زمان کنونی: ۰۳ تیر ۱۴۰۳, ۰۷:۱۹ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۲۰۵۹۶
۲۱ خرداد ۱۳۹۴, ۰۴:۰۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ خرداد ۱۳۹۴ ۰۴:۰۹ ب.ظ، توسط tabassomesayna.)
(۲۱ خرداد ۱۳۹۴ ۰۴:۰۳ ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  
(21 خرداد ۱۳۹۴ ۰۴:۰۲ ب.ظ)tabassomesayna نوشته شده توسط:  اگه الزاما" بعد از کارآموزی باید اونجا مشغول کار بشید , حتما" حقوق رو بپرسید.بعدم اینکه زیاد به اینکه کارآموزیه اکتفا نکنید باید زرنگ باشید و کار یاد بگیرید.
ممنون.
متوجه نشدم از اینکه نباید اکتفا کنم به کاراموزی؟ باید چیکار کنم؟

یعنی منتظر نباشید کار یادتون بدن! خودتونو بالا بکشید.چون اول راه هستید و نمیدونم چقدر دانشش رو دارید , تا یکی دو ماه که فرصت دارید و کارآموز هستید تو خونه فیلم های آموزشی مرتبط رو ببینید و بعد هم تو محل شرکت کارایی که بهتون میدن رو انجام بدید.
مثلا" میگم اگه یه جا رو سر درنیاوردید و مسئول اونجا گفت ولش کن بده خودم انجام میدم بگید نه میخوام یاد بگیرم اگه میشه توضیح بیشتر بدید! مصمم باشید و یکم پررو!هرجاشو نفهمیدید بپرسید.کلا" اونجا مثل ادمهای فضول که میخوان از همه چی سر دربیارن باشید!

(۲۱ خرداد ۱۳۹۴ ۰۴:۰۱ ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  
(21 خرداد ۱۳۹۴ ۰۴:۰۰ ب.ظ)tabassomesayna نوشته شده توسط:  اون قسمتی که بهتون میدن تو خونه انجام بدید , وقتی انجامش دادید پولشو بهتون میدن.شرکت طراحی سایته؟
بله طراحی سایت هست. برنامه نویسی اندروید هم دارن. سامانه ی پیامکی هم مثل اینکه دارن Big Grin
یه پروژ هایی هم گفت دارن انجام میدن ولی انقدر توضیح میداد دیگه وسطش حواسم پرت میشد :|

از اول راه مشخص کنید میخواید با چه زبانی طراحی سایت انجام بدید.از این شاخه به اون شاخه پریدن تو زبانهای مختلف خوب نیست.از هرکدوم یکمی بلد باشید و اخرشم با هیچ کدوم نتونید یه سایت بالا بیارید خوب نیست.مثلا" یا PHP یا ASP یا اندروید.تو یکی از این فیلد ها عمیق بشید خیلی زود پیشرفت میکنید.

من نه آنکه گویی هستم نه آنکه گویند / من همانم که همانم ..
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Aurora , sahar salehi , **sara** , emahii
ارسال: #۲۰۵۹۷
۲۱ خرداد ۱۳۹۴, ۰۴:۱۶ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۱ خرداد ۱۳۹۴ ۰۳:۵۶ ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  
(21 خرداد ۱۳۹۴ ۰۳:۴۷ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  خوب اینا که موارد اولیه است. همونطور که گفتم خیلی جزییات دیگه هم هست. کم کم آشنا میشید.
میشه بفرمایید دیگه چیا باید میپرسیدم که نپرسیدم؟
یعنی منظورم این هست که تو جلسه ی مصاحبه چه چیزهایی رو باید بپرسم؟
ساعات کاری
تعداد روز مرخضی
مرخصی ها به ماه بعد منتقل میشه یا نه
اخر سال پول مرخصی ها رو میدن یا نه؟ اگه میدن چطوری حساب می کنن؟
مرخصی ها با حقوقه یا نه؟
عیدی و پاداش رو چطوری میدن؟
سنوات چطوری محاسبه میشه؟
اضافه کار چطوری محاسبه میشه؟ (کلا باید ریز حقوق رو بدونید)
وقت ناهار و نماز چقدره؟
و ...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: Aurora , sahar salehi , **sara**
ارسال: #۲۰۵۹۸
۲۱ خرداد ۱۳۹۴, ۰۴:۲۵ ب.ظ
(۲۱ خرداد ۱۳۹۴ ۰۴:۱۶ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  اخر سال پول مرخصی ها رو میدن یا نه؟ اگه میدن چطوری حساب می کنن؟
مرخصی ها با حقوقه یا نه؟
عذر میخوام وسط بحثتون وارد میشم، فرق این دو تا چیه؟منظورتونو از اولی نفهمیدم

