زمان کنونی: ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۴۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۲۷۹۱
۰۲ اسفند ۱۳۹۰, ۰۲:۰۷ ق.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
خسته نباشید یه ماه پیشواز رفتن و هرشب تعداد انفجارها رو به افزایشه Smile خدا رحم کنه

کسی که اندرز ارزان را رد کند طولی نمی کشد که پشیمانی را با قیمت گرانی خریداری خواهد کرد.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۲۷۹۲
۰۲ اسفند ۱۳۹۰, ۰۳:۲۹ ق.ظ
دلم غم دارد امشب . .

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
ارسال: #۲۷۹۳
۰۲ اسفند ۱۳۹۰, ۱۱:۱۵ ق.ظ
(۰۲ اسفند ۱۳۹۰ ۰۲:۰۷ ق.ظ)ronaldo نوشته شده توسط:  خسته نباشید یه ماه پیشواز رفتن و هرشب تعداد انفجارها رو به افزایشه Smile خدا رحم کنه
انگار مسکو خیلی امنیت ندارهSmile

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
ارسال: #۲۷۹۴
۰۲ اسفند ۱۳۹۰, ۱۱:۲۰ ق.ظ
دکتر هیچ جا اندازه مادرید امنیت نداره Smile

کسی که اندرز ارزان را رد کند طولی نمی کشد که پشیمانی را با قیمت گرانی خریداری خواهد کرد.
ارسال: #۲۷۹۵
۰۲ اسفند ۱۳۹۰, ۰۲:۲۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ اسفند ۱۳۹۰ ۱۱:۴۸ ق.ظ، توسط - rasool -.)
متاسفم
متاسفم برای مملکتی که توش بعضیا به اسم دین و مسلمونی هر کاری می کنند و آدم رو به هر کاری وامیدارن.
متاسفم که خیلی جاها دین شده وسیله دنیا و ....
همش حرف حرف حرف ...
هر جا دین به نفعشونه انجام می دن و اگه بگی اینجا رعایت نمی شه و به نفعشون نباشه می زنن توی دهنت ... (من از این دلم می سوزه که ادعای دینشون هم می شه)
واقعا این روزا چقدر دین غریب شده ... چقدر امام زمان غریبه ... چقدر امیرالمومنین غریبه
دیگه از این ظاهر سازی بعضی ها(به قول خودشون دیندار) خسته شدم
آخه بگو هر غلطی میخوای بکنی بکن دیگه چرا به اسم دین می کنی . همه رو از دین و احکام دین زده کردید. فکر کردید خیلی مسلمونید؟

اصلا من آدم بد و ... ، اما اگه نمازی هم می خونم یا ... برای تو و امثال تو که نیست
خستم کردید ... !

جوری شده که به قول یکی از بزرگان ، حفظ دین شده مثل نگه داشتن آتیش کف دست ...
خدایا بهمون صبر بده ... صبر

پ ن : ببخشید که اینا رو نوشتم. دلم اینقدر از این چیزا پر بود که طاقت نیاوردم ننویسم. خواهشا این بحث ادامه پیدا نکنه ...

Live in such a way that those who know you but
don't know God will come to know God because they know you

سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , hkarimi , ronaldo , انرژی مثبت , Helmaa , Lantern
ارسال: #۲۷۹۶
۰۲ اسفند ۱۳۹۰, ۰۲:۵۵ ب.ظ
مدتهاست که کوچانده ام

بغض های بی آشیانه را

به لبخندهای ناشیانه .....

If you have built castles in the air
your work need not be lost
that is where they should be
Now put foundations under them
Henry David Thoreau
 سپاس‌گزاری شده توسط: mosaferkuchulu , - rasool -
ارسال: #۲۷۹۷
۰۲ اسفند ۱۳۹۰, ۰۵:۱۵ ب.ظ
(۰۲ اسفند ۱۳۹۰ ۰۱:۳۴ ق.ظ)mosaferkuchulu نوشته شده توسط:  فردا عجب روز سختی!باید ۷/۵ برم سر کلاس!آخه کجای دنیا کلاساش ساعت ۷/۵ صبح شروع میشه؟؟Sad

اینجای دنیا Big Grin تازه ۷:۵ که کلاس خودته . من ۷:۵ دو روز تو هفته باید برم سر کلاس یه درسی که ندارمش! درس برقیا!

