زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۵۵ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۴۳۰۰۶
۲۲ دى ۱۳۹۶, ۰۱:۰۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ دى ۱۳۹۶ ۰۱:۱۱ ق.ظ، توسط αɾια.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
منم میدونم که الان هیچ سایتی از ۰ برنامه نویسی نمیشه ،منظورم اعتبار بادآورده ای بود که بعضیا (با به خیال خودشون زرنگی) با "دوتا تبدیل ساده کلمات به هم" بدست میارن و کار برنامه نویس های حرفه ای که کلی وقت صرف کردنُ پوچ می کنند Undecided

(۲۲ دى ۱۳۹۶ ۰۱:۰۳ ق.ظ)WILL نوشته شده توسط:  یه دسته صد دلاری نیز از این مشقت می‌کاهد
نمیشه ۸دسته باشه و ترجیحا یورو؟ Smile

آدم های کوچک و حقیر با عقده های بزرگ ترسناکند،
زیرا از صدمه زدن به دیگران...
هراسی ندارند!
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: WILL
ارسال: #۴۳۰۰۷
۲۲ دى ۱۳۹۶, ۰۱:۱۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ دى ۱۳۹۶ ۰۱:۱۵ ق.ظ، توسط WILL.)
خب هر چی بیشتر به تر ولی ۱۰۰ تا ۱۰۰ دلاری هم میدی برات کد میزنن دیگه خودت مجبور نیست زیاد کد بزنی
یه دونه از اون برنامه‌نویس خوبا رو استخدام میکنی

ماییم که بی باده و بی جام خوشیم
ارسال: #۴۳۰۰۸
۲۲ دى ۱۳۹۶, ۰۱:۱۷ ق.ظ
(۲۲ دى ۱۳۹۶ ۰۱:۱۴ ق.ظ)WILL نوشته شده توسط:  خب هر چی بیشتر به تر ولی ۱۰۰ تا ۱۰۰ دلاری هم میدی برات کد میزنن دیگه خودت مجبور نیست زیاد کد بزنی
یه دونه از اون برنامه‌نویس خوبا رو استخدام میکنی
ای بابا مایه داریِ دیگه ،
ما که نداریم از این پولا که وقتی خودمون هستیم و میتونیم بدیم بقیه انجام بدن Big Grin

آدم های کوچک و حقیر با عقده های بزرگ ترسناکند،
زیرا از صدمه زدن به دیگران...
هراسی ندارند!
ارسال: #۴۳۰۰۹
۲۲ دى ۱۳۹۶, ۰۱:۲۹ ق.ظ
(۲۲ دى ۱۳۹۶ ۱۲:۵۸ ق.ظ)kimya_r نوشته شده توسط:  هر زبون/فریم ورک/CMS و هرچیز دیگه ای که اثر زحمت کد زدنِ مشقت بارِ چندساعته PHP رو کمرنگ کنه تو یه دسته قرار میگیره Smile

طرف فرق HTML و IIS و TCP رو نمیدونه اونوقت با تغییر دوتا کلمه تو جومولا ادعای برنامه نویسی وب میکنه و کلی ذرت بوداده کلاس میاد Cool
جسارتا فکر می‌کنم تا حالا توسعه افزونه‌های جوملا کار نکردید، شاید اسمش هم نشنیده باشید. فقط در همین حد بگم که PHP پیش‌نیاز جوملا است.
بعضیا تصورشون از جوملا دو تا next زدن است.Smile
ارسال: #۴۳۰۱۰
۲۲ دى ۱۳۹۶, ۰۱:۴۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ دى ۱۳۹۶ ۰۱:۴۵ ق.ظ، توسط crevice.)
زبان فقط زبان شیرین پارسی. بقیه ش بچه بازیه Tongue