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
ارسال: #۲۰۵۹۹
۲۱ خرداد ۱۳۹۴, ۰۴:۲۹ ب.ظ
یعنی مرخصی هایی اون سال که استفاده نکردید رو پولشو میدن یا منتقلش می کنن به سال بعد یا اصلا پولشو بالا میکشن؟ بعد اگه مثلا ۱۰ روز مرخضی داشته باشید پول چند روز رو میدن؟ پول این ۱۰ روز چطوری محاسبه می کنن؟ (پایه حقوق یا حقوق با مزایا)
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , **sara**
ارسال: #۲۰۶۰۰
۲۱ خرداد ۱۳۹۴, ۰۴:۳۴ ب.ظ
آقای بلک؛
یه دوره ی آموزش یادگیری قوانین کار با محوریت شغل های مرتبط با برنامه نویسی برگزار کنین Tongue

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , tabassomesayna , sahar salehi , **sara**
ارسال: #۲۰۶۰۱
۲۱ خرداد ۱۳۹۴, ۰۴:۳۸ ب.ظ
(۲۱ خرداد ۱۳۹۴ ۰۴:۲۹ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  یعنی مرخصی هایی اون سال که استفاده نکردید رو پولشو میدن یا منتقلش می کنن به سال بعد یا اصلا پولشو بالا میکشن؟ بعد اگه مثلا ۱۰ روز مرخضی داشته باشید پول چند روز رو میدن؟ پول این ۱۰ روز چطوری محاسبه می کنن؟ (پایه حقوق یا حقوق با مزایا)
ارههههههههههههههههه
این خیلی مهمه
منم همون اول رفته بودم در رابطه با این موضوع صحبت نکرم که اگه از مرخصی استفاده نکنم در ماه حقوق اون ساعتها چطوری محاسبه خواهد شد
اخر ماه که حقوق داد اون روزهایی که مرخصی نرفتم و مجاز به مرخصی بودم رو حساب نکرد و گفت از ماه بعد سعی کنید که استفاده کنید
حالا منم دو ماه تا ثانیه اخرشو استفاده کردم Big Grin
برا ماه بعد گفتش که اگه مرخصی ها رو استفاده نکنید حقوق ۱/۵ برابر محاسبه میشهBig GrinBig GrinBig Grin
این خیلی موضوع مهمی هست بهش توجه کن
و اینکه توجه کن مرخصی رو از چه تاریخی باید بگیری
مثلا شاید قانونونش این باشه که ۴۸ ساعت قبلش باید درخواست بدید و بدتر از همه اگه این اتفاق نیفیه و شما کمتر از اون موعد درخواست بدی جریمه میشی و....................
این قانون رو ما داریم !

هرگز، منتظر" فرداى خیالى" نباش.
سهمت را از" شادى زندگى"، همین امروز بگیر

هر کس در زندگی خود یک کوه اورست دارد که سرانجام یک روز باید به آن صعود کند...!!!
ارسال: #۲۰۶۰۲
۲۱ خرداد ۱۳۹۴, ۰۴:۴۱ ب.ظ
وای چقدر سخته
اینایی که گفتین شامل قراردادیام میشه یا استخدامیاس؟ من روم نمیشه ازین سوالا بپرسم Big Grin

EVERYTHING that kills me makes me feel ALIVE

EVERYTHING that drowns me makes me feel wanna FLY
ارسال: #۲۰۶۰۳
۲۱ خرداد ۱۳۹۴, ۰۴:۴۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ خرداد ۱۳۹۴ ۰۴:۴۲ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
البته مرخضی تشویقی و استعلاجی فرق داره با هم.

