از نزدیک کسی رو دیدم که خیلی خانوم خوش برخوردی بود، خیلی اجتماعی..خیلی مودب خیلی با شخصیت و سرسنگین..ولی خب پسره برگشت بهش گفت تو خرابی که با همه صحبت میکنیUndecidedUndecidedHuhHuh

رتبه خواهی همچو خورشید از خلایق دور باش ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: codin , negarin_ , nlp@2015

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۱۶ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۷۲۷ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۳ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۶۵۸ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۸۹ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۳۵ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۴۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۱۹ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۱۵ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۵۴ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close