خود دانشگاه یه VPN بهم داده که مثلا من باهاش بتونم به سیستم هاشون دسترسی داشته باشم؛ ولی الان میبینم دمش گرررم همه چی بدون فیلترینگ و اونم با VPN شخصی و سرعت بالا در دسترسم. زندگی چقد خوبه، من چه خوشحالم Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , pioneer01
ارسال: #۴۳۰۱۱
۲۲ دى ۱۳۹۶, ۰۱:۵۰ ق.ظ
(۲۲ دى ۱۳۹۶ ۰۱:۴۳ ق.ظ)crevice نوشته شده توسط:  خود دانشگاه یه VPN بهم داده که مثلا من باهاش بتونم به سیستم هاشون دسترسی داشته باشم؛ ولی الان میبینم دمش گرررم همه چی بدون فیلترینگ و اونم با VPN شخصی و سرعت بالا در دسترسم. زندگی چقد خوبه، من چه خوشحالم
شما مگه هنوز دانشگاه میری؟
ارسال: #۴۳۰۱۲
۲۲ دى ۱۳۹۶, ۰۲:۰۰ ق.ظ
(۲۲ دى ۱۳۹۶ ۰۱:۵۰ ق.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  شما مگه هنوز دانشگاه میری؟
فعلا ک نه؛ ولی بزودی میرم.. Tongue
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann
ارسال: #۴۳۰۱۳
۲۲ دى ۱۳۹۶, ۰۲:۵۳ ق.ظ
بعضی ها هم جرأت ندارن حرفاشون رو اینجا بزنن می آن در pv
ارسال: #۴۳۰۱۴
۲۲ دى ۱۳۹۶, ۰۴:۲۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ دى ۱۳۹۶ ۰۴:۳۰ ق.ظ، توسط MarkLand.)
دیگه نزدیکه صبح هست من بی تقصیرم برنامه جواب نمیداد در عین خستگی نمی دونم چجوریه شب و در واقع نصف شب راه حل های بهتری میاد به ذهنم دیگه بیدار می مونم تا حدیش درست شه
نمی دونم شام بخورم نخورم اصلا چی بخورم این وقت Big Grin

think positive
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA
ارسال: #۴۳۰۱۵
۲۲ دى ۱۳۹۶, ۰۸:۲۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ دى ۱۳۹۶ ۰۸:۴۲ ق.ظ، توسط pioneer01.)
.............
ارسال: #۴۳۰۱۶
۲۲ دى ۱۳۹۶, ۱۱:۴۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ دى ۱۳۹۶ ۱۱:۵۵ ق.ظ، توسط Behnam‌.)
(۱۷ دى ۱۳۹۶ ۰۳:۱۹ ق.ظ)Behnam‌ نوشته شده توسط:  
(17 دى ۱۳۹۶ ۰۳:۰۶ ق.ظ)MarkLand نوشته شده توسط:  اگه اینقد که واسه خوب پرزنت کردن وقت گذاشته واسه کارایی که میگه وقت گذاشته باشه خوبه
بهش یاد دادند، خودش هم استعداد بازیگری خوبی داره. حتی صرفِ طراحی و نه ساخت همون پهباد عمودپرواز (مگه پهباد کلا نباید عمود پرواز باشه!؟) یه تیم مهندسی کامل با تخصص‌های مختلف می‌خواد، خودرو هم همینطور. ربطی به استعداد هم نداره.
چند تا اختراع به اسمش نوشتند که من عنوان هر کدوم رو سرچ کردم چیزی نبود؛ جوهر پخش‌کن، جوهر پاک‌کن، تایر پازلی، قایق جنگی!!!، پهباد، کنترل چندمنظوره تلویزیون و ...