الهی و خلّاقی و حِرزی و مَوئلــی اِلیکَ لَدَی الاِعسارِو الیُسرِ اَفزَعُ
ارسال: #۲۷۹۸
۰۲ اسفند ۱۳۹۰, ۰۵:۲۲ ب.ظ
شریف هم ۷:۳۰ شروع می‌شه! حالش به اینه که وقتی درس می‌دی یا درس بهت می‌دن همه خوابن و مشکل خاصی نه برای دانشجو و نه استاد پیش نمیاد.Smile

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
 سپاس‌گزاری شده توسط: maryami , Masoud05 , luna , ronaldo , Maryam-X
ارسال: #۲۷۹۹
۰۲ اسفند ۱۳۹۰, ۰۵:۴۵ ب.ظ
pattern شد ۴۸ نفر!!! آخه خدایی این کلاس ارشده؟!!
ارسال: #۲۸۰۰
۰۲ اسفند ۱۳۹۰, ۰۵:۵۳ ب.ظ
ما کلاس مدارهای متراکممون ۲۵ نفره فکر کردم خیلی شلوغه
۴۸ نفر دیگه خیلی معرکست ما تو کارشناسی هم کلاسمون ۴۸ نفر نبود
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989
ارسال: #۲۸۰۱
۰۲ اسفند ۱۳۹۰, ۰۵:۵۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ اسفند ۱۳۹۰ ۰۵:۵۴ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
نکه خودمون کمیم از گرایشای دیگه هم میان!!!
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mansoureh
ارسال: #۲۸۰۲
۰۲ اسفند ۱۳۹۰, ۰۶:۰۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ اسفند ۱۳۹۰ ۰۶:۰۷ ب.ظ، توسط mosaferkuchulu.)
(۰۲ اسفند ۱۳۹۰ ۰۵:۱۵ ب.ظ)Bache Mosbat نوشته شده توسط:  
(02 اسفند ۱۳۹۰ ۰۱:۳۴ ق.ظ)mosaferkuchulu نوشته شده توسط:  فردا عجب روز سختی!باید ۷/۵ برم سر کلاس!آخه کجای دنیا کلاساش ساعت ۷/۵ صبح شروع میشه؟؟Sad

اینجای دنیا Big Grin تازه ۷:۵ که کلاس خودته . من ۷:۵ دو روز تو هفته باید برم سر کلاس یه درسی که ندارمش! درس برقیا!

اگر ندارینش چرا می رین سر کلاس؟؟؟
(۰۲ اسفند ۱۳۹۰ ۰۵:۲۲ ب.ظ)admin نوشته شده توسط:  شریف هم ۷:۳۰ شروع می‌شه! حالش به اینه که وقتی درس می‌دی یا درس بهت می‌دن همه خوابن و مشکل خاصی نه برای دانشجو و نه استاد پیش نمیاد.Smile

برای استاد که نه اما مشکل خاص واسه دانشجو شب امتحان پیش می اد!

سپیده که سربزند در این بیشه زار خزان زده شاید گلی بروید شبیه آنچه در بهار بوئیدیم
پس به نام زندگی هرگز مگو هرگز.
ارسال: #۲۸۰۳
۰۲ اسفند ۱۳۹۰, ۰۶:۴۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ اسفند ۱۳۹۰ ۰۶:۴۸ ب.ظ، توسط luna.)
(۰۲ اسفند ۱۳۹۰ ۰۵:۲۲ ب.ظ)admin نوشته شده توسط:  شریف هم ۷:۳۰ شروع می‌شه! حالش به اینه که وقتی درس می‌دی یا درس بهت می‌دن همه خوابن و مشکل خاصی نه برای دانشجو و نه استاد پیش نمیاد.Smile

من خودم اینو شاهدم!Big Grin

(۰۲ اسفند ۱۳۹۰ ۰۵:۴۵ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  pattern شد ۴۸ نفر!!! آخه خدایی این کلاس ارشده؟!!

کلا من پارسال فکر می کردم کلاسامون خیلی شلوغه ولی امسال دیدم که انگار کلاسای ما خلوت بوده! احتمالا شمام سال دیگه به همین نتیجه می رسید! بعد کلاسا رو می برن تو تالار برگذار می کنند! خیلی هم خوش می گذره اونجا!

to get something you've never had, you have to do something you've never done
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , انرژی مثبت
ارسال: #۲۸۰۴
۰۲ اسفند ۱۳۹۰, ۰۶:۴۹ ب.ظ
(۰۲ اسفند ۱۳۹۰ ۰۶:۴۵ ب.ظ)luna نوشته شده توسط:  کلا من پارسال فکر می کردم کلاسامون خیلی شلوغه ولی امسال دیدم که انگار کلاسای ما خلوت بوده! احتمالا شمام سال دیگه به همین نتیجه می رسید! بعد کلاسا رو می برن تو تالار برگذار می کنند! خیلی هم خوش می گذره اونجا!
گویا یکی باید برای مسئولین ارشد رو تعریف کنه!!!
ارسال: #۲۸۰۵
۰۲ اسفند ۱۳۹۰, ۰۸:۲۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ اسفند ۱۳۹۰ ۱۱:۳۵ ب.ظ، توسط انرژی مثبت.)
(۰۲ اسفند ۱۳۹۰ ۰۵:۱۵ ب.ظ)Bache Mosbat نوشته شده توسط:  سر کلاس یه درسی که ندارمش! درس برقیا!
کلاس چی میری ابجی؟
-----------
حوصله کاری رو ندارم Sad فکر کنم خوشی زده زیر دلم.

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۷۷ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۲,۷۰۱ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۹۰ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۷,۲۶۵ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۲۰۵ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۹ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۶ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۶۲ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۴۰۲ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۸۴ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close