حالا سوال پرسیدنی زیاده. شرایط هم خیلییییییییی با هم فرق می کنه. من شرکتی دیدم که ساعت خواب داشتن وسط کارشون.
ارسال: #۲۰۶۰۴
۲۱ خرداد ۱۳۹۴, ۰۴:۴۳ ب.ظ
موضوع دیگه بیمه است
اگه بیمه دارن توجه کن بیمه چند روزه است و اینکه از چه تاریخی برات بیمه میریزن (ممکنه بگن بیمه کامل دارید ولی تاریخشو نگن که بعد چه مدت که مشغول به کار بشید بیمه میکنن و اگه بیمه نکنن شما چه مبلغی رو بابتش از اونها دریافت میکنید)
و مساله دور کاری هست اگه کارشون قراره ریموت بشه قوانینش چی هست
ریموت کاری ساعت کار دارن یا ساعت کار دست خودت هست و در مورد ساعت کار ازادی و هزینه دور کاری چطوری محاسبه خواهد شد و هزینه اینترنت و.......................

هر کس در زندگی خود یک کوه اورست دارد که سرانجام یک روز باید به آن صعود کند...!!!
ارسال: #۲۰۶۰۵
۲۱ خرداد ۱۳۹۴, ۰۴:۵۰ ب.ظ
کاره مهمونی که نیومدید. چطور وقت پول دادن که میشه تا ریالشو هم حساب می کنن، شما هم باید کامل جزییات رو بدونید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: shayesteNEY , diligent , gogooli , tabassomesayna , **sara**
ارسال: #۲۰۶۰۶
۲۱ خرداد ۱۳۹۴, ۰۴:۵۵ ب.ظ
فکر کنم وقتی قرار باشه موندگار شین مدیر پروژه باهاتون توافق می کنه راجع نحوه محاسبه حقوق و تعداد مرخصی و اینکه بیمه می کنن یا نه...
ولی اگه نگفتن بپرسین دیگه.
ارسال: #۲۰۶۰۷
۲۱ خرداد ۱۳۹۴, ۰۴:۵۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ خرداد ۱۳۹۴ ۰۵:۰۰ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۲۱ خرداد ۱۳۹۴ ۰۴:۵۴ ب.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  بنظر من بمرور بپرسید.
از دیدکارفرمایی اگه یکی اینهمه سوال را یه دفعه بپرسه شکل خوبی نداره.
بعضیهاش را بمرور از سایر همکاراتون بپرسید.
من بارها قرارداد کار بعنوان کارفرما بسته ام. معمولا" اگه کسی اینقدر جزئی همه چیز را بپرسه من هم تحریک میشم تو کار کردن باهاش مو را از ماست بکشم. یعنی اصولا" بهتره یه مدتی کار کنید وخودتون را نشون بدین بعد بقیه ماجرا.
همه کارفرماها بد نیستن. مثالش خود من Big GrinTongue
برای کارآموزهایی که از دانشگاه اومدن سخت گیری کرده ام ولی در کارهای شرکتی واقعا" اگه یه نفر هوای کار را داشته باشه کارفرمای عاقل هوایش را داره.
البته این مربوط به کارهایی است که جنبه خدماتی نداره.
یه جور کارهایی مثل برنامه نویسی و یا تخصصی تر کارفرما ها معمولا" عاقلتر از کارهای خدماتی هستند.
اگه یه نفر تو پلیس +۱۰ کار کنه بهتره تا ریال آخر حقوق و قراردادش را دقیق ببنده.
ولی تو یه کار تخصصی نیاز کاملا" بعد یه مدتی دو طرفه میشه. یعنی کارفرما براحتی نمیتونه نیروی جایگزین با اون حد مهارت و تخصص پیدا کنه. البته بدآموزی داره ولی باید گفت بعد از این کارفرما بیشتر اسما" کارفرماست . در حد ممکن سعی میکنه شرایط را مناسب نگهداره.