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

در کل از الان تا اطلاع ثانوی از هر جنبنده‌ای شنیدید "به گفته‌ی خانواده‌اش می خواهد با اختراعاتش موجب کارآفرینی و اشتغال و ثروت برای ایران شود" شک نکنید کلاه‌بردار هست.
این قزمیت که از دانشگاها دعوتش کرده بودند تدریس طراحی صنعتی کنه، توو مسابقات catiaی امیرکبیر اول شده. البته از آخر.
تنها کسی هست که امتیازش منفی شده. از ۴۸ سوال چهار گزینه‌ای، ۷تاش رو درست زده. رندوم هم میزد ۱۲تاش باید درست در میومد.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: ezra , gogooli , MarkLand , salam5
ارسال: #۴۳۰۱۷
۲۲ دى ۱۳۹۶, ۱۲:۱۴ ب.ظ
(۲۲ دى ۱۳۹۶ ۱۱:۴۶ ق.ظ)Behnam‌ نوشته شده توسط:  این قزمیت که از دانشگاها دعوتش کرده بودند.....
Dodgy
ارسال: #۴۳۰۱۸
۲۲ دى ۱۳۹۶, ۱۲:۵۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ دى ۱۳۹۶ ۱۲:۵۷ ب.ظ، توسط Behnam‌.)
(۲۲ دى ۱۳۹۶ ۱۲:۱۴ ب.ظ)sss نوشته شده توسط:  
(22 دى ۱۳۹۶ ۱۱:۴۶ ق.ظ)Behnam‌ نوشته شده توسط:  این قزمیت که از دانشگاها دعوتش کرده بودند.....
Dodgy
کجای این کلمه مشکل داره؟

(قُ زْ) (ص .) (عا.) زهوار در رفته ، درب و داغون ، فاقد کارآیی .
معنی واقعی این لغت در زبان آذری و یا همدانی، مغز گردوی پژمرده و یا خشک شده در داخل پوسته است.

علی ای حال ممنون که حال و هوای وطن که داشت یادم می‌رفت رو یادم انداختید Smile

پی‌نوشت: چیزی به اسم زبان آذری نداریم، حداقل الان نداریم.
زبان آذری زبانی است از خانواده زبان‌های ایرانی غربی که در منطقه آذربایجان (آتورپاتکان) پیش از گسترش زبان ترکی رایج بوده‌است و امروزه گستره آن محدود شده‌است.
زبان آذری گاهی به جای زبان ترکی مورد استفادهٔ مردم آذربایجان اطلاق می‌شود؛ اشتباهی که حتی در ویرایش دوم دانشنامهٔ اسلام هم صورت گرفته‌است.

ارسال: #۴۳۰۱۹
۲۲ دى ۱۳۹۶, ۱۲:۵۷ ب.ظ
(۲۲ دى ۱۳۹۶ ۰۱:۴۳ ق.ظ)crevice نوشته شده توسط:  خود دانشگاه یه VPN بهم داده که مثلا من باهاش بتونم به سیستم هاشون دسترسی داشته باشم؛ ولی الان میبینم دمش گرررم همه چی بدون فیلترینگ و اونم با VPN شخصی و سرعت بالا در دسترسم. زندگی چقد خوبه، من چه خوشحالم
الان فهمیدم که میتونم پیپرهای تقریبا کل پابلیشرهای دنیام رایگان دانلود کنم! Big Grin
بابای sci-hub Tongue
 سپاس‌گزاری شده توسط: salam5
ارسال: #۴۳۰۲۰
۲۲ دى ۱۳۹۶, ۱۲:۵۸ ب.ظ
(۲۲ دى ۱۳۹۶ ۱۲:۵۷ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  
(22 دى ۱۳۹۶ ۰۱:۴۳ ق.ظ)crevice نوشته شده توسط:  خود دانشگاه یه VPN بهم داده که مثلا من باهاش بتونم به سیستم هاشون دسترسی داشته باشم؛ ولی الان میبینم دمش گرررم همه چی بدون فیلترینگ و اونم با VPN شخصی و سرعت بالا در دسترسم. زندگی چقد خوبه، من چه خوشحالم
الان فهمیدم که میتونم پیپرهای تقریبا کل پابلیشرهای دنیام رایگان دانلود کنم! Big Grin
بابای sci-hub Tongue
آورین، ادامه بده.
 سپاس‌گزاری شده توسط: crevice

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۱۶ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۷۵۲ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۴ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۶۷۲ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۱ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۳۶ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۴۷ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۲۱ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۱۶ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۵۶ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close