پ.ن: امیدوارم بیطرفانه حرف زده باشم.Big Grin
من از دید کارگر (اصطلاح قانون کاری) میگم که بهتره اول پرسیده بشه، حداقل موارد مهمش. چون من خودم یه کاری دارم میخوام ببینیم آیا کار جدید شرایطش بهتره یا نه. نمیشه که یه مدت برم و تازه بفهمم کار قبلی بهتر بوده. ضمن اینکه من اگه خودم کارفرما باشم خوشم میاد طرف همه چیزو بپرسه. این نشون میده طرف میفهمه میخواد کار کنه نه مهمونی. البته منم کار میخوام ازش.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Fardad-A , gogooli , sahar salehi , **sara**
ارسال: #۲۰۶۰۸
۲۱ خرداد ۱۳۹۴, ۰۵:۰۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ خرداد ۱۳۹۴ ۰۵:۰۲ ب.ظ، توسط gogooli.)
(۲۱ خرداد ۱۳۹۴ ۰۴:۴۱ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  من شرکتی دیدم که ساعت خواب داشتن وسط کارشون.
چه باحال. ما که فقط ۲۰ دقیقه وقت نهار داریم.
ارسال: #۲۰۶۰۹
۲۱ خرداد ۱۳۹۴, ۰۵:۱۲ ب.ظ
(۲۱ خرداد ۱۳۹۴ ۰۵:۰۷ ب.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  همچین بگم بهتون که قانون کار کلا" باید اسمش عوض بشه به قانون ضد کارفرما.
والا این حداقل حقوق قانون کاره که پدر مارو در آورده فعلا.
ارسال: #۲۰۶۱۰
۲۱ خرداد ۱۳۹۴, ۰۵:۱۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ خرداد ۱۳۹۴ ۰۵:۱۸ ب.ظ، توسط shayesteNEY.)
(۲۱ خرداد ۱۳۹۴ ۰۴:۵۹ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  من از دید کارگر (اصطلاح قانون کاری) میگم که بهتره اول پرسیده بشه، حداقل موارد مهمش. چون من خودم یه کاری دارم میخوام ببینیم آیا کار جدید شرایطش بهتره یا نه. نمیشه که یه مدت برم و تازه بفهمم کار قبلی بهتر بوده. ضمن اینکه من اگه خودم کارفرما باشم خوشم میاد طرف همه چیزو بپرسه. این نشون میده طرف میفهمه میخواد کار کنه نه مهمونی. البته منم کار میخوام ازش.
من هم تا حدودی موافقم و اگه یه کارفرما باشم حتما خوشم میاد کسی این ها رو بپرسه (مواردش مهمش رو البته همون اول باید پرسید)
البته خوب و سیاست مدارانه سوال کردن خیلی مهمه
و یه جوری سوال بپرسی که خودش جواب چنتا دیگه از سوالاتت رو بده
مثلا :"خب طبیعتا کاراموز و بیمه نخواهد داشت و اگر بنده صلاحیت و افتخار کار کردن با شما و گروه رو داشته باشم و اینکه بدونم ایا میتونم خودم رو با شرایط شما وقف بدم یا خیر جسارتا تمایل دارم یه سری موارد رو بدونم "در مورد بیمه :" قانون بیمه در شرکت چطوریه؟ " اگه توضیح کلی و جمع و جور داد مجبوری ریز بپرسی چون بعد همین اذیتت میکنه.
و همون حرف اقای فرداد به نظر من خیلی مهمه
اینکه اگه کارت خوب باشه و یه کاری کنی که بهت نیاز داشته باشه اونوقت اون فقط اسمآآآآآآآآآآآآآآ کار فرماست

سپاس‌گزاری شده توسط: emahii

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۷,۷۱۵ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۵۹,۵۹۹ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۶۹۱ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۴۵,۳۶۳ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۲۵۶ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۹۸ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۴۰۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۷۶۸ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۶۲۰ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۸۰۵